Чт, 25.04.2024, 20:06
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Зльоти » 8-9 квітня, Лютіж - Всеукраїнський зліт "Весна-2017"
8-9 квітня, Лютіж - Всеукраїнський зліт "Весна-2017"
Tpacep Дата: 01.03.2017, 13:22 | Повідомлення # 41
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Maha ()
По сценарію, тільки командир ЖОВТИХ має GPS навігатор з маяками "впавших пташок"(це буде конверт, який розкриє тільки після надання ПМД, якщо відкриє раніше- ну і хрен з ним, все одно гра закрутиться).

Ми ж наче зійшлися на тому, що "місця падіння не можуть бути відомі, бо збиті вертушки - це аварійна ситуація, хаос і т.п." і ЖОВТІ будуть шукати їх без підказок?

Цитата Maha ()
Як це виконати технічно? В одній точці падіння пташки залишати по два комплекта? Бо 6 деталій шукати це вже занадто.
В нас людей буде не так багато, щоб робити багато осередків. Хай краще тільки одна РЛС може працювати в секторі.

Ти правий, хай буде одна РЛС. А на респі ЖОВТИХ залишимо ще коробку - "запасний блок" (до речі, їх можна заготувати кілька). Це цікавіше, ніж безкінечно знімати-ставити прапорець.

Цитата Maha ()
Як будем визначати ураження артою радара?

Визначати буде організатор-генштаб-арта. Обстріляв РЛС з салютниці - оголосив на частоті ЖОВТИХ, типу пропав сигнал і треба замінити пошкоджений блок.
 
Maha Дата: 01.03.2017, 21:48 | Повідомлення # 42
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Ми ж наче зійшлися на тому, що "місця падіння не можуть бути відомі, бо збиті вертушки - це аварійна ситуація, хаос і т.п." і ЖОВТІ будуть шукати їх без підказок?

Ну тоді задача з ПМД командиру випадає, а хочеться якогось квесту-пригод.

Цитата Tpacep ()
А на респі ЖОВТИХ залишимо ще коробку - "запасний блок" (до речі, їх можна заготувати кілька). Це цікавіше, ніж безкінечно знімати-ставити прапорець.

Давай в місцях падіння РЛС буде по одній деталі(верхня антена і тринога), а в місці де буде центральний блок(кортонний ящик) буде два комплекта(два кортонних ящика, які ЖОВТІ завбачливо взяли зі собою). Один ящик мають встановити в комплекті з РЛС, а інший приховати в ігровій зоні, на той вападок якщо СИНІ пошкодять РЛС. І якщо ЖОВТИМ вдалося встановити РЛС,то СИНІ повині знешкодити-пошкодити РЛС-повністю зняти, зірвати, розламати, роздерти... центральний блок(кортоний ящик) так ,що він не тримався на тринозі, ще СИНІ, якщо захочуть і зможуть матимуть право розєднати всі деталі РЛС, але залишити їх на місці встановлення(на даху в одному місці) в розібраному стані. Таким чином, у ЖОВТИХ буде два шанса встановити РЛС. І СИНІ можуть знайти другий комплект центрального блока.

Цитата Tpacep ()
Визначати буде організатор-генштаб-арта. Обстріляв РЛС з салютниці - оголосив на частоті ЖОВТИХ, типу пропав сигнал і треба замінити пошкоджений блок.

А як це буде знати, наприклад, СИНІЙ без рації який вже піднявся або хоче піднятися на дах і пошкодити ящик? Тоді треба, щоб людина-арта-генштаб після обстрілу швидко піднялась на дах і механічно пошкодила ящик(зірвати з триноги), тоді буде точно видно, чи треба лізти СИНІМ в той буд., чи йти далі виконувати інші завдання. Так само ЖОВТІ, чи треба бігти оборон буд, чи бігти за новим ящиком? Тодя я побоююсь, що СИНІ прибережуть арту тільки для РЛС і двох ящиків може бути замало. Можна зробити так, щоб арта не могла пошкодити РЛС, тільки вручну, тоді баланс сил більш-меньш. Або твій варіант?
 
Maha Дата: 01.03.2017, 22:32 | Повідомлення # 43
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Тема зльоту на ВХФ - http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=2&t=6196

Все обговорення організації - тут.

Додано (01.03.2017, 21:32)
---------------------------------------------
Потихеньку починаємо готуватися до зльоту.

1. Я по плану матиму можливість приїхати в Лютіж 7ого квітня (пятниця) після обіду, там планую залишитись на ночівлю, бажано, щоб хтось поїхав зі мною, допомогати, чим більше народу тим краще.
2. Звертаюсь до автомобілістів (не тільки членів команди), треба в суботу з ранку 8-ого квітня забрати гостей з м.Героїв Дніпра (гості зкидаються на паливо самі). І по можливості завести гостей 9ого квітня туди ж на м.Героїв Дніпра.
3. Вода. Треба великі бутлі для води або 5-6літрові баклахи, якщо є можливість їх наповнити питною водою - Трасер (3х6 л, передав Махі), Джедаї (4х6 л, привезуть на зліт).
4. Треба великий польовий казан на кашу і решітки для гриля, пару штук - Трасер (казан 10 л, передав Махі), Скліф (казан 10 л).
5. Треба запасні спальники і карімати (на всяк випадок).
6. Палатки - Рост (3 мicця).
7. Беремо всі розхідники і ремкомплекти із запасом, запасну зброю і тд.
8. Хронограф - Маха/Офф (чи в кого він там?).
9. Великі пакети для сміття - Бендер.
10. Оранжева жилетка для організатора - Трасер.
11. Картонні коробки для ігрового реквізиту - Маха.
12. Скотч для маркування - Трасер (передав Махі).
13. Феєрверки для арти - Маха.
14. Карти полігону - Бендер.
15. Рація для організатора - Маха.
16. Великi цвяхи для iгрових макетiв - Маха.
17. Великий молоток (збивати макети) - Трасер (передав Махі).
18. Антена для РЛС - Бендер.
19. Пластикові стяжки для інженера СИНІХ - Трасер.
20. Тент - Трасер (передав Махі).

Потім 9ого числа після обіду, треба щоб хтось залишився зі мною і прибрав полігон, чим більше народу-тим краще і швидше.
 
Tpacep Дата: 02.03.2017, 12:47 | Повідомлення # 44
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Maha ()
Давай в місцях падіння РЛС буде по одній деталі(верхня антена і тринога), а в місці де буде центральний блок(кортонний ящик) буде два комплекта(два кортонних ящика, які ЖОВТІ завбачливо взяли зі собою). Один ящик мають встановити в комплекті з РЛС, а інший приховати в ігровій зоні, на той вападок якщо СИНІ пошкодять РЛС. І якщо ЖОВТИМ вдалося встановити РЛС,то СИНІ повині знешкодити-пошкодити РЛС-повністю зняти, зірвати, розламати, роздерти... центральний блок(кортоний ящик) так ,що він не тримався на тринозi. Таким чином, у ЖОВТИХ буде два шанса встановити РЛС. І СИНІ можуть знайти другий комплект центрального блока.

+

Цитата Maha ()
А як це буде знати, наприклад, СИНІЙ без рації який вже піднявся або хоче піднятися на дах і пошкодити ящик? Тоді треба, щоб людина-арта-генштаб після обстрілу швидко піднялась на дах і механічно пошкодила ящик

+

Цитата Maha ()
побоююсь, що СИНІ прибережуть арту тільки для РЛС і двох ящиків може бути замало. Можна зробити так, щоб арта не могла пошкодити РЛС, тільки вручну, тоді баланс сил більш-меньш.

Приберегти БК арти для знищення РЛС - це правильно! Всюди і завжди намагалися воювати дистанційно. Ось тому ЖОВТИМ надважливо спершу винести арту СИНІХ. Повторюсь: якщо зробити так, щоб арта не могла пошкодити РЛС, все зведеться до возні за один будинок.
 
Bender Дата: 02.03.2017, 23:18 | Повідомлення # 45
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Цитата Maha ()
Радар має зкладатися з 3-ох частин

які розміри мають бути у радара? Подумаю може зроблю з трьох частин та з флажком який монтується великим болтом з гайкою. Якось так.


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Tpacep Дата: 03.03.2017, 11:34 | Повідомлення # 46
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
РЛС має бути висотою десь як людина. Було б добре додати в конструцію якийсь великий болт з гайкою і видати інженеру відповідний ключ - тоді ніхто інший всупереч правилам не зможе зібрати РЛС.

Повідомлення відредагував Tpacep - Вт, 14.03.2017, 22:46
 
Maha Дата: 03.03.2017, 22:48 | Повідомлення # 47
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
додати в конструцію якийсь великий болт з гайкою і видати інженеру відповідний ключ - тоді ніхто інший всупереч правилам не зможе зібрати РЛС.

Я не проти. Тоді, я так думаю, треба знайти-купити дві пластини з металопрофіля зі ддвома дирками під діаметр болта, одну плстину намертво монтуємо на триногзі, другу на верхній антені, а тоді монтується дирка до дирки і туди болт, фіксуємо гайкою. Що скажите. Bender, може в тебе на роботі,щось таке безхозне є. Авакс теж може мати такі пластини?
 
oFF Дата: 03.03.2017, 23:22 | Повідомлення # 48
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Транспортом точно зможу допомогти + фізичною силою + якщо з*явиться якесь пригодне барахло.
 
Bender Дата: 04.03.2017, 00:12 | Повідомлення # 49
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Не зрозумів яке призначення в тих пластин. Якось набери поясниш думаю щось підберу.

Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Av@kS Дата: 04.03.2017, 13:49 | Повідомлення # 50
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Пластини можна знайти. У меня залізяк вистачає. Розміри скажіть. І отвір якого розміру? Болти великі теж є.м Не так,щоб на 72, але під ключ 24-27 знайду думаю..

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Tpacep Дата: 07.03.2017, 13:36 | Повідомлення # 51
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
В першому повідомленні підправив задачі сторін, до чого ми прийшли в ході обговорення.
 
Maha Дата: 07.03.2017, 21:05 | Повідомлення # 52
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Maha ()
ІНЖЕНЕР - є по одному у сторін, тільки інженер може монтувати РЛС та зв'язок.

Інженери - по два бійця в на сторону. Велика ймовірність того,що при монтажі РЛС першого ЖОВТОГО інженера можуть підстрелити снайп, а другого будуть берегти і гра не стопорнеться.
 
Tpacep Дата: 07.03.2017, 21:43 | Повідомлення # 53
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
А хiба iнженери не оживають на респi?
Виправив на 2 iнженера. Але i гайкових ключiв теж треба буде 2 комплекта приготувати.
 
Maha Дата: 08.03.2017, 15:36 | Повідомлення # 54
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
А хiба iнженери не оживають на респi?


Цитата Maha ()
гра не стопорнеться.


Цитата Tpacep ()
Але i гайкових ключiв теж треба буде 2 комплекта приготувати.

Із гайковими ключами виникають питання. Як ЖОВТІ будуть використовувати ключ, одноразоаво при монтажі РЛС на початку, чи кожного разу при ураженні РЛС? А якщо СИНІ захочуть розібрати РЛС (по правилам їм можна і лишити всі деталі на місці), то їм теж треба, щоб їхній інженер розбирав-розкручував, чи будь хто зі СИНІХ?

Я бачу так при попаданні арти по РЛС пошкоджується тільки ящик(центральний блок) або СИНІ зможуть вручну(будь-хто зі СИНІХ) пошкодити ящик. А якщо захочуть розібрати , тоді вже знову задіюється інженери і ключ ЖОВТИХ.

Або нах цей ключ, інженери повині мати проволоку і пласкогубці ! Мені здається так простіше і практичніше. Ваші думку і конкретні пропозиції ?

Додано (08.03.2017, 14:36)
---------------------------------------------
Цитата Maha ()
Інженери - по два бійця в на сторону.

СИНІМ можна один інженер, у них завдання по монтажу не складне і не обовязкове.

Згадав, що ще нам треба. А треба карту полігона. Ірландець каже, що не знає де карта, тому треба надіятись на свої сили. Хто вміє,знає,може це зробити - розбити полігон на квадрати по 50м.


Повідомлення відредагував Maha - Ср, 08.03.2017, 21:56
 
Tpacep Дата: 08.03.2017, 22:50 | Повідомлення # 55
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Maha ()
Як ЖОВТІ будуть використовувати ключ, одноразоаво при монтажі РЛС на початку, чи кожного разу при ураженні РЛС?

I при монтажі РЛС, i при ремонтi (замiнi блоку).

Цитата Maha ()
Або нах цей ключ, інженери повині мати проволоку і пласкогубці

Рiзьбове з'єднання+ключ чи дрiт+плоскогубцi - це не принципово. Головне, щоб були якiсь манiпуляцiï, доступнi лише iнженерам.

Цитата Maha ()
А якщо СИНІ захочуть розібрати РЛС (по правилам їм можна і лишити всі деталі на місці), то їм теж треба, щоб їхній інженер розбирав-розкручував, чи будь хто зі СИНІХ?

Простiше i краще заборонити СИНIM розбирати РЛС. Хай тiльки знищують ящик.

Карту зроблю.
 
Av@kS Дата: 09.03.2017, 12:19 | Повідомлення # 56
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Можна трохи переінакшити сценарій. В якості рлс можна використати радіостанцію. Умовний передавач. Вихід на частоту і передача певного тексту означає повна перемога і закінчення гри.
Передавач радіостанція без аккумулятора. Станція в одному ящику, акум в іншому, достатньо помітному маркованому ящику. Далі все імплантується в раніше розроблений сценарій. Тобто пропоную замінити умовну техніку на реальну в плані РЛС. Бо макет міномету до злету не встигнемо запиляти.

З приводу частот. У кожної команди свої частоти. Радіостанція буде працювати на паралдельній частоті. У нас в багатьох баофенги. Вони можуть паралельно прослуховувати відмінну від передачі счастоту. Якщо навчимося цим користуватися. то можна це використати в грі. Якщо ні, то моя пропозиція анулюється. До речі на цій же частоті можна вести відлік до кінця, т.к. там по сценарію потрібно утримати рлс якийсь певний час.

Хоч якась техніка буде реальна.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Чт, 09.03.2017, 12:25
 
Tpacep Дата: 09.03.2017, 13:47 | Повідомлення # 57
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Авакс, не треба вже нічого переінакшувати. Все вже на 99% обдумано, обговорено, відшліфовано. Тим більше, до твого варіанту дууже багато питань (перераховувати влом). А макети робляться на місці за пів-дня. Жаль тільки, що я поки що непрацездатний і не зможу допомогти фізично.

Щодо радіозв'язку. Сподіваюсь, я відновлюсь до зльоту і відігруватиму роль генштаба/арти. Буду на зв'язку з обома сторонами. Авакс, треба щоб ти підготував рацію Швеця і навчив мене користуватись нею.
 
Trio Дата: 09.03.2017, 23:21 | Повідомлення # 58
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Tpacep, в тебе є мій пуксінг

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 10.03.2017, 11:25 | Повідомлення # 59
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Тріо, баофенг двоканальний. Пуксінг по моєму одноканальний.

Трасер відпиши,які функції/дії з р.с. тебе конкретно цікавлять і я напишу, що і як робити. Рація Швеця зараз в Махи. Але, то не біда, в мене така ж.

Стосовно сценарію, все зрозумів. Спробуємо так. Бо для мене і цей складнуватий. Вчити потрібно )))
Я думаю, що народ особливо не вникатиме в подробиці. Приїдуть і будуть прост валитися.

А м’ясний якийсь, додатковий сценарій буде?


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пт, 10.03.2017, 11:28
 
Tpacep Дата: 10.03.2017, 13:31 | Повідомлення # 60
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
які функції/дії з р.с. тебе конкретно цікавлять і я напишу, що і як робити.

Краще вживу покажете. Конкретно, цікавить прослуховування частоти ЖОВТИХ і оперативний перехід на частоту СИНІХ для передавання цінної інфи (відігрування радіоперехоплення).
Маха хотів, щоб людина-генштаб просто зливала СИНІМ переміщення ЖОВТИХ, але то вже буде не радіоперехоплення, а якийсь чит. СИНІ за умовами сценарію і так трохи у виграшному положенні будуть.

Цитата Av@kS ()
Я думаю, що народ особливо не вникатиме в подробиці. Приїдуть і будуть прост валитися.

Гру роблять гравці. Якщо заб'ють на виконання задач і будуть просто рубатись, то і переможця в грі не буде.
 
Форум » Форум » Зльоти » 8-9 квітня, Лютіж - Всеукраїнський зліт "Весна-2017"
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz