Ср, 24.04.2024, 19:29
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Пістолети
Пістолети
Koljan Дата: 04.03.2012, 18:07 | Повідомлення # 1
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Народ, розкажіть будь-ласка про пневматичні пістолети. Який краще, який гірше, в якого які плюси і мінуси!!!! і де краще купувати!



 
Hеlvig Дата: 04.03.2012, 21:37 | Повідомлення # 2
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Для початку визначся, пульний чи на ВВ ?

Добавлено (2012.03.04, 19:37)
---------------------------------------------
Як що відкинути схожість до оригіналу, виробника, та особисті уподобання, залишивши функціонал, тоді на кулях:
револьвер кросман 357. + досить велика кучність стрільби, можливість стрільби з попереднього взводу, прицільна планка регулюється в обох напрямках, економічність. - дефіцітність запасних кліпів, великі розміри, незручна рукоятка( все це стосується нових моделей)
МР-651 досить надійний, утилітарний агрегат. + При використанні свинцевих кульок типу "Гамо Раунд" стріляє кучно, на рівні кульових пістолетів, боєзапас здається 25-28 кульок( вже слабо пам*ятаю, давно в мене його немає), швидка перезарядка( трубкою, ручкою), має можливість стрільби з попереднього взводу, прицільна планка регулюється в обох напрямках. - треба подбати про заміну пластикових кліпів( швидко вбиваються) на металеві.

Шароплюї мають одну суттєву ваду і один суттєву перевагу. Точність/швидкість перезарядки. Майже всі пістолети на ВВ мають конструкцію ствола який б*є по клапану. Рухливий ствол- мінус в точності. Найпопулярніші пістолети цієї конструкції кросмани серії "С" 11, 21, 31, а також конструктивно схожі з ними беретта еліт 2, і т.п. Також є Анікси, вони мають досить велику початкову швидкість( що не завжди добре) та цільнометалевий(сплав) корпус, відповідно досить важкі.
Кросман С-11 + швидкострільність, швидкість перезарядки при наявності запасних магазинів( магазини е у продажу), економічний, легкий. Недорогий( відповідно не жалко використовувати на всі 100). -Фіксація магазину з часом вбивається, прицільні не регулюються, рукоятка не завжди тримається на місці. С-21 -має зайвий обвіс( компенсатор ствола, який є баластом), функціонал ідентичний. С-31 не має дитячих хвороб С11. Має довший ствол, Фберпластові нитки на прицільних. Прицільні відносно регульовані(мушка рухається прав./лів.), що ніяк на точність не впливає.
Підсумовуючи скажу, що С-31 це досить еффективна зброя(при штурсі, в приміщеннях), яку не шкода використовувати. Маю до свого 4 магазини, тому боєкомплект практично не закінчується smile

Опис досит субьєктивний, але я навмисно опускаю пульні моделі на 8ми зарядних кліпах( досить дорогі в ціні), моделі з блоу-беком ( аппарати приємні і антуражні у всіх розуміннях, але не завжди є можливість придбати запасні магазини) а також МР-654.
Хто з хлопців має що добавити, пишіть.



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Koljan Дата: 04.03.2012, 21:53 | Повідомлення # 3
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
я тепер впевнився після за і проти, що для мене як для новачка цілком підійде С-31. Я думаю що він саме те що треба для початку. Далі вже можна буде підбирати щось інше, в залежності від цілей і потреб))))
Хелвіг, дякую за інфу))))) надіятимусь що ми зустрінемося))))
Ще одне - підскажіть, де краще купувати С-31. На розетці його немає. І які кульки краще на нього купувати.?

Добавлено (2012.03.04, 19:48)
---------------------------------------------
І ще одне, мене в С-31 сильно бентежить його рукоятка і обойма. Кажуть що в них є чимало траблів.

Добавлено (2012.03.04, 19:53)
---------------------------------------------
АААА, зовсим забув. ще одне пытання: Umarex Magnum Research Baby Desert Eagle - що воно таке??? кажуть непогана штука, але мені щось так не здається. Думаю що навіть дуже фігова.




 
Стріленко Дата: 04.03.2012, 22:29 | Повідомлення # 4
Група: Резерв
Реєстрація: 19.10.2011
Повідомлень: 71
Статус: Offline
Quote (Koljan)
АААА, зовсим забув. ще одне пытання: Umarex Magnum Research Baby Desert Eagle - що воно таке??? кажуть непогана штука, але мені щось так не здається. Думаю що навіть дуже фігова.

Судячи з відгуків С-31 краще.При запасних магазинах С-31 швидше перезаряджається,в руці зручніше лежить.
Перед тим як купляти потримай обидва пістолета в руках і ти відразу побачиш різницю.
 
Phantom Дата: 04.03.2012, 23:55 | Повідомлення # 5
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Аниксы -не надежные , так что отпадает, их мощь только пугает, точность х....вая , спуск поражает тугостью, на мое мнение.Пистоли с блоубеком - жалко убивать, дорогие, имеют привычку кушать баллоны( но есть модели где 85-90 выстрелов можно отстрелять , могу указать источник инфы.) , точно такая же точность как у кросманов, антуражные (а кому это надо -) ), приятные в стрельбе, имеют реальные аналоги.Так что тут вариант - корнет или кросман с 31.Мне сразу корнет понравился, воевал с ним весь день.Точность шикарная , нарезной ствол, 25 пуль, дозарядить в бою можно ручкой.Спуск туговат, но лучше аникса.
А чем может похвастаться кросман - перезарядка, легкий спуск, дешевый.Я бы взял корнет!!!Но думаю может купить что то другое.
 
Koljan Дата: 05.03.2012, 00:25 | Повідомлення # 6
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
И меня кроме Игла интересует вот етот Crosman C-41. что оно такое?



 
Hеlvig Дата: 05.03.2012, 02:03 | Повідомлення # 7
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Однозначно, прежде чем купить, нужно подержать в руках и то и другое, благо у нас этих стволов есть smile С-41 то же, что и другие Сшки, но в сплаве. Минус:спусковая скоба маловата и в толстых перчах не всегда можна стрелять, запасные магазины сейчас дефицит. Аникс неоправданно тяжелый , и тугой (спуск). С игла не стрелял. И , нету у 31го траблов ни с магазином , ни с рукояткой.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 05.03.2012, 11:47 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
В последнее время встречается много отзывов о заводском браке кросмановских пистолей - травят газовые камеры. Поэтому при покупке желательно не просто повертеть его в руках, а и вкрутить баллон и в тишине послушать, не травит ли. И договориться хоть о мининальном гарантийном сроке и условиях возврата товара.

Как вариант, стоит присмотреться к продукции KWC. С ними косяков, вроде, меньше.

Цитата Phantom ()
Аниксы -не надежные , так что отпадает, их мощь только пугает, точность х....вая , спуск поражает тугостью

Попробуй разобрать, чуть укоротить боевую пружину, почистить и смазать.
 
Koljan Дата: 05.03.2012, 12:22 | Повідомлення # 9
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Народ, я тут смотрю, так все гросмани сишки гладкоствольные. Здаеться мне кто-то вчера говорил что гладкоствольные - бяки.

Добавлено (2012.03.05, 10:22)
---------------------------------------------
Пистолет-пулемет пневматический H&K MP5K-PDW)))) мне нравиться)




 
Phantom Дата: 05.03.2012, 13:57 | Повідомлення # 10
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
У Орлока такой, лучше спросить у него лично, естественно.Скажу одно - стреляет одиночными!
 
Dare-devil Дата: 05.03.2012, 14:12 | Повідомлення # 11
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Главный плюс всех этих кросмановских шароплюев - скорострельность, многозарядность и быстрая перезарядка (ну и экономичность по СО2 конечно). Это становится очевидным после первой же стычки в здании на короткой дистанции с несколькими противниками smile

MP5K-PDW, конечно, штука антуражная. Но проблемные они... OrLock не раз жаловался.


Главное не награда, а борьба!
 
Vortex Дата: 05.03.2012, 14:27 | Повідомлення # 12
Група: Перевірені
Реєстрація: 31.08.2010
Повідомлень: 418
Статус: Offline
Quote (Koljan)
арод, я тут смотрю, так все гросмани сишки гладкоствольные. Здаеться мне кто-то вчера говорил что гладкоствольные - бяки.

Не согласен, т.к. стальными шарами через нарезной ствол стрелять не очень хорошо. Т.к. стальной шар не нарезается, то точность слабая даже на небольших расстояниях. Для пистолета со стальными шариками гладкий свол самое оно.
 
Koljan Дата: 06.03.2012, 00:11 | Повідомлення # 13
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
народ, мене бентежить те, что сішки пластмасові(



 
Hеlvig Дата: 06.03.2012, 00:17 | Повідомлення # 14
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
+калибр шариков ВВ 4.42 мм а калибр нарезного ствола 4.5мм. Гладкие стволы делают с минимальным зазором по калибру стальныхВВшек. А ижмех ставит нарезные стволы без разбору что на пульное оружие, что на шарометы.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 06.03.2012, 00:39 | Повідомлення # 15
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Quote (Koljan)
народ, мене бентежить те, что сішки пластмасові(

Серед пістолетів KWC є кілька моделей з повністю сплавним корпусом. Наприклад, М84 і M.A.S.007. Причому, за конструкцією вони повністю ідентичні Кросманам С-серії. І відповідно, в продажу до них є запасні магазини. А це дуже суттєвий плюс, бо в ближньому бою перезаряджати, наприклад, МР-651 або МР-654 лоадером/трубочкою/ручкою часу не буде.

По тій же причині не рекомендую дивитись в сторону пістолетів, де балон ставиться в магазин. Як правило, запасні магазини до них дістати непросто і недешево.
 
Hеlvig Дата: 06.03.2012, 01:25 | Повідомлення # 16
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
М-84 долго крутил в руках в ганшопе. Очень приятный пистолет, фактически С-11 в металле, рукоятка- сказка, но есть один минус, исключающий его из рядов хард.оружия. Между СК и спусковой скобою ОЧЕНЬ мало места. Ни один палец в перчатке туда не втиснуть. А M.A.S.007 это 100% копия С-21, только без лишнего "носа", и производит впечатление более добротного, чем С-21. Мне его еще Шифер очень сильно нахваливал. Если выбирать между С-21 и 007, то киберган- однозначно.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 06.03.2012, 01:29 | Повідомлення # 17
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Я тоже крутил в руках М84. В моих перчатках палец влез бы в скобу М84, но мне не понравились его прицельные - сильно мелкие...
 
Phantom Дата: 06.03.2012, 01:51 | Повідомлення # 18
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Сейчас разбираю аникс , смотрю что к чему.Пока что не понятно как вытащить ствол полностью, но ясно что из за пружины весь гемор спуска.Только жалко резать ее , это уже без возвратные изменения! На скорость ,как я понимаю, не повлияет пружина?
 
Tpacep Дата: 06.03.2012, 01:54 | Повідомлення # 19
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
На скорость повлияет. А также на расход газа.
 
Hеlvig Дата: 06.03.2012, 01:54 | Повідомлення # 20
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
У меня с С-41 были проблемы недовозврата СК из-за малого пространства между ним и спуск. скобою. В 84 места намного меньше. Согласись, что палец в скобу должен влетать как по маслу, а не вворачиваться туда. У меня так не получилось.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Пістолети
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz