Чт, 25.04.2024, 03:58
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Форум » Хардбол » Viber в обговорені хардбольних тем
Viber в обговорені хардбольних тем
Trio Дата: 13.11.2019, 22:22 | Повідомлення # 21
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ну наприклад я останнім часом частіше сюди заходжу, бо тут якісь обговорення відновилися.

можна спробувати оживити сайт. принаймні повісити тут посилання на наш фб та регулярно оновлювати інфу про тренування


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Helvig Дата: 14.11.2019, 01:08 | Повідомлення # 22
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
При всій повазі( чи неповазі) до соцмереж, зауважу, що фб не має тої інформатційної структурованості, та й не має інструментів для структурування. Як що поділитися фото, відео, чи враженнями-фб підходить,(як і ютьюб та інстаграм). А як що треба поділитися конкретною , часто технічною інформацією і мати її, як у бібліотеці- на своєму місці, тут підійде тільки сайт- форум. Тільки що промониторив уклпо- форум хвавий і своєї фб сторінки не має. Це як приклад, що всі сидять на соцмережах.
 
Tpacep Дата: 14.11.2019, 11:36 | Повідомлення # 23
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Згоден. Якщо сайт/форум профільний (а не бла-бла) - це справжня народна база знань. Форуми зараз можна порівняти з бібліотеками у доінтерненту епоху. Але епохи змінюються, і зараз в бібліотеки переважно ходить старше покоління. Так і з форумами. Для сучасної молоді це анахронізм з минулого сторіччя. На "зеленому" тусуються в основному динозаври, у нас - теж. Наприклад, останнє наше поповнення (Хімік і Козак) зареєструвались, але від них тут жодного повідомлення, пишуть тільки в чаті.
 
oFF Дата: 15.11.2019, 23:48 | Повідомлення # 24
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Обговорення заради обговорення....А в чому взагалі полягає питання? До чого цим обговоренням ми маємо прийти?
Можливо я спробую задати це питання:
Як використовувати Форум/ФБ/істаграм, Ютуб/Месенджери з урахуванням всіх плюсів і мінусів і досвіду?

Одразу спробую відповісти і підсумувати весь дискусію [ - Trio] який тут розвели.
Отже я виділив 5 (поки) основних функцій (ПО ЗРУЧНОСТІ) які ми маємо використовувати:
1.База знаннь
2.Спілкування в середині команди
3.Спілкування між командами
4.Спілкування між потенційними новачками
5. Реклама хардболу. Його обличчя/обкладинка

ФОРУМ
1. +
2. -
3. -
4. -
5. -
ФЕЙСБУК і його месенджер
1. -
2. +
3. +
4. +
5. ++
ІНСТАГРАМ і ЮТУБ
1. -
2. -
3. -
4. +
5. ++
МЕСЕНДЖЕРИ (Вайбер/Вотсап/Телеграм...)
1. -
2. +
3. +
4. +
5. - (хоча і Телеграмі можна вести свій канал з посиланням на інші джела)

І використовувати кожен з цих ресурсів треба відповідно до їх можливостей. А не тягнути всіх в один лише форум використовуючи фрази "колись було так файно"

Ну якось так... Це моя особиста думка.
 
Helvig Дата: 16.11.2019, 00:46 | Повідомлення # 25
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Спілкування між учасниками команди- питання зручності дуже суб'єктивне. Воно зручно як у месенджерах,так і на сайті. Спілкування з новачками нмд також корисніше на сайті. Чому,напишу нижче. Я бачу так: на соціалці є затравочка(фото,відео) і посилання"де нас знайти". Чим корисний сайт: на сайті є база знань,досвіду і історія. До тогож все чітко структуроване і підконтрольне. З любого питання можна показати потенційним рекрутам купу інфи з опертям на досвід. Зновуж таки персоніфікація, прослідковується "творчий шлях"кожного учасника команди. Спробувати структурувати інфу в соц.мережах,а тим паче в месенджерах неможливо. І соцмережи це навіть не вітрина команди,це баннер,який каже,що ось там є вітрина... і ще два моменти. Перше,можливо хтось не хоче світити своє хоббі у відкритому інфопросторі( хтось пам'ятає,як ми під час Майдану інфу шифрували?) Зараз це не меньш актуально. І друге: а що у нас правила поводження на форумі змінилися і тепер в постах можна матюкатися?
 
oFF Дата: 16.11.2019, 02:07 | Повідомлення # 26
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
...
Приєднання: 4167052.jpg (8.8 Kb)
 
Helvig Дата: 16.11.2019, 15:24 | Повідомлення # 27
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Ну, Ок) Це не текст, а чиста маніпуляція з підміною понять. Зниження значення попереднього обговорювання за допомогою "нових", "щойно поставлених" питань. Знецінення попереднього обговорення, зводячи його до "піздєжа" (пустої балачки, яка не несе у собі конструктивізму). Придання вагомості висловленим ідеям за рахунок наочних "графічних схем". У висновці те, проти чого і так ніхто не заперечує, а також приписування іншим "вигаданої аргументації". Мені це все дуже нагадує одну виборчу кампанію . Особливо коли замість аргументованої дискусії, до якої начебто закликає: "Ну якось так... Це моя особиста думка" виставляється "рука-ліцо", що автоматично зводить любі альтернативні бачення до рівня маячні, а їі автор позіціонується як "несповна розуму", або висловлюючись мовою психіатрів " з розладом інтелекту"

Додано (16.11.2019, 14:52)
---------------------------------------------
Це був такий собі "Офф топ" )) А тепер два слова по суті. ФБ інста, телеграм. Є кому це рухати- чудово, рухайте. Для реклами саме воно! Як що через соцмережі шукати рекрутів, то має бути шлях соцмережа- сайт. І збоку месенджери для оперативного зв*язку. А також функцію месенджера може дублювати телефонний зв*язок. Бо складається хибне враження, що ми маємо обов*язково відмовитися від чогось одного на користь іншого.

 
oFF Дата: 16.11.2019, 19:35 | Повідомлення # 28
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
,
Приєднання: 0753057.jpg (18.4 Kb)
 
Trio Дата: 16.11.2019, 21:35 | Повідомлення # 29
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
oFF, якщо ти хочеш дискусію, твої меми їй не допомагають. а то і заважають тобі ж довести свою думку.

отже, ось моя позиція з досвіду:

1) зручність спілкування: в вайбері зручніше обговорювати поточні питання. На форумі зручніше обговорювати конкретні теми (поради по снарязі, купівля/продаж, тактика тощо)
в вайбері також швидше і зручніше домовлятися про боївки/тренування/зльоти.
але дуже важливо, щоб потім звіти про ці боївки з'являлися в публічному просторі - або в фб, або на форумі, або і там і там.

2) реклама: коли я займався новаками, часто стикався з небажанням людей реєструватися на форумі. багатьом просто ліньки. В нас Хан, наприклад, коли останній раз на форумі був? Це не єдиний приклад - все більше членів команди в нас на форум майже не заходять. І шукають комунікації яерез інші канали.
Форум не працює як рекламний майданчик, але про це наче ніхто і не сперечається.
Але я згоден, що структуризація форуму дозволяє зручніше обговорювати питання снаряги.

Як я бачу суть проблеми зараз: в нас є дві сторони. Одна намагається переконати, що треба відмовлятися від вайберу і йти на форум, інша каже, що форум то минуле століття.

Правда як завжди посередині.

Нам потрібна дисципліна.

За останні 5 років в нас була незліченна кількість тренувань, які не відбулися через погану комунікацію. Просто тому, що комусь ліньки зайти на форум. Зараз же з вайбером коли кожен відписується де хоче, почався взагалі безлад - ніколи не знаєш скільки буде людей. Частково через те, що не всі присутні на усіх платформах. Так, Трасер, я добре розумію, чому ти видалився з групи вайберу, але я особисто вважаю, що це помилка. Ти можеш зі мною не погоджуватися.

Нам безумовно потрібен фб для реклами. Нам безумовно потрібен розвинений живий сайт, де зберігатиметься інфа і вестиметься предметне обговорення. Якщо окрім цього потрібен канал швидкої комунікації, таким каналом може бути вайбер.

Але вайбер не повинен стати замінником обговорення на форумі. Хоча, зрештою, коли ми останнього разу щось обговорювали по снарязі? (це вже проблема іншого штибу)

Але для того щоб це працювало, треба чітко розділити де що обговорюється. Вайбер замикає нас на нас самих. Це не приводить новаків. Фб в нас теж мертвий по суті. Відверто кажучи, мені дуже не подобається інтерфейс фб для наших цілей. Крім того, в мене особисто фб не для хардболу. Інсти в мене взагалі нема. Звичайно ніщо не заважає мені створити паралельні акаунти.

Я намагаюся довести, що нам не можна остаточно мігрувати в вайбер і фб. бо це зрештою виявиться дуже незручно. але і лишатися на рівні форуму нам також не можна.

а ще нам треба поважати один одного і вести конструктивну дискусію, а не вперто стояти на своєму імху (чи імхі, чи імхе) :)


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
oFF Дата: 16.11.2019, 22:03 | Повідомлення # 30
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Цитата Trio ()
oFF, якщо ти хочеш дискусію, твої меми їй не допомагають. а то і заважають тобі ж довести свою думку.

в мене таке відчуття що я свою думку другому язону кажу. Я просто не бачу смисл більше шось строчити. Меми які я якраз і публікую повністю показують те чого ви не бачите в своїх екранах. В мене починають опускатись руки в щоб не написати щось зайве але виразити свою думку я використовую мем.

Цитата Trio ()
Як я бачу суть проблеми зараз: в нас є дві сторони. Одна намагається переконати, що треба відмовлятися від вайберу і йти на форум, інша каже, що форум то минуле століття.

в нас є сторона яка намагається переконати, що треба відмовлятися від вайберу і йти на форум і сторона яка каже що треба використовувати плюси кожного виду комунікацій.
Я ніколи не казав що на форум треба забити. Більше того я давно і постійно казав що форум це архів знаннь.
Цитата Trio ()
конструктивну дискусію

як вести конструктивну дискусію з людиною яка по 10 разів одне і те саме пише.
 
Trio Дата: 16.11.2019, 22:10 | Повідомлення # 31
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата oFF ()
як вести конструктивну дискусію з людиною яка по 10 разів одне і те саме пише.


охолонь. бо зараз ти також є однією з таких людей.

коли "не бачиш смисл щось строчити" можливо варто піти подихати повітрям. бо в такому стані конструктиву не настрочиш.

в нас розмова перетворюється на страч на підвищених тонах. таке враження, що довести власну правоту стало важливішим за пошук рішення проблеми.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 17.11.2019, 00:40 | Повідомлення # 32
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
коротше, пропозиція висловлена в перших двох повідомленнях теми і повторена незліченну кількість разів - значить її треба втілювати.

вайбер треба починати також модерувати. щоб його спеціалізація не виходила за визначені межі.

новаків, а також тих хто не заходить на форум, заохочувати приходити сюди по інформацію.

розвивати інсту і фб. цим ми займемося. але потрібен новий контент. я оплачу рекламу на перший місяць. а далі побачимо.

сплкування між всіма членами команди має бути доброзичливим і поважним. ми частина одного колективу. про це треба пам'ятати.

я прошу вас пробачити мені, якщо когось образив. і прошу не поводитися як вперті діти - помирится і зробити висновки. в самих вже купа дітей.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Helvig Дата: 17.11.2019, 00:44 | Повідомлення # 33
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Тож прийшли до того,звідки почали. Хто має час та можливість-рухає соцмережі. В кого є бажання- списується у вайбері. Але,як що є профільна інформація-суньте(дублюйте) її у відповідну тему на форумі.
 
Trio Дата: 17.11.2019, 00:59 | Повідомлення # 34
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Helvig ()
Тож прийшли до того,звідки почали. Хто має час та можливість-рухає соцмережі. В кого є бажання- списується у вайбері. Але,як що є профільна інформація-суньте(дублюйте) її у відповідну тему на форумі.


але ж йдеться як раз про те, аби не лишати все так як є зараз. щоб потім знову не сваритися, коли дійде до чергового обговорення цієї теми.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Helvig Дата: 17.11.2019, 01:53 | Повідомлення # 35
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Навіщо вигадувати щос нове,як що існуюча схема абсолютно робоча та ефективна? Давайте до воза тулити п'яте колесо?
 
Trio Дата: 17.11.2019, 03:41 | Повідомлення # 36
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Helvig ()
Навіщо вигадувати щос нове,як що існуюча схема абсолютно робоча та ефективна? Давайте до воза тулити п'яте колесо?


в тому-то і справа, що наявна система поганенько працює.

Цитата Trio ()
За останні 5 років в нас була незліченна кількість тренувань, які не відбулися через погану комунікацію. Просто тому, що комусь ліньки зайти на форум. Зараз же з вайбером коли кожен відписується де хоче, почався взагалі безлад - ніколи не знаєш скільки буде людей. Частково через те, що не всі присутні на усіх платформах.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Helvig Дата: 17.11.2019, 11:47 | Повідомлення # 37
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Поганенько... питання на логіку: був один поганий сайт,але система працювала добре, з'явилось багато гарних месенджерів та соцмереж-система стала працювати погано. Особисто для мене тут все зрозуміло. "Тактичний хардбол". Козак вчора висловив свою думку однозначно, позиція оФФа більш,ніж зрозуміла.Тому, сенсу в подальшому обговоренні я не вбачаю.
 
Trio Дата: 17.11.2019, 19:17 | Повідомлення # 38
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Helvig ()
Козак вчора висловив свою думку однозначно, позиція оФФа більш,ніж зрозуміла.Тому, сенсу в подальшому обговоренні я не вбачаю.


позиція Офа мало відрізняється від твоєї. в цьому ж вся фішка. Козак - новак. не хоче заходити на форум, нехай.
я пропоную оптимізувати систему. і навести в ній лад. щоб і вовки ситі, і вівці цілі.

а оця проблема коли новак не хоче реєструватися на форумі в нас існує дуже давно. зараз долучилася проблема, коли один відписується про тренування на форумі, інший у вайбері, а потім тренування нема.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Helvig Дата: 17.11.2019, 23:46 | Повідомлення # 39
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
І які думки щодо оптимізації?
 
Maha Дата: 18.11.2019, 17:02 | Повідомлення # 40
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цікаво, чи можна ствлрити моб додаток zagrad.
 
Форум » Форум » Хардбол » Viber в обговорені хардбольних тем
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz