Сб, 18.05.2024, 22:45
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Форум » Тренування » Тренировка 8-9 сентября
Тренировка 8-9 сентября
Phantom Дата: 09.09.2012, 23:25 | Повідомлення # 41
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
http://www.ex.ua/edit_storage/153893801972
Получилось только одно видео.Первое не записали, а крайнее мистическим образом вырубилось.Качество 420 р получилось, так как впадло искать редактор хороший что бы перевернуть.Еще не могу понять почему черный цвет делается фиолетовым..... sad

Добавлено (2012.09.09, 22:25)
---------------------------------------------
И очень наклонена камера в низ по этому не видно что дальше 15 метров.Первый блин большим комом ))
Да и 55 мин писалось видео от первой базы и до того как мы шли на дом.Получилась скрытая камера.Думаю это никому не интересно.

 
Hеlvig Дата: 09.09.2012, 23:34 | Повідомлення # 42
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Рудик, думай, как прикрепить камеру на ствол, будет намного круче.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Koljan Дата: 09.09.2012, 23:54 | Повідомлення # 43
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
не, на зброю не треба. треба просто камеру!!!!ТАК ЯК Я КАЗАВ!!! посунути вперед і лівіше. тоді видно що боєць робить і куди стріляє.

Добавлено (2012.09.09, 22:54)
---------------------------------------------
а взагалі - корисна штука. можна побачити що робиш не так і що не туди дивишся. рудік міг сміло мені з денисом протистояти навіть на одинці. хочаб одного тай прибив би він. І НЕ МОТИЛЯЙ ТАК СВОЄЮ БАШНЬОЮ!!!!!




 
Hеlvig Дата: 09.09.2012, 23:56 | Повідомлення # 44
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Несмотря на немного скомканое начало, боевка удалась. Особо радуют минимальные перерывы между боями. Из минусов- непонятки с целеуказаниями, из разряда северо-южного угла дома ))) На следующей встрече нужно особо обратить на это внимание. Еще, помимо отработки первоначального плана действий нужно отрабатывать и запасной, на случай, если первоначальный план провалился на корню., другими словами- отработать правильный отход. Слаженность в наступлении у нас уже есть, а вот в отступлении- пока нет. Очередной раз было доказано, что РС- сила! Трасеру правильно "подсветили" Коляна, и результат не заставил себя ждать smile И еще немного отстраненный вывод "от себя": в условиях такого боя приимущество на стороне карабинов, снайперка не прокатит. При обстреле дома нужно подбираться практически под окна, иначе деревья все закрывают(включая второй этаж), а при обстреле подходов дома со второго этажа деревья и кусты кроют сверху, ловить можно только на перебежках- переползаниях, и то, практически под самыми стенами.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Koljan Дата: 10.09.2012, 00:00 | Повідомлення # 45
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
І Рудік, що то було??? "я туда іду, да, я туда іду." після цього ти повертаєшся назад і тільки після цього йдеш туда, куда тебе спрямував макс. Сказав що йде, то йди. Ти ж не на справжній війні. Хоча якщо б на справжній, то підставив би ще й своїх колег. Тому припиняй цей анархізм. Хто старший у групі той і каже куди йти.
(якщо я не правий то можете мене троха згнобити)...




 
Hеlvig Дата: 10.09.2012, 00:00 | Повідомлення # 46
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Да, вспомнил. Гранаты такой системы и с такими задержками для штурма- обуза.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Koljan Дата: 10.09.2012, 00:09 | Повідомлення # 47
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Нарахунок рацій!!!!!!! впринципі я змінив свою думку на рахунок їх важливості. Адже колись вважав, що вони мені заважатимуть. Те що заважатимуть(якщо буде хлам в ефірі я й не сумніваюся) це звичайно кепсько. Проте думаю потрібно собі теж рацію прикупити.
А взагалі, тоді коли мене Трасер підстрелив - всеодно думаю, що й без Хелвігової наводки мене б вбив Діма. Бо я навіть в його сторону не дивився. Але зрештою весело вийшло.
Єдине "фе" мушу сказати нарахунок того як нас постріляли перед будинком. Бо якби не домовлялися про таке(особисто я був впевнений, що не можуть по мені стріляти хз звідки від будинку). Проте в цьому є позитив - у майбутньому будемо більш ретельно домовлятися!!!




 
Tpacep Дата: 10.09.2012, 01:09 | Повідомлення # 48
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Quote (Helvig)
Из минусов- непонятки с целеуказаниями, из разряда северо-южного угла дома

shy

Quote (Koljan)
А взагалі, тоді коли мене Трасер підстрелив - всеодно думаю, що й без Хелвігової наводки мене б вбив Діма. Бо я навіть в його сторону не дивився.

Я чистив кущі і в сторону будинка в той час теж не дивився. Міг би і прогавити, бо огляд в мене був дуже обмежений. Цілеуказка прийшла вчасно і реально допомогла. Хелвігу respect
 
maks Дата: 11.09.2012, 00:10 | Повідомлення # 49
Група: Резерв
Реєстрація: 15.11.2011
Повідомлень: 311
Статус: Offline
А где там собственно видео (ссылка Рудика)? Я открываю, так там только 6 фоток...
 
Phantom Дата: 11.09.2012, 00:23 | Повідомлення # 50
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Видео удалил!
 
Форум » Форум » Тренування » Тренировка 8-9 сентября
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz