Нд, 05.05.2024, 05:04
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Коліматорні приціли
Коліматорні приціли
Tpacep Дата: 16.03.2017, 19:05 | Повідомлення # 21
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Якраз я i не заморочуюсь, та й прицiл в мене без цих наворотiв. До речi, i без марки зеленого кольору - для неï теж немає застосування. Замiсть того краще мати бiльше рiвнiв яскравостi.
 
Hеlvig Дата: 17.03.2017, 16:07 | Повідомлення # 22
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
На моєму було 11 рівнів)) Як забув накрутити, то іноді навскидку і точку не зразу ловиш. Як на мене, було-б зручно три рівні. Бо якось раза два було, що до кінця не викрутив регулятора, приціл не вимкнувся, і батарея тю-тю.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Av@kS Дата: 17.03.2017, 22:09 | Повідомлення # 23
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Закритий коліматор для наших потреб не завжди підійде із-за маски. У відкритого каліка вхідний огляд скла і марки кращий без перечно. Хоча кожному своє.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Tpacep Дата: 17.03.2017, 23:42 | Повідомлення # 24
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Авакс, вiд маски залежить тiльки висота встановлення прицiлу. Якщо марку буде видно у вiдкритому колiматорi, то в закритому - теж (лише контур рамки буде трохи помiтнiший). Зате коли посеред гри на свiтлодiод вiдкритого КП потрапить вода/снiг i марка зникне чи розпливеться, швидко його не почистиш (дiод утоплений в корпусi). Вважай, що залишився без зброï. Як така перспектива? ;)

Хелвiг, пiсля кiлькох викинутих батарейок, починаєш вже iнстинктивно контролювати положення регулятора :)
 
Hеlvig Дата: 19.03.2017, 00:21 | Повідомлення # 25
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Яб сказав, що після двох приїздів на тренування з неробочим прицілом, так воно і стало)


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Av@kS Дата: 19.03.2017, 00:28 | Повідомлення # 26
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Авакс, вiд маски залежить тiльки висота встановлення прицiлу. Якщо марку буде видно у вiдкритому колiматорi, то в закритому - теж (лише контур рамки буде трохи помiтнiший). Зате коли посеред гри на свiтлодiод вiдкритого КП потрапить вода/снiг i марка зникне чи розпливеться, швидко його не почистиш


Там питання ще в щоках маски. Якщо вони дозволяють прикластися гарно, то калік може сидіти доволі низько.
Стосовно потрапляння води на діод, це питання із розряду бабка на двоє сказала.

В мене відкритий на Дрозд планується, закритий на Беретті стоїть. Дрозд без прикладу і там закритий калік ніяк не піде. Не зручно. Закритому приклад і упор потрібен. Відкритий можна без упору скидати і стріляти.

Хелвіг правий. Закритому каліку рушниця, бо там упор гарний. За відкритими кліками Дрозди. пістолети і все що без упора (прикладу) або де приклад слабенький. Типу Ті-Рекс і т.д.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Tpacep Дата: 19.03.2017, 01:10 | Повідомлення # 27
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Хелвіг правий. Закритому каліку рушниця, бо там упор гарний. За відкритими кліками Дрозди.

Хелвiг якраз прямо протилежне писав :) I обгрунтовував не упором, а iншою причиною. До речi, у нього iз закритим КП на Дроздi без прикладу вже є немалий досвiд, хай подiлиться, чи дiйсно закритому так необхiдний приклад.
 
Hеlvig Дата: 19.03.2017, 23:00 | Повідомлення # 28
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
В мене дрозд практично весь час був без приклада, на ремені -одноточці. Коли треба було, натяг ременя відігравав стабілізуючу функцію, та і віддача там мінімальна, це не узік)) Дрозд був у кобурі. Як повзаєш або лазиш по якімсь гімнам, то дрозду достається порядком.В цих умовах закритий кал.пр. більш надійний. У відкритого лінзу можна збити навіть при банальному витягування дрозда з кобури, або зачепитися, як що він бовтається на ремені. А приклад взагалі ролі не грає в виборі прицілу, як і його відсутність. Більш того, без прикладу можна підняти дрозда на любу висоту, компенсуючи жорстки щоки маски(це як приклад) і цілитися як завгодно. У дрозда є одна засада, там маленька(коротка) планка для кріплення прицілу, тож приціл кріпиться десь на дві третини довжини планки. Повторюсь, як що рушниця ще схаває відкритий коліматор ( що і доводив свого часу ДартДевіл) то дрозду треба закритий, більш екстремальні умови використання вимагають.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 20.03.2017, 02:21 | Повідомлення # 29
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Helvig, не в тему, але тема кобури для дрозда дуууууууже цікавить. Де брав? фото збереглися?

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 20.03.2017, 10:59 | Повідомлення # 30
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Як на мене закритий калік практичніший, бо часто мій дрозд валяється разом зі мною, і коли багно чи сніг потрапляє на лінзу, я просто пальцем протер і гайда далі(на одном з відео є момент)...А якщо дрозд, як вторічку, то не бачу проблем з відкритим каліком, зараз ЛордВольф печатає на 3д принтері надійний захист на відкритий калік, такий захист є в Хана, Ірландця, всі Вовки мають виглядає надійно і антуражно. Цілитись краще і швидше з відкритого каліка, особисто перевіряв.

Повідомлення відредагував Maha - Пн, 20.03.2017, 11:00
 
Hеlvig Дата: 20.03.2017, 20:28 | Повідомлення # 31
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Маха, Основний дрозд чи вторичка, закритий надійніше саме з тих причин, що ти навів. Тріо, я кобуру собі шив сам. Фото пошукаю, але поки що не знаходив.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 20.03.2017, 20:44 | Повідомлення # 32
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Додам, що захист ЛордВольфа позбавляє вiдкритий КП головноï переваги (тонкоï рамки) i огляд стає подiбним закритому.
 
Av@kS Дата: 26.03.2017, 22:10 | Повідомлення # 33
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Хелвiг якраз прямо протилежне писав :) I обгрунтовував не упором, а iншою причиною. До речi, у нього iз закритим КП на Дроздi без прикладу вже є немалий досвiд, хай подiлиться, чи дiйсно закритому так необхiдний приклад.


Так, я переплутав. Читав,а потім писав пост. Резюме таке: що кому подобається. Кожному своє. У мене закритий пішов не гвинтівці, а відкритий подобається на Дрозді. На Дрозд сподіваюся поставити і затестити.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Нд, 26.03.2017, 22:10
 
Tpacep Дата: 27.03.2017, 00:36 | Повідомлення # 34
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Кожному своє.

Або своï. Граблi ;)
До речi, якщо подивитись, якi прицiли стоять на озброєннi найсильнiших армiй свiту, то вiдкритих КП ми не побачимо. "Савпадєнiє?!"
 
Av@kS Дата: 27.03.2017, 01:28 | Повідомлення # 35
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
До речi, якщо подивитись, якi прицiли стоять на озброєннi найсильнiших армiй свiту, то вiдкритих КП ми не побачимо. "Савпадєнiє?!"


Відкриті використовують на кулеметах в арміях світу. Нам привозили такі. Там коліматор по вазі, що 1,5-2 Дрозда бункерного.
В пресі пишуть дуже мало правди про це все. Відкриті використовують і ще як. Але на стаціонарному озброєнні. На особистому закриті ставлять, бо там великі навантаження багато ударів під різними кутами. Таке не один відкритий калік не переживе.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пн, 27.03.2017, 01:28
 
Tpacep Дата: 27.03.2017, 08:36 | Повідомлення # 36
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
На особистому закриті ставлять, бо там великі навантаження багато ударів під різними кутами. Таке не один відкритий калік не переживе.

От i я про те! У нас теж схожi умови.
 
oFF Дата: 30.10.2019, 17:29 | Повідомлення # 37
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Є питання!
Калік де краще ставити? Ближче до ока чи ближче до мушки?
 
Tpacep Дата: 30.10.2019, 17:31 | Повідомлення # 38
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
До ока. Чим далі від ока, тим помітніший стає силует.
 
Maha Дата: 30.10.2019, 17:43 | Повідомлення # 39
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Я свій ставив подалі від ока, на наші відстані, краще далі, бо чим ближче до ока, тим перекриває обзор з боків (там де може бути потенційний опонент). А чим ближче до ока то ти краще бачиш мішень і поправки, але гірше бачиш свої фланги. Ще залежить від твого амплуа, якщо ти любиш максманити, то став ближче або посередині, а якщо лізеш в гущу, то на край (швидко вскидати зі сторони в сторону і не завжди прицільно).
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Коліматорні приціли
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz