Сб, 04.05.2024, 20:37
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Зльоти » Зліт 03-04.10.2020, Київ
Зліт 03-04.10.2020, Київ
Maha Дата: 03.09.2020, 13:25 | Повідомлення # 1
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Планується зліт на два дні 03-04 жовтня, з ночівлею та кашою.
 
Tpacep Дата: 30.09.2020, 20:02 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Планую бути, новак теж.
 
Tpacep Дата: 09.10.2020, 18:18 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Нарешті знайшов час і натхнення написати пару абзаців...

На перший день зібралось близько 20 гравців. Від нас було аж 9 (разом з новаком), що безумовно радує. Також великою делегацією приїхали Звіробої із Дніпра.



Перша гра - штурм-оборона великого корпусу з двократною кількісною перевагою штурмуючих. Атакувальна сторона відносно легко зайшла на нульовий поверх, але за відведений час так і не змогла подолати опір оборони, що тримала єдині сходи. Подробиць не знаю, бо в гущу подій не ліз, та навіть ззовні бахало так, що після першої гри приїздили патрульні попросити не шуміти smile

Друга гра - супровід ВІПа на точку евакуації. Теж 2-кратна перевага сторони супроводу над стороною протидії. Невдовзі після початку руху група була обстріляна з кулемета і понесла втрати. Відійшли, скоригували маршрут. Надалі уникали руху по відкритій місцевості, а здійснювали короткі переходи між будинками. На підході до точки евакуації зав'язався бій. Нас щільно обстрілювали із сусіднього будинку і не давали вийти на дах, щоб дістатись до точки. Час спливав... В результаті група евакуації хоч і з великими втратами, але все таки знищила супротивника і зберегла ВІПа.

На другий день, звичайно, залишилось грати значно менше людей. Тим не менш, відіграли 4 короткі динамічні гри із закладкою бімби (типу CS) і утриманням точки з таймером. Як завжди, перемогла дружба і кинутий у будинку дим, що вигнав всіх назовні smile

Дякую всім присутнім і окремо Вільним Митцям - за організацію!

P.S. Хардбол живе, поки ми в нього граємо v
Приєднання: 0136681.jpg (221.8 Kb)
 
Trio Дата: 10.10.2020, 19:50 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Я вважаю, що використання димів в приміщеннях треба заборонити.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 10.10.2020, 22:39 | Повідомлення # 5
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Доповню по першій грі. Зайшли в підвал з двох напрямків, двома групами під прикриттям снайперів. Підвал вони нам віддали, перекрили єдині сходи і там вже ми понесли перші серьозні втрати, вихід з сходів прострелювався з 4ох сторін + з перхого поверха постійно закидували грінками, ми бігали по сходах як зайці, ті хто піднімалися перші одразу мінусувалися. Вирішили поміняти тактику, пошукати інший вхід. А час йшов. Згодом знайшли вузьку дюрку в стелі, через яку вдалося по тихому залізти по високій стіні нашим трьом бійцям, для них це був явно нежданчик, пару їх людей ми мінуснули з тилу, вони навіть не зрозуміли, що трапилось і звідки. Нам вдалося відрізати їхнє крило з респом і там зажали пару людей. Паралельно пару наших піднялися по сходах і закріпилися на сходинковій площодці, поки піднімалися по сходах закидували їх грінками, так трималися 15-20хв, наші з нашого респу довго підтягувалися, а вони трохи оговтались, і почали тиснути з іншого крила і по троху вибили нас з сходів. Як після я потім побачи в стінах бійниці на пів кірпіча, ми їх в бою не бачили і не знаючи підставлялися( все одно, то наші проблеми, що сліпі). Та перше крило, все одно змогли утриримати. Мене мінуснули з тої бійниці тому далі я не бачив. Потім по ті дюрці в стелі, ще пару груп заходило, потроху їх вибивали, але часу не вистачило.
Розбор польотів.
Якщо аналізуючи на зараз, важаю що було б ефективніше, заходити білишими групами. Бо два три чол штурмують зверху і два три піднімаються по сходам, поки піднявся, то вже один. Наприклад, можна було б більше людей затягнути, через дюрку, але їх не було звідки брати. Зараз вже розумію, що площадку не треба було тримати, просто забігати з сходів і переходити на наше крило зверху, створювати чисельну перевагу зверху і рішати. Снайпер ззовні був актуальний тільки при заході, далі треба на короткий ствол і в приміщення.
Ну а вцілому робили все вірно, робота по флангах, прикриття, слова паролі, ефект неочікуваності, грінка в кімнати. Досвід йопти. Ну і проти нас теж ветирани грали, ям теж хвала.


Повідомлення відредагував Maha - Нд, 11.10.2020, 14:46
 
Tpacep Дата: 12.10.2020, 08:42 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Trio ()
Я вважаю, що використання димів в приміщеннях треба заборонити.

Та да, нездорова шняга. Особливо, якщо будинки травмонебезпечні (шахти, ями, арматура). Але з іншої сторони, все це може бути і поза будинками...

Маха, дякую за доповнення. Для цілісної картини добре, щоб кожний щось додав від себе.

В принципі, мені все сподобалось! Місії збалансовані і прості, але новизна полігону додавала складності і цікавості. Суперники сильні, чесна гра. Погано тільки, що в мене так різко здохло радіо і я залишився без зв'язку sad


Повідомлення відредагував Tpacep - Пн, 12.10.2020, 14:27
 
Форум » Форум » Зльоти » Зліт 03-04.10.2020, Київ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz