Пт, 03.05.2024, 03:51
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 8 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Радіозв'язок
Радіозв'язок
Tpacep Дата: 06.06.2016, 00:14 | Повідомлення # 141
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Ще дещо по цьому питанню.
В умовах мiста була змога потестити мiй Midland GXT-1000, Baofeng UV-5R, Puxing PX-2R та ще один Baofeng UV-5R. Перших двi знаходились у мене вдома, iншi - в Трio (за 0,5 км, практично по прямiй видимостi). Зв'язувались в дiaпазонi GMRS. Мiдл та Пукс працювали прекрасно, а от обидва Баo дико фонили (схоже, що причиною є високовольтнi ЛЕП, якi проходять поруч з моїм будинком). Регулювання шумодаву на макс. нiчого не дало. Допомогли вийти iз ситуацiї субканали, але пicля закiнчення моєї передачi Бао ще секунд 5 залишався вiдкритим на прийом i фонив.
Icнує думка, що Baofeng UV-5R - потужна i чутлива рацiя, але в нiй не все ОК iз селективнiстю. Адже в тих же умовах Puxing PX-2R не фонить, а про свою "мильницю" взагалi мовчу :)
 
Tpacep Дата: 24.06.2016, 16:26 | Повідомлення # 142
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Так ось в чому справа! Гуглив про свій Мідл і випадково наштовхнувся:
Цитата
pld_ua
Дата: 10 Янв 2015 02:04:44 #
А по какой, интересно, схеме построен приемник? Как и в Баофенге УВ-5Р и подобных - прямого преобразования? Или хоть чахлый, но супергетеродин?

damages
Дата: 10 Янв 2015 15:06:43 #
супергетеродин, и очень даже не чахлый )))
по устойчивости к ближним помехам уделает любой бао


http://lpd.radioscanner.ru/topic24708-4.html#msg307132

Щоправда, терміни "прямого преобразования" і "супергетеродин" мені ні про що не говорять. Можливо, Авакс трохи просвітить?
 
Av@kS Дата: 25.06.2016, 00:50 | Повідомлення # 143
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Я на пошту відправив уривок книжки. Там по простому описано схеми приймачів, їх особливості і дані визначення першкод дзеркального, сусіднього каналів.В постах передруковувати книжку не бачу сенсу.
Короче Баофенг попустили і опустили нижче плінтуса.

Ти не хочеш дати свою рацію, щоб я глянув. Бо я так смутно розумію твою проблему. Пощупати потрібно. Стосовно Лютіжа. то там ацко фонить. Тому не дивно, що перешкодами закидує канали.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Сб, 25.06.2016, 00:58
 
Tpacep Дата: 25.06.2016, 23:36 | Повідомлення # 144
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
В мене з РС проблем нема. Я просто розбираюсь з тими перешкодами, що нам заважають, та питанням радiозв'язку взагалi.
На пошту нiчого не прийшло, але вже й сам погуглив.

Цитата Av@kS ()
Стосовно Лютіжа. то там ацко фонить. Тому не дивно, що перешкодами закидує канали.

Це вже ми зрозуміли, Кеп :) Нагадаю, що питання стояло так: чому фонить не у всiх, i як з цим боротись?
Резюмуючи, вияснили наступне: схема прямого пiдсилення (як у Baofeng UV-5R) характеризується недостатньою стійкістю до перешкод, але проблема може бути вирiшена за допомогою CTCSS кодiв.
 
Trio Дата: 04.03.2017, 20:28 | Повідомлення # 145
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
хочу купити собі іншу рацію з аліекспресу. підкажіть хтось що саме ви замовляли? який баофенг?
такий https://www.aliexpress.com/item....d86dcbc

35 канадських доларів по знижці 50%


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Bender Дата: 04.03.2017, 20:44 | Повідомлення # 146
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Так, бери таку і не пожалкуєш. Для хардболу саме те що треба!

Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Av@kS Дата: 05.03.2017, 00:58 | Повідомлення # 147
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Я перейшов і мені показало від 26,43до 27,22 убитих. Ціна залежить від кольору значить. Мені з мобільноі версіі мало, що видно. Поточни, яка антена в комплекті. По фото відгукам цього продавана наче нагойя 771. Це доволі не погано, якщо так. Бо штатні огризки лайно рідкісне. І якщо буде ідея брати USB кабель для заливки каналів, не бери. Вони гарно програмуються в ручну раз і на довго. В бібліотеці є інструкція на російській. До них є бокси під елементи живлення АА (батарейки чи акуми пальчикові.). Я думаю такий бокс взяти, коли штатний акум вийде з ладу. Або акуми від телефону запихну. Туди майже любий лізе із старих мобілок.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 05.03.2017, 07:00 | Повідомлення # 148
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
я вирішив, що куплятиму на на алі, а на канадському амазоні. там в комплекті гарнітура краща

так, трохи дорожче, але на алі така ціна це знижка і вона тимчасова. на амазоні ціна стандартна і дорожча лише на пару доларів https://www.amazon.ca/dp....1D0G7CX


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 05.03.2017, 10:16 | Повідомлення # 149
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Bender ()
Так, бери таку і не пожалкуєш. Для хардболу саме те що треба!

+
 
Tpacep Дата: 05.03.2017, 16:14 | Повідомлення # 150
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Трiо, а чим тебе перестав влаштовувати Пуксiнг? Чи захотiлось половити перешкоди? :) Згадай (почитай трохи вище в цiй темi), як ми з тобою тестили рiзнi РС.
 
Trio Дата: 05.03.2017, 18:56 | Повідомлення # 151
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Tpacep, в мене ж там контакт відходить на вході до гарнітури, пам'ятаєш?

насправді, якщо його плагодити якось, то й не міняв би нічого.

щоправда на пуксінг гарнітури дорогі, а вони час від часу виходять з ладу


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 07.03.2017, 17:23 | Повідомлення # 152
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Надішли фото роз’єму гарнітури твого пуксінга. Якщо там штирьковий роз’єм, то його можна полагодити. Потрібно купити такий розбірний і припаяти провідники.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 07.03.2017, 20:07 | Повідомлення # 153
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Av@kS, моя рація в Трасера, я зараз не можу нічого надіслати =)

тільки через 2 місяці))

але так, там просто штирьок.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 08.03.2017, 19:06 | Повідомлення # 154
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
В інеті знайди картинку. І дай посилання. Я не мав на увазі робити фото, я в курсі де ти є.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Tpacep Дата: 10.04.2017, 11:56 | Повідомлення # 155
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
І знову щодо радіоперешкод на Лютізькому полігоні. До уваги юзерів Баофенгів!

Ось як корисно іноді буває моніторити сусідню пісочницю. З однієї теми на форумі Міліка:
Цитата
Там є одна проблема з раціями: сусідня радіовишка дає хороші шуми на всіх каналах. Особливо це помітно власникам Baofeng'ів. Так от дослідним шляхом ми встановили, що якщо поставити крок хвилі з wide на narr (5 пункт меню), то шуми зникають. У простіших рацій, по типу Midlend'ів такої проблеми не було.

P.S. Мені було смішно дізнатись в суботу вже в кінці гри, що Авакс з Владом провтикали момент, коли решта СИНІХ перед самим стартом гри перейшли з 15го каналу GMRS, де в багатьох сильно фонило, на іншу частоту, а 15й канал залишився для виклику артударів. В кінці гри, коли вже арти не було, я раптом зловив на 15му каналі переговори Авакса з Владом :) Незрозуміло, чого я не чув їх від самого початку, але цікавить інше. До Влада питань нема (Пуксінг перешкод не ловить), а от у Авакса, схоже, якраз і був виставлений оцей самий крок хвилі "ner"?
 
Av@kS Дата: 10.04.2017, 15:41 | Повідомлення # 156
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
1)
Цитата Tpacep ()
у Авакса, схоже, якраз і був виставлений оцей самий крок хвилі "ner"?


Це не крок хвилі, а режим модуляції. У мене в любому випадеку фонило,як іу всіх ривками і без системно з мого погляду. Модуляціяя у мене по моєму по замовчуванню Wide. Ввечері перевірю.

Коротко і доступно про ширину модуляції дивимося сюди.

2) По субтонам. Субтони іноді допомагають бюоротися з сторонніми шумами. Іноді, тому, що ... читаємо тут і питання мають знятися

3) Як їх налаштувати в наших раціях шукаємо в короткій інструкції пункти 10-13.
Якщо потрібно, то можу загнати цю витримку в пдф і будемо роздруковувати, щоб вчитися використовувати арсенал станції на повну.
Правда це все є у нас на сайті в бібліотеці

4) Як узгодити субтони в різних раціях читаємо по посилшанню пункту 2 знизу сторінки. Таблиця зпівставлення тонів DCS має підійти всим раціям теоретично.

5) Щоб не було питань по срачу в ефірі, ось стаття по темі.
Дану статтю, обрав по причині малої кількості літер при великій кількості інформації по темі. В інших місцях воно те саме пишуть, але багато води.

6) Ми таки будемо вчитися користуватися станціями і вести обмін по правилам чи знову проігнормо це питання?

Додано (10.04.2017, 15:41)
---------------------------------------------
Посилання на цікаві для нас функції (наводжу пункти, інше читаємо в інструкції):
1) Шумоподавлення п. 11.1 ст. 13
2) Функція REVERSE (зміна частот прийом/передача при розносі чатот) п. 11.3 ст. 13
3) Рознос частот прийом/передача пункти 25,26 таблиці 12.2.

В цілому всі функції і як їх знайти в меню наведено в табл. 12.2 на ст. 14-17, перелік тонів CTCSS на ст. 17.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пн, 10.04.2017, 14:28
 
Maha Дата: 10.04.2017, 15:41 | Повідомлення # 157
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Ми таки будемо вчитися користуватися станціями і вести обмін по правилам чи знову проігнормо це питання?

Треба вчитися спілкуватись по рації по загальноприйнятих правилам. Я підтримую.
 
Black Дата: 05.06.2017, 21:08 | Повідомлення # 158
Група: Команда
Реєстрація: 09.05.2017
Повідомлень: 95
Статус: Offline
Після сьогоднішнього тренування зрозумів що без рації ти глухий і німий, такий собі "Волк одиночка".
Вирішив купувати, почитав форум і ще раз хотів впевнитися в правильному виборі.
https://ru.aliexpress.com/item....514edbe
І хотілосяб почути думку про колір рації, чи замовляти чорний?
А також які аксесуари краще купувати?
 
Trio Дата: 05.06.2017, 21:19 | Повідомлення # 159
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
саме така рація є дуже популярною серед хардболістів. така є в Авакса, Махи, Бендера

думаю з кольором не парся. я б взяв чорний.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 06.06.2017, 00:46 | Повідомлення # 160
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Бери чорну. До неї бажано взяти антену Nagoja-771 по типу для впевненого прийому/ передачі і гарнітуру з виносною кнопкою, як в Тріо, в мене, Махи, Бендера.
Антену брати не обов'язково. Але з нею чутливість до слабких сигналів краще і поужність передпв ача більш ефективновикористовується, тбто дальність передачі зростає.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Вт, 06.06.2017, 00:49
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Радіозв'язок
  • Сторінка 8 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz