Пт, 29.03.2024, 08:00
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Форум » Зльоти » Всеукраїнський зліт Лютіж 19-20 травня 2018
Всеукраїнський зліт Лютіж 19-20 травня 2018
Vakula Дата: 21.05.2018, 00:46 | Повідомлення # 41
Група: Команда
Реєстрація: 13.05.2018
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Звичайно, шкода, що не відчув у повній мірі...
Маха, може порадиш що і де слід для первинної зброї придбати?
 
Trio Дата: 21.05.2018, 09:56 | Повідомлення # 42
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
Vakula, написав тобі в фб

ну а зліт звичайно трохи провалився. шкода. від початку гри я встиг лише вийти на задану точку до будинків і мене накрило зливою


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 21.05.2018, 12:46 | Повідомлення # 43
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Так, цей злив зліт виявився найшвидшим в історії, але певні висновки все ж зробити можна:
1. Всім нам варто носити при собі пончо/дощовик. Почався дощ - накинув на себе і продовжуєш гру. І питання не у комфорті, а лише у ТБ - мокрий одяг ш'ється "на ура". Також не завадив би один стаціонарний тент на базі партизан.
2. Ну дуууже довго збираємось! Якби почали раніше, хоч трохи б награлись. Причин багато, але основна - технічна. Народ приїздить на гру з несправною/невідрегульованою/непристріляною зброєю, без батарейок/балонів/куль. Це вже питання особистої організованості. Колись я вже постив корисний лінк як правильно збиратись на ігри, читаємо ще раз.
3. Схоже, ідея з радіошифруванням зайшла. Мінус - не встигли погодити між собою всі варіанти фраз в залежності від розвитку ситуації. З Нео імпровізували і вигадували їх на ходу. Не всім нашим все було зрозуміло.
4. Знову ж таки, баланс сторін. Це вже питання до оргів (не конкретно до цих, а взагалі і на майбутнє). Згадуємо наш минулорічний зліт, згадуємо батл "Переправи"... Плануючи несиметричний сценарій (з різними задачами і стартовими умовами), організатор має розуміти кілька простих речей:
а) обороняти будинок простіше, ніж галявину посеред лісу;
б) якщо є задача штурмувати об'єкт, то сторона атаки повинна мати чисельну перевагу (у якому співвідношенні - то вже інше питання).
А в даних умовах ми одночасно могли або штурмувати базу противника, або обороняти свою (та й то недовго). Ідею з партизанами та військовою базою можна було б обіграти набагато цікавіше.

P.S. Авакс, намет обкатали. Під час зливи вода затекла всередину через вхід. Вночі дощ був несильний, наче норм.
Виробник забув/забив прикрити вхідну застібку клапаном і поставити на вході ще 2 застібки знизу (щоб вийшла перевернута буква Т), бо там виходить щілина. Що цікаво, антимоскитна сітка застібається по всьому периметру, як і має бути. І зовнішній тент теж би не завадив, т.я. вода на голови ще не капала, але стінки зсередини були мокрі.
Висновок: намет більше на суху погоду.
 
oFF Дата: 21.05.2018, 17:35 | Повідомлення # 44
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Згодень з Трасером та хтів сказать таке:
Як пройшло так пройшло, цей день чіпати не буду. А на майбутнє можна спробувати такий же сценарій але сторони розставити на півночі і півдні, а не захід схід як було. Це скоротило б дистанції від суперників і не довелось пів години шурувати на респ, а потім пів години вертатись до хоча б якогось екшену. А по самому полігону розкидати завдання і по лісу і по будинкам. Ті кому зелень більше підходить той в зелень, кому більше будинки той в будинки, а в центрі багато галявин було, на них можна було б розмістити якісь стратегічні точки.
 
Maha Дата: 21.05.2018, 18:39 | Повідомлення # 45
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Мені в сценарій не сподобалось привязка до ролей-патруль, розвідка, снайп.пари. Рахую є конкретні цілі і задачі, а як їх досягати, це вже фантазія сторін. Не подобаються бали оцінки, не практично, в реалі не має балів, ти або труп,або ні, виконав задачу, або ні. Баланс не коректний, це вже вище сказано.
Трасер, кодування радіоперемовин крута ідея. Думаю їхній радіст здурів "Шурма в Черкасах"...


Повідомлення відредагував Maha - Пн, 21.05.2018, 18:40
 
Форум » Форум » Зльоти » Всеукраїнський зліт Лютіж 19-20 травня 2018
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz