Ср, 24.04.2024, 13:30
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Тренування » Тренування 02.10.2016
Тренування 02.10.2016
Maha Дата: 30.09.2016, 20:33 | Повідомлення # 1
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Планується тренування в неділю 02 жовтня, полігон Лютіж. Для тих хто не знає-це полігон той де буде осінній зліт 29-30.10.2016. Сьогодні ввечері зателефонував Ірландець запропонував зібратися. "Вільні метці планують бути", "Джедаї" під питанням ну і ми. Занаю,що пізно повідомляю, але може комусь вийде.
Я планую бути.


Повідомлення відредагував Maha - Пт, 30.09.2016, 23:59
 
Rost Дата: 30.09.2016, 21:15 | Повідомлення # 2
Група: Перевірені
Реєстрація: 26.03.2016
Повідомлень: 64
Статус: Offline
Пропускаю

Повідомлення відредагував Rost - Сб, 01.10.2016, 00:31
 
Maha Дата: 02.10.2016, 19:04 | Повідомлення # 3
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Збираємося тут в 8.30 ті люди кого забрати треба і ті хто на авто ,але не знає дорогу https://www.google.com.ua/maps....4m1!3e2
А хто хоче може добратись своїм ходом на авто https://www.google.com.ua/maps....4m1!3e0

Додано (02.10.2016, 19:04)
---------------------------------------------
Тренування міні-регіоналка. Склад: 3 з ВМ, 2 з Джедаї, 2 з ZAGRAD. Відіграли три насичених гри.
ПЕРША. Поділилися джедаїта та я (Тайсон підїхав пізніше) проти ВМ. Задача при старті вскрити документи в яких вказано, яке приміщення треба зайняти, потім покласти доки посередині приміщення. Друга задача знайти в якому приміщені ворог і забрати його доки та принести на свою базу. Ми зайняли двойку,двоє залишились на флангах, а я пішов в розвітку, оглянув тройку та четвірку. В четвірці знайшов доки, поки вони штурмували нас я забрав їхні доки та з боєм повернувся на базу. ПЕРЕМОГА !
ДРУГА. Те саме. Тільки до нас приєднався Тайсон. При старті ми їх відразу обстріляли чим відрізали і трохи виграли часу поки наші зайняли двійку. Я з Дедом залишились сторожувати наше, а Тайсон з Юрою з боєм почистили приміщення навколо. Ми виявили,що вони в пятірці. Штурманули одночасно з трьох сторін і винесли всіх. ПЕРЕМОГА !
ТРЕТЯ. Ми повині знайти групу та винести їх, а вони повині зайняти одне з приміщень та утримати.Їх знайшли в пятірці(саме вигідне для утримання). Зайняли шістки та престрілювались. Винесли одного їхнього, потім з престрілками зайняли перший поверх пятірки. При штурмі сходів на керованій розтяжці підірвався Юрсон. Багато престрілювались та закудували грінками, але без успіхів.Тайсон та Дєд натягували на себе біля сходів, а я пробував кошкою залізти на другий поверхпотім, потім винесли Дєда із щитом. Тайсон виніс їхнього одного, залишився Ірландець який не пускав- щедро закидував грінки та поливав сходи. Я тим часом заліз кошкою з північного фасаду, зайшов в спину і виніс. ПЕРЕМОГА !

P.S. Кошка працює, але вузлі дуже заважають зачепитись, треба товстіша мотузка без вузлів. Класний екшин вийшов. Сьогодні удача на нашій стороні!

 
Bender Дата: 02.10.2016, 20:11 | Повідомлення # 4
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Бачу я крутий двіж пропустив. :(

Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Форум » Форум » Тренування » Тренування 02.10.2016
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz