Пт, 29.03.2024, 18:44
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Зльоти » Фастов 8-9 июня
Фастов 8-9 июня
Space Дата: 08.06.2013, 22:48 | Повідомлення # 81
Група: Резерв
Реєстрація: 07.01.2013
Повідомлень: 168
Статус: Offline
Так кто то сможет взять удочку на завтра для флага?

"могут стрелять по мне а зацепят вас"
 
Phantom Дата: 08.06.2013, 23:25 | Повідомлення # 82
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Ребятки, не знаю как но у меня температура 38. Я опечален, подавлен, и слабость сильная. wacko Нету сил не то что повоевать, вещи собрать даже.
 
Trio Дата: 08.06.2013, 23:27 | Повідомлення # 83
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
Phantom, одужуй..всяке буває, може раптом до завтра видужаєш)було б добре, але то як вийде.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 08.06.2013, 23:32 | Повідомлення # 84
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
отже нас буде 4 завтра на вокзалі + Колян вже там і Олег під"їде...нормально

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Dare-devil Дата: 09.06.2013, 10:10 | Повідомлення # 85
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Встал в 5 утра, посмотрел на часы... Подумалось: а где же выгода? Ребёнок вчера ныл весь вечер "папа, давай завтра пойдём на качели". Мать приехала с дачи и заладила "надо завтра поговорить", Жена смотрит из под лоба. Друзья идут на рыбалку. Еду... и ведь никто не оценит... Да ну нафиг! Удачи вам, ребятки!

Главное не награда, а борьба!
 
Koljan Дата: 09.06.2013, 21:34 | Повідомлення # 86
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
ну нехотів їхати так би й сказав. а на рахунок неоцінить - прямо в точку!



 
Phantom Дата: 09.06.2013, 21:59 | Повідомлення # 87
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Хорошо что я при этом "сраче" на форуме не участвовал.Коля, лучше напиши как сыграли, сценарий.Очень жалею что не попал, надеюсь, вы не думаете что я не захотел или мне впадло на электричке поехать, всегда так и добирался (разок на машине поехал, вот гад я biggrin ).
Не будем о грустном, расскажите что и как.
 
Koljan Дата: 09.06.2013, 22:09 | Повідомлення # 88
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
зараз дуже втомлений. може іншим разом розповім...



 
Trio Дата: 09.06.2013, 23:01 | Повідомлення # 89
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
люди,будьте уважні, обдивіться себе.я казав сьогодні, що одного кліща з себе зкинув коли він по мені повз, а другого викинув з маски.так от, зараз вдома моя дівчина з мене третього витягнула.заліз падла на рівні пояса сзаду.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Space Дата: 10.06.2013, 01:12 | Повідомлення # 90
Група: Резерв
Реєстрація: 07.01.2013
Повідомлень: 168
Статус: Offline
Посмотрел,нету не чего вроде,только вмятину на спине от пули нашел)

"могут стрелять по мне а зацепят вас"
 
Koljan Дата: 10.06.2013, 14:52 | Повідомлення # 91
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
наче трохи віджив після Фастова. Розповім на прохання Діми, що там відбувалося.
Я приїхав на полігон в суботу близько 18:00 разом із джедаями. На місці нас вже очікувало багаття, фастовчани та білоцерківці. після - хто намети розкладав, а хто, як я, сидів собі і філонив. словом близьк 20:00 все ж було вирішено провести боївки. Вдалося відіграти їх 2. Більше не дозволила видимість, адже починало стрімко темніти. відповідно поділилися на дві команди і у першому сценарії я грав за захист будівлі, в другій боївці грав за напад. Відіграли доволі добротно і цікаво. Багато розтяжок і т.д. Короче весело. Увечері відповідно задушевно посиділи біля багаття поїли попили і десь до години 4 ранку більшість повлягалася спати.
Наступного дня після приїзду кількох Феніксів і наших ми грали сценарій запропонований фастовчанами протягом майже 2,5 години. Було дуже спекотно і дуже важко переміщатися. Нашим довелося грати за німців, і виконувати функцію нападаючої сторони, фенікси партизанили, а джедаї - захищали будівлі від того, щоб ми в них заклали бомбочки)
Гра видалася не дуже вдалою для нас і я б сказав ппц сумбурною. Через те, що деякі гравці неуважно слухали умови сценарію виникали стрілянини між своїми і т.д. вдалося закласти лише одну бомбу в будівлю, таким чином не виконавши місію(((
і тут, йдучи на штурм, знаючи що в запасі ще 20-30 хв різко припиняється гра. хтось десь оголосив що нашого генерала вбили 3 рази( що мало ознаменувати наш програш остаточний). Проте нашого генерала вбили лише 2 рази а один раз він сам вийшов по техпричинах. Тобто гра повинна була продовжуватися. Тому то я "за" те що необхідно такі моменти відслідковувати оргам і лише за їхньою командою припиняти чи починати гру. Звісно всім було жарко і більшості мабуть хотілося щоб це пекло закінчилося, але все ж... Тому я незнаю хто там переміг, якщо виходити з логічних міркувань то мабуть джедаї та фенікси.
того ж дня відіграли ще один сценарій. він заключався у крадіжці грузів з 3 будівель. перемогли джедаі і заградівці.
ось такий коротенький обзор!




 
Trio Дата: 10.06.2013, 15:17 | Повідомлення # 92
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
я не знаю як показав себе ЗАГРАД просто тому, що більшість першої гри лазив з ижом по висотках, насипах, зеленках...і доліз аж в тил джедаям, де двох виніс, а потім і на респ пішов від третього...тому обзор зльоту писати не мені)

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Koljan Дата: 10.06.2013, 16:11 | Повідомлення # 93
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
короче повна дезорганізація в нас була присутня на відсотків 80! я не міг зрозуміти куди бігти і навіщо, тинявся собі полігоном в кінцевому результаті кооперуючись з фастовчанами. чому не спрацював основний план стосовно того, що я мав бути з Тріо і Хелвігом? Бо Хелвіг сильно відстав, я його побачив аж тоді коли вони по наших стріляли, а Тріо поліз в зеленку а потім почав різко змінювати позицію, поки я виглядав ворога він уже десь поповз в тили)))



 
Trio Дата: 10.06.2013, 17:09 | Повідомлення # 94
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
Koljan, в тили я поповз вже після того, як ти мене підстрелив))взагалі вчора мене вбили за весь день 4 рази, з них двічі мене підстрелювали свої) (другий раз не-заградівець) biggrin

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Koljan Дата: 10.06.2013, 17:32 | Повідомлення # 95
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
я захищав генерала, тому довелося усунити загрозу, яка намагалася знищити генерала німців, в даному випадку тебе. Бо як ми не кричали хто там, якщо свої, то припиніть вогонь ви нас не чули.
тим більше що після крику вам ми були впевнені що то вражина. ну і коли я тебе підстрелив, то чесслово не бачив повязок, в тебе торчав лише край руки і голови. Наступного разу будемо уважніші)
всього за той сценарій мене вбили 3 рази, два гранатами і один в голову на підступах до будівлі. Зрештою в інших сценаріях мене оминуло лихо)






Повідомлення відредагував Koljan - Пн, 10.06.2013, 17:32
 
Tpacep Дата: 10.06.2013, 17:41 | Повідомлення # 96
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Кричали?! А що ж раціїї?
 
Koljan Дата: 10.06.2013, 21:37 | Повідомлення # 97
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
в мене рації не було, наш генерал лежав передавав координати вражини якраз коли по ньому Тріо і Хелвіг гатили. я не знаю що там в них за частота була, але виходить, що не така як у решти німців)



 
Trio Дата: 10.06.2013, 21:40 | Повідомлення # 98
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
ми були на одній частоті зі всіма.ефір в цей час мовчав.нас збило з пантелику те, що ми побачили гравця з іншим маркуванням в своєму тилу

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 10.06.2013, 21:42 | Повідомлення # 99
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
а ще якось так випало,що ми були у штурмуючій команді і ще й маркування на собі мали..як потім вияснилося, противник маркування взагалі не мав.

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Koljan Дата: 10.06.2013, 21:46 | Повідомлення # 100
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
це було договорено на початку боївки. з усім моїм разгільдяйством і тим що я не слухав навіть толком умови сценарію, я всеодно знав що вражина без маркування, а наш генерал з синьою повязкою. хз як ви слухали. тим більше що коли вороги відходили з нашого табору, вони йшли без маркувань і кілька разів я ще кричав що це дискримінація, що вражина без маркування а ми як ялинки світимося.



 
Форум » Форум » Зльоти » Фастов 8-9 июня
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz