Пт, 29.03.2024, 13:07
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Сітчасті/перфоровані маски
Сітчасті/перфоровані маски
Trio Дата: 07.01.2014, 01:16 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
раніше я якось стороною обходив ось цю темку на ВХФ http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=4&t=4317&start=100

а зараз зайшов, прочитав небагато, але зацікавився...хто що про це думає?
Tpacep, ти, бачу, давно в тій темі покурюєш, які враження? smile


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 07.01.2014, 02:00 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Щоб робити якісь висновки, спершу треба самому спробувати. Але що точно вже давно відомо, так це те, що проблема запотівання - суто індивідуальна. Тобто, у одного буде пітніти термальна лінза з антифогом і кулером, в той час, як інший буде нормально бачити і без усього того.
Судячи з тієї теми, маємо вже мінімум 3 юзера такої зборки, але відгуки є поки що лише від одного. Отже, покуримо ще...
 
Maha Дата: 07.01.2014, 02:01 | Повідомлення # 3
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Одна з проблем які виникають в харді при носінні маски та шолому- це недостатня вентиляція. Інша -це запотівання лінзи. Я вирішив зробити маску та шолом із сітки. Даний захист ще треба тестувати в різних погодних умовах, тому я не знаю чи вірішить данні проблеми цей спосіб. Хочу поділитися своїми напрацюваннями.

Креслив по контурам лінзи пейнтбольной маски Хілікс.

Три слої сітки типу- сітка просічно-витяжна (розмір зерна не зная, так на око вибирав), один внутрішній слой тканної нерж на випадок дрібних осколків. Кожен слой сітки краще розмістити в різних напрямках зерна для ще більшої безпеки, я це зрозумів пізно коли вже вирізав.

Далі прикрутив лінзу і обрізав лишню сітку.

Края гострі тому обшив їх тканинною стрічкою.

Зробив мякий упор для носа з кухонної губки.

Захист носа : перфорашка - 2 слої тканної - перфорашка.




Герметизував лінзу знизу від видоху.

Широкі затяжки з резини на липучках.


На борцовському шоломі (купив в гумонітарці) прорізав більші отвори для вентиляції і прикріпив три слої дрібної сітки та 2 слої просічно-витяжної.Зтики зашліфував та наклеїв стрічку.Зробив застібку та покрасив.


Виглядає все так :


Шолом лекший чим радянська каска, маска не на багато важча чим пейнтбольна маска обшита перфорашкою (моя колишня маска). Захист має свій спецефічний вигляд, я зробив ставку на практичність, а не на антураж.
 
Tpacep Дата: 07.01.2014, 02:01 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Непогано. Силует голови компактний вийшов.
Як в масці прикладатись до зброї?
 
Maha Дата: 07.01.2014, 02:01 | Повідомлення # 5
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Поки не знаю ,ИЖ ще в процесі, думаю буде не зручно. Маска по габаритам трохи меньша чим пейнтбольна. Наприклад в пейнбольні прикладати дрозд з прикладом мені було не зручно. Буду змінювати приклади під маску,я відразу планував зробити глибшим приклад в ИЖу та в Дроздові.
 
Tpacep Дата: 07.01.2014, 02:02 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Маха, ще цікаво як твій "сендвіч" тримає свинець і сталь? Наприклад, Хелвігу трьома пострілами в одну точку (наскільки розумію, Люманом з ГШМ) в упор вдалося прострелити перфорашку (щоправда, її параметри не повідомлялись). Сподіваюсь, ця конструкція більш стійка.
 
Maha Дата: 07.01.2014, 02:02 | Повідомлення # 7
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Тестував Дроздом на щільно зложених три слої, від 140 накрутив на око вверх, думаю більше 180. Стріляв в упор - перший слой майже пробило, другий трохи прогнувся , третій не змінився.Стріляв в упор разів 5,те саме де більше деформувалось ,де меньше -не пробивало. Стріляв на відстані 2м.: перший слой прогнувся,другий незначне прогиняння,третій без змін. Свинцем не тестував.
 
Hеlvig Дата: 07.01.2014, 02:02 | Повідомлення # 8
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Моя перфорашка буля стандартна для сіялки. Ми її з коляном купували на Лісовій.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 07.01.2014, 02:02 | Повідомлення # 9
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Я не просто так згадав про параметри перфорашки. У нас в команді на різних масках бачив як мінімум 3 різних типи перфорашки, а її ми всі в одному місці брали

Основні відмінності: діаметр отворів, відстань між отворами (як правило, вказується між центрами), товщина. Також перфорашка буває з нерж. сталі (щоправда, дорога і важча в обробці, тому для нас більш цікава звичайна сталь).

Мені сьогодні вже виїхала 2х3х1,5 (отвори 2 мм, відстань між центрами 3, товщина 1,5 мм). Щось очкую, що буде прошиватись - перемички між отворами всього 1 мм виходять

П.С. Тут є трохи довідкової інформації по перфолисту.
 
Maha Дата: 07.01.2014, 02:03 | Повідомлення # 10
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Опробував сьогодні маску.
+ вентиляція маски і шолома доже добра в порівняні з колишньою пейнбольною. Відчувається ,як вітер продувається повністю скрізь.Дихається під час бігу вільно.
+ обзор кращий, але не на багато.

- так як в пейнбольній, залишається не дуже зручною носити - трохи обмежаний рух головою.


Мені здається класний варіант залишити цей шолом на верх тактичні окуляри-маска і посилений страйкерський наморднік . up
 
Cеma Дата: 07.01.2014, 02:03 | Повідомлення # 11
Група: Резерв
Реєстрація: 22.03.2014
Повідомлень: 161
Статус: Offline
Что скажите про такую маску http://www.aliexpress.com/item....52.html ?
 
Bender Дата: 07.01.2014, 02:03 | Повідомлення # 12
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Тоже смотрел "намордники" на али. Но судя по фоткам у них плетение из тонкой проволоки.
В любом случаи такой маски в один слой будет мало - прошивается на раз.


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Hеlvig Дата: 07.01.2014, 02:04 | Повідомлення # 13
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
пробовал такую сетку покупную...простреливается плетение на ура.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Cеma Дата: 07.01.2014, 02:04 | Повідомлення # 14
Група: Резерв
Реєстрація: 22.03.2014
Повідомлень: 161
Статус: Offline
_B_e_n_d_e_r_, ну фиг его знает, будем искать тогда .
 
Av@kS Дата: 07.01.2014, 02:04 | Повідомлення # 15
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Вибачаюся за втручання, але маю сказати, що: 1. Чим дрібніше зерно маски нижньої частини обличчя ( в народі намордник), тим складніше дихати. 2. Пробивна здатність сітки (що 1мм очко, що 45 мм ) згідно формул залежить від товщини проволоки сітки та модуля упругості матеріалу Е (ну це хто сапромат знає).
Стосовно 1 го пункту аргумент той , що на основі принципу багаташарових сіток з дрібним „очком” роблять пилевловлюючі фільтри РЕА. Я думаю, що в масці для захисту від куль не потрібен пилевловлювач.
Висновок той, що має сенс підібрати сітку спочатку так, шоб дихалося добре і була якомога гарніша вентиляція маски. Потім шукати міцну сітку і нарізати заготівки, які є сенс кріпити в середину готових пейнтбольних або страйкбольних масок. Т.к. темою гри в хард володію на 0 рівні, то поки не можу сказати конкретніше.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Hеlvig Дата: 07.01.2014, 02:05 | Повідомлення # 16
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Може й так. У мене виникають підозри у тій сітці, що я колись купив для сіялки...мабуть дихається в ній гірше ніж у тій, що зробив Маха. Але давайте обговорення маски перенесем у відповідну тему.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 07.01.2014, 02:05 | Повідомлення # 17
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Пробивна здатність сітки (що 1мм очко, що 45 мм ) згідно формул залежить від товщини проволоки сітки та модуля упругості матеріалу Е (ну це хто сапромат знає).

Не зовсім. Ще треба враховувати, що чим дрібніше зерно, тим більше прутків стає на шляху кулі. Тобто, енергії кулі може вистачити, щоб перебити один пруток, але не 4.
 
Av@kS Дата: 07.01.2014, 02:05 | Повідомлення # 18
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Ясно, що крок плетіння має бути не більше 2,3 мм (десь до 50% діаметру калібру, що має утримуватися, в ідеалі), тоді геометричне очікування руйнування снаряду вище 50%, що згідно методики достатньо для утримування снаряду.
Стосовно перебивання прутків, то є вже готова теорія і практика так називаємих комулятивних сіток. Метод нарощування шарів сітки належить до екстенсивних, тому його слід уникати. Гарним варіантом є знайти достатньо міцну сітку, бажано з нержавіючої сталі, т.к. вихлоп дихалки є фактором негативним для незахищеної сталі (потрібно покривати фарбою наш фільтрик). Поки, що відповідної сітки не знайшов. Знайду , то одразу дам знати.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Вт, 08.04.2014, 01:00
 
Hеlvig Дата: 07.01.2014, 02:05 | Повідомлення # 19
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
smile поясни по лоюдськи чого не слід робити, а що навпаки треба?


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 07.01.2014, 02:05 | Повідомлення # 20
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Авакс, врахуй, що нержавка з придатними для нас х-ками дорого коштує і важко обробляється (особливо - гнеться, оскільки має велику пружність).
Росіяни багато тестили/тестять сітчаті маски для харду і загальна думка приходить до висновку, що перфорована сталь по всім параметрам переважає сітку.
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Сітчасті/перфоровані маски
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz