Чт, 28.03.2024, 12:00
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Системи примусової вентиляції
Системи примусової вентиляції
Hеlvig Дата: 20.04.2011, 09:57 | Повідомлення # 41
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
на одном 0,5 ватт, на другом 0,13 ампер


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Yellow Дата: 22.04.2011, 00:06 | Повідомлення # 42
Група: Резерв
Реєстрація: 06.10.2010
Повідомлень: 224
Статус: Offline
У меня мелкий кулер от ноута стоит. Маркировки нет. 4 батарейки ААА стоят без подзарядки с конца осени (4 тренировки). Дует не слабо так, маска если и потеет от выдоха в приподнятое забрало, то выдувается все за пол минуты.

Не стыдно сто раз падать, стыдно один раз не подняться.
 
motor45 Дата: 09.07.2011, 14:57 | Повідомлення # 43
Група: Перевірені
Реєстрація: 13.08.2010
Повідомлень: 267
Статус: Offline
Вот по быстрому нарисовал схему подключения кулера для Дока.
Приєднання: 3699308.jpg (21.1 Kb)
 
Morbidal Дата: 11.07.2011, 13:54 | Повідомлення # 44
Група: Перевірені
Реєстрація: 16.06.2011
Повідомлень: 277
Статус: Offline
Кулер 5В работает, причем довольно хорошо, от любого телефонного аккумулятора 3,7В. Испытал вчера, целый день кулер работал. После тренировки запаковал шлем в сумку, по приходу домой обнаружил что забыл выключить. Он продолжал работать!
Вывод - экономия места и денег - налицо! smile
 
miniya Дата: 12.11.2011, 19:58 | Повідомлення # 45
Група: Користувачі
Реєстрація: 11.11.2011
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Скажите, в маске у некоторых два кулера. Как я понял что оба работают на нагнетание воздуха для обдува стекла. А не лучше что бы один работал на нагнетание, а другой на вытяжку? Извините если я чего то не дочитал, и снова изобрел велосипед. Но пока, из подчеркнутой инфы, я понял именно так, что оба кулера работают в одну сторону.
 
Tpacep Дата: 12.11.2011, 20:57 | Повідомлення # 46
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Опыт показывает, что нагнетание свежего воздуха в маску более эффективно, чем вытяжка. Теплый воздух сам поднимается вверх и выходит через вентиляцию в оправе линзы, а нагнетание холодного только ускоряет это процесс.
Вот чего иногда (в жару) не хватает, - так это второго вентилятора на вдув в область рта
 
oFF Дата: 09.11.2015, 15:37 | Повідомлення # 47
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
З'яилась думка купити пару кулєрів на команду. Розказувати навіщо вони і знадобляться чи ні не буду.
Поставив собі такий.
Технічні характеристики (на око) 2х2х1 см 6 вольт. Девятивольтова крона крутить його дуже добре, відчутно по шкірі на носі що щось постійно дує. Достатьньо тихо працює, (чюти його або в тихій кімнаті, або в неймовірні засаді) і то мабуть не його роботу а легку вібрацію на лобі.
Ціна смішна : 65-70грн.

Особисто я б замовив собі 2 штуки (один на запас, 2-й на іншу маску)

На зльоті в мене стояв 12 вольтовий кулєр, він хоч і виконував (ледве-ледве) свою функцію, але крутився значно слабше. Замінив його на цей (6 вольт) тепер довольний як слон.
Пропоную потримати цю тему 1-2 місяці (ну або менше) щоб набралось людей і робити 1 замовлення.
Приєднання: 7963856.jpg (64.6 Kb) · 3338170.jpg (85.5 Kb)


Повідомлення відредагував oFF - Пн, 09.11.2015, 15:38
 
Bender Дата: 09.11.2015, 15:43 | Повідомлення # 48
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Уточню:
розмір - 25 x 25 x 10мм
потужність - 5v


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Tpacep Дата: 09.11.2015, 16:04 | Повідомлення # 49
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Офф, так а де саме замовив? А інші типорозміри там є?

Цитата oFF ()
Достатьньо тихо працює

Це поки новий. В полі він швидко пилюки насмокче і заспіває (з власного досвіду). А взагалі, нафіг Крону - зайвий шум і перевантаження. 3-4 батарейки АА для вентиляції вистачить з головою, та і ємність їх більша в рази.

І ще одне. Я б побоявся свердлити лінзу для вентиляції... Замість того краще б зняв заглушки зверху оправи і захистив отвори сіткою.

Цитата Bender ()
потужність - 5v

Не потужність, а напруга.
 
Bender Дата: 09.11.2015, 16:29 | Повідомлення # 50
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
То я замовляв 3 штуки 1 з яких у Офа. Офф має на увазі замовити в Китаї.
Чим більше замовлення тим дешевше вийде.

Цитата Tpacep ()
А інші типорозміри там є?

та є, шукай на аліекспрес.

Цитата Tpacep ()
Не потужність, а напруга.

:v


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
oFF Дата: 09.11.2015, 16:36 | Повідомлення # 51
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
А інші типорозміри там є?

мапєд нє мой я проста размістіл абяву)
я купив в Бендера.

Цитата Tpacep ()
Це поки новий. В полі він швидко пилюки насмокче і заспіває

Ну вічного нічого нема, можна і головою в перший день в дерево заїхати і кулєр крякне, але давай виходити з того що як є так є і нікуди нам не дітись. Лінза на масці, кулєр, батарейки, взуття і шмотки це все таки расходнікі. В мене попередній нариклад пару місяців пропрацював не жужжить і досі.
По батарейкам не буду спорити, брав крону з привязкою до попереднього кулєра. Мені зручніше було крону лишити ніж батарейки скотчем обмотувати :D )))
По заглушкам: там в мене було насверлено дірок ціла купа. Вирішив для експеременту такі вентканали вліпити. Сітку поставлю, коли буду її мати. Лінза тримає і з дирками, я відстрілював, + там в мене поверх тої ще несверлена стоїть, просто на фото її нема, в результаті 6мм полікарбонату.

П.С. я не агітую на покупку)) а лише піднімаю тему щоб були в курсі і пропоную, кому це цікаво, замовити однією партією.

Добавлено (09.11.2015, 15:36)
---------------------------------------------
Та йокі палкі! Канєшна я агітую на покупку! Це жеж потрібна штука.
 
Helvig Дата: 25.12.2017, 01:40 | Повідомлення # 52
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Підніму стару тему масок, а точніше примусової вентеляції. В загашнику валяється двигунчик з лопостями хвостового пропеллера від радіокерованого гелікоптера. Там же аккум і зарядка. Гуде майже безшумно. Все збирався поставити замість куллєра від ноута. А потім роз*єми юсб на ций системі наштовхнули мене на думку запитати це все від якогось пауербанку. Вийде досить істотний запас роботи двигуна. Правда потім думки стали розкручуватися в сторону юсб вентелятора на гнучкій ніжці( такі є для пауербанку) Теж продувати має нехіло. У кого які думки на цю тему?
 
Trio Дата: 25.12.2017, 04:55 | Повідомлення # 53
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
Олеже павербанки вже цього літа пробували. В мене на масці стоїть така банка, в Офа також. Все працює, запасу зараду багато, зарядка від телефону.

Кулер я собі поставив маленький.не знаю від чого - Оф для мене його купляв.

коротше, моя маска в Блека, можеш подивитися як будеш на тренуванні


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Helvig Дата: 25.12.2017, 16:54 | Повідомлення # 54
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Добре ж я відстав від прогресу)) З банками як, зручно(я маю на увазі вагу)? Кулєри то перевірена штука, а я ще думаю в сторону мікродвигунів від гелікоптерів.По-перше вони практично негабаритні, а звідси і (по-друге) їх можна встановити декілька. Наприклад над кожним оком окремо і парочку витяжних. Буде постійна циркуляція повітря під маскою. Колись я таке робив, але схема була трохи невірна. Зверху стояв кулєр на вдув, а напроти рота- на витяжку.Відмовився з двох причин:габарити кулерів, які шумлять і неправильна схема циркуляції повітря під маскою. Але цікавить питання, наскільки довго ці мікродвигунці можуть працювати?
 
Trio Дата: 25.12.2017, 18:41 | Повідомлення # 55
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
в мене маленький кулер, досить тихий. до нього через кнопку припаяв usb папу. на павербанці usb мама. в мене банка невелика - на 2000 міліампер (так наче звуться одиниці виміру) розмір - невеликий. купив в переході за 120 грн. досить легка. висить на задній частині шолому. присутність порівняно з вагою шолому несуттєва.
тож якщо коротко - так дуже зручно. зарядив і точно знаєш, що під час гри батарея не сяде. в мене по ходу взагалі жодного разу не розряджалася. один раз зарядив і десь один раз серед тижня підзарядив. все літо пробігав. навіть вимикати забував.

кулер на 5 ампер, ганяє повітря досить активно. але хоч і тихий, іноді звук заважає. тож я його вимикаю в такі часи, коли треба до чого прислухатися. а коли маска пітніє, знову вмикаю.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
oFF Дата: 26.12.2017, 01:13 | Повідомлення # 56
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Цитата Trio ()
кулер на 5 ампер

на 5 чи 6 вольт мабуть)

Кулери (3х3х1 см) купляв на радіоринку... від ноутбука мабуть... зовсім малі і дують нормально... Ціни не памятаю. Точно до 100грн.
Повезло знайти кулєри на 6 вольт, якісь японські, щей в металічному каркасі... якраз те що дає павербанка (в мене просто акум з неї прикручений без корпусу)
Але навіть якби і були по 12 вольт це не проблема бо продаються DC/DC перетворюачі (20-30грн)... маленька платка 1х3 см в яку входить вольтаж від 2 вольта і маленьки тумблером накручється аж до 24 вольт при потребі... Якщо піднімати вольти то дує так шо брова здуває)))
В мене той акум стоїть вже дуже давно... крутиться весь час в грі, шум не заважає... і я його ще ніразу не заряджав, думаю до старості дотяне.
По вазі не відчуваю. Акум прикручений ззаді на затилку.

Акумулятор 18650
Перетворювач брав тут:
http://greenchip.com.ua/19-0-186-0.html

Додано (26.12.2017, 00:13)
---------------------------------------------
ПС. підключав до акума через петрворювач великий кулєр від компа 10х10 см на 12 вольт... Дує шикарно... коли став збільшувати вольти то кулєр аж взлітав)
Думаю собі десь в парку вшити трохи менший в районі шиїї і обшити перфорахою...
 
Trio Дата: 26.12.2017, 02:22 | Повідомлення # 57
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
Цитата oFF ()
на 5 чи 6 вольт мабуть)

facepalm не вийде з мене фізика :D


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 16.11.2018, 13:33 | Повідомлення # 58
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Провентилював питання вентиляції :) Точніше, живлення вентилятора. Ділюсь висновками.
1. Звичайні батарейки на холоді дуже просідають по напрузі і втрачають ємність. Коротше, для наших цілей - малопридатні.
2. Li-Ion та Ni-MH акумулятори в тих же умовах працюють значно краще.

Цитата oFF ()
Перетворювач брав тут:
http://greenchip.com.ua/19-0-186-0.html

Знайшов дешевше - https://rezist.com.ua/ustrojs....hhij-5v
Також там є контролери для зарядки Li-Ion акумів по низьким цінам:
https://rezist.com.ua/izmerit....-tp4056
https://rezist.com.ua/izmerit....shhitoj

Але набагато простіше дійсно поставити на маску невеликий павербанк. Наприклад, на Розетці зараз повно таких від 80 грн. Правда, є сумніви, що реальна ємність = заявленій. Щоб не лохонутись, краще окремо купити готовий батарейний блок і якісний акум 18650. Сам зупинився на такій збірці:
https://ru.aliexpress.com/item....3ee0ebb
https://www.olx.ua/uk....399143e
 
Tpacep Дата: 31.01.2019, 01:25 | Повідомлення # 59
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Приїхала посилка. Вірніше, приїхала ще до нового року, але я відразу ж спалив плату (випадково переплутав полярність, коли ставив акумулятор), тому замовив ще один такий же блок.
Спочатку думав, що отримав брак, бо без навантаження напруга на виході замість заявлених 5 В не дотягувала навіть до 4 В при повному заряді. Потім нарив інфу, що для цього павербанка це нормально, а 5 В на виході стає при підключенні навантаження. Перевірив - так і є ^_^
В процесі пошуків також знайшов нову плату замість спаленої, реанімую перший блок. Взагалі, класна річ - такий функціонал при таких малих розмірах і ціні!

З новим живленям кулер дує добре як ніколи. Але разом з тим і шумить набагато сильніше.
 
Trio Дата: 31.01.2019, 19:19 | Повідомлення # 60
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
якесь регулювання обертів туди вбудувати можна?

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Системи примусової вентиляції
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz