Пн, 13.05.2024, 18:08
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » РСР-винтовки
РСР-винтовки
Tpacep Дата: 22.02.2011, 00:57 | Повідомлення # 101
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
У варіанті кислоти перехід від напівавтомата до ручної перезарядки - крок назад...
 
Trio Дата: 22.02.2011, 00:58 | Повідомлення # 102
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
згоден.але там два варіанти передбачено - і кислота і повітря.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Jason_dinAlt Дата: 22.02.2011, 00:58 | Повідомлення # 103
Група: Перевірені
Реєстрація: 09.09.2013
Повідомлень: 230
Статус: Offline
Тоді вже краще крису на повітря переводити - для марксмена саме те, що треба!

Лайф: О63-7І2-69-2О
Арсенал: QB78 PCP+VOMZ 4x32, Аникс А101м, Аникс 101;
Не хардбольное: BAM-19+ГП+Nikko stirling gold crown airking 2-7x32. Хронограф ИБХ-741, Насос Hill Mk II, баллон 1л.
 
Bender Дата: 22.02.2011, 00:58 | Повідомлення # 104
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Цитата Jason_dinAlt ()
Тоді вже краще крису на повітря переводити


Ну криса 1077 на повітрі по моєму невиправданий апгрейд. Дорого і ненадійно!
Вообщем "лебедь красівий як лебедь а обізьяна як обізьяна" - Лесь Подеревлянський smile


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Trio Дата: 22.02.2011, 00:58 | Повідомлення # 105
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
просто якби зробити напівавтоматичну снайперку із відповідною швидкістю під 170 і стабільністю, це тупо б перевело хард на панування двох видів зброї - цієї снайперки і дрозда.
і не думаю, що якась інша гвинтівка могла б тягатися з нею. проблема криси 1077 пцп в малій швидкості і ненадійності...та і подача кулі в ствол прямо з магазина точності не додає..але ідея цікава, думаю, що з часом, коли навчаться робити кращі кіти на крису, це набуде популярності


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Jason_dinAlt Дата: 22.02.2011, 00:58 | Повідомлення # 106
Група: Перевірені
Реєстрація: 09.09.2013
Повідомлень: 230
Статус: Offline
TARIK робить стабілізацію криси:
Цитата TARIK ()
Вообщем как на форумах принято говорить ИМХО,но это физика,а не ИМХО.Хотите получить заветные и причём стабильные 170-180мысов поллуграммом, не зависимо от окружающей Вас среды(вторника или пятницы,на полюсе или в джунглях).Готовте денюшку на преобретение ПБ редуктора и его-же колбы.Колбу дешевле,но железную можно купить у Tensora или у меня,но тогда в приклад запихивать прийдеться грамм 400-500 груза для правильной развессовки.По финансам-так же как и у автомастерских-стоимость устанавливаемого это и есть стоимость установки.Ну или как у каменьшиков,кирпич 3 гривни,и положить 3 гривни.(конечно шутка,но с долей правды)За стоимость редуктора не выскочем.
Кислоту тоже можно стабилизировать редуктором,но редуктор должен быть не дешевым,со стойкими к кислоте колечками(65-70у.е.)но выстрелов с одной заправки будет в разы больше.Вообщем к каждому конкретному случаю,нужен свой конкректный подход.
Если кому интересны подробности-прошу в ЛС.Поболтаем.Если лички будет мало,дам номер телефона.

http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=49&t=3821&start=0


Лайф: О63-7І2-69-2О
Арсенал: QB78 PCP+VOMZ 4x32, Аникс А101м, Аникс 101;
Не хардбольное: BAM-19+ГП+Nikko stirling gold crown airking 2-7x32. Хронограф ИБХ-741, Насос Hill Mk II, баллон 1л.


Повідомлення відредагував Jason_dinAlt - Чт, 15.05.2014, 14:07
 
Jason_dinAlt Дата: 22.02.2011, 00:58 | Повідомлення # 107
Група: Перевірені
Реєстрація: 09.09.2013
Повідомлень: 230
Статус: Offline
Здається, я вирішив проблему з резервуаром: http://airgun.org.ua/forum/viewtopic.php?f=2&t=60150 Блін, він навіть дешевший за подовжувач резервуара від Бутерброда! Продавець дув туди 300 Атм. Різьба така ж, як в мене на рідній трубі. Все як на замовлення biggrin подивлюся, що приїде.

Лайф: О63-7І2-69-2О
Арсенал: QB78 PCP+VOMZ 4x32, Аникс А101м, Аникс 101;
Не хардбольное: BAM-19+ГП+Nikko stirling gold crown airking 2-7x32. Хронограф ИБХ-741, Насос Hill Mk II, баллон 1л.
 
Trio Дата: 22.02.2011, 00:59 | Повідомлення # 108
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ти там цей..дивись обережно

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Jason_dinAlt Дата: 22.02.2011, 00:59 | Повідомлення # 109
Група: Перевірені
Реєстрація: 09.09.2013
Повідомлень: 230
Статус: Offline
Так, високий тиск - то не іграшка, але продавець надійний, йому наступні резервісти пропонували навіть більшу суму, але він виявився порядною людиною, і продав мені. Макс, в мене в подовжувачі резервуара свищ на різьбі! і схоже, що таким він приїхав від Бутерброда! wacko Недавно перебирав о-рінги і побачив. Я в шоці! Поталанило, що воно не рвонуло.

Лайф: О63-7І2-69-2О
Арсенал: QB78 PCP+VOMZ 4x32, Аникс А101м, Аникс 101;
Не хардбольное: BAM-19+ГП+Nikko stirling gold crown airking 2-7x32. Хронограф ИБХ-741, Насос Hill Mk II, баллон 1л.
 
Trio Дата: 22.02.2011, 00:59 | Повідомлення # 110
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
то може бути і набутий глюк. адже ти качаєш насосом. могла піти корозія від конденсату.

П.С. мені Іж прийшов! взвод об'єднаний! єдине поки треба врізати залізо в ложе, бо Славян того не зробив чомусь. але вже озброївся Трасерової пилкою і буду зараз пиляти. biggrin biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 22.02.2011, 00:59 | Повідомлення # 111
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
http://airgun.org.ua/forum/viewtopic.php?f=15&t=61674

потенційно дуууже цікава для нас темка....


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 03.04.2014, 18:05 | Повідомлення # 112
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
камрад cema придивився собі крисюка пцп http://airgun.org.ua/forum....1056055
потрібна колективна порада людині. чи воно того варте. про потребу в балоні (або насосі) і, можливо, прицілі я його попередив..і про однозарядність попередив. але він не злякався. хто що скаже?


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Чт, 03.04.2014, 18:08
 
Cеma Дата: 03.04.2014, 23:33 | Повідомлення # 113
Група: Резерв
Реєстрація: 22.03.2014
Повідомлень: 161
Статус: Offline
Всем привет , да я и сам могу написать . Автоматические мне не интересны , хотел бы узнать ваше мнение именно про данную винтовку ( про однозарядность это понятно , что не дело по минуте в толстых перчатках пульку впихивать ) . Макс сказал про возможность апнуть до магазина на 10-12 пулек .
 
Hеlvig Дата: 04.04.2014, 00:15 | Повідомлення # 114
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Скорее всего просто покупкою магазина не обойдется. Прийдется под марадеровский магазин менять ствольную коробку. Там стоит однозарядная, если судить по фото.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 04.04.2014, 00:25 | Повідомлення # 115
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Helvig, так, там однозарядка, я ж кажу коробка міняється на марадер за 350 грн, та коробка, яка там стоїть, продається за 200 (вона роботи КАРа) + купляється магазин марадера (зараз роблят копії за 100 грн, кажуть, цілком пристойні)

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 17.10.2014, 01:32 | Повідомлення # 116
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
будете сміятися.
вирішив я просверлити затворну затримку для свого іжака. пішов в магазин в пошуках сверла коронки, бо був певен, що звичайним не висверлю (там повздовжний паз, якщо хтось пам'ятає і сверло просто шалено їздить). коронку не знайшов, довелося купувати звичайно свердло по металу. прийшов додому, зафіксував це діло і почав сверлити. і сверло дійсно почало гуляти. так сяк і таки просверлив ту дірку, але як потім виявилося, чи то я неправильно відмітку поставив, чи свердло з'їхало. коротше, просверлив не там. відхилився десь на сантиметр. ще пощастило, що відхилення в бік прикладу, бо якби в інший - запоров би всього іжа. затвор на затримку не стає, бо направляюча пружини впирається в ударник.

одне слово, треба довша пружинка. зовсім трохи довша. думаю на пару витків вистачить. от і вирішив попитати, може в когось є, я б купив smile ширина десь 10-13 мм, довжина 8-10 см (якщо з запасом). точніше діаметр дроту поміряти не можу, віддав штангенциркуль Офу, міряв звичайною лінійкою...

я все одно збирався довшу пружинку шукати, так що можна сказати, що нічого не запоров))))


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 17.10.2014, 02:06 | Повідомлення # 117
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Свердло з’їхало, бо не було такої штуки як керн і центровочне свердло. На майбутнє, якщо хочеш на кривій чи складній поверхні свердлитися, керни, центруй центровкою, потім свердли. По пружині вкажи зовнішній діаметр, кількість витків і товщину дроту, з якої вона навита, будь-ласка.Бо я не зрузумів де ширина і де довжина в пружині.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 17.10.2014, 02:20 | Повідомлення # 118
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
не було чим центрувати. збирався взагалі коронкою це робити, але не знайшов коронку потрібного діаметру.
ось знайшов приблизно по параметрах, що мало б мені підійти: (поміряти точно не можу, бо віддав свій штангенциркуль)
Довжина 10 см
Диаметр наружний 12 +_ 0,2 мм.
Товщина проволоки 1,2 мм.

у моєї пружини зовнішній діаметр десь 13 мм товщина дроту десь 1 мм з гаком. всього в ній 15 витків і довжина 6.5 см.

мені потрібно десь приблизно такі параметри (діаметр пружини може трохи відрізнятися в менший бік, то не має великого значення), але потрібна довша сама пружинка десь 10 см...


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 17.10.2014, 15:56 | Повідомлення # 119
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
прогуляюся мабуть на юність, хоча останнього разу як там був, нічого подібнорго не бачив. комусь щось треба на Юності?)

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 17.10.2014, 21:59 | Повідомлення # 120
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
коротше, проблему вирішив.
знайшов собі дві пружинки по 15 см різної м'якості. знайшов за допомогою Сьоми..до речі той продавець багато різних пружинок має і живе в Києві.

відрізав потрібний шматок м'якшої пружинки, підігнав по швидкостях і вуаля! взвод став м'якшим, затвор стає на затримку, вся система стала працювати плавніше (по ходу пішло на користь те, що я вчора добре все почистив, змастив і трохи полірнув ту "площадку" по якій ричаг взвода бігає. по швидкості хрон видав 177-178-177-180-179...от так ось.

єдина проблема - злизався гвинт (різьба), який фіксує піджим пружини. замінив на гвинт такого ж розміру _ гайка з парою шайб. підозрюю, що якщо часто розкручувати-закручувати, проблема повториться..дуже м'який метал там на пробці піджиму..з часом доведеться мабуть шукати, де виточити нову пробку.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » РСР-винтовки
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz