Нд, 19.05.2024, 12:05
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Форум » Курилка » Допомога військовим
Допомога військовим
Koljan Дата: 23.12.2015, 16:19 | Повідомлення # 61
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Нещодавно мав розмову з одним медиком по тактичній медицині. Він хотів, щоб ми допомогли в одній справі. Діло таке, типу імітація реального бою з накладанням жгутів і т.д. Тобто, в ході навчання з тактичної медицини ми типу імітуємо напад на когось. Той хтось ( я так розумію кого він навчає) має грамотно прийняти бій, відступити і надати собі і колегам допомогу. Все це б відбувалося на полігончику на червоному хуторі. Ми колись там воювали. Такі вот справи. Цей медик - волонтер, постійно ганяє в АТО і навчає бійців.



 
Tpacep Дата: 23.12.2015, 22:26 | Повідомлення # 62
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Скоріш за все, медик сплутав нас з шестиміліметровими. Чи під імітацією нападу малась на увазі холоста стрільба? Можеш уточнити в нього деталі?
В напівтеатральній постановці брати участь не цікаво, але якщо побочно можна буде на практиці повчитись тактичній медицині - чом би й ні?!
 
Koljan Дата: 24.12.2015, 11:34 | Повідомлення # 63
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
http://hromadskeradio.org/gromads....yevskyy
знайшов його інтервю)
Ну малася на увазі імітація. Повчитися звісно медицині можна було б. Він класний інструктор і багато знає. Частково я в нього трохи вчився. А стосовно імітації і т.д. то треба подумати, як би можна було б організувати не імітацію а щось веселіше.




 
Trio Дата: 24.12.2015, 11:45 | Повідомлення # 64
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
якщо вам потрібна тактична медицина, можу порадити серйозні курси. там і не лише медицина, до речі

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 25.12.2015, 22:42 | Повідомлення # 65
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Може медик мав на увазі реальний напад...хардери зробили б пару дірочок, а медики їх би підлатали))


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 25.12.2015, 22:52 | Повідомлення # 66
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Посилка вже в хлопців. Отак ми й стали для когось Санта Клаусами santa
Задоволені, дякували. Натомість я від лиця команди подякував їм теж (зрозуміло, за що).
 
Trio Дата: 26.12.2015, 00:27 | Повідомлення # 67
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
up

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 26.12.2015, 02:30 | Повідомлення # 68
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Якщо конкретно потрібна допомога волонтерам і людям які роблять справу для держави, то можна розглянути варіант участі, але виключно інкогніто без нашивок і афішування хто ми.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Сб, 26.12.2015, 02:31
 
Trio Дата: 26.12.2015, 02:55 | Повідомлення # 69
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
виключно інкогніто без нашивок і афішування хто ми.


не бачу сенсу аж так сильно ховатися, коли допомагаєш своїм. боїшся СБУ? ми для них надто дрібні і безпечні. на нас не цікаво нічого вішати.

стосовно медицини. якщо хтось пам'ятає, я влітку проходив курси з бойової підготовки. там був блок з медицини - теорія+ практика+практика в полі під страйкбольним вогнем+евакуація пораненого. мабуть один з найкорисніших блоків з усього курсу. ця організація проводить і чисто тренінги з тактичної медицини. коштує це небагато. десь 500 грн місяць. а може і взагалі безкоштовно.можу дати контакти.

а допомогти військовим. не знаю, як на мене кожен сам може визначитися з цим.але навряд чи тут багато "проти"

Додано (26.12.2015, 01:55)
---------------------------------------------
і взагалі, я озвучу те, що дехто з вас може знати. за останній рік допомога волонтерів дуже впала.дуже. в рази, в десятки разів. останні рази коли я збирав продукти для солдат в супермаркеті ми за вечір назбирували максимум повний візок. коли все починалося, ми збирали і по 3 і по 4 візки за раз.
те саме і з грошовою допомогою. і взагалі із будь-якою. тому, як на мене, допомагати як раз треба публічно (не в сенсі виставляння цього на кожному кроці, а в сенсі закликів до інших аби допомагали, поширення інформації як допомогти). бо люди мусять бачити, що ще є ті хто допомагає і може самі долучаться.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 26.12.2015, 03:33 | Повідомлення # 70
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Ми в різних ситуаціях. Комусь може банально робота не дозволяти таку публічну діяльність.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 26.12.2015, 06:25 | Повідомлення # 71
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Helvig ()
Комусь може банально робота не дозволяти таку публічну діяльність


наприклад? в сенсі приклад професії/роботи (необов'язково когось з команди, а просто теоретично)


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Сб, 26.12.2015, 06:26
 
Av@kS Дата: 26.12.2015, 12:06 | Повідомлення # 72
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Нехай Колян озвучить, що від нас конкретно потрібно робити. Я так розумію, що не вистачає нападаючої сторони для масовки.
Якщо щось вдалося б прослухати з курсу, перебуваючи там, то я тільки за. Я просто не маю часу і можливості відвідувати будь які курси системно. А так штукадуже цікава.
До того ж давно були розмови про гру з бинтами, перев’язками. Ну так ось нагода. Мабуть...

Додано (26.12.2015, 11:06)
---------------------------------------------

Цитата Trio ()
ми для них надто дрібні і безпечні. на нас не цікаво нічого вішати.

Не все те золото, що блищить. Або інакше не все те абсолютно чорне, що чорного кольору.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Tpacep Дата: 26.12.2015, 22:58 | Повідомлення # 73
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Резюмуємо. Волонтерам-інструкторам для тренувань по ТМ потрібна стрільба зі страйк. приводів чи просто чисто умовне ураження (по сценарію). В першому випадку - це не до нас. В другому випадку задіювати когось зі сторони взагалі недоцільно.
Питання знято.

P.S. До ТМ в контексті наших тренувань пропоную повернутись в новому році. В нашому випадку платні курси навряд чи проканають, зараз у всіх інші фінансові пріоритети. Залишається самонавчання (якщо буде інтерес). У відкритому доступі гори відповідних матеріалів, для азів вистачить.
 
Trio Дата: 06.01.2016, 01:16 | Повідомлення # 74
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
https://informnapalm.org/ua/voyin-mobilnyj-telefon/

роздрукувати і передати Аске


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Koljan Дата: 13.01.2016, 18:18 | Повідомлення # 75
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Trio, Вадим все вкурсі. Попередні ротації приблизно так він і робив, як по інструкції!



 
Форум » Форум » Курилка » Допомога військовим
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz