Пт, 03.05.2024, 05:27
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Геотекстиль+форма
Геотекстиль+форма
Av@kS Дата: 27.03.2017, 23:32 | Повідомлення # 21
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Це залежить від реакції шкіри. Якщо алергія по мокрому не піде. то х/б тобі не потрібно.
Я думав над варіантом, коли підшити 200ку,а під неї нормальне х/б товсте. Десь 160-200 г/м^2. Я думаю триматиме.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пн, 27.03.2017, 23:34
 
oFF Дата: 27.03.2017, 23:52 | Повідомлення # 22
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
так перевір)
от я думаю що на натянутому не буде триати один слой гео, хб і камок.
Стріляв в картоплину. Камок + 1 слой гео. Бараболя вмерла! ПРОШИЛО легко!

2й постріл. Камок + 2 слоя прошило також (видно що ледве-ледве), але я попав в ту ж дирку в бараболі.
+ всі постріли в упор з ІЖа. + він судячи зі звуку перевищений, бо коли 160-170 глушить майже в 0, а зараз тріскав як макарон на свіжому балоні. (ПОТРІБЕН ХРОН)
Тому остаточного висновку не можу зробити. Одесити наприклад в 2х200 + камок + хб (але хб це чисто щоб на голу шкіру надівати)

Додано (27.03.2017, 23:52)
---------------------------------------------

Цитата Av@kS ()
Я думаю триматиме.

Я тобі даже шмат своєї чудової фуфудьї виділю для тестів) добавиш свою хб яку ти мав на увазі.
 
Av@kS Дата: 28.03.2017, 14:43 | Повідомлення # 23
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Знач погуглив по геотекстилю трохи. Суть така, що це синтетика і воду випаровує він погано. Ще і теплоізолятор. Тонкий ізолює погано, а щільний краще. Так от про щільність і про картоплину Оффа. Почав шукати матеріали по щільності і не синтетичні,які б не шила сталь. Я розумію тема не по брезенту, але вийщов саме на цей матеріал, хотілося б почути думки про брезент,як аналог кордури та геотекстилю.
Результат ось http://tk.ua/ru/catalog/vse-tkani/brezent.html Цей магазин на Петрівці поруч. Заходив дивився, мацав. Пробував на згин,як буде терти по тілу. Враження позитивні

Там побачите по посиланню, що брезенти бувають різні. Щільність від 200 до 530 г/м^2.
Чому зупинився на ньому:
1.Для тіла приємний.
2. Повністю натуральний, не алергенний. Щільність є різна.
3. Можна в 2 шари щільністю під 250 рообити підшивку, можнав один шар щільністю 530.
4. Шиється наче добре.
5. Є з вогнетривким просотуванням.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
oFF Дата: 28.03.2017, 15:45 | Повідомлення # 24
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Горка з брезенту. Нічим не краща за бундес, можливо й гірше. Шуршить, вигорає, після прання зменшується, якщо намокає (а намокає не від дощу а від поту) стає тяжчою.
Ти любиш шукати складні шляхи. Якщо робити такий бутерброд: бундес, геотекстиль, брезент - можливо буде нормально, але думаю це буде жорсткий бутерброд, який буде сковувати рухи.
Знову ж таки це розмови... ти таке любиш... я знаю.
Візьми і РОБИ... Таке враження що ти навидумував собі і чекаєш що хтось це кинеться робити. А якщо немаєш часу чи ресурсів для проб, то і видумувати нема шо. Роби так як вже превірено і задіяно іншими.

Брезент абсолютно не такий як кордура... які там думки, гавно гавном. Толку з тих думок.

Я шість м кв. геотекстилю 200 купив приблизно за 130грн. (як на мене це не такі страшні гроші). Самому пошити також не складно (якщо є вільних пару годин на день). Особисто я віддав швеї, бо голку з нитками біьше бачити не хочу... реально заіпався.
Видумувати якийсь інший бутерброд - не хочу, не можу, нема на це часу і ресурсів.


Повідомлення відредагував oFF - Вт, 28.03.2017, 15:46
 
Tpacep Дата: 28.03.2017, 16:14 | Повідомлення # 25
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Почав шукати матеріали по щільності і не синтетичні,які б не шила сталь.

Щільність - це ще не все. Ще треба дивитись на міцність волокон. А за цим параметром всі натуральні тканини програють синтетичним. Інакше б людям не довелося вигадувати кордуру, кевлар і т.п.

Цитата oFF ()
Знову ж таки це розмови... ти таке любиш... я знаю.
Візьми і РОБИ... Таке враження що ти навидумував собі і чекаєш що хтось це кинеться робити.

+
Авакс, купи по клаптику брезенту різної щільності, відстріляй разом з осн. камуфлом і поділитись результатами. Тоді можна буде щось обговорювати, а поки що це пусті розмови.
 
Av@kS Дата: 28.03.2017, 17:27 | Повідомлення # 26
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Ну вмбачте, що я не роблю купу експериментів, а хочу одразу лптимальних рішень. Я конструктор. Я звик довго і нудно шукати оптимум.
Геотекстиль алергенний. Я можу обшитися. Але якщо потім алепгія піде буде не добре. Перевіряти на собі не хочу.
Я спитав думку.
Зараз до речі піду і якщо клаптик продадуть куплю різного брезенту.

З приводу проб, скажу, що не зустрічпв опису того як підшиваються брезентом. Тому і зацікавив цей мптеріал.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Maha Дата: 28.03.2017, 18:30 | Повідомлення # 27
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата oFF ()
1.це 400?
2.один слой?
3.зверху хб такниною не обшивав?
4.на голе тіло не одівва? парить чи ні? які відчуття?


1.300-й
2. один
3. Не обшива, передумав, хб футболочка ы норм.
4. На хб.футболку, труси. Парить, але меньше чим в два слоя тканини, + я розшив штани по ширині і зробив підтяжки, без пояса, що робить краще вентиляцію.
Явний АПгрейд, рекомендую.

Цитата Av@kS ()
що не зустрічпв опису того як підшиваються брезентом.

Бо цього ніхто не робить, хіба, що ти хочеш зваритись. Авакс ти мене вибач, але поки ти філософствуєш, це все вже давно обкатали і в росії і в Україні і цим користуються. Я коли обшивався прошерстив літературу на цю тему, люди позитивно відкликаються від геотекстилю. Є різний геотекстиль нам треба "голкопробивний". Переться прекрасно, сохне прекрасно (в домашніх умовах). На зльоті восени грав під дощем десь годину, так був мокрий, але ми рідко граємо під дощем і в двох слоях ти теж будеш мокрий. Я не шукав велосипед, а викор. те, що вже працює, та якщо ти хочеш знайти новий-кращий захист, тоді треба експерементувати на практиці. Я підтримую практичні експеременти.


Повідомлення відредагував Maha - Вт, 28.03.2017, 21:28
 
oFF Дата: 03.04.2017, 16:14 | Повідомлення # 28
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Обшив броню браньой.
Нажаль на вихідних не вийшло побігати, але дома трохи походив.
Однозначно зручніше рухатись. Парить мабуть так само, на зльоті побачу.
Шили мені в 2 слоя з 200 геотекстилю. Ціна 500грн + 100 зверху дав за срочність.
Швея все зробила чьотко. Прошила по всій поверхні. Нічого ніде не бовтається і не мішається.

Фото дольче габани викладаю також
Приєднання: 7776915.jpg (157.1 Kb) · 2561851.jpg (30.9 Kb)
 
Maha Дата: 03.04.2017, 21:39 | Повідомлення # 29
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Круто обторочила.

Додано (03.04.2017, 21:39)
---------------------------------------------
А штани?

 
oFF Дата: 03.04.2017, 22:34 | Повідомлення # 30
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
штани такі самі)

Додано (03.04.2017, 22:34)
---------------------------------------------
я собі мабуть також підтяжки зроблю, бо на пузі штани не сходяться :D а під пузом потім спадають навіть з ременем. Ну це в мене впринципі з усіма штнами таке діло. Але ці мають закривати все, а не робити "копілочку" коли присідаю.))

 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Геотекстиль+форма
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz