Чт, 28.03.2024, 23:42
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Перезаправні СО2 балони
Перезаправні СО2 балони
Tpacep Дата: 26.03.2015, 13:29 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Ціни на розхідники ростуть, тому саме час задуматись про сабж. Оскільки за готові вироби теж просять немалу ціну, то можна спробувати самому зайнятись переробкою. Благо, в мережі є тонни інфи по даній темі, а робиться все "на коліні".
Хочу почати з простих і дешевих балончиків 12 г. Сподобався такий спосіб. Наскільки розумію, подібний клапан майстрував Авакс (для великого балону). Чим закінчився той проект, які успіхи?
 
Av@kS Дата: 26.03.2015, 15:07 | Повідомлення # 2
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
По клапану на 88 грамовий балон
Клапан для балонів 88 грам вдався. Поки існує 1 штука. Конструкторська документація (надалі КД) ще не виправлена. Зробив креслення і дав на виготовлення. Виконавець по ходу вніс правки в розміри і форму. В залізі вони є, а на папір не переніс ще. Клапан пройшов обкатку на 5+. Мучав його по заводським правилам. Зараз прокладка проходить випробування на старіння в агресивних умовах.

По клапану на 12 грамовий балон
Клапан на 12г балон проектується. Дякую Тарсеру за додаткову ідею по зсилці вище. Мінус в тій ідеї в прокладці. Конусна прокладка не є добре.
Є 2 розточених балончики під нарізку різьби. Є ескізи клапану. Зараз мав відпрацювати на технологічність, але терміновий проект до неділі потрібно відвантажити.

ТЗ (технічне завдання) на проектування в мене таке.
1. Клапан має відкриватися і закриватися при вкручуванні/викручуванні так, щоб втрата СО2 була мінімально.
Тобто балон вкрутили, стрільнули викрутили і газ ще лишився до наступного разу.
2. Прокладка має витримувати багато кратне різке скидання СО2 з утворенням льоду на прокладці.
3. Деталі у виготовленні мають бути максимально прості.
4. Конструкція має складатися з мінімуму деталей.

Зауважу, що на клапані на 88 гр балон ці всі умови виконані були. Кресленнями при потребі поділюся. Писати в лс, тільки перевіреним зпівкомандникам.

Добавлено (26.03.2015, 14:07)
---------------------------------------------

Цитата Tpacep ()
подібний клапан майстрував Авакс (для великого балону).

Нічого подібного. Клапан не такий абсолютно. Краще чи гірше не скажу. Матеріал моєї прокладки не дозволяє виготовити нормальну прокладку як по зсилці. Зробити можна нормально тільки плоску.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 26.03.2015, 15:19 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
Tpacep, а ти впевнений, що такий перезаправляємий балон підійде до криси?
1. чи не треба буде адаптовувати іглу проколу?
2. як потім витрушувати балон, це ж не дрозд чи пістолет, помацати балон пальцями не можеш..


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 26.03.2015, 15:36 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Прокладка має витримувати багато кратне різке скидання СО2 з утворенням льоду на прокладці.

ІМХО, це зайве. Нештатний режим роботи.

Конусна/плоска - то вже нюанси. Який у тебе матеріал прокладки?
І що думаєш про герметизацію жиклера у горлі балону гумовим кільцем замість фум-стрічки?

Цитата Trio ()
Tpacep, а ти впевнений, що такий перезаправляємий балон підійде до криси?

Я підняв цю тему не в контексті лише мене і 1077. Говорив уже не раз, і повторю тут, що з теперішніми цінами хард загнеться. До нас і так йшли люди невеликого достатку, а ми козиряли тим, що дешевші за ін. ВТІ. Але якщо порівнювати зараз витрати на наше хоббі і той же страйк, то ми вже не у вигідному положенні. Чи згоден Колян за одне тренування витрачати до Дрозда 30-60 грн. на одноразові балончики?! Перезаправки розглядаю як своєрідний порятунок харду, доки не дотягнемо до кращих часів.
А питання технічної сумісності перезаправок з різними видами зброї взагалі не стоїть, бо надфілінг - наше все :)

Цитата Trio ()
як потім витрушувати балон, це ж не дрозд чи пістолет, помацати балон пальцями не можеш..

Було вже таке кілька разів, причому на одноразових. Знімається ложе і з'являється доступ до спеціально передбаченого на такий випадок віконця у балонному відсіку :)
 
Av@kS Дата: 26.03.2015, 16:17 | Повідомлення # 5
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Так по поличкам всі відповіді.

Перше - всім.
Знач по літературі. Є Довідник Анурєва в 3х томах. Там є майже все, що зустрічається в машинобудуванні. Потрібен розділ Смазочные материалы и устройства и раздел гидравлические и пневматические устройства. Також є окремий підрозділ про клапани. Придумувати не потрібно нічого. Там безліч креслень на цю тему. Можете покурити книги кому цікаво.

Цитата Trio ()
1. чи не треба буде адаптовувати іглу проколу?
2. як потім витрушувати балон, це ж не дрозд чи пістолет, помацати балон пальцями не можеш..

Відповідаю:
1. В клапані робиться система регуляції під ту чи іншу голку. В моєму клапані один з варіантів такої схеми втілений і працює. Мій 88гр клапан наприклад виставлений зараз під голку беретти .
2. Звідки викручувати? Чого не помацаєш руками? Клапан як раз робиться так, щоб можна було мацати і виймати.

Проблема з 12грамовками в малих розмірах. Я тут прикинув конструкцію одну. Все зроблю після того як здам проект на вихідних. Бо як не здам, то підставлю людину. Я зкину 3D модель.

Добавлено (26.03.2015, 15:13)
---------------------------------------------
Всі перезаправляємі балони 12 грам які я бачив і дивився і інеті мають недоліки. Спробуємо їх усунути разом. Ідея зробити так, щоб воно потім не махало і не витрачати час на ремонт клапанів. Трасер, мені все більше подобається конструкція по твоїй зсилці. Там я бачу не кислий потенціал. В такому вигляді вона не того трошки, але є пара ідей.

Добавлено (26.03.2015, 15:17)
---------------------------------------------
Там в клапан пружина вставляється. Коли викрутиш пробку, балон подасть на вихід. Його має розклинити самого. Якщо буде газ ще в середині, то він пружину ще підсилить трохи так сказати. Нічого не має клинити.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Чт, 26.03.2015, 21:20
 
Tpacep Дата: 26.03.2015, 16:43 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Режим якраз буде штатний. Коли будеш викручувати або вкручувати прокладку буде підморожувати по любому. Перевірено овер 9999 разів на практиці. В мене так не одна гумова прокладка розвалилася з часом.

Можливо, я тебе не правильно зрозумів, але "багатократне різке скидання СО2" поредбачає, що балон в момент спустошується повністю, а цей режим аж ніяк не можна порівнювати з коротким пшиком при відкручуванні.

Цитата Av@kS ()
Конусна краще по конструкції. Її виготовляти гуано повне.

Щоб не зариватись глибоко в теорію, порадь оптимальну форму прокладки і сідла для виготовлення в дом. умовах. І як переносять середовище СО2 фторопласт, поліетилен?

Цитата Av@kS ()
Там в клапан пружина вставляється.

От якраз пружини там і нема. Пишуть, що клапан і сам норм. запирається тиском в балончику.
 
Hеlvig Дата: 26.03.2015, 23:54 | Повідомлення # 7
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Я юзав з клапану від холодильників. Що сказати, у виготовлені конструкція примітивна, у користуванні- теж, в балончик врізається корпус від автом.золотника, а сам золотник вкручується відхолодильника\кондиціонера. АЕОА,
1. Золотник відрізняється від авто тим, що замість гумової прокладки там якась пластикова, так от, вона частенько сама по собі вбивається, я купив декілька штукі міняв.
2. балони чудово юзав з дроздом. але вони ніяк не хотіли працювати в кросманах
3. заправка- жестяк.на вогнегасник(ричажковий) тра робити повноцінну заправочну станцію, а не переходник.

Добавлено (26.03.2015, 22:54)
---------------------------------------------
почитав по ссилці конструкцію клапана, і щось мене непокоїть. Може досвід реанімації кросманів наганяє тугу? Але здається мені, що той шматок ізоляції буде некисло сифонити.



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 27.03.2015, 00:20 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Це не форумні теорії. По тій же ссилці:
Цитата
уже более полугода пользую , все норм
 
Hеlvig Дата: 27.03.2015, 00:34 | Повідомлення # 9
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Я на свій досвід опираюсь. Золотник від холодільника- спеціально заточени під холод, і матеріал прокладок і обробка клапана там заводська. А тут фактично точена прокладка буквально на коліні. У моїх балонів були ще й такі трабли: заправив, закрутив колпачка, приїхав стріляти, а колпачок зкрутити не можу, газ підтравило, і тиск, як у кубіка, приходилось дома пасатіжами розкручувати. Але, як що цей способ живий, то його тра намагатися втілювати у життя. Бо бюджет)))


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 27.03.2015, 01:00 | Повідомлення # 10
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Золотник від холодильника (він же клапан Шредера) заточений в першу чергу не під холод, а під фреон, робочий тиск якого в кілька разів менший за СО2 ;) До того ж, площа запирання того золотника значно менша в порівнянні з цим саморобним клапаном. А щодо заводської обробки... Хелвіг, із власного досвіду ти багато згадаєш стокової пневми, яку б не довелося допилювати самому? :)

Авакс, а нахіба ти постирав свої повiдомлення про матеріал i форму прокладки? Була цікава і корисна інфа. Чи ти вирішив повністю засекретити свою конструкцію в комерційних інтересах?
 
Trio Дата: 27.03.2015, 01:00 | Повідомлення # 11
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
там Тарік пропонує тушилки з перехідниками. можна купити на команду, нє? таким чином в команді буде тушилка + балон повітря, коли я поїду (я ж свій балон команді лишу). таким чином все буде цілком бюджетно.

тільки треба вирішити з перезаправляємими балончиками і тим як їх робитимемо...я б собі також пару штук заімєл на майбуття.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 27.03.2015, 01:26 | Повідомлення # 12
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Trio ()
там Тарік пропонує тушилки з перехідниками. можна купити на команду, нє?

Мабуть, ти маєш на увазі Тензора. Дорогонах! Зрозуміло, що комплектація в нього хороша, але стоїть задача максимально удешевити заправку.

Пусті балончики - фактично валяються під ногами.
Жиклери, гвинтики, гаечки, колечка - на авторинку за копійки.
Новий вогнегасник ОУ2 - 250...350 грн. + вентиль (в перспективі) - 120...180 грн.
Перехідник замовити у токаря або скласти з сантехнічних фітінгів - до 100 грн.
Все!
 
Trio Дата: 27.03.2015, 01:57 | Повідомлення # 13
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
ну ок. треба робити. і бажано ДО ТОГО як закінчаться запаси)))

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 27.03.2015, 02:25 | Повідомлення # 14
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Авакс, а нахіба ти постирав свої повiдомлення про матеріал i форму прокладки? Була цікава і корисна інфа. Чи ти вирішив повністю засекретити свою конструкцію в комерційних інтересах?

Ти просто Містер Здогадливість+після тертя виникли цікаві пости.

В мене є 2 ОУ-2.
З ричажними запорами. Я звик ними заправляти балони для тестів. На даний момент 1й балон повний. 2й на половину пустий. Де їх заправляти теж знаю. Також є ЗС для 88 гр балонів.

Зробимо так. Ви йдете своїм щляхом , а я своїм. З командою я поділюся наробками виключно тет-а-тет.

Ідеї цікаві і мають право на життя. А це головне.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пт, 27.03.2015, 02:28
 
Av@kS Дата: 27.03.2015, 09:19 | Повідомлення # 15
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
По темі наших пошуків.
Ось тут відео де показано як їх роблять.
Нижче я викладую внутрішній світ балончиків Кросман і Борнер. Кросман самий нижній.По середині і зверху один і той же Борнер.
Ще нижче розточені для клапану Умарекси.

Приєднання: 1244591.jpg (117.9 Kb) · 3640961.jpg (80.0 Kb)


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пт, 27.03.2015, 09:49
 
Av@kS Дата: 27.03.2015, 09:40 | Повідомлення # 16
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Переписую видалений пост. Напишу навіть більше чим було. Я так подумав, що нехай буде. Досвідом як раз потрібно ділитися.
Цитата Tpacep ()
Можливо, я тебе не правильно зрозумів, але "багатократне різке скидання СО2" поредбачає, що балон в момент спустошується повністю, а цей режим аж ніяк не можна порівнювати з коротким пшиком при відкручуванні.

Режим як раз той. При вкручуванні/викручуванні прокладку підморожує. Гумові наприклад в мене розсипалися. (ще до опухання самих прокладок) Було таке точно пару раз. Також був досвід коли лопався ніпель на золотниках які використовували для 88 грамових балонів при простому викручуванні балону. Це я про Сьомин балон 88 грамовий. Виходячи з усього цього підкреслю, що матеріал має витримувати обледеніння і мінусові температури. Згадав щойно, заради досвіду робив утворення льоду на прокладці. Після різкого спуску газу, викручував клапан, отримував прокладку в середині шматка криги. Фото на жаль не лишилося. Але там було трохи води в середині. В мене тоді СО2 був не сухий. У вогнегасниках може бути присутня волога. Під тиском вона конденсується. Це так бо при заправці там вона якось потрібна. Деталі забув вже.

Цитата Tpacep ()
порадь оптимальну форму прокладки і сідла для виготовлення в дом. умовах. І як переносять середовище СО2 фторопласт, поліетилен?

Форма як на рисунку. Малював не я.

Про поліетилен забудь. Він твердіє при охолодженні і поводить себе як прокладка ніяк.
Фтороплавст наче перспективний, але мій досвід негативний з ним. Робив з нього прокладку - вона сіфонила. Він має бути наче холоднотекучий, але в реалі він твердішає і не може набрати форму, щоб закрити щілини на стику поверхонь.

Цитата Tpacep ()
От якраз пружини там і нема. Пишуть, що клапан і сам норм. запирається тиском в балончику.

Пружина буде закривати клапан при відсутності газу і не даватиме всякій гидоті потрапляти в середину. До дтого ж вона допомагає дотиснути прокладку. Мені з фторопластовою це не допомогло. Тиску газу і пружини виявилося замало. Її не роздавило як слід і вона пропускала як я писав вище.
Приєднання: 2259946.jpg (20.7 Kb)


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пт, 27.03.2015, 09:48
 
Av@kS Дата: 27.03.2015, 12:13 | Повідомлення # 17
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Викладаю внутрішній світ балона Борнер з не розбитою кромкою та з втулкою. На фото вище половина втулки випала на половинці зверху, а на нижній метал потік при різанні, тому її не видно в загалі.
Приєднання: 4350739.jpg (83.9 Kb)


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пт, 27.03.2015, 12:15
 
Hеlvig Дата: 27.03.2015, 13:47 | Повідомлення # 18
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Я намагався фторопластом реанімувати кросмановські клапана( матеріал наче схожий зі стоковими прокладками) але нажаль, вийшла фігня. Так що краще пробувати поліуретан. Про напілінг і натфілінг згоден, але то пневма, а тут золотники, має бути якісніше. А по балончикам з першої ссилки, мене непокоїть така конструкція, прокладка піджимається тиском, може вона і працює, але виглядає не переконливо. Яб всеж спробував клапан з піджимною пружиною. То вже більш досконала конструкція.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 27.03.2015, 18:10 | Повідомлення # 19
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Автор того клапану дещо раніше пробував і варіант з пружинкою. Але ж 4й пункт Аваксового ТЗ вимагає мiнiмуму деталей ;)
 
Av@kS Дата: 06.04.2015, 16:28 | Повідомлення # 20
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Але ж 4й пункт Аваксового ТЗ вимагає мiнiмуму деталей ;)

Це називається мудрствувати лукаво. Деталі, які виконують потрібну функцію не є зайвими. От як би пружина була з чимось таким без чого можна обійтись або виконати з меншої кількості детальок, то тоді ті детальки були б зайвими.

Добавлено (06.04.2015, 16:28)
---------------------------------------------
Знайшов 16 грамові балончики, які знайшов Трасер.
Ось їх продають https://reibert.info/threads....6434895
Геометричні параметри балончиків 12 та 16 грам:
1. Балончики 16 грам СО2 (параметри дав продавець по зсилці)

- общая длина 89мм
- диаметр 21.6мм
- диаметр горла 9,5мм

2. Балончики 12 грам СО2 (параметри міряв я):
Borner L=83мм, Dгорла=7.4мм
SAS Extra Power L=83мм, Dгорла=7.3мм
Crosman L=82.5мм, Dгорла=7.3мм
NONAME без маркування L=83мм, Dгорла=7.7мм


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пн, 06.04.2015, 16:33
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Перезаправні СО2 балони
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz