Чт, 25.04.2024, 19:02
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Пістолети
Пістолети
Tpacep Дата: 27.04.2012, 16:45 | Повідомлення # 41
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Quote (ruud1k)
ствол не ходит туда-сюда, не знаю как у с 11!

Ствол ходит точно также. Просто в С11 он заметно вылазит с корпуса, а в С31 - нет, т.к. там есть небольшой фальш-ствол. Или ты имеешь ввиду радиальный люфт? Я свой вылечил витком скотча.

Quote (ruud1k)
рукоятка бывает открывается , как ее зафиксировать , кто знает ?

Нуу, тут скотчем уже не отделаешься... Нужна изолента smile Подклеил на тыльную поверхность рукояти несколько кусочков, начала закрываться плотно.
 
Trio Дата: 29.04.2012, 20:10 | Повідомлення # 42
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ruud1k, мені порадив С31 за що йому вдячний..насправді давно хочу купити саме його..але почитавши цю тему, бачу, що ще радили KWC 302s, тож не знаю що краще вибирати.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Phantom Дата: 29.04.2012, 21:47 | Повідомлення # 43
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Quote (Trio)
ще радили KWC 302s, тож не знаю що краще вибирати.

ИМХО ни какой ризницы нету кроме кнопки извлечения магазина(лучше в с31).
Да и в KWC 302s не вижу кольца для крепления страховочного шнура, в С 31 где магазин оно есть, мелочь но мне нужна!


Повідомлення відредагував ruud1k - Нд, 29.04.2012, 21:51
 
Trio Дата: 04.05.2012, 18:51 | Повідомлення # 44
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
отримав пістолет, Crosman C31 на вид і доторк реально крут..зарядив..все непогано..от тільки таке питання - кажуть,що має пробивати пластикову пляшку, мій не пробив..чи це не є ознакою малої потужності для цієї моделі?

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
maks Дата: 04.05.2012, 19:14 | Повідомлення # 45
Група: Резерв
Реєстрація: 15.11.2011
Повідомлень: 311
Статус: Offline
Пробитее пластиковой бутылки это точно не показатель)) - бутылки из разного пластика, а если хочешь что б пробивал набери в нее воду biggrin
 
Trio Дата: 04.05.2012, 19:17 | Повідомлення # 46
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ну це я так..звичайно я не думав що це буде показник))

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Phantom Дата: 15.05.2012, 09:37 | Повідомлення # 47
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Держал в руках ИЖмех Байкал MP-655К. Все из силумина, достаточно легкий, спусковой механизм ИМХО сложнее даже чем корнета.Реальный стволик находится под фальшстволом .Кроме того что у него бункер на 100 шаров, ничего нового нету, тот же корнет.

Повідомлення відредагував ruud1k - Вт, 15.05.2012, 09:42
 
Hеlvig Дата: 27.12.2012, 22:50 | Повідомлення # 48
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
http://w78.ru/goods/pnevmaticheskii-pistolet-borner-sport-306-m/ кросман с-31 в железе.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Hеlvig Дата: 17.05.2017, 16:18 | Повідомлення # 49
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Благодаря известным событиям взгляд на хардбол меняется. И помимо того, что нужно менять идеологию, изменения обязательно затронут матчасть. Посему вопрос по выбору короткоствола. Критерии выбора:
1. ергономика и внешнее соответствие одному из боевых прототипов
2. приемы заряжания и стрельбы, схожие с боевым прототипом
3. эфективность в хардболе(скорость полета пули, точность, кол-во зарядов)
4. цена
5. распространенность боевого прототипа на нашей тер-е.

Умарекс Макаров ультра http://gunshop.com.ua/product....v-ultra
Грам на 20 легче оригинала. Кроме щечек рукоятки все остальное практически идентичное+. Магазин и балон в одной упряжке. Для харда не гут, но как для соответствия приемам перезарядки+. Скорость заявлена 120м.с Кол-во ВВ- 17 шт. Прицельные не регулируются- плохо.

Gletcher TT http://www.goldguns.ru/product/266333/ ТТХ скорость 110-120м.с.(разные производители дают разные х-ки) кол-во ВВ-18 шт. Магазин и
балон вставляются отдельно. Вес под кило. Прицельные нерегулируемые. Заметил, что у всех ТТшных пусковой крючок находится довольно близко к спусковой скобе, палец в перчатке может не влезть.

Умарекс НРР http://gunshop.com.ua/product/pnevmaticheskij-pistolet-umarex-hpp/
Врядли боевой аналог распространен на наших тер-ях. По ТТХ для харда подходит пожалуй больше всего( скорость 130 м.с. , 15 шт.ВВ, балон и магазин заряжаются отдельно).



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:18 | Повідомлення # 50
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ех..дорого angry

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 17.05.2017, 16:18 | Повідомлення # 51
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Ціни удручають. А також те, що не до всіх пістолетів є запасий магазин. Також попутньо хотів звернути увагу на те, що у харді є тенденція стрільби з пістолетів на великі відстані, в той час, коли бойові пістолети використовують на відстані 10-15-20(максимум) м. Спортивні та учбові вправи з пістолетом макарова розраховані на стрільбу з 25м. (статична стійка) нам не підходять. Тому не варто гнатися за "швидкісними" пістолетами. На відстань 10-15м. швидкості в 120м. вистачить із запасом.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:18 | Повідомлення # 52
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
зі швидкістю згідний.гнатися не варто.також додам, що блоу-беки в принципі недешеві...але рука не піднімається купувати шароплюй за ціною насосу ВД =) хоча зараз і не піднімається, бо на це банально нема фінансів...хоча збирався...

а взагалі, вже давно хочу відмовитися від С31 на користь чого з подібними габаритами (можливо більшою вагою) і з нерухомим стволом. навіть без блоу-беку..але нічого не можу підшукати..


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 17.05.2017, 16:18 | Повідомлення # 53
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
По темі: як варіант - KWC KMB15 Beretta. Слабенький, не для холодів, але по відгукам точність досить таки непогана. Та й копійність на висоті. Магазини є в продажі, хоч і недешеві.

Не по темі:
1. В реальних БД пістолети майже не рулять, тому я б на них сильно не заморочувався.
2. ББ для харду має сумнівну практичну цінність (хіба що видно закінчення магазину, якщо в пістолеті є "затворна затримка"). ББ не замінить у повній мірі віддачу, і відчуття від стрільби з пневматики і з бойового все одно будуть дуже різними.
 
Hеlvig Дата: 17.05.2017, 16:18 | Повідомлення # 54
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Те, що пістолі не рулять, я згоден. Тому тема поки що більш консультативна. Те що ББ не відтворює бойовий короткоствол- згоден, але він 1) стоїть ближче до бойового прототипа 2)маючи нерухомий ствол, теоретично повинен мати кращу кучність.
Беретка- кльова, але я намагався відслідкувати пістолі, які мали б найкращі показники для харду в доповнення до їх копійності. Беретка має досить слабку швидкість, в порівнянні з тими пістолями, які я перерахував вище. А затворна затримка- досить єфективна штука.



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:19 | Повідомлення # 55
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ось ще запропонували на ВХФ "ASG CZ 75 P-07 Blowback и без Blowback" але ціна...
цікаво, чи беретта апається..я десь чув (наче це про неї було), що лише за рахунок подовження ствола


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Пн, 31.03.2014, 19:12
 
Tpacep Дата: 17.05.2017, 16:19 | Повідомлення # 56
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Якщо основна "хотілка" - це затворна затримка, то найкращим вибором буде Umarex SA 177 (той, що схожий на Глок). Так, ствол рухомий, але по відгукам це не заважає йому бути одним з найточніших шарометів. ББ в наявності, але суто декоративний (тобто, він не впливає на функціонування пістолета, холоди йому не страшні). Балон окремо від магазина, а сам магазин по ціні не набагато дорожчий за кросманівський С-серії.
 
Hеlvig Дата: 17.05.2017, 16:19 | Повідомлення # 57
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Мені здається, у глока мало місця між спусковою скобою і гачком (дивився у магазині), палець у рукавиці може не влізти


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:19 | Повідомлення # 58
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
сьогодні мав можливість постріляти з Вальтера СР99. виглядає круто, лежить в руці круто.віддача крута..а от швидкість.......одиночними ще норм, а от темпова стрільба знижує швидкість до смішних 60-70 м.с.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:19 | Повідомлення # 59
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ахтунг!!!!терміново треба пораду! надибав беретту КВЦ КМБ15 з автоматичним режимом стрільби за 600 грн. продавець каже, що в норм стані.можна зустрітися в Києві з ним і подивитися вживу.

треба пораду чи варто???


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:20 | Повідомлення # 60
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
В цілому ТТХ на висоті. Те що треба для військово-тактичної гри. (Сподіваюсь натяк чіткий). Провів експрес зріз по цінам. Якщо тех. стан добре або відмінно, то я би взяв. Якби не було грошей, позичив і взяв би. Ціна доволі адекватна.Остаточно можна сказати, коли подивишся. Я думаю ти нічого не втратиш, якщо поїдеш і глянеш. Тобі його потрібно під себе зміряти на місці і остаточно визначитися.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Пістолети
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz