Пт, 19.04.2024, 21:15
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Форум » Форум » Зльоти » 8-9 квітня, Лютіж - Всеукраїнський зліт "Весна-2017"
8-9 квітня, Лютіж - Всеукраїнський зліт "Весна-2017"
Maha Дата: 06.04.2017, 17:57 | Повідомлення # 101
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Han ()
Всем привет , 40л питьевой я возьму . Встречу людей на вокзале

Орієнтуйся приблизно на 6.30 ранку в суботу, треба забрати людей зі ЖД Вокзалу. Конкретніше скажу по телефону завтра.

Цитата Gesser ()
Маха ты спрашивал про помочь людям до места игры. Это ещё актуально ? И если актуально то когда и где их нужно будет забирать ?

Я думаю ми самі впораємось. Дякую!

Цитата Tpacep ()
Якоїсь мотузки метрів 10-15 ні в кого нема? Знадобиться тент натягувати в разі дощу.

Є шпагат метрів 5-7.

Додано (06.04.2017, 17:57)
---------------------------------------------
Купив ще три коробки на Нові Пошті- 39грн. Мої коробки з роботи утилізували без мене.

 
Tpacep Дата: 07.04.2017, 10:22 | Повідомлення # 102
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Офф, зможеш забрати мене завтра з пл. Шевченка? Якщо так - в який час?
 
Av@kS Дата: 07.04.2017, 11:28 | Повідомлення # 103
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Я б теж впав на хвіст з пл. Шевченка до полігону.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
oFF Дата: 07.04.2017, 12:44 | Повідомлення # 104
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Планую таким чином:
1. Забераю Влада з вокзалу в 6:45
2. Забераю нашого Роста (7:00-7:15).
3. Завожу їх на полігон (8:00-8:20).
4. Вертаюсь за Трасером і Аваксом (8:50-9:00).
5. Завожу Трасера і Авакса (9:30)

Ну якось так.
Одразу скажу що машина мала і з урахуванням рюкзаків можу взяти тільки 2-х + я і мої манатки.
 
Tpacep Дата: 07.04.2017, 13:14 | Повідомлення # 105
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Тільки що говорив з Махою - на вокзал поїде Хан і за один раз забере Влада та харків'ян (вони прибувають майже одночасно).

Опа, важлива інфа - У столиці на вихідних обмежать рух через марафон. А я планував добиратись якраз через Контрактову пл. До речі, Авакс, на Московському мосту завтра обмежень наче не буде.

Офф, краще я під'їду до тебе на метро Дорогожичі (десь о 8.30).
 
oFF Дата: 07.04.2017, 16:07 | Повідомлення # 106
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
а харківян скільки буде?
Якщо мені не треба буде забирати Влада то і вставати так рано не треба буде.
Заберу Росса, потім Трасера, ну і тоді вже і Авакса... а хто ще доречі їде?
просто мені ще і Бендера по дорозі...
 
Tpacep Дата: 07.04.2017, 16:32 | Повідомлення # 107
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Харків'ян буде троє.
Бендер з Махою вже поїхали готувати полігон (з ночівлею).
Авакс сказав, що може добратись до полігону і своїм ходом, якщо в машині не буде місця або ж він запізнюватиметься (а він буде, я знаю :) ).
 
Tyson Дата: 07.04.2017, 19:58 | Повідомлення # 108
Група: Команда
Реєстрація: 19.01.2016
Повідомлень: 122
Статус: Offline
Пропускаю, очень много работы. Постараюсь подъехать в вс.
 
Av@kS Дата: 08.04.2017, 00:08 | Повідомлення # 109
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Авакс подумав і таки поїде своїм ходом. Я маршрут пробудував новий. От завтра і спробую. Бо я круг великий нарізаю, щоб з вами зустрітися.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Maha Дата: 09.04.2017, 21:37 | Повідомлення # 110
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Здається все вийшло. Ми молодці! Всім дякую за зліт .

Повідомлення відредагував Maha - Нд, 09.04.2017, 21:41
 
Av@kS Дата: 09.04.2017, 22:29 | Повідомлення # 111
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Тільки добрався. Всім дякую.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 10.04.2017, 00:13 | Повідомлення # 112
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
розповідайте

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 10.04.2017, 10:38 | Повідомлення # 113
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Розгорнуто вже відписався на ВХФ, тут продублюю основне і додам дещо у висновки.

Короткий огляд суботньої гри через маску одного з організаторів

Завдання сторін.

ЖОВТИМ:
1. Знайти і взяти під охорону всі компоненти РЛС: підставку, антену, основний і запасний центральні блоки (компоненти розкиданi в радiусi 100 м вiд точки старту).
2. Знайти та знищити мінометну точку противника (звалити міномет і пошкодити якщик), т.я. вона становить значну загрозу для РЛС.
3. До 18.00 на даху одного з будинкiв №2, 3, 5 чи 6 встановити РЛС i протримати в робочому стані до 19.00. В разі пошкодження РЛС - виконати заміну центрального блоку.
4. По можливості знайти та знищити антену радіоперехоплення противника (звалити прапорець).

СИНІМ:
1. Зайняти всі високі точки в секторі (будинки №2, 3, 5 і 6).
2. В квадратi 24 розгорнути мiномет i органiзувати його охорону. Поки мiномет буде під контролем, можна викликати артудари (організатор обстрілюватиме з салютниці замовлений будинок чи квадрат).
3. В квадратi 34 (на пригорку) встановити антену радіоперехоплення. Поки стоятиме антена, штаб (організатор) буде слухати радіопереговори противника i давати розвiдувальну iнформацiю.
4. Знайти та знищити РЛС противника (накрити артударом або вручну пошкодити блок). У противника може бути кілька запасних блоків керування РЛС, знищити треба всі.

Склади сторін.

ЖОВТІ:
Вільні Митці - 4 чол.
Звіробої - 6 чол.
Джедаї - 4 чол.
Ф-1 - 2 чол. (основний час грав 1)
Всього: 16(15) чол.

СИНІ:
Заград - 5 чол.
Варта - 3 чол.
Вовки - 3 чол.
Варяги - 2 чол.
Воля - 1 чол.
Всього: 14 чол.

Хід подій.

Гра стартувала близько 14.20.
ЖОВТІ правильно розібрались в ситуації і розділились на 3 групи, які швидко знайшли всі компоненти РЛС і одночасно зайняли найближчі буд. 5 і 6. СИНІ встигли зайняти буд. 2 і 3.
О 14.30 СИНІ розгорнули в заданому квадраті міномет. Тим часом ЖОВТІ відправили рейдову групу на його пошук і знищення.
Близько 14.45 СИНІ помітили, що ЖОВТІ доставили в буд. 5 компоненти РЛС і викликали туди перший артудар. Результативність удару, імовірно, була нульовою.
Тим часом рейдова група ЖОВТИХ по східному краю сектора пройшла на північ і знайшла міномет СИНІХ, але не змогла його знищити (вірніше, знищили, але неправильно - сам міномет ЖОВТІ звалили, а коробку розірвати забули/забили, тому після недовгих роздумів я дозволив СИНІМ відновити роботу міномета).
Близько 15.00 СИНІ нанесли другий артудар по буд. 6 і спробували відразу ж атакувати його. ЖОВТІ штурм відбили.
В 15.10 СИНІ змонтували антену радіоперехоплення і почали отримувати розвідінформацію. ЖОВТІ саме готували повторну атаку на міномет по центру, про що відразу ж дізнались СИНІ.
Близько 15.20 група ЖОВТИХ зі сторони буд. 3 видвинулась в північному напрямку і виявила антену радіоперехоплення СИНІХ. В ході короткого бою ЖОВТІ перебили охорону і знищили антену (один ЖОВТИЙ для чогось потягнув її до себе в тил, а згодом вони питали, що далі робити з антеною :) ).
Ще через 10 хв. ЖОВТІ зробили рішучий наліт на позицію міномета, остаточно винесли його і відступили. СИНІ залишились без артпідтримки (в запасі було ще 3 залпи).
Потім пів-години тривало позиційне протистояння між буд. 2, 3 (СИНІ) та 5, 6 (ЖОВТІ).
До 16.00 ЖОВТІ добре закріпились на своїх позиціях і змонтували РЛС на буд. 5.
16.15 - невдала спроба штурму СИНІМИ буд. 6.
Близько 16.30 невелика група СИНІХ спробувала підійти до буд. 5 по східному краю сектору, але була помічена ЖОВТИМИ. СИНІ дійшли до кв. 65, зустріли опір і з втратами відступили до буд. 4.
16.45 - ще одна невдала спроба штурму СИНІМИ буд. 5 зі сторони буд. 3.
Далі ще десь 30 хв. в секторі було відносне затишшя. СИНІ розробили план атаки на РЛС з двох напрямків. Одна група знову пішла в обхід через сх. край сектору, а інша вирушила на буд. 2, щоб з нього атакувати буд. 6 і 5. В кв. 31 друга група несподівано була обстріляна з тилу двома диверсантами ЖОВТИХ і понесла втрати, але не розгубилась, ліквідувала диверсів і продовжила виконання плану.
Ця спроба СИНІХ виявилась найбільш вдалою. Їм вдалось підійти до буд. 5 зі сходу і зав'язати бій всередині, але ЖОВТІ перекинути підкріплення з буд. 6 і ціною великих втрат відбили і цей штурм.
В обох сторін вже закінчувались сили і БК. За згодою командирів час гри був скорочений на 30 хв. (до 18.30).
Остання година гри пройшла у в'ялих і безуспішних спробах СИНІХ захопити буд. 6.
18.30 - гра закінчилась повною перемогою ЖОВТИХ!

Висновки.

При розробці сценарію чомусь здавалось, що ЖОВТИМ буде важче, а вийшло навпаки. СИНІ були змушені розтягнути всі сили по полігону, утримуючи одночасно 4 будинки (в ідеалі), мінометну позицію і (опціонально) антену радіоперехоплення, в той час як ЖОВТІ по черзі могли робити концентровані удари по потрібним їм об'єктам. А утримувати міномет посеред лісу апріорі важче, ніж РЛС на даху двоповерхівки. В наступний раз при розподілі більшу увагу приділимо балансу по озброєнню і скілу гравців. Та й респ СИНІХ треба було б зробити на 50 м ближче.

Хлопці, простіть мене на дизбалас і як наслідок, такий результат гри. Це однозначно мій косяк, але на майбутнє і вам буде наука, що в наст. раз варто приймати більш активну участь у розробці гри і при поділі на сторони. Кожна людина бачить свою ідею досить суб'єктивно і однобоко, потрібен свіжий погляд зі сторони. Щось пропонував Маха, щось пропонував я, ми сперечались, досягали компромісу і в результаті початковий сценарій трансформувався у значно цікавіший та іграбельний, але не дуже збалансований. Можна було розкидати частини РЛС на більшій площі, обмежити респ ЖОВТИХ (як-не-як, за легендою це десантна група в тилу ворога), зробити не один міномет, а батарею, тощо...

P.S. Розкажіть про другий день. Чи вистачило води і провізії? Чи обійшлось без травм? Чи ніхто не "отруївся печенькою"? :)
 
Maha Дата: 10.04.2017, 16:00 | Повідомлення # 114
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Перед тим,як СИНІ знищили АРТУ ми відбили дві хвилі, а тоді ДядяЛьоша (старший Лубни)йшов з респа та не розібравшись дружнім вогнем перебив половину охорони АРТИ і в цей момент по центру прийшли ЖОВТІ добили решту, а група СИНІХ, яка прийшла з респу прибігла на згарище.
Цитата Tpacep ()
16.45 - ще одна невдала спроба штурму СИНІМИ буд. 5 зі сторони буд. 3.

Тоді СИНІ зайшли на перший поверх буд.5 зачистили , потім піднялися на другий там винесли першу хвилю підмоги- одного ЖОВТОГО ,потім винесли другу хвилю підмого - двох, перестрілювалися в коридорі з двомо охоронцями РЛС, а тоді підійшла третя хвтля підмоги і СИНІХ закидали грінками.

Другий день пройшов, як по маслу, ніхто не ригав, ми ще привезли води, провізії вистачило, зранку накормили людей супом(смачний доречі). Бендер-шефповар, Офф-головний архітектор, Авакс - тех.підтримка, Рост - завхоз. На другий день грали майже всі, крім деяких постарше. Відіграли сценарій"ПТУР". ПТУРщики були сильніші, змогли спалити колону техніки з БК.


Повідомлення відредагував Maha - Пн, 10.04.2017, 17:53
 
Bender Дата: 11.04.2017, 10:55 | Повідомлення # 115
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Подумав над своїми косяками. (Перша гра субота)
1. Міномет потрібно було розгортати під кінець гри.
2. Антену потрібно було посиленно охороняти.
3. Залишатись на позиціях зайнятих відразу, та не штурмувати нових.
4. Розвід групою 3 чол. прочесувати тили ворога для розуміння переміщень компонентів РЛС.

Головне міномет було дотримати до кінця і зробити три залпи. Тоді баланс по зброї не був би важливий.
Але після бою кулаками не машуть...


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Tpacep Дата: 11.04.2017, 11:49 | Повідомлення # 116
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Bender ()
1. Міномет потрібно було розгортати під кінець гри.

Можливо, це був би цікавий хід. Але міномет зі старту гри мав покинути ваш респ і знаходитись десь в ігровій зоні (в якійсь схованці чи одному із зайнятих будинків) під посиленою охороною, бо ЖОВТІ все одно могли б знайти і знищити мінометний ящик.
 
Trio Дата: 17.04.2017, 09:20 | Повідомлення # 117
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
відео зі зльоту, якщо ще хтось не має https://fex.net/#!889628312498

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
oFF Дата: 17.04.2017, 23:14 | Повідомлення # 118
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
квадрокоптер це просто мастхев!
 
Форум » Форум » Зльоти » 8-9 квітня, Лютіж - Всеукраїнський зліт "Весна-2017"
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz