Нд, 12.05.2024, 03:42
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Адміністрація » Сайт (Замечания, пожелания, благодарности... :))
Сайт
Trio Дата: 09.01.2015, 21:46 | Повідомлення # 241
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
та чим завгодно) гербом України biggrin biggrin

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 09.01.2015, 23:26 | Повідомлення # 242
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Я не сильний в монтуванні картинок, томі можу запропонувати як варіант декілька пропозицій.
Можна отак, а замість Шевченка вставити маленький герб заграду!

Або отак, козака вирізати і вставити на місце червоногвардійця. Або голову козака разом з вишитим комірцем вирізати і вмонтувати на місце голови і коміра червоногвардійця(це помоєму кращий варіант,якість зображення картинки низька, а голова ікомір піде).

Добавлено (2015.01.09, 22:26)
---------------------------------------------
Голосуємо за цей варіант!


П.С. так веселіше.

 
Tpacep Дата: 10.01.2015, 00:48 | Повідомлення # 243
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
І напис: "А ти записався бандуристом?" biggrin

Але це все не те... Козак стрьомний якийсь, да і взагалі ця тема вже досить заїзджена. Націонал. мотиви також пропоную залишити за рамками обговорення. Тема АТО наразі теж із болючих... Думаєм, шукаєм.
 
Trio Дата: 10.01.2015, 01:07 | Повідомлення # 244
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
а туди обов'язково щось ставити?може зробити там прев'ю фотоальбому, а потім (коли буде відео) розмістити там відео.

або зняти просте відео де були б всі члени команди разом і просто спіч на тему "запрошуємо в команду".


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 10.01.2015, 15:30 | Повідомлення # 245
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Потрібно гарно одягти когось із нас і зробити якісне фото. Або знайти того хто зробить високоякісну фотосессію. Потім працювати з матеріалом.

Добавлено (2015.01.10, 14:12)
---------------------------------------------
Має бути хардболіст в касці, подобі бронежилета чи розгрузки з якимось модним стволом і жестом вітати або зазивати до рядів хардболістів.

Добавлено (2015.01.10, 14:30)
---------------------------------------------
Он звідси http://vk.com/hardclub73?z=video-56205001_166214539%2Fvideos-56205001 можна може який скрін зробити. Красиво ж вони репортажі роблять. Повіриш у що завгодно.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 10.01.2015, 15:42 | Повідомлення # 246
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
з російського відео? так це плагіат. biggrin

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 10.01.2015, 18:40 | Повідомлення # 247
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
тема вже досить заїзджена. Націонал.

Не ,зовсім, погоджуюсь. Зараз рівень патріотизму росте і щось в національному мотиві було б в десяточку. Але якщо ні, то червоногвардійця треба видалити 100%. Ви скажете-що йому не йметься з цим червоногвардійцем. Часи міняються і ми також, в нас повинна бути титульна сторінка ,як спокуслива обгортка на цукерку. Якщо не націонал, то і не комунізм точно, хай буде щось нейтральне- хардболісти. Підтримую варіант Тріо.

Добавлено (2015.01.10, 17:40)
---------------------------------------------

Цитата Av@kS ()
Має бути хардболіст в касці, подобі бронежилета чи розгрузки

Av@kS, у нас каску і чолхол до броніка маєш тільки ти(Koljan на фронті),тому доробляй Берету( цеска з ТАКТИЧНОЮ ручкою не солідно) і розмістимо тебе на титульці.


Повідомлення відредагував Maha - Сб, 10.01.2015, 18:29
 
Trio Дата: 10.01.2015, 18:53 | Повідомлення # 248
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
мене особисто червоноармієць на титулці бентежив і відлякував від самого початку. просто тоді я думав, що шансів його змінити нема жодних. я б його видалив вже зараз. а коли придумаємо що поставити замість нього - поставимо. краще вже пусте місце, аніж така картинка

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 10.01.2015, 20:30 | Повідомлення # 249
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Trio ()
краще вже пусте місце, аніж така картинка

up
 
Av@kS Дата: 11.01.2015, 03:52 | Повідомлення # 250
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Обгортка обгорткою, але має бути не пафосно і лаконічно. Ми не цукерки продаємо. Люди, які дійшли до того, щоб піти в хард не будуть дивитися на красноармійця. Я коли шукав вперше, то мене сайт джедаїв наштовхнув на деякі підозри про їх... ну короч ясно. Так само 1337 сайт. Ваш був 3м, який я нарив. І скажу простий дизайн і красноармієць наштовхнули на думку мати справу. Я його сприйняв як прикол. В маршрутках на фірмах такого чіплять з зміненими написами.

Добавлено (2015.01.11, 02:49)
---------------------------------------------
Цитата Trio ()
з російського відео? так це плагіат. biggrin

ти це їм розкажи. Нам потрібна картинка. Вірніше фрагмент. Яка різниця де її брати. Треба бути проще в цьому плані.

Добавлено (2015.01.11, 02:52)
---------------------------------------------
Цитата Maha ()
доробляй Берету( цеска з ТАКТИЧНОЮ ручкою не солідно) і розмістимо тебе на титульці.

Я можу і так притягнути тіло її. Тільки зібрати треба до купи.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Нд, 11.01.2015, 05:05
 
Maha Дата: 11.01.2015, 13:01 | Повідомлення # 251
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Я його сприйняв як прикол. В маршрутках на фірмах такого чіплять з зміненими написами.

Такі малесинькі приколи символи та сигнали навколо нас і формують наш світобачення. Якщо без будь-яких підтекстів, то я за тематичні зоброження-хардболісти.
 
Trio Дата: 11.01.2015, 13:19 | Повідомлення # 252
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
ти це їм розкажи. Нам потрібна картинка. Вірніше фрагмент. Яка різниця де її брати. Треба бути проще в цьому плані.
я відповідаю лише за себе і перед власним сумлінням. smile

Цитата Maha ()
Такі малесинькі приколи символи та сигнали навколо нас і формують наш світобачення
саме так! і це набагато серйозніше ніж здається. подивіться на рівень ватності в тих місцях, де стоять Леніни і де їх вже нема.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 11.01.2015, 13:53 | Повідомлення # 253
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Trio ()
подивіться на рівень ватності в тих місцях, де стоять Леніни і де їх вже нема.

О Майн Гот. Камінь не вбиває вату в голову. Це роблять люди. Камінь це матеріал в певній формі. Може на нього й молиться, але це не привід нищити памятки іторії. Нагадує 988 рік на Русі. Це історія. Навпаки потрібно пояснювати, що так було і що так не треба і показувати нагадування як не треба.
Цитата Trio ()
"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь."

Нічог не нагадує?


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Tpacep Дата: 11.01.2015, 14:01 | Повідомлення # 254
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Так! Флудити - в приват або у відповідну тему! angry Заодно насолоджуємось новими смайликами (більше пасують до темного фону).
Цитата Maha ()
Якщо без будь-яких підтекстів, то я за тематичні зоброження-хардболісти.

Теж за цей варіант. На ньому і зупиняємось. Далі справа за мною.
 
Trio Дата: 11.01.2015, 14:32 | Повідомлення # 255
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Камінь не вбиває вату в голову.

камінь не вбиває, а символ вбиває. будь-який пам'ятник (і не тільки) є символом. символом взагалі може бути що завгодно. ти інженер, а я історик. ти маєш справу з залізяками і зброєю, а я з символами (в тому числі). якщо захочеш про це поговорити - поговоримо, але не тут і бажано вживу. я тобі про пам'ять багато чого можу розповісти..це для мене дуже цікава тема.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Нд, 11.01.2015, 15:44
 
Av@kS Дата: 11.01.2015, 21:36 | Повідомлення # 256
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
По темі. Я теж за хардболіста або хардболістку. Хоча хто там розбире?

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Hеlvig Дата: 12.01.2015, 14:10 | Повідомлення # 257
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Коли робився сайт, я того будьоновца вставив тільки з-за червоно-чорного кольору, він попадав у загальну гамму сайту. Ідеологічного подтексту я не планував ( там ще родіна-мать зовет є) Я спочатку думав його профотошопити , але обмежився зміною тексту. Як дуже ріже очі, то може якось прибрати (як, я не знаю), а я сконструюю щось більш "в дусі". От тільки що і з якою ідеєю? А що до центральної фотографії... думаю, що комок, то не настільки суттєво. На фото гарний ракурс, знято у русі. Єдине, що б я зробив, то трохи "підчистив би все і згладив краї фото smile А можу і окрас комка на Яріку змінити, наприклад на червоно-чорний)))

Добавлено (12.01.2015, 13:10)
---------------------------------------------
Як що Трасер зможе замінити картинку, я спробую підшукати і змайструвати щось іньше. Але всеж хочеться на цьому місці якийсь малюнок з текстом.



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 12.01.2015, 15:43 | Повідомлення # 258
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Редагувати дизайн можу, тож якщо "є час та натхнення"... Тільки бажано, щоб пропорції зображення були 1 : 1,5 (ширина до висоти).
Але, чесно кажучи, мені сподобалась ідея зробити на тому місці маленьке превью фотоальбома, а в перспективі - поставити промо-відео команди. Це б значно "оживило" лице сайту.

Цитата Helvig ()
думаю, що комок, то не настільки суттєво.

Найн! Тепер цей комок символізує сепарів та блудних псковських десантників
А якщо серйозно, то просто стало цікаво, як там буде виглядати флек. Думаю, можна спробувати сфоткати когось з наших в такому ж ракурсі, теж в русі. Якщо буде зливатись з фоном, то залишимо як є.
 
Hеlvig Дата: 12.01.2015, 15:50 | Повідомлення # 259
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
замість "будьоновки " можна втулити цього хлопця, трохи змінивши окрас і шеврон smile Лице у цього вояка дуже щире і добре, буде люднй до нас привертати... http://inspired.com.ua/wp-cont....9f1.jpg


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 31.01.2015, 11:00 | Повідомлення # 260
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Замінив плакат на головній (перехід від нього до сторінки з контактами залишив). Так піде?
 
Форум » Форум » Адміністрація » Сайт (Замечания, пожелания, благодарности... :))
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz