Ср, 24.04.2024, 03:49
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 16
  • 17
  • »
Форум » Форум » Курилка » Майдан. АТО. Війна...
Майдан. АТО. Війна...
Hеlvig Дата: 02.12.2013, 19:38 | Повідомлення # 1
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Ну що, тиждень Київ готувався пограти у хардбол, і от нарешті в суботу закінчилась регіоналка і почався асеукраїнський зліт smile Пограємо в якбитологію і влаштуємо віртуальне тренування під назвою " БД в урбані" ?


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:38 | Повідомлення # 2
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Может ли Россия победить в войне за Украину?

Главное не награда, а борьба!
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:39 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
biggrin :D biggrin прізвище того, хто опублікував статтю на своєму сайті викликає хохот...я вже не кажу про зміст статті - в найкращих традиціяхКісельова та російського першого каналу biggrin

прочитати статтю, а потім піти в центр міста і переконатися, що в статті написана маячня (може тому і не опублікували її) biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Ср, 25.12.2013, 14:14
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:39 | Повідомлення # 4
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Да, да, та ещё маячня... "Краще я буду німецьким наймитом, ніж братом москалів!".

ЗЫ: В этой теме делимся интересными линками и ничего более.


Главное не награда, а борьба!
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:39 | Повідомлення # 5
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Будущее Украины после вступления в ЕС (на примере Болгарии)

Главное не награда, а борьба!
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:39 | Повідомлення # 6
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Думал это стёб: Павел Воля: Про европейские ценности

Оказалось, не совсем: На "Евровидение 2014" едет бородатая женщина


Главное не награда, а борьба!
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:39 | Повідомлення # 7
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
чомусь перед оцим ніхто про цінності не говорив biggrin

http://www.youtube.com/watch?v=GP5YOhQZtlA biggrin

і взагалі, страшно тут...як вийдеш на вулицю, одразу гоміки обступають і лізуть-лізуть... biggrin biggrin

щось чомусь за останні 20 років в ЄС увійшла купа країн, от тільки жодна країна не вийшла..з чого б це? biggrin відчуваю, що справа тут не в братерстві...

і ще одне цікаве відео http://tsn.ua/video....om.html

а ось це мене порвало http://vk.com/video4536857_167193218

і так...ось вам цінності мого рідного Севастополя http://www.youtube.com/watch?v....desktop

і це не флуд.це все - цікаві лінки. можеш банити, Сергію, шкода лише, що в твоїх лінках ти суперечностей не бачиш (чи то мені так здається)


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:40 | Повідомлення # 8
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Цитата Trio ()
можеш банити, Сергію

Не сомневался, что напишешь про бан, не сомневался. Это при том, что про бан речи не шло и что за 3-и года жизни сайта я выдал аж 2-ва бана (за назойливую рекламу). Может в этом "В этой теме делимся интересными линками и ничего более." ты увидел угрозу бана? Хм, расшифровка: хочешь поговорить - нет проблем, создай в курилке тему и вперёд.


Главное не награда, а борьба!
 
Tpacep Дата: 02.12.2013, 19:40 | Повідомлення # 9
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Trio ()
чомусь перед оцим ніхто про цінності не говорив http://www.youtube.com/watch?v=GP5YOhQZtlA

Зате заговорили після того - http://www.newsru.com/cinema/04jul2007/serduchka.html

П.С. Враховуючи імідж представника від України на тому конкурсі, підозрюю, що 2ге місце за даний музичний твір "висєр" - не що інше, як наслідок поширеної у "етіх ваших європах" гендерної політики стосовно захисту і просування прав сексменшин
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:40 | Повідомлення # 10
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Зате заговорили після того

так не про "гоміка Данілко" ж говорили а про Раша гудбай :D це трохи різні речі, тим більше, що Сердючка, по суті, дітище російської естради..
до речі, Сердючка завжди позиціонувалася і сприймалася як образ, навряд чи європейці бачили в Данилко гоміка...до речі, це стереотип, нав'язаний деякими політиками - в Європі в різних країнах до гоміків ставлення дуууже різне...повністю приймається суспільством це, по суті, лише в Голландії..

тут у варшаві недавно парад пройшов...треба було бачити кількість поліції, яка, по суті, оточила райдужників

Сергію, а я не сумнівався, що бана не буде, бо знаю, що ти адекватна людина я не хочу ще тут говорити про ЄС чи митний союз. у мене свої переконання, в тебе, можливо, інші. головне тільки, щоб і ті і ті були результатом аналізу, а не емоцій (що трапляєтьс зі всіма).


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Чт, 26.12.2013, 00:03
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:40 | Повідомлення # 11
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Данилко всегда воспринимал как актёра - накрашеные губы и титьки из воздушных шаров. На сцене. Это смешно и легко объяснимо.

А вот бородатая "сосиска" (Вюрст) вошла в свой сценический образ и выходить с него не собирается. Это не смешно и объяснимо только через самообман. Ну, возможно в цирке... Фото это бородатой "леди" как-то "покоробило"... надругание над святостью женщины, матери... не знаю (и геи тут не причём). Я не знаю как родители будут объяснять своим детям, когда они увидят ЭТО по ящику, что это за женщина такая бородатая. И что они будут отвечать, когда их чада захотят стать такими же (а ведь будут такие, будут)... Может ты знаешь?

Каких-то 60 лет назад в Лондоне геев отправляли на принудительное лечение либо садили в тюрягу, а теперь всё по другому... Вся эта тема сексменшинств навязывается обществу, и навязывается не с проста... Лично меня это не интересует и мне жаль людей, которые на это ведутся (хотя как им не вестись, когда это навязывают сплошь и рядом).

Ну а раз мы здесь все адекватные люди, то не будем давать оценки и навязывать своё мнение - тема не об этом. Только линки и небольшие комментарии. А люди пусть смотрят и делают свои выводы.

А вот и видео для анализа. "Адекватные" люди пробивают окно в Европу - "борцы за демократию". Будь это в Европе их бы назвали по другому (ну там же уже демократия) и нещадно "отхренячли" по самое "немогу"...

Хронологія подій з 24.11.2013 по 1.12.2013 в м. Києві


Главное не награда, а борьба!
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:40 | Повідомлення # 12
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
я дуже далекий від любові до геїв.більше того, я вважаю, що у довгостроковій перспективі саме питання сім'ї може призвести до коллапсу європейського суспільства, якщо люди не візьмуться за голову. а тому я не знаю, як пояснити бродату сосіску.

але я точно знаю, що ЄС це не про геїв. це про високий рівень життя, відкриті можливості, соціальне забезпечення, високий рівень освіти, відповідальність політиків перед виборцями і людяність цих політиків. ЄС це про вміння брати на себе відповідальність і самостійно вирішувати свої справи. та і справа навіть не в ЄС, справа в оголошених наперед правилах гри.
ЄС дууууже далекий від раю чи ідеалу. там дуже багато проблем. насправді багато. але їхні проблеми не у пошуку відповіді на питання "чому до мене прийшли додому і забрали мій бізнес". або "куди йдуть мої податки". таких проблем в них нема, бо вони знають, куди йдуть їх податки.
зближення з ЄС для нас принесе кризу. але після того як ми цю кризу переживемо, буде розвиток і перспектива. так було в Польщі в 90-х ("шокова терапія" в економіці) так було в Чехії, Прибалтиці..всюди.бо треба час на перелаштування.але без цього нас чекає вічне загнивання і вічна криза.
а ще я знаю, як проводяться інформаційні війни: і в інтернеті та ЗМІ, і на вулиці. бо досвід громадської діяльності невеличкий маю.

відправити провокаторів на протест - справа дуже проста. провокатора від неадеквата дуже легко відрізнити на відео - провокатор б'є і тікає, неадекват - б'є. але провокаторів дуже важко відрізнити, коли вони не діють, а тому їх на майдані повно, вони і в координацію просачюються. і я це знаю, бо я це бачив і я таких ловив.
я не кажу, що на майдані нема неадекватів. вони там є. але їх там меншість. я знаю це, бо я сам БУВ на майдані. і вдень, і вночі.і з провокаціями зтикався. і дуже дивно читати Олеся Бузину (який по-моєму, в житті своєму нічого притомного не написав) і Ко, яких кидає людина, що перебуває зараз в києві.піди подивись своїми очима, там не кусаються.

наприклад на Банковій бульдозер привезла сама міліція (відео ве давно є в інтернеті). я був в той день на майдані і просто випадково почув, що на Банковій Дмитро Корчинський організовує штурм. скажи, ну кому потрібна пуста банкова в неділю ввечері? провокацією так і тхне.
і це ще якщо не брати до уваги постать Корчинського, людини, яка сама не сильно приховує, що працює на російські спецслужби.
тому адекватні стояли і мирно протестували. і я там теж був. і теж стояв, і намагався заспокоїти гарячі голови. такі протести в Європі не розганяють.та і погугли євро протести, у Франції без спалених машин справа ніколи не обходиться.

а ось на затравку цікавий лінк з сьогоднішніх новин: http://dyvys.info/polityk....eo.html

Тетяна Чорновол - дуже часто діє не зовсім адекватно - лізе туди, де завдомо небезпечно і потім чекає, що її врятують. але вона жінка і журналіст. і цього разу вона нічого такого не робила. Ти, Сергію, не знаєш як пояснити дітям бородату жінку...а як ти поясниш побиту трьома чоловіками матір, яка їхала на машині додому?
як ти поясниш побитих вночі на майдані студентів (там були і мої друзі, там дуже випадково не опинився я сам)?
як ти поясниш дітям неможливість отримати нормальну медицину в їхній країні? обов'язок башляти на кожному кроці?неможливість для них, дітей, отримати нормальну освіту?

це не моя справа, як ти це пояснюватимеш своїм дітям.і можливо я не маю права ставити таких питань, навіть риторичних..хоча б тому, що сам ще дітей не маю. але аналізувати я вмію. я знаю, що опозиція - козли. але я також знаю, що майдан - це не про опозицію.
і ще трохи цікавих лінків http://www.pravda.com.ua/articles/2013/12/25/7007620/
http://lb.ua/news/2013/12/25/249768_stal_izvesten_spisok_izbitih.html
http://www.youtube.com/watch?v=M8xfSusu5EE
Вячеслав Брюховецький http://www.youtube.com/watch?v=s5hezd2dceY
http://radio24.ua/news/showSingleNews.do?objectId=11108
від братів-росіян http://www.snob.ru/selected/entry/69375 це спеціально до того, що ти казав, Сергію, про німецьке рабство замсть російського братства. майдан це не про росіян.

і це я ще мало посилань обрав.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Чт, 26.12.2013, 02:58
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:41 | Повідомлення # 13
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Хм. Где я написал, что против майдана и евроитеграции?! Где я упомянул россиян?! С чего ты взял, что я не был на майдане?! Зачем перешёл на личности и рассуждаешь о моей адекватности?!

Только из-за того, что привёл пару линков с другим взглядом на события в Украине и ЕС плюс фразу, сказанную украинским меценатом Чикаленко в 1918 году? Или из-за того, что мне не понравился бородатый трансвестит?


Главное не награда, а борьба!
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:41 | Повідомлення # 14
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Dare-devil ()
Хм. Где я написал, что против майдана и евроитеграции?! Где я упомянул россиян?! С чего ты взял, что я не был на майдане?! Зачем перешёл на личности и рассуждаешь о моей адекватности?! Только из-за того, что привёл пару линков с другим взглядом на события в Украине и ЕС плюс фразу, сказанную украинским меценатом Чикаленко в 1918 году? Или из-за того, что мне не понравился бородатый трансвестит?


1. мені так здалося. якщо я помилився, перепрошую
2. в тебе була фраза щось накшталт "конечно, лучше немецкое рабство чем московсоке братство" (не дослівно)
3. ні в якому разі не мав на увазі обговорювати ТВОЮ адекватність, окрім того, що зауважив, що вважаю тебе нормальною людиною. якщо це зауваження тебе образило, вибач
4. бородатий трансвестит не подабається і мені. але з іншого боку, мене дивує, чому про Данілко ніхто так не возмущався? тільки тому, що він показує товсту бабу? а цей кадр показує "молоду і стройну".
хоча може я чогось не знаю.дійсно не знаю, бо бородатою сосіскою ну зовсім не цікавився. може він і гомік, хоча я такого не чув.
5. ну і про твої лінки. я досить лояльно ставлюся до протилежної думки. але дуже не люблю маніпуляцій. мабуть мені не вистачило твоїх "коротких коментарів" до лінків, які ти кидав, аби зрозуміти твою позицію. а тому я почав дискутувати. можливо надто емоційно (бо, зізнаюся, дискутувати про Бузину мені піднабридло, може треба взагалі цю постать ігнорувати), і в результаті заварилося ось це.

я в жодній своїй фразі не мав на увазі тебе образити, Сергію. Бо ставлюся до тебе з великою повагою, як і до всіх у нашій команді. Тому прошу мене пробачити, якщо я щось сказав не так.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:41 | Повідомлення # 15
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Вот как. Тогда и мои извинения, если что не так сказал. С твоего позволения, я буду и дальше добавлять в интересные линки, даже если они тебе кажутся манипулированием. Спасибо.

Главное не награда, а борьба!
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:41 | Повідомлення # 16
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
можна одразу сюди,обговоримо biggrin

ось, до речі, класне відео http://www.youtube.com/watch?v=0Pjd3hpM50k

але було ще одне класне відео.не можу знайти

ось це відео http://www.youtube.com/watch?v=bNoOLHgY6sU

але ось ще одна стаття, де написано, шо то не провокатори, а просто випадковість http://www.theinsider.com.ua/politics/529f4017a0903/

але "найвеселіше" зараз те, що в мене вся стрічка фб переповнена інформацією про побиття і викрадення людей. хто знає, за ким і чому прийдуть завтра і яку "спробу теракту" повісять хардболістам, які були на майдані...такі справи..


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Чт, 26.12.2013, 19:18
 
Koljan Дата: 02.12.2013, 19:41 | Повідомлення # 17
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Цитата Trio ()
яку "спробу теракту" повісять хардболістам, які були на майдані...такі справи..

та кому ми нафіг треба? майдан 3 бцьки революції здали, продали та й крапка. Люди за ідею стояли, а ті троє собі у вигоду це переробили і користалися з цього!




 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:42 | Повідомлення # 18
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
http://www.youtube.com/watch?v=3ToXImr-EcY

biggrin biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 02.12.2013, 19:42 | Повідомлення # 19
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
smile Зачьот!!!


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:42 | Повідомлення # 20
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
На Львовщине вандалы линчевали памятник советским воинам

Главное не награда, а борьба!
 
Форум » Форум » Курилка » Майдан. АТО. Війна...
  • Сторінка 1 з 17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 16
  • 17
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz