Чт, 16.05.2024, 01:08
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Барахолка » Продаю ОП Ліперс 4х32
Продаю ОП Ліперс 4х32
Trio Дата: 08.10.2014, 12:40 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
все ж таки вирішив продати. виставляв його на ВХФ http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=61&t=5291&p=99478#p99478

продам сабж. Причина - хочу на кубіка купити кращий приціл. відповідно, не вистачає бюджету.
цей приціл дуже короткий час стояв на іж-61 ппп, потім рік просто лежав в тумбочці (бо весь рік іж був у майстра), потім до недавнього часу стояв на іж пцп.
на прицілі видно сліди потертості. також видно сліди від липучок колець. це не вмятини, а лише сліди, які можна змити водою. на функціонал ні перше, ні друге не впливає. оптика світла. не милить, прицільна сітка - міл дот. кліки барабанчиків чіткі. коротше, функціонал у приціла як у нового. зовнішній вигляд на 4 (ну тут таке, я купував його вже б\в, щоправда, він тоді був майже новий)

єдиний мінус - нема фліпів. відстрелені під час регіоналки у Фастові (я серйозно), куля тоді попала у відкритий фліп і в мене, приціл не зачепила.
сітку сфоткати не вийшло, але якщо з нею щось буде функціонально не так, готовий повернути гроші.
ось фото

тепер по ціні. питання найскладніше. ціни зараз підросли, особливо на приціли. Давайте для початку спробуємо так: 500 грн за приціл з низькими кільцями на ласту. Можливий продаж без кілець, тоді 400 грн. (кільця мені, якщо чесно, самому потрібні, тим більше, але якщо вже покупець вирішить купувати з ними, що ж поробиш)
залишаю за собою право зняти приціл з продажу (поставив на іжа макснайп 3-9х40 але ще не знаю як буде з ним гратися).
а ну і аргументований торг всіляко вітається.

для команди можливі всі наявні комбінації продажу.і в розстрочку, і в кредит biggrin і "ввечері стільці - зранку гроші" (перефраз, очевидно). коротше, як хто захоче biggrin

хоча навіть уявити не можу кому в команді він може знадобитися biggrin

уточнення - Ліперс а не центр поїнт)


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Чт, 09.10.2014, 14:09
 
Форум » Форум » Барахолка » Продаю ОП Ліперс 4х32
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz