Пн, 06.05.2024, 14:01
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Форум » Зльоти » Батлквест "Переворот"
Батлквест "Переворот"
Tpacep Дата: 27.08.2015, 16:18 | Повідомлення # 21
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Щойно зателефонував Вітамін з джедаїв і запропонував поїхати його бусом. 2000 грн. (туди-назад) зі всіх. Може взяти на борт 3-4 людини і дуже багато багажу. Але схоже, екіпаж Махомобіля вже сформовано.
 
Maha Дата: 27.08.2015, 22:38 | Повідомлення # 22
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Так, авто вже укомплектоване. Хай вибачає!

Добавлено (27.08.2015, 22:38)
---------------------------------------------
Я замовив їжу на трьох(Мюллер бере свою).Вечерю в суботу та сніданок в неділю надають Звєробої, а ми їм за це гроші. Скільки ще не знаю, але думаю доступно


Повідомлення відредагував Maha - Чт, 27.08.2015, 22:40
 
Trio Дата: 30.08.2015, 17:50 | Повідомлення # 23
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ну шо, хлопці, розповідайте!

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 30.08.2015, 19:41 | Повідомлення # 24
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Не спіши. Народ мабуть ще в дорозі, або тільки очухується після.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
oFF Дата: 31.08.2015, 13:11 | Повідомлення # 25
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Всім привіт!
Ми вже в Києві. Зїздили супер, постріляли, побігали, полазили, Мюллер як спецназавец по стніні вибрався на 2й поверх і покрошив врага своїм поглядом і трошки дроздом. На другий день штурмбанфуррер Мюллєр залякував вражину хрустом свого хребта і ніг, коли падав в якісь підвали.
Дорога була весела і цікава. По дорозі туди бачили криницю лелеку.
В нас сильно фоток нема бо берегли батареї для ДЖІПІЕС навігаторорів. Але я пару фоток з лелекою.
Перша гра почалась десь в 17:00 до 20:00. Було трохи спекотньо (+30), але ми були в обороні тому могли трохи розслабити булки. Десь під кінець гри я чють не крякнув від перегріву процесора, але трохи віддишався, вдягнувся і знов пішов в бій. Ми перемогли і як справжні повтанці (по сценарію) розфігачили весь білий світ своєю ракетою яка не взлетіла)))) покричали аллаявбар і постріляли в хмари.
Ввечері були пасідушкі біля багаття в гостях в наших земляків Ніженців і Білоцерківців. Частували нас кашею і віски з яблучним присмаком. Біля багаття ми рішали дуже філосовські питання: яблуко це ягода чи шо? а також що було раніше курка чи яйця? в результаті прийшли висновку що був бик з яйцями. Точніше були яйця, до яких приріс бик. Потім саморобну ракету всетаки було вирішено відправити в космос. Знайшлись сміливці які хотіли запускати її з рук, але розум переміг і запустили з землі. Вона гарно пролетіла вверх пару метрів і пафосно впала на землю і взірвалась. Я в цей момент згадав запуск росіяньської ракети "партак-м"
На другий день з самого ранку підтянулась команда з міста Лубни.
Дніпропетровці наварили чюдесного супу-крему чи як він там називається. Він був просто неймовірно смачний.
Тепер ми по сценарію штурмували їх. Зранку не було так спекотньо і був легкий вітерець, я вже не так млів як в першій грі але і не попадав влучно, бо вітром здувало снаряди. Нажаль ми програли і білий світ був розфігачений вруге))) всі вмерли, планета земля одиноко летіла в космосі далі без нас.
Полігон мав власний душ. Наші апартаменти були просто шикарні. Двоповерховий особняк в стилі тотальний лофт, з каміном, великою вітальнею, балконами і просторими спальнями. Все це діло освітлював великий кругллий місько в небі, зорі і китайський фонарік.
Кароче було класно!
Чекаєм фотки інших команд.

P.S. Від киян чекають регіоналки, нам треба щось рішати, думаю що в центр моглоб приїхати чимало людей, можливо розвідати територію біля ТЕЦ? Хто шо думає?
Приєднання: 1835079.jpg (42.7 Kb)
 
oFF Дата: 31.08.2015, 13:14 | Повідомлення # 26
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
і ще трохи
Приєднання: 4381013.jpg (48.2 Kb) · 0235488.jpg (49.3 Kb) · 4195737.jpg (46.8 Kb) · 0859673.jpg (37.2 Kb) · 1679139.jpg (72.5 Kb)
 
Maha Дата: 31.08.2015, 13:22 | Повідомлення # 27
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Два слова по Батлквесту 2015 в Дніпропетровську. Їхали на зліт автомобілем в складі 4 людей- Офф, Мюллер, Швець та я , дорога зайняла 6 год. Приїхали в суботу приблизно в 14.15, могли раніше,але трохи поблукали. Сам полігон знаходиться за містом, складається з багатьох недобудованих двоповерхових будиночків, вириті катлавони під будунки,зарослі горби насипаної землі ,кущі, високої сухої трави. Першу гру почали в 17.00, але все одно було дуже жарко, у Оффа навіть був тепловий удар. В перші грі ми обєднавшись з Вільними метцями, Джедаями та Ніженом грали роль повстанців і тримали оборону периметру, а Зверобої,Скіфи,Одесити були САС та ВС. Ми спеціально звузили свій периметр до мінімального, щоб вілньо бігати з респа на передок і стали в оборону періодично роблячи вилазки в стан ворога. Успішно протрималися 3 год. запустили ракету ,зберегли генерала , всі предмети та з криками Алах Акбар пішли вечеряти. Вечором посідєлки біля кострика з кашою,гетарою,українськими піснями,анекдоти, гігі-гага ну все таке...Лягли в 2 ночі. Зранку приїхали Лубни в складі 11-12 чол. На другий день грати було легше, сонце не так жарило та зявився приємний вітерець. Ми змінили склади команд Дніпро,ZAGRAD,Белка,Ніжен,Джедаї пішли в атаку, а Лубни та Одеса і ще хтось в оборону. Вони теж не вигадували велосипед і зменшили свій периметр, але залишили собі дві точки(попередньо ми одну),але вони періодично одну точку втрачали-відбивали. Було гаряче на всіх трьох напрямках, багато було Бункурних дроздів, шари так і сипались звідусіль. Гра тривала десь 2,5год. Оборона теж протрималась.Незважаючи на те,що піротехніку використовували тільки в приміщенях, все одно виникла невелика пожежа, але її швидко погасили. Полігон сприятливий для снайпінгу, тому кулі свистіли поряд часто.
Порадували наші новаки,особливо Мюллер-бей, так мене,на полі бою, ще ніхто не смішив-ходив падав по ямах...Жартую! Та я теж там крота давав-одстрілюючись впав у яму! Мюллер молодець, розібрався з двома апонентами,непомітно заліз на другий поверх і зняв двох на першому-красава. Швець теж здорово зіграв-3год на передку без жодного респа з фрагами. Позитивна поїзка. Дякую організаторам. Люди поговорюють і будуть це обговорювати на форумах, щоб Київський регіон організував зліт на осінь, тому активізуймося, вже не треба далеко їхати,це тут під носом.
Коротко десь так, детальніше при зустрічі.

Добавлено (31.08.2015, 13:22)
---------------------------------------------
Синхроно написали. :D

 
Trio Дата: 31.08.2015, 19:46 | Повідомлення # 28
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
oFF, класно написано. дуже шкодую, що не потрапив.

Офе, щось я не пам'ятаю на тому полігоні полів коноплі?? чи не звідти в тебе такий стиль?))


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Мюллер Дата: 31.08.2015, 22:18 | Повідомлення # 29
Група: Резерв
Реєстрація: 14.03.2015
Повідомлень: 261
Статус: Offline
і я вирішив 2 слова добавити....

порадував мене дуже Маха, правда його перша фраза "стань лицем до стіни і зігни коліна" поставила мене в ступор)))))реально крута технологія закидувати когось на другий поверх, яка потім нам помогла взяти стратегічний будиночок біля респа)))і Офу тоже респпкт, що не давав скучати в дорозі))))було весело)))

і п.с. я таки вирішив, що штурмовик, то моє) тепер треба відкласти гроші на бункерний дрозд)і можна буде косити)))))
 
Trio Дата: 01.09.2015, 00:25 | Повідомлення # 30
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Мюллер, ну нарешті!

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
oFF Дата: 01.09.2015, 09:13 | Повідомлення # 31
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Цитата Trio ()
Офе, щось я не пам'ятаю на тому полігоні полів коноплі?? чи не звідти в тебе такий стиль?))

це мені сонце напекло)))
Цитата Мюллер ()
порадував мене дуже Маха

Ну раз Маха тебе порадував, то берем Маху в команду)))
 
Maha Дата: 03.09.2015, 20:47 | Повідомлення # 32
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Дніпро 2015
 
Форум » Форум » Зльоти » Батлквест "Переворот"
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz