Сб, 20.04.2024, 06:59
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Форум » Хардбол » Юридичне оформлення хардболу і команди
Юридичне оформлення хардболу і команди
Trio Дата: 05.12.2014, 00:18 | Повідомлення # 41
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
а що там зондувати. створити неприбуткову організацію. але то нічого не дасть.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 02.04.2015, 21:36 | Повідомлення # 42
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Нарив ось тут https://vk.com/topic-69279387_29749453 доволі цікавий алгоритм легалізації хардболу. Щоправда тут так сказати це можливо в рамках команди. Але всяка річка починається з струмка. Наводжу копію тексту для посту:

1 шаг - обратиться в местный ДОСААФ с просьбой содействовать в открытии первичного отделения Хардбольного Клуба в их организации.

Требуется предоставить:
1. Cписок личного состава
2. Расписание на неделю
3. Материальная база
4. Устав
5. Рекомандация тов Командира
6. Заявления
7. фото 3*4см и взнос 130р за удостоверение ДОСААФ

Каждый последний четверг месяца собирается совет начальников ДОСААФ где утверждается создание Хардбольного Клуба.

Регистрацией ВПК ХК при ДОСААФ считается:

1)Устав ВПК
2)Положение ВПК
3)Приказ
4)Договор
5)Паспорт ВПК
6)Лист ознокомления
7)Примерная программа
8)Список членов ВПК

Добавлено (02.04.2015, 21:36)
---------------------------------------------
У нас зараз ДОСААФ став ТСОУ. Це для довідки.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Av@kS Дата: 02.04.2015, 21:52 | Повідомлення # 43
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Також таке знайшов:
1. Документ на легалізацію ФХУ (вкого він зараз?):

2. Ще один документ про юридичне затвердження хардболлу

Добавлено (02.04.2015, 21:52)
---------------------------------------------
Нам би отримати оригінали цих документів. Я маю на увазі не конкретно команди. Я думаю документи лишилися там.

Приєднання: 9529734.jpg (61.8 Kb) · 3381200.jpg (33.2 Kb)


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Tpacep Дата: 03.04.2015, 11:36 | Повідомлення # 44
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Рік тому вирішували, до кого переходить керівництво цим ГО - http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=48&t=4761.
До чого прийшли - невідомо.
 
Koljan Дата: 03.04.2015, 11:46 | Повідомлення # 45
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
воно вам треба? шановне паньство...



 
Trio Дата: 03.04.2015, 11:59 | Повідомлення # 46
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
не факт, що ГО нам щось дасть....треба дізнатися як реєструються страйкери

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 03.04.2015, 12:36 | Повідомлення # 47
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Рік тому вирішували, до кого переходить керівництво цим ГО - http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=48&t=4761.
До чого прийшли - невідомо.

Кінчилось тим, що президент забив, бо у них свої проблми у нас свої. Вони там , а ми тут. Мені просто цікава доля документу. Нам він нічого не дає. Я його виклав для прикладу.
От при ТСОУ бути, це потрібно подумати. Це зараз все поки добре. Не відомо, що після завтра буде. Погоджуюсь, поки нагальної потреби в таких рухах немає. Немає, бо наші пукалки не потребують дозволу і реєстрації. Але не забуваємо, що ми інтегруємося в Європу. А там потрібні папери на все.
Також є таке, хто перший, той і правий. Так от, якщо структура легалізована певний час, то легше в майбутньому відстоювати свої права. І не відомо, на скільки важко буде створювати щось подібне в ближчому майбутньому.

Цитата Koljan ()
воно вам треба? шановне паньство...


Я не хочу, щоб після прийняття якогось там закону мені, сказали хлопче до побачення. Але я не рвуся бути лідером в цій справі, бо це офігенна бюрократія почнеться. Потрібно зібрати чіткі аргументи за і проти, а не розводити флуд типу такого.

Про ГО одразу прошу забути і не згадувати. Наша діяльність має чіткий технічний і фізкультурний нахил. Це як раз те, що збирало при собі ДОСААФ свого часу. Тобто там були зібрані школа кермування, радіотехнічна школа, школа аквалангістів, школа спортивної стрільби. Це були основні найсильніші школи ДОСААФ (ТСОУ). Зараз ТСОУ дуже комерціалізувалася. Школа стрільби там так собі, див. http://tso.kiev.ua/striletskiy-klub/
Але поки вони не повністю комерціалізувалися, то може і можливо, щось з ними створити. Більш глибоко я поки не займався цим.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пт, 03.04.2015, 12:39
 
Maha Дата: 31.07.2018, 16:55 | Повідомлення # 48
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Оновлю. Продовжуємо робити кроки в напрямку легалізації харду. Нам треба подумати і сформувати основні цілі організації та пункти з якими ми можемо прийти до офіцвйни лиць.
1. Пункт. "Документы"
Я делаю его сборным из трёх подпунктов.
1.1. Удостоверение члена ФХУ. По сути "корочка" с фоткой.
Нахрена нужно?
Как и любое удостоверение - показывать гайкам в метро, ППСникам, при общении с представителями власти и бюрократами.
1.2. Документы на оружие. К примеру Вася Пупкин даёт свои данные для получения корочки ФХУ и перечень своих стволов, 99%из которых не имеют документов о покупке (Вспоминаем недавний случай со Шпионом) и на все эти стволы делаются документы о их покупке, так же там вписывается, что пневма кал.4.5 оружием не является.
1.3. Внутренний паспорт оружия ГО ФХУ. То что предлагал Богдан. По сути ламинированая карточка , где будет вписана модель и владелец оружия и на слётах будет прилепливатся ценник с датой и писаться скорость. После прохождения хронографа.

Додано (31.07.2018, 16:56)
---------------------------------------------
Фху -федерація хардбола україни

 
Tpacep Дата: 31.07.2018, 18:24 | Повідомлення # 49
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Нє, мені це подобається! >( Один хардболіст трохи подірявив іншого - і тепер ці двоє хочуть загнати всю нашу вільну спільноту у бюрократичні рамки?!
Вже не хочу нікого переконувати у неправильності такого підходу, маю лише одне просте (але з підтекстом ;) ) питання: НЕ члени ФХУ зможуть нарівні з іншими брати участь у іграх?
 
Форум » Форум » Хардбол » Юридичне оформлення хардболу і команди
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz