Пт, 29.03.2024, 02:47
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Кобури
Кобури
Trio Дата: 03.11.2019, 04:04 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
Щоб трохи оживити форум та й просто щоб почути хто що думає.

Бачив у Ірландця пластикову кобуру влітку. Все суть в тому, що не треба жодних велкро чи фастексів - зброю просто вставляєш в кобуру і вона фіксується внутрішнім механізмом. Для виймання - натиснув кнопку і виймай.

мені така ідея дуже сподобалася. зізнаюся, для мене оцей момент зміни зброї завжди дуже проблемний. вічно щось кудись не потрапляє і за щось чіпляється. особливо в рукавицях.

власне, саме тому я знаходжуся в постійному пошуку кобури/варіанту розміщення вторички на тілі та варіантів вторички. тому що весь час щось да не так.

то вторичка незручно розміщена, то велика, то розмір нормальний, але клинить. я ж мабуть за ці роки вже спробував от взагалі все.

коротше, став шукати я пластикову кобуру на свій Борнер. Алі пропонує ось таке: https://www.aliexpress.com/item....F7&mp=1

цікаво чи вона підійде під Борнер. хто що думає?)


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 03.11.2019, 23:22 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Здається, твій Борнер трохи менший за М9. Можна спробувати.
 
Helvig Дата: 10.11.2019, 19:59 | Повідомлення # 3
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
З такими кобурами є одна проблема. Вони максимально відкриті. Для поліції і тактики це не принципово. А от армійські кобури зазвичай "глухі", щоб механізм і ствол не засорялися. А враховуючи наше повзання у чом попало,це стає актуально як ніколи. Яб копав у сторону максимальної зручності застібок клапана кобури.
 
Tpacep Дата: 10.11.2019, 23:38 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Погоджуюсь. Ірландець не повзає, от йому і відкрита норм.
 
Helvig Дата: 10.11.2019, 23:59 | Повідомлення # 5
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
До хардбольної кобури я бачу таке ТЗ. Щоби відповідала нашій тактиці використання вторички-"дуельна" стрільба на короткій дистанції і в той же час захищена від ушкоджень та бруду. Перше вимагає відкритої кобури на стегні,але основні завдання харду вимагають захищеності. Тож треба шукати компроміс. З власного досвіду: вторичку носив під рукою,у лівій нагрудній кішені,на стегні і на поясі. Під рукою та в кишені-не зручно витягати,особливо лежачі(і не зручно перекочуватися. На стегні- дуже незручно перестрибувати через перешкоди і повзати/перекочуватися. Найзручніше мені на поясі,зліва. Не заважає повзати і витягати з положення лежачі. Перекочуватися незручно. Тож треба думати і над вдалим розміщенням.

Додано (10.11.2019, 23:07)
---------------------------------------------
Колись хтось із звіробоїв прикрутив до іжика 61го свого корнета(до ців*я). вийшла як передня рукоятка) На правах брєда: як що пістоль невеликої ваги або габаритів, можна кобуру пристосувати на основний ствол під стріляючу руку. Колись був у мене такий задум, але кросманівський револьвер сам як пів рушниці...

 
Tpacep Дата: 11.11.2019, 00:56 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Особливо, зі стволом 8" :)

Кобура-компроміс все одно буде програвати і відкритій у швидкості діставання пістолета, і закритій - у ступені захисту від забруднення. Із минулої гри на Биківні: за 10 хвилин "окопної війни" пісок був у великій кількості у поясних закритих підсумках і навіть у кишенях штанів.

Критерію захищеності добре відповідає бундесівська кобура. Фото Хелвіга з іншої теми:



Застібка безшумна і швидко відкривається навіть у рукавицях, а от закривати її набагато довше і потрібно розвивати навик робити це всліпу.
 
Helvig Дата: 11.11.2019, 01:10 | Повідомлення # 7
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
так то Р-38 і кобура для нього "рідна" . В цій кобурі гарна защіпка, відкривається дуже зручно і легко. А от завдяки м*якому матеріалу кобури пістоль "всліпу" пістоль вставляється не дуже зручно. найкраща кобура з товстої шкіри. Вона дубова і виймати-вставляти вторичку дуже легко. Універсальне завжди гірше за спеціальну, тут я згоден.
Нам би для чистоти зброї підійшло б таке: https://starina.ru/item....1&pid=1 це аналог бундесової кобури і пошити не важко. А для кросмана я собі б таке хотів https://russian.alibaba.com/product....20.html

Додано (11.11.2019, 00:19)
---------------------------------------------
Втєму :) Колись давно(дуже) був у мене газовий револьвер, правда не довго. я для нього кобуру купив плечеву. Але мені не подобалося довго витягувати револьвер з кобури і я її трошки модернізував. В "носик" , куди ствол упирається я всунув пружину з надітою на неї пробкою від пляшечки з-під ліків. Всовував револьвер і фіксував ремінцем на кнопці. А як ремінець відклацував, револьвер висовувався на декілька см. В перчах це буде не так відчутно, але подібний апгрейд може стати не зайвим.

 
Tpacep Дата: 11.11.2019, 01:42 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Тріо започаткував тему з думкою про модну пластикову кобуру, а ми його все одно до ретро схиляємо :)
Ось іх атвет западу - https://midfort.ru/products/kobura-poyasnaya-sso-polevaya-pm-kp43
По захищеності ще краща за бундес, але сповивати пістоль в неї більш муторно.
 
Helvig Дата: 11.11.2019, 10:37 | Повідомлення # 9
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Захищена вона гарно. Але,я вже бачу,ЯК вона пакується і розпаковуєттся однією рукою... класика на то і класика. Матеріали можуть змінюватися,але ідея буде незмінна. Як велосипед. Так що хай Тріо не заморочується.
 
Trio Дата: 12.11.2019, 03:09 | Повідомлення # 10
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
а що ви думаєте про розміщення кобури на грудях? може будуть ідеї як це зробити раціонально? бо я про це вже кілька років думаю. ліл.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 12.11.2019, 09:58 | Повідомлення # 11
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Без нагрудної платформи - мабуть, ніяк. Але можна поекспериментувати із розміщенням кобури на плечовій лямці або грудній перемичці РПСки.
 
Helvig Дата: 12.11.2019, 15:45 | Повідомлення # 12
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
На груді зліва я колись пробував. Ще у ДіпієМі в лівій кишені робив проріз і там майстрячив щось схоже на кобуру-вкладиш. Не сподобалось взагалі. Витягати-вкладати незручно. Рука високо, подивитися не можна, бо для маски там мертва зона. Ще й рука, буває у маску впирається. Ну і повзати незручно. Я думаю, що варіанта насправді два: або на стегні, або на поясі. В РККА кобуру носили справа ззаду, у вермахті спереду. але треба зауважити, що нам їхній досвід зовсім не пляше. Офіцери як-що й повзали на пузі, то зброю мали тримати в руці( як правило). Ззаду зброю носити зручно і бігати-повзати-стрибати теж. але швидко вийняти не вийде зовсім. Спереду зброю можна швидко вийняти, але люба акробатика- виключається. От що насправді зручно робити , коли кобура ззаду, чи спереду,так це виконувати команду "струнко"))) Нам би корисніше пошукати, як носили зброю танкісти. І в реалі, а не на парадах. Доречи звертав увагу, як зараз носять короткоствол у нас( не штатну, в караулі, чи в наряді, а там де треба якість). Кобура на стегні, але не так як носять тактичну, на середині і ближче до коліна. А так як амери носили свої кольти, трохи нижче пояса, на першій третині стегна.
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Кобури
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz