Нд, 05.05.2024, 10:09
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Вибираємо кулі для хардболу
Вибираємо кулі для хардболу
Швец Дата: 15.03.2016, 19:26 | Повідомлення # 21
Група: Перевірені
Реєстрація: 14.03.2016
Повідомлень: 41
Статус: Offline
вопрос- пули Винер,мне кажутся не очень хорошими(разницу между пульками видно,даже моим глазом)) есть аналог по весу,но лучше по качеству?)
 
Trio Дата: 15.03.2016, 22:35 | Повідомлення # 22
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Швец, є JSB 0.54
але вони в кілька разів дорожче.і на наших швидкостях ти різниці не побачиш. я пробував. з іжевського ствола пробував - різниця між ЖСБ та Віннером якщо і є, то не така аби платити в кілька разів більше за ЖСБ. знову таки - ми не вибиваємо міліметри. куча в пів А4 на 50 метрів для нас - достатньо. на наших швидкостях ЖСБ дадуть може і меншу кучу, але не максимальну свою кучу. ти не отримаєш звичайний розброс ЖСБ 15-20 мм на 50 метрів, бо для такої кучі треба кращий ствол і швидкість під 270.

але на наших швидкостях і для наших цілей я не бачу сенсу в зміні ствола і пошуку кращих куль. можна підшаманити фаски ствола. можеш пошукати кубіковський ствол або іжевський. але імхо я не думаю, що ти побачиш різницю.
просто стріляй. на різні відстані, шукай поправки, вивчай свою гвинтівку. для того щоб попадати з гвинтівки на велику відстань, треба знати свою зброю, треба її вивчити, треба знати її особливості


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Вт, 15.03.2016, 22:38
 
Швец Дата: 15.03.2016, 22:40 | Повідомлення # 23
Група: Перевірені
Реєстрація: 14.03.2016
Повідомлень: 41
Статус: Offline
Trio спасибо. Все понял..)
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Вибираємо кулі для хардболу
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz