Пт, 03.05.2024, 17:49
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Форум » Тренування » Тренировка 20-21 ноября
Тренировка 20-21 ноября
Hеlvig Дата: 21.11.2010, 00:19 | Повідомлення # 21
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Мене не буде. Важко мені... wacko Гарно вам завтра побігати.

Добавлено (2010.11.20, 23:19)
---------------------------------------------

Quote (shermanleon)
Брати тільки зброю: пістолети, дрозди, узі, мп5 та таке подібне,
А захист хіба не треба?!



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 21.11.2010, 00:25 | Повідомлення # 22
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
biggrin
ІМНО у випадку будівля+дрозди потрібен захист 150% smile
 
shermanleon Дата: 21.11.2010, 16:52 | Повідомлення # 23
Група: Резерв
Реєстрація: 17.08.2010
Повідомлень: 258
Статус: Offline
Уххххх, повоювали шииииикааарноооо!!! biggrin Ндааа, щити - це класно!)))) biggrin

Добавлено (2010.11.21, 15:52)
---------------------------------------------
Я ще ніколи з пістолетом ТАК класно не воював!)))


 
Hеlvig Дата: 21.11.2010, 18:10 | Повідомлення # 24
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
А з подробицями...

Добавлено (2010.11.21, 17:10)
---------------------------------------------
А то тема не розкрита smile



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 21.11.2010, 21:17 | Повідомлення # 25
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Спробую дорозкрити

Бились команда на команду - шетеро наших і 5 джедаїв. З автоматичної озброєння на нашому боці був УЗІ Жовтого, у противників - дрозд Нео. Шутовий УЗІ травив, тому не використовувався. "Родзинкою" зустрічі став штурмовмй щит, необачно залишений страйкерами на видному місці Оскільки джедаї були в меншості, було вирішено, що щит весь день воює на їх стороні.

Бойові дії велися на першому і другому поверхах. Команди починали в різних крилах будинку, кожна біля "своїх" сходів. Вирішили розділитись на 2 групи для зачистки обох поверхів відразу. Противних діяв аналогічно, з тією різницею, що на другому поверсі на вістрі атаки весь час був штурмовий щит.

На перший бій наші групи завдання виконали і перевиконали. З мінімальними втратами очистили 2 поверхи одразу і в запалі бою почали воювати у ворожому крилі між собою. Там я і зловив від Vortexa. Зазначу, що випадки "дружнього вогню" були і у джедаїв.
Наступного разу ми дещо завтикали на старті, противник великими силами, прикриваючись щитом, пройшов середній зал і атакував поблизу наших сходів. У нас з'явились перші втрати. І тут джедаї застосували свою секретну зброю... Ні, не лазерні мечі З боку Нео в мене полетіло щось, залишаючи за собою легенький димок. Я рвонув в найближчі двері. Граната вибухнула секунд за 5 поруч за стіною. Уражувального елементу не було, але звук подіяв деморалізуюче. Два джедая зробили ривок до мого укриття і розстріляли з ходу.

В мертв'яку Шут доводив, що вони на сьогодні брали лише димові шашки, поки не зайшов сам гренадер (Нео) і не підтвердив факт застосування "зброї масового ураження" . Але особисто у мене на хлопців немає жодної образи за "спецефекти". Навпаки, було дуже цікаво і несподівано.

Ще запам'яталось, як ми з Шерманом, прикриваючи один одного, довго і ретельно зачищали перший поверх, в той час як останній виживший джедай на другому остаточно запотів і сам вийшов з гри. Іншого разу я у середньому залі відволікав щитовика, поки Шерман підкрався до нього по іншому флангу впритул і вистрелив зверху через щит. Найцікавіше те, що він не влучив. Як потім виявилось, куля пролетіла у щитовика прямо перед носом зверху вниз і той не став чекати ще одного пострілу, а визнав безперспективність свого становища і здався сам.

Чого не вистачало сьогодні:
1. Радіозв'язку для координації дій. Ввели примітивний пароль-відгук: "Хто? - Заград!"
2. Ліхтариків. На першому поверсі є темна кімната без жодного вікна, що просто створена для засідки. Двічі я проходив там з побоюванням, а на третій раз звідти прилетіла сталь від Шута.
3. Гранат або другого щита

Загалом, бої були досить рівними. Кількість перемог я не підраховував, але рахунок був більш-менш нічийний. В результаті, всі отримали кінську дозу адреналіну, Шут і Vortex ще й отримали по пальцях з УЗІ та дрозда відповідно. У мене відмовів пістолет.

П.С. А страйкерам від нас залишилось кілька красивих тріщин на віконці штурмового щита...
 
shermanleon Дата: 21.11.2010, 23:50 | Повідомлення # 26
Група: Резерв
Реєстрація: 17.08.2010
Повідомлень: 258
Статус: Offline
І сильно пооцаний сам щит! biggrin А ще мені см.5 нище лівої сідниці не хила рана, не пробило но....))))) cool

 
Hеlvig Дата: 21.11.2010, 23:51 | Повідомлення # 27
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Саме сьогодні нагадував ШерманЛеону, щоб він вам показав ту темну кімнату smile +1 за тактичні ліхтарі. Треба подумати, щоб прикупити і їх. Нам цих ліхтариків і на зліті невистачало sad На мій погляд, вони корисніші у приміщеннях, за лазерні ЛЦУ. Радий за вас, враховуючи, що на КХ ніхто, крім ШерманЛеона не воював. А гранати я сьогодні хотів Шерману передати, але забув їх вкинути sad


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
shermanleon Дата: 21.11.2010, 23:53 | Повідомлення # 28
Група: Резерв
Реєстрація: 17.08.2010
Повідомлень: 258
Статус: Offline
Каюсь!))) Забув про ту кімнату!))) і сам там "загинув"))) cool

 
Форум » Форум » Тренування » Тренировка 20-21 ноября
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz