Чт, 25.04.2024, 10:17
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Тренування » Тренування 29.07.2018
Тренування 29.07.2018
Vakula Дата: 24.07.2018, 14:40 | Повідомлення # 1
Група: Команда
Реєстрація: 13.05.2018
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Збираємось?
 
Trio Дата: 24.07.2018, 18:20 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
я попередньо +
треба новачка запросити.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Vakula Дата: 24.07.2018, 23:06 | Повідомлення # 3
Група: Команда
Реєстрація: 13.05.2018
Повідомлень: 45
Статус: Offline
А я не там тему розмістив? Вибачаюсь
 
Trio Дата: 25.07.2018, 00:01 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Vakula, все там))

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 26.07.2018, 20:33 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
збираємося в неділю в БЦ. Вакула, я + новачок.

Вакуло, треба щоб ти забрав прокатку (в кого вони?) для новака - маска + рукавиці + захист шиї

Відписуйтеся, хто ще буде


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 31.07.2018, 15:17 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Отже, хоч і з запізненням, напишу що було на тренуванні.

Грали 3 на 3. Вакула, Ірландець, я проти Шпіона, Дензіла і їхнього новачка.
Полігон - кар'єр. Перші 2 гри - битва за прапори. На різних кінцях дороги по прапору. Ціль - вкрасти і принести на свою базу.

В першому бою бойового контакту так і не було, тільки Ірландець подавляв з дрозда кущі.

В результаті прапор вкрали і ми, і вони. Хвилин через 5 після того як ми дійшли з прапором до своєї бази на нашу частоту вийшов Дензіл і сказав, що він вже теж на базі з нашим прапором.

Що було примітно в цьому бою: їдемо ми значить зеленкою вздовж лісу і дороги. Трохи розтягнулися і втрьох пересуваємося. Виходжу я на трохи відкриту прогалину звідки видно протилежний бік полігону, дивлюся на дерева і перше що помічаю - Дензіл в костюмі гіллі. Причому побачив я його без приціла. =) Відстань - метрів 150, може більше. Його потім ще й Вакула побачив.
Другий бій - помінялися сторонами. Ми розсередилися навколо свого прапора і вирішили влаштувати засідку. Я сів в кущах на гірці. Вакула і Ірландець зайняли позиції ближче до кар'єру.
Під час цього бою на полігоні з'явилися некомбатанти, і Ірландець мусив піти сказати їм що ми тут. Туди ж ходив і Вакула. Бо некомбатанти йшли прямо до наших речей. Зрозуміло, що при цьому і Ірландець, і Вакула спалили свої позиції.
Відігнали некомбатантів, повернулися на свої місця....і через 5 хвилин некомбатанти повернулися і знову до наших речей. Довелося їх відганяти знову.

Противник зайшов з боку кар'єру, де одразу вбив Вакулу. наступним був я. я сидів в кущах і чекав, коли хтось висунеться. і висунулися. Шпіон вискочив прямо переді мною і засів в траві. Я почав поливати його з пістолета, він зник. Потім виявилося, що я його таки поранив. В цей час новак противника вбив Ірландця. Він зайшов з правого флангу. А я добив Шпіона вже з гвинтівки. При цьому ледь не потрапив під кулю Дензіла, яка пролетіла прямо перед моєю головою.
Але потрапив під обстріл з правого флангу від новака противника. Думаючи, що з того боку лише противник, і ховаючись від снайпера - зробив постріл в корпус, який знаходився з права від мене. Після чого обстріли звідти припинилися і я почав вважати праву сторону безпечною і переключився на Дензіла (справа там стояли мертві Шпіон з Ірландцем і спостерігали за боєм).
І це була моя помилка. Виявилося, що в гарячці, бачачи загрозу справа, я вистрілив в єдину ціль, яку одразу побачив і це був мертвий Ірландець. Після того всі звуки які йшли справа я вважав дружніми, бо думав що вони йдуть від Ірланця зі Шпіоном. І це мене і вбило, бо звидти мене дістав новак противника. Звичайно, тут я протупив.

Третій бій - ми з Дензілом лягли на висоті кар'єра і мали відбити напад. В цьому бою все пішло не так. Зв'язку з Дензілом нормального не було. Комунікації ніякої. Я думав, що Дензіл мені передає сигнали натисканням кнопки рації (бо не може говорити), а в нього в цей час просто вимкнулася рація. Не розуміючи що відбувається і де противник я витратив більше часу, намагаючись зв'язатися з Дензілом (ми були на різних сторонах висотки). Противник зайшов з його боку, через ліс. Обійшов зеленку і піднявся на гору. Я один раз, як мені здалося, бачив щось біля зеленки і зробив постріл. Як потім виявилося, мені не здалося і куля пройшла в кількох метрах від цілі. Поітм побачив Ірландця, який вже активно поливав нас з дрозда. Я сидів в окопі, Ірландець був над нами на горі. І досить точно поливав. Кілька разів ледь мене не зачепив. У відповідь мені таки вдалося його поранити. Він впав на землю і почав перев'язуватися, а я намагався його добити. Він при цьому катався по землі, бо кулі летіли близько. Після одного з пострілів він відкинув руки і ноги і завмер на землі. Відкинув так, немовби в розпачі, знаєте? То я думав, що може я його дістав. Щодо відтані ми так і не домовилися (треба поміряти). Я стріляв знизу вверх. Хлопці кажуть там було метрів 80. Ірландець прикинув, що має бути десь 120. Хз, треба подивитися по гуглу.

Після цього настала реальні жість. Бо там я вже не знав чи я лишився сам, чи Дензіл живий. І взагалі що відбувається. Зрештою я побачив, що Ірландець живий і зміщується в мій бік. Я почав крастися до нього з пістолетом. Потрапив під перехресний вогонь Ірландця (який мене не бачив, але який стріляв, як йому здавалося, в кущі де сидів Дензіл), Шпіона і самого Дензіла. Один з шальних шарів Ірландця мене вбив (в руку). Я був без бинта, тож грав однохітовку.

Це була остання гра. Потім ще з Дензілом постріляли по Ірландцю. Ми були на краю вершини обрива, Ірландець внизу на дорозі. Відстан хз, але точно більше 100 метрів. Кулі летіли навколо Ірландця, але ніхто так і не влучив в нього. Я брав поправку по низу окуляра приціла. Тож стріляба на таку дистанцію - то простодлотерея з мінімальними шансами.

Забув додати. Коли збиралися додому, приїхала до нас машина з двома поліцейськими. Спитали чи є в нас зброя. Ми сказали, що страйкболісти і що в нас лише пневма. Спитали, чи на нас хтось скаржився. Вони сказали, що просто патрулюють. Розвернулися і поїхали. Навіть з машини не виходили.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 31.07.2018, 16:00 | Повідомлення # 7
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Дякую за цікавий звіт!

Цитата Trio ()
Думаючи, що з того боку лише противник, і ховаючись від снайпера - зробив постріл в корпус, який знаходився з права від мене. Після чого обстріли звідти припинилися і я почав вважати праву сторону безпечною і переключився на Дензіла (справа там стояли мертві Шпіон з Ірландцем і спостерігали за боєм).
І це була моя помилка. Виявилося, що в гарячці, бачачи загрозу справа, я вистрілив в єдину ціль, яку одразу побачив і це був мертвий Ірландець. Після того всі звуки які йшли справа я вважав дружніми, бо думав що вони йдуть від Ірланця зі Шпіоном. І це мене і вбило, бо звидти мене дістав новак противника.

ІМХО, мало місце порушення правил гри:
7.3. "Вбитий" гравець одразу ж піднімає одну або дві руки вгору і виходить з гри в заздалегідь обумовлене місце, де знаходиться до закінчення поточної гри.
І ці люди хочуть узаконити хардбол...

P.S. І шось ВМ якось часто ранять... Ну просто в КОЖНІЙ грі Ірландець з Шпіоном бігають перебинтовані. Може, в нас з ними різні трактування поранення?

Upd. Щойно говорив з Ірландцем. Ні, трактуємо однаково. Значить, їм так щастить.


Повідомлення відредагував Tpacep - Ср, 01.08.2018, 18:16
 
Форум » Форум » Тренування » Тренування 29.07.2018
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz