Пт, 29.03.2024, 08:00
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Вторічка для снайпера
Вторічка для снайпера
oFF Дата: 04.11.2016, 00:10 | Повідомлення # 1
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Хто шо думає про таку штуку як вторічка для снапера ?
http://kiev.prom.ua/p54172349-umarex-tac-kit.html?no_redirect=1
ніколи вживу не бачив тому питаю.
Як на мене то досить зручно за спиною тримати на всякий випадок, а останні ігри на зльотах показують що снайперу частенько доводиться штурмовиків підтримувати як штурмовик, а не снайпер. Думаю Бендер і Тріо мене зрозуміє, коли доводиться чистити будинок з макароном проти дрозда чи стіла.
Це звичайно не автомат але і просто пістолетом не назвеш.
Взагалом набір готовий повністю... ручка, приклад, каліматор + можна ліхтар начіпити ну і ракетніку намотати якщо заморочитись...

Наразі сумніви стосовно самого пістолета і пласмаси з якої це все зроблене.
Можлливо є щось подібне але перевірене?

Додано (03.11.2016, 23:10)
---------------------------------------------
чи до дупи таку фігню за ті гроші, дрозд магазиний взяти і все

 
Bender Дата: 04.11.2016, 01:00 | Повідомлення # 2
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
За такі бабки пістоль я б не брав. Дуже мені сподобався Камрад з Лубнів, але це сумнівна вторічка. З макароном штурмувати не дуже зручно але я поки не вирішив чим його замінити.

Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Av@kS Дата: 04.11.2016, 01:47 | Повідомлення # 3
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Ця штука називається тактичний приклад. Створювалася під автоматичні пістолети сімейства глок. Далі еволюціонувало під інші моделі. Суть її створення в тому, що на авто режимі бойовий пістолет ковбасить і вогонь має малий ККД. Даний девайс в купі з прицілом, прикладом, ручкою мав наблизити звичайний пістолет в авто режимі до пістолет кулемета. Створювалося сіє виключно для спецназу. На громадянський ринок потрапило, але успіху не мало. Для харду штука безцільна. Хіба що засунути туди КМБ 15 (там є авто режим і його ковбасить). Але не факт, що він сяде туди.

Як на мене вторичка снайпера це магазинний Дрозд, Стіл (на котрі є вже бронзові шептала,після становлення якого він стає „вічним”). Або для гурманів Тірекс, МР-5 або УЗІшка пневматична.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Maha Дата: 04.11.2016, 02:24 | Повідомлення # 4
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Чесно кажучи я дуже сумніваюсь, це звичайний пістоль.
Для штурму треба щось швидкострільне, якщо хочеш саме вторічку то 100пудів стіл шторм із бронзовими шепталами. Дрозд-це як лотерея ! Якщо хочеш поштурмувати, то камрад з АПом. АП без обрізання ствола,а із зменш. розшор камери. У Л.Вульфа є такий, здається він з ним бігає. Я сам інколи задумуюсь над цією цяцькою. Та я хотів би АП на повітрі.
 
Trio Дата: 04.11.2016, 02:37 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
я, як всі знають, перепробував багато вторичок для снайпера.

і кросмани цешки, і револьвери, і навіть автоматична беретта.

але то все не то. в нашій грі треба бути гнучким але водночас мобільним. тому вимоги до вторички снайпера - компактність, надійність і автоматичний вогонь.

з того невеликого досвіду з дроздом, який я маю, скажу що зручно. не ідеально, але зручно. головне знайти місце де його тримати + підшаманити з ременем на гвинтівці.

в мене не було часу цим займатися. але коли повернуся обов'язково займуся.

ідея зі стілом та шепталами дуже приваблива. дуже. стіл більший за розмірами + банкер мабуть гримить. але не треба за собою магази тягати.

П.С.
до речі, хто там з моїм дроздом бігає? як він там себе поводить? швидкість не скаче? якщо хтось на нього цілик поставить, я відшкодую :D
там в клапан магазину треба трози мастила капати періодично, аби клапан розпрацьовувався.

oFF, найпростіше тобі зараз взяти мій дрозд і спробувати його як вторичку.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 04.11.2016, 10:58 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата oFF ()
чи до дупи таку фігню за ті гроші, дрозд магазиний взяти і все

Офф, до дупи таку фігню. Або Дрозд, або Стіл.

Тріо, твій Дрозд в мене зберігається (вже десь раз третій це пишу :) ), ніхто з ним не бігає. Клапани змастив силіконом, почепив ремінь-одноточку і трохи підправив надфілем той обломок, що заміть цілика. Але туди треба не новий цілик, а коліматор. Інакше в приміщеннях проти Дроздів с коліматорами тупо не встигатимеш прицілюватись.
 
Trio Дата: 04.11.2016, 16:58 | Повідомлення # 7
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3149
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Тріо, твій Дрозд в мене зберігається (вже десь раз третій це пишу


та я просто думав, що користується хто :D добре.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 04.11.2016, 20:43 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Якщо Офф захоче взяти спробувати, передам без проблем.
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Вторічка для снайпера
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz