Сб, 27.04.2024, 08:14
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Бюджетные наколенники
Бюджетные наколенники
Tpacep Дата: 29.10.2019, 18:06 | Повідомлення # 21
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Підвернувся цікавий лінк - https://airsoft.ua/showthread.php?t=31607

Якраз поламався один мій наколінник (вирвалась заклепка-ґудзик, за яку чіпляється нижній ремінець, а поставити її назад без розтину наколінника не вийде). Тепер в роздумах, що робити. Звичайно, можна якось збочитись і втулити ту заклепку на місце, але вже давно хочу відмовитись від такої системи кріплення взагалі і кріпити наколінники на штани, щоб не перетискали і не парили ноги.
Вище в цій темі був описаний досить простий спосіб нашити на штани ґудзики і кріпити наколінники за них:

Цитата Morbidal ()
Я такое уже себе сделал, только базовые резинки срезал полностью, нашил тугие петли по углам наколенников.
Главное - пуговицы нашить на швы, чтобы не повырывало...

У Тайсона бачив самопальні інтегровані коліна, зроблені з типу таких, як мої. Теж цікаво почути відгуки.
 
oFF Дата: 30.10.2019, 13:34 | Повідомлення # 22
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Та це ж давно пройдена тема... вже більшість собі на коліна понашивали ці наколінники і забули про них.
 
Tpacep Дата: 30.10.2019, 14:37 | Повідомлення # 23
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Ні, я розумію, що це вже не ноу-хау, просто мав на увазі, щоб Тайсон поділився технічними подробицями (стаціонарно вшиті чи знімаються, зафіксовані липучками чи вільно сидять в тій кишені, чи не заважають згинати ногу, які мінуси і т.д.).
Питаю, бо не хочу викидати свої наколінники, які виявились досить якісними і не вбились вхлам за стільки років. Вони ще послужать та й захищають все ж таки краще, ніж м'які-інтегровані (як по тому лінку вище).


Повідомлення відредагував Tpacep - Ср, 30.10.2019, 16:43
 
Tpacep Дата: 28.12.2019, 00:11 | Повідомлення # 24
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
"Раз відгуків нема - значить, воно того не варте" - вирішив я і поремонтував штатне кріплення (поставив ґудзик на місце). До речі, це виявилось простіше, ніж здавалось (розпорювати і зашивати багато не довелось), зовні теж нічого не змінилось.
 
Trio Дата: 30.12.2019, 02:33 | Повідомлення # 25
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
найкращі наколінники мабуть таки інтегровані у штани

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 30.12.2019, 16:08 | Повідомлення # 26
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Так, не спорю. Я про те, що саме такі, як в мене, не варто вшивати на штани, мабуть (Тайсон же не схотів поділитись своїм досвідом :( ). Думаю, для інтегрованих краще, щоб пластикова чашка була гнучкою, а у мене і Тайсона чашки дубові.
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Бюджетные наколенники
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz