Сб, 25.05.2019, 06:01
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Статистика


На сайті: 1
Гостей: 1
Учасників: 0
Вхід на сайт

Вас зацікавив хардбол і з`явилося бажання на практиці "пощупати" що це таке. Виникає природнє запитання: що для цього необхідно?! Отже:

Бажання. Будемо сподіватись, що воно вже є, якщо ви це читаєте

Вік. В команду приймаються особи, які досягли 18-ти років.

Місце проживання. Київ та Київська область

Статут. Уважно прочитайте Статут! Правила, викладені в Статуті, обов`язкові до виконання!

Техніка безпеки. Хардбол - це абсолютно безпечно при дотриманні техніки безпеки. Тобто, перше, про що треба подбати в хардболі - надійне спорядження і культура поводження зі зброєю! А вже потім - озброюватись "до зубів"

Спорядження. Для першого пробного разу необхідно: одяг зі щільної тканини (добре зарекомендовали себе джинсові куртки та штани), військовий однострій чи щось подібне (що в певній мірі камуфлювало б вас та було б не жаль забруднити), міцне взуття (черевики, кросівки). Одяг повинен бути не облягаючий (вільно звисаюча тканина добре гасить енергію кулі) та не залишати відкритих ділянок тіла. Решту на перший раз вам видадуть...

Зв`язок з командою. Для цього проходимо Реєстрацію на сайті, заходимо на форум і в розділі Хардбол/Новачкам залишаємо своє повідомлення про бажання познайомитьсь з хардболом ближче. Хто-небудь з команди зв`яжеться з вами для більш детального спілкування.

Як бачите, для пробного разу необхідно не так вже й багато

©2010-2019 Dare-devil, Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz