Чт, 25.04.2024, 11:14
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Форум » Хардбол » Юридичне оформлення хардболу і команди
Юридичне оформлення хардболу і команди
maks Дата: 30.11.2012, 14:21 | Повідомлення # 21
Група: Резерв
Реєстрація: 15.11.2011
Повідомлень: 311
Статус: Offline
Quote (Koljan)
і звісно нас, хардболістів

Ну на щет нас так ето врятли. По сути хардбол ето как бы не законно, поскольку в инструкциях к пневмитическому оружию чтотуо сказано, что стрельба только по мишеням. А то что мы стреляем друг в друга (по людям) считается хулиганством, соответственно и статья для того есть. Иными словами то что мы делаем "противозаконно", другое дело что не кто из нашего брата не заявил в милицию что в него с пневматики стреляли, вот и придраться к нам некчему.
 
Hеlvig Дата: 30.11.2012, 14:39 | Повідомлення # 22
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
слабо віриться у таку ініціативу... для чого їм всі ці мілітарні забавки?


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
maks Дата: 30.11.2012, 14:51 | Повідомлення # 23
Група: Резерв
Реєстрація: 15.11.2011
Повідомлень: 311
Статус: Offline
Надо ж чем то им заниматься)))
 
Koljan Дата: 30.11.2012, 15:53 | Повідомлення # 24
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
це все для економії коштів. Резервісти дороговато обходяться державі й неохоче їздять кожного року на місяць на збори. А якщо забезпечити ігроків всім необхідним, то вони цілком можуть погодитися підписатися в резерв і з бажанням. Ну звісно те що той начальник ляпнув вилами по воді писано)



 
Hеlvig Дата: 04.12.2012, 15:57 | Повідомлення # 25
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Колян, а згадка військового керівництва про страйк, пейнт і хард, часом не наслідки твоїх статей? wink


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Koljan Дата: 04.12.2012, 19:46 | Повідомлення # 26
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
можливо. але це скоріше позитивна сторона. адже в резерв не можливо засунути людину без підписання нею контракту. якщо міноборони організовуватиме зльоти, то тут тільки +. крім того з'явиться можливість задіювати техніку типу БТР і БМП. хоча я все ж думаю, що ініціатива начальника ГШ просто забудеться, адже знову почалася зміна кервництва ЗС України і ГШ. тому всі ці розмови залишаться лише розмовами.



 
Phantom Дата: 04.12.2012, 20:33 | Повідомлення # 27
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
На счет того что нас и страйк легализуют, то думаю все эти не реально и никому не нужно.Государству не нужно, что бы кто то в его стране умел хоть как то "воевать"(на случай революции), не в армии.Хотя это очень большое имхо.
 
Tpacep Дата: 14.08.2014, 23:11 | Повідомлення # 28
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Trio ()
можна зареєструватися як стрілковий спортклуб

А детальніше (як, де, скільки часу/грошей)?
 
Trio Дата: 14.08.2014, 23:23 | Повідомлення # 29
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
зараз шукаю.але шукати мені важко бо клава не працює.тільки екранна.а взагалі.думаю.що некомерційне спорт товариство це неважко.а ментам можна казати.що виїзне тренування

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 14.08.2014, 23:35 | Повідомлення # 30
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
написав знайомому юристу аби дізнатися чим некомерційний спортклуб відрізняється від гром.орг-ї

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 15.08.2014, 13:26 | Повідомлення # 31
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Для хардболлу настають важкі часи мені здається. Дійсно потрібно офіційно оформлюватися, тому, що наша самодіяльність не підкріплена паперами, отже викликає багато питань до себе. Питання можна було б вирішити створенням федерації хардболлу на рівні міністерства. маючи папери, що підтверджували б нашу діяльність, я думаю вирішило б низку питань. Але це так в загалі роздуми поки що.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Koljan Дата: 18.08.2014, 18:04 | Повідомлення # 32
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Питання можна було б вирішити створенням федерації хардболлу на рівні міністерства

а тепер уяви собі скільки треба буде паперів вибити на проведення звичайного тренування в тій же биківні)))) скільки раз треба буде прийти в міністерство і скільки разів даватимуть відмову. навіть якщо ми зареєструємося - це нічого не дасть а додасть лише гемору. якщо зареєструватися як стрілковий клуб(навіть приватний) то думаю буде простіше.




 
Trio Дата: 18.08.2014, 20:29 | Повідомлення # 33
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
так, але неприбутковий стрілковий клуб - це та ж сама гошка, яка мало що дає..

треба дізнатися про це докладніше..можливо просто наявність ГО дасть нам можливість офіційно звертатися до МВС і повідомляти про наші тренування.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Koljan Дата: 19.08.2014, 13:48 | Повідомлення # 34
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Trio, то всьо лишній гемор. бо якщо ми звернемося до мусорів, то їм потрібно буде або відмовити, або виділяти ВВ-шників для відцеплення території для гри. тому думаю що це все безглуздо



 
Av@kS Дата: 19.08.2014, 14:02 | Повідомлення # 35
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Тріо правий. Але не зовсім. Створення клубу дасть можливість більш офіційно та вільно перевозити зброю та амуніцію. Будуть зніматися питання при перевірці. До речі я у Львов’ян бачив цікаву довідку на пневматичнку зброю. Таку можна зробити і в нас. Допомагає від зайвих питань і зайвого мацання ствола певними особами.
Але створення клубу не спростить питання з піротехнікою. Я думаю поки, що зосередитися на довідці на пневматику та думати далі. Бо з посиленням перевірок жити хардболісту стає тяжче. Ми на злеті у Львові дуже легко ще відбулися з цього приводу. Була рядова перевірка. перевіряючі віднеслися до нас з розумінням.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Вт, 19.08.2014, 14:06
 
Tpacep Дата: 19.08.2014, 14:58 | Повідомлення # 36
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Авакс, тобто львівські міліціянти піротехніку у вас не бачили і пневму не оглядали?
 
Av@kS Дата: 19.08.2014, 15:24 | Повідомлення # 37
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Піротехніку не бачили. Підствольні гранати скінчилися Звичайні були далеко. Зброю, що була в чохлах оглядали першою та з інтузіазмом. Це перше, що вони оглянули. Потім переписали дані паспортів та документів і паралельно оглянули кишені та мою легку сумку. Гаманці у всіх пристально перевірили. Прийшлося всі папірці з гаманців виймати. Рюкзаки вони не чіпали і не питали про них навіть. Вони я думаю зрозуміли, що буде дуже довго все виймати і передивлятися. Мій пістолет не бачили бо він був глибоко в сумці. Оглянули гвинтівку Дроя та Дрозд Влада. Про Артура не скажу, бо був зайнятий оглядом моїх речей потім. Дуже пристально розглядали дрозд Влада та глушник гвинтівки Дроя. Добре, що Влад підствольник зняв до речі.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Av@kS Дата: 19.08.2014, 15:31 | Повідомлення # 38
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Хоча може й не знімав. У Влада була довідка видана магазином, де було вказано ,що модель зброї, яка в нього є в нього була не є забороненою і не потребує ліцензії. . Ми розповіли хто і звідти і з якою метою прибули. Їх боєць пройшовся табором оглянув сміття і все. Вони поїхали. Ми просто самі їм пропонували оглянути те да се, щоб переконати їх. Це спрацювало і вони поїхали. Зазначили, те, що ми не попередили про проведення заходу і , що сторонні могли постраждати, бо до території гри був доступ стороннім без захисту. Коротше кажучи провели профілактичну бесіду.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 19.08.2014, 19:18 | Повідомлення # 39
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
довідка на пневматику - це фігня. перевозити пневмат в чохлі ти і так маєш право без всіляких довідок..

а на мою зброю я довідку і не отримаю, зброя саморобна.мене врятує лише те, що на ній вибито калібр (хоча на кубіку не вибито)


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 04.12.2014, 23:17 | Повідомлення # 40
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Хочу знову підняти питання про створення стрілецького клубу. Питання до Тріо, чи зондував тему з юридичної точки зору? Чомусь прийшла думка, що все таки не погано б мати якусь довідку. Також питання з приводу легалізації хардболу? Як я зрозумів, то на ВХФ підзабили на це.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Форум » Форум » Хардбол » Юридичне оформлення хардболу і команди
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz