Ср, 17.04.2024, 00:30
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Сітчасті/перфоровані маски
Сітчасті/перфоровані маски
oFF Дата: 27.03.2017, 10:30 | Повідомлення # 121
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Ну то давай завтра зустрінемось десь. Ти мені хрон Тріо даш, а я тобі маску дам попробувати, примірятись. Ппробуєш дома підходить тобі така штука чи ні. І таку шапку на голові городити я б тобі не радив. Вже простіше балакалаву з маскою. Обличчя і вуха закриті, а балаклаву зверху і ззаді чючють посилити (якщо ти звичайно збираєшся таку пічку на голові носити)
 
Av@kS Дата: 27.03.2017, 10:57 | Повідомлення # 122
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Я хочу загородити шолом з отим чохлом. І більш того з пластинами в ньому.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
oFF Дата: 27.03.2017, 11:58 | Повідомлення # 123
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Забетонуй ще)))
шолом, пластини? Пластини проти камулятивні будуть чи як?)))
Навіщо такі конструкціїї? Судячи з того що ти плануєш бігати з Беретою то ти скоріше марксман ніж штурмовик, якому можуть з пів метра з дрозда в чоло насипати.
Кароче... шо я тобі шось раджу, я не знаю шо за шолом і шо за алейхем. Роби як знаєш.
Приєднання: 0570835.jpg (628.6 Kb)
 
Maha Дата: 03.06.2018, 19:05 | Повідомлення # 124
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Не рекомендую чохол на голову, це погіршує вентиляцію в рази.Не знаю,як там росіяни бігають з касками і чохлами(антураж), але воно програє дихаючим варіантам. Я мав досвід тому можу порівняти. Може спробуй вмонтувати вікна з перфорахи або взагалі відмовся від чохла.

Додано (03.06.2018, 19:05)
---------------------------------------------
Лінза для маски.
Вакула, для тебе. На свої маски ми купували одні з найдешевших пейнтбольних лінз, наші швидкості вони витримують. Особисто я і Шпіон(той чувак який робить маски на продаж в нашому регіоні)купував у Львові, сайт я не памятаю, давно робив маску, можеш запитати у Шпіона(скажеш, що ти із Заграда, він тобі дасть силку)на сайті ВХФ, напиши йому.
http://hardball.in.ua/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1632
Рекомендую, якщо є фінансова можливість, купити термолінзу, буде дорожче та зменшить запотіваємість лінзи, а це спонвічна проблема лінз, всіх. Тоді ти будуш більше кайфувати від харду чим відволікати себе на різні технічні моменти. Наприклад :
http://delta-paintball.com.ua/uk....ar.html

 
Trio Дата: 03.06.2018, 21:41 | Повідомлення # 125
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
я зі Шпіоном про це вже говорив. Ось 0676228002 номер магазина.линза 170 грн

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 05.06.2019, 13:38 | Повідомлення # 126
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
залишу тут лінк на пам'ять. Замовив собі нову лінзу в Гепарді (так, в Києві є свій пейнтбольний магазин і ми колись активно в ньому скуплялися). На вигляд вона максимально подібна на ту, що в мене стоїть на масці. Буду тестити. http://shop.gepard.ua/product/788/

UPD але в Гепарді цієї лінзи нема, тож замовив у Львові. Цікаво чи там є.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Сітчасті/перфоровані маски
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz