Пн, 06.05.2024, 19:13
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Форум » Зльоти » Регіоналка в Фастові 14 квітня
Регіоналка в Фастові 14 квітня
Space Дата: 13.04.2013, 03:10 | Повідомлення # 61
Група: Резерв
Реєстрація: 07.01.2013
Повідомлень: 168
Статус: Offline
а что с едой вобще на слете?) сухпаек личный?)

"могут стрелять по мне а зацепят вас"
 
Trio Дата: 13.04.2013, 12:49 | Повідомлення # 62
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
до речі, а ми на всеукраїнський зліт їдемо?

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Phantom Дата: 13.04.2013, 12:54 | Повідомлення # 63
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Максимум что там будет: костер с кипятком.Я попробую взять котелок и сухпай.
Трио, обсудим как нибудь потом. cool


Повідомлення відредагував Phantom - Сб, 13.04.2013, 12:55
 
ВАЛХЕНСИНГ Дата: 13.04.2013, 13:35 | Повідомлення # 64
Група: Перевірені
Реєстрація: 01.02.2013
Повідомлень: 42
Статус: Offline
мне нужен подшлемник!!!!! шлем десантника !! я пока не купил!!
 
Trio Дата: 13.04.2013, 18:06 | Повідомлення # 65
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
може роздрукувати карту полігону, скільки нам треба екземлярів?

П.С. Трасер, ти піддаєшся гіпнозу? biggrin biggrin

* тобі дуже дуже хочеться поїхати з нами на зліт у Фастів, ти не можеш їсти і спати, тебе тягне "ВБИВАТИ"!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 13.04.2013, 18:39 | Повідомлення # 66
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
wacko
 
Dima Дата: 13.04.2013, 22:21 | Повідомлення # 67
Група: Перевірені
Реєстрація: 19.09.2011
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Фото полегона есть на всеукр. форуме. Котелки брать на надо. Будет чай и гарячая калорийная пища. Всех встречу и заберу с вокзала.
http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=3389&start=50
С собой по 10 грн. на вояк и тд.
Полегон сухой, снега и грязи нет. дорога до полнгона нормальная. Через Бышев не едьте, одни выбоины, лучше по одесской трассе через Мытницу.
Звоните кого встретить 098-762-44-93
 
Space Дата: 14.04.2013, 01:12 | Повідомлення # 68
Група: Резерв
Реєстрація: 07.01.2013
Повідомлень: 168
Статус: Offline
Вопрос: можно ли использывать гранатки самопальные?(4 корсар и балоны пустые)
И дайте кто то номер свое если опаздывать буду так что дозвониться с вокзальной


"могут стрелять по мне а зацепят вас"
 
Trio Дата: 14.04.2013, 01:58 | Повідомлення # 69
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Space, самопальні можна, з балончиками не можна. мій номер в тебе має бути

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 14.04.2013, 02:07 | Повідомлення # 70
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
спізнюватися не можна, інакше не попадеш нікуди

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Phantom Дата: 14.04.2013, 23:48 | Повідомлення # 71
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Для меня один из лучших Фастовов.Сценария динамичные, погода отличная, было около 20 человек.Всем командам и игрокам большое спасибо за участие .Взял на себя ответственность командованием Заградом и примкнувшей коалиции в первой игре.Как оно было сложно это не передать...не буду размениваться на деталях, как говорил Остап Бендер biggrin .Команда Заград и ее союзники одержала 2 победы из 2х .Детально если будут силы распишу потом. В втором сценарии игра планировалась общими действиями. Сегодня отдались весь на полигоне, что и дало определенный результат.СПС.
 
Trio Дата: 15.04.2013, 00:32 | Повідомлення # 72
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
дякую всім за гру. як на мене, сьогодні ми показали не найкращі свої можливості..далеко не найкращі, але то таке..не було зіграності, організованості, все якось хаотично...результат є, але все ж таки могли б краще. звіт не звіт, але десь може напишу.

зараз напишу ось таке: хлопці, я помилково забрав чиюсь ліву рукавицю, вона така ж як і мої. в кого забракне рукавиці знайте, що вона в мене. підозрюю, що це Аске.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 15.04.2013, 11:54 | Повідомлення # 73
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ну що ж, спробую описати цей Фастів так, як його бачив я.
по-перше, оговорюся, що це був мій перший Фастів, полігон дуже сподобався, місцина дуже класна, погода ще краще..щоправда земля могла б бути трошки сухіша, але не все ж коту масляна.
Отже, перший бій. В кожної фракції по три респа, обмеження боєкомплекту. Завдання - захопити і втримати півгодини 2 прапори і ще треба було не пропустити підкріплення ворога, яке мало вийти з боку південного насипу.. Заград діяв разом із Джедаями. Були на одній спільніх хвилі. Наш респ знаходився біля сторожки, респ противника - на північному-заході у чітко протилежному куті. Загальний план був такий: Джедаї мали пройти по південній дорозі на захід і зустріти підкріплення і потім вже там закріпитися (десь, напевно в районі південно-західного валу, поправте, якщо я не правий). Нашим завданням було пройти по східній дорозі до кінця, а потім закріпитися в районі третього будинку та зеленки і чекати команди Джедаїв до атаки в північно-західному напрямку.
не знаю насправді, що там робили Джедаї, але своє завдання ми виконали трохи не так як планувалося. Ми почали штурмувати 4 будинок, тоді як мали його обійти. З іншого боку, зараз вже думаю, що просто так обійти нам би його не дали б, а тому добре, що ми його штурманули. Але цей штурм забрав половину наших бійців. Причиною цього бачу повальну неорганізованість початку бою. На мої крики, що штурмовики мають бути попереду, а карабінери прикривати ззаду (якимось чином біля мене біг Спейс ззаду, а карабінери були в перших рядах) мало хто реагував. Але коли вже нас почали обстрілювати, там трохи налагодилося. Фантомич при цьому рванув вперед =) і пішов на респ, щоправда не лише він. Я залишився лежати під столбом і намагався вицілити когось через вікна.
Але 4 будинок ми таки взяли. Там знайшли перший прапор (наперед забіжу і скажу, що ми його втримали). І тут мене як переклинило. Що не постріл - то в свого. Сором і ганьба звичайно, але на це були є о"єктивні причини - іноді бачив лише голову, при цому з радіозв"язку був впевнений, що наших в тій стороні нема (показовий приклад, коли мені Аске передав, що він в третьому будинку, а я підстрелив його тоді, коли він підкрадався до третього будинку..я просто вирішив, що то хтось штурмує Аске).
Щоправда, одного ворожого снайпера і просто якогось бійця я все таки зняв =)
З четвертого будинку ми почали висуватися до третього, де знайшли другий прапор. "Танцювали" ми там довго, бо противник спокою не давав - то 3 штурмане ми відіб"ємося, то четвертий займе - ми його відбиваємо...найдошкульнішими були ворожі снайпери. один мене в третьому будинку і знав..в голову, да так, що пробив задній фліп на оптиці. Щоправда, я також тупанув, дійсно міг зняти його першим, але задумався.
після цього я пішов на респ, і коли вже вийшов, гра закінчилася. об"єднані сили Заграда і Джедаїв перемогли в першому бою.

Другий бій полягав в тому, що не було обмежень боєзапасу, респів тощо. було три фракції: ЗАГРАД, Джедаї і третя фракція (Фенікси+Ф1??), яка була проти всіх. Наш респ знаходився на північному заході полігону. Суть була в тому, щоб зібрати якомога більше папірців, розвішаних по полю бою третьою фракцією. Вихід з респів відбувався кожні 10 хвилин.
До Заграда додалося троє бійців Феніксу (правильно?), ми поділилися на три групи. перша група пішла по північній дорозі з ціллю зайняти 4 будинок. друга група висунулася в бік третього будинку, третя - до першого. я був в третій групі, а тому не знаю про дії перших двох. Ось цей бій був, як на мене дуже неорганізованим, бо не було як такого командування і планування - просто біжи, стріляй..планували вже на ходу. в результаті - дуже багато смертей, нашу третю групу змели майже одразу...щоправда, кількох людей на респ ми все-таки відправили.
навіть не знаю, як описати цей бій, бо три групи діяли дуже роз"єднано. можу лише відмітити ворожих снайперів..схоже, що наших проблем в інших командах не було - там все було сплановано.
в результаті ми якимось чином виграли і цей бій..з рахунком 12:11..тобто принесли на один папірець більше.

загалом, мені сподобалося. свої висновки я зробив..і про себе, і про весь хід подій загалом. незіграність можна пояснити... незіграністю...бо одне одного добре знали лише я Аске і Фантом, але ми дуже часто були в різних групах. багато чого можна пояснити вітром..в голові.. biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Phantom Дата: 15.04.2013, 12:23 | Повідомлення # 74
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Мое пояснения первого боя. Какой можно требовать слаженности в начале, если меня нельзя было подождать 1 минуту, а не бежать сломя голову, я же не просто так задержался наврное dry .Пред выходом ранее, я поделил всех по группам, карабины должны были идти последними за нами вдоль дороги не вступая в бой в 4 м здании.Главное проскочить его и прорваться к зеленке и 3му зданию.В чем была проблема:
Я всю дорогу кричал в рацию , не вступать в бой, идти за мной вдоль дороги, меня слышали все у кого была рация, но проигнорировали и не остановили атаку <_<.Половина погибла у здания №4. Я, Спейс (по моему) и карабин добежали до края дороги как и планировали в начале, кинули пару грен и я пойдя первым в здание с черного входа, нарвался на засаду против двоих...С второй попытки выбили 4е. В зеленке была засада, я задумал пройти к 3мя зданию не по дороге, а через "непроходимые" хащи срезать дорогу к дому, мы убили пару снайперов и полегли от подкрепления, которое пришло молниеносно, не успев закрепится.
З.Ы. Нельзя просто взять и начать слажено действовать.
Это я к тому что половина не тренировалась ничему в тактике.А вы говорить "нету слаженности", о какой слаженности речь , когда на тренировке никто не хочет ничего кроме бегать стрелять.Имеем что имеем, вчера Хардбольные Боги были на нашей стороне. happy


Повідомлення відредагував Phantom - Пн, 15.04.2013, 12:31
 
ВАЛХЕНСИНГ Дата: 15.04.2013, 12:27 | Повідомлення # 75
Група: Перевірені
Реєстрація: 01.02.2013
Повідомлень: 42
Статус: Offline
Trio, согласен !!!!! всё так и было!!!!!! один момент из за которого были конфликты с другими командами.. это то что при попадании в них пули они подымали руку только в тот момент когда она попала а потом просто опускали руки и шли до респа !!!!! по этому те кто не видел как убили бойца естевствено дальше по нему стрелял и противник очень возмущался !!!!!кто то даже очень МАКС из запорожья эти слова подтвердит !!!! а вобщем круто всё прошло!!!! полигон был огромен для меня так как это мой первый слёт !!!! Trio, Phantom, Aske, извените что новички не так играли как вам хотелось !!!!!!!!! и наш ветер в голове был оправдан победой !!! и потерей моего пистолета )))) который искали все в месте с пасибо за помощь ,,, малыш лежит дома и греется)))
 
Phantom Дата: 15.04.2013, 12:30 | Повідомлення # 76
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Я не призываю никого ни к чему, но и требовать с командования не нужно тогда успеха.(это я не лично про себя, а про всех тех кто возьмет на себя эту ношу.)
В втором бою, забыл сказать, я не участвовал из-за маски, один раз выбежал вместо Аске.


Повідомлення відредагував Phantom - Пн, 15.04.2013, 12:38
 
Dare-devil Дата: 15.04.2013, 12:32 | Повідомлення # 77
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Trio, спасибо за обзор!

Главное не награда, а борьба!
 
Trio Дата: 15.04.2013, 13:00 | Повідомлення # 78
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Phantom, просто заради справедливості додам, що коли вже дали команду до початку першої гри і Джедаї рванули на свою територію, ти в цей час лише думав яким боком маска одягається...це так..до слова про "почекати 1 хвилину"..а взагалі це не претензія..я взагалі ні до кого претензій не маю. і написав про всі ці помилки тільки заради того аби врахувати і виправити.
до речі, подивись на карту, і загадай відстань між 4 будинком і північною дорогою. ми ж так просто туди не добігли б. тим більше якщо вже група почала штурм 4 будинку, ви мали не на дорогу бігти, а допомагати в штурмі. так, згоден, ви робили все за планом, але треба було врахувати обставини...
і ще одне..я не знаю що і кому ти кричав в рацію, але повідомлення цього змісту, який ти передав я почув лише один раз, коли ти проходив мимо мене, йдучи на респ biggrin можливо, в тебе були якісь технічні проблеми?бо рація на передачу не виходила.

і так, я ні з кого нічого не вимагав, тим більше з командування.я не перекладаю нічого на когось..провина в неузгодженості дій лежала на всіх, в рівній мірі.тупанули всі - кожен в свій час.

ВАЛХЕНСИНГ, щодо вітру в голові, я писав не про новачків..або не лише про новачків. новачків тут варто лише відмітити - не стушувалися, грали на рівні, виконували накази, і, коли накази були чіткі, виконували їх чітко.

ну а стосовно як це все покращити на майбутнє.. бачу лише два кроки: обзаводитися за мірою можливостей раціями та вчитися ними користуватися (вчора ще раз оцінив наш Дніпропетровський демарш із переходом на окрему хвилю - так нааабагато більше толку), і награвати склад..побільше грати всім і в різних зв"язках. я особисто можу сказати, що набільш комфортно мені гралося в зв"язці з Аске..про Фантома не скажу лише тому, що ми в зв"язці не грали вчора.

загальний висновок цілком позитивний.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
ВАЛХЕНСИНГ Дата: 15.04.2013, 14:07 | Повідомлення # 79
Група: Перевірені
Реєстрація: 01.02.2013
Повідомлень: 42
Статус: Offline
рации надо всем!!! я был без рации а Trio, и Aske, с рацией они переговорились и начали действовать а я уже сам догадайся что они задумали это было во 2 игре мы были в 3 группе !!!! или в доме 3 оборонялись оборонялись тут бац кто то кому то по рации что то сказал и все кто с рациией убежали и з дома !! а я и макс сидим и думаем что делать куда бежать или здесь остаться !! ну вообщем на слёты рациия обязательна и точька!!!!
 
Phantom Дата: 15.04.2013, 14:15 | Повідомлення # 80
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Подождать можно было спокойно еще 2 минуты, так как от нас по плану не требовалось молниеносного захвата. dry
А задержался я потому, что меня каждый дергал по своим проблемам и вопросам как одного из командующих группой.
Извините если не оправдал ваших ожиданий.
Меня Аске слышал точно, а вот у тебя могли и быть проблемы с приемом.Хотя ,уверен, дело не в этом, ты просто не услышал когда перебегал или что то делал.
Цитата (Trio)
ну а стосовно як це все покращити на майбутнє.. бачу лише два кроки: обзаводитися за мірою можливостей раціями та вчитися ними користуватися (вчора ще раз оцінив наш Дніпропетровський демарш із переходом на окрему хвилю - так нааабагато більше толку), і награвати склад..побільше грати всім і в різних зв"язках.

И ВСЕ?! surprised
Интересный вывод, с ним частично согласен.
ЫЗ Чего то мы перешли к грустному, время провели отлично, пообщались с региональными хардболистами.Ребята молодицы вообще. biggrin
 
Форум » Форум » Зльоти » Регіоналка в Фастові 14 квітня
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz