Чт, 02.05.2024, 20:09
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » МАГ или пейнтбольная маска?
МАГ или пейнтбольная маска?
Space Дата: 26.01.2013, 00:09 | Повідомлення # 1
Група: Резерв
Реєстрація: 07.01.2013
Повідомлень: 168
Статус: Offline
Надумал взять себе маску,и хотелось бы узнать плюсы,минусы и сравнение между:
Пейнтбольной маской(модифицированной:кулер и обшивка)

и

Панорманая маска МАГ"


И можно ли будет найти б/у "МАГ"?


"могут стрелять по мне а зацепят вас"
 
Koljan Дата: 26.01.2013, 00:31 | Повідомлення # 2
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
ну, перед усім треба виходити із спеціалізації гравця. для мене підійшов би зрештою МАГ, адже радіозвязком не користуюся, в гвинтівки прикладатися не потрібно.
Як на мене + пейнт маски: можливість встановлення кулера, можливість прикрасити на свій манер, можливість прикладатися до різних типів зброї, можливість підтримувати радіозвязок через гарнітуру, можливість говорити з гравцями, можливість швидко зняти - пейнт маски: потребує суттєвого тюну, нова коштує дорого, лінза коштує дорого.
+ МАГ: не надто дорога, фактично не запотіває, не потребує особливого тюну, можливість не задихнутися під час димової завіси, плотно прилягає до голови. - МАГа: не можливість воювати з різною зброєю, важко вести радіозвязок і спілкуватися з іншими гравцями навіть без рації, довше вдягати й знімати з голови маску.
все решта думаю додасть Фантом стосовно МАГа.
як на мене, МАГ виключно для штурмовиків і то не для всіх.




 
Phantom Дата: 26.01.2013, 00:32 | Повідомлення # 3
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Скажу так, МАГ - это самый лучший обзор (видно вплоть до пуза все), дыхание без запотевания, возможность продержатся в дыму.Но прикладка к оптике или открытому прицелу плохая, к коллиматору пойдет.Эта маска для чистого штурмовика и только.
Бери наверное пейнтбольную термальную маску, делай кулер и щеки с кожи, можно обойтись мет. перфорированным листом(50 грн, хватит на 3 маски) .
Я буду из кожи делать, кто хочет поехали на рынок посмотрим.
ЗЫ Переговоры по рации для МАГа не проблема.


Повідомлення відредагував Phantom - Сб, 26.01.2013, 00:34
 
Trio Дата: 26.01.2013, 00:49 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
по темі: бери пейнтбольну маску, тільки дивись на лінзу, щоб чиста була. при всіх плюсах МАГа чітко передати інформацію в бою може бути важливіше ніж можливість бачити що в тебе на поясі висить

Фантом, для МАГа може і не проблема, а от для напарника проблема.я минолого тренування коли ми в засідці були міг тільки здогадуватися про що ти там говориш


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Сб, 26.01.2013, 00:51
 
Phantom Дата: 26.01.2013, 00:55 | Повідомлення # 5
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.01.2012
Повідомлень: 918
Статус: Offline
http://vk.com/zp_hard?z=photo21589884_290961417%2Fwall-43329636_51
Пусть берет пейнтбольную.Но повторюсь, у МАГа нет проблем с рацией, я тоже порой вас не слышу нормально, зависит от ситуации.А если вы забыли, то напомню что гарнитуры у меня сейчас нету, в Днепропетровске порвалась.
 
Space Дата: 14.10.2015, 12:01 | Повідомлення # 6
Група: Резерв
Реєстрація: 07.01.2013
Повідомлень: 168
Статус: Offline
Пара па пам megaphone Вот и настало время возрождения Спейса holiday
И к началу боевок решил экипироваться по новой
Знаю нету у нас любителей панорамных масок но хотелось услышать мнение ваше и тд.
На примете есть маска drager x-plore6300 одно из отличий мага это мягкий подбородок что позволит прикладываться
Это по сути немецкая версия ппм-88 (Насколько я помню некоторые используют их в харде)

Или целеобразней использовать новую технологию рыцарского шлема, линза и семтка металическая?)


"могут стрелять по мне а зацепят вас"

Повідомлення відредагував Space - Ср, 14.10.2015, 13:42
 
Мюллер Дата: 14.10.2015, 17:47 | Повідомлення # 7
Група: Резерв
Реєстрація: 14.03.2015
Повідомлень: 261
Статус: Offline
тебе буде погано чути, я, як і багато хто інший підтримую технології Ратана) і дихає, і майже не запотіває, і літом не жарко)
 
Trio Дата: 14.10.2015, 17:49 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Space, welcome back

стосовно маски - я цілком погоджуюся з Мюллером. от тільки ратан трохи зажрався і дере безбожно за ті маски. може є сенс закупити сітки, зскліпати кілька масок а потім продати новачкам, які приходитимуть?


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Jason_dinAlt Дата: 14.10.2015, 19:13 | Повідомлення # 9
Група: Перевірені
Реєстрація: 09.09.2013
Повідомлень: 230
Статус: Offline
Space, пам`ятаю, як ти намагався говорити в тій масці, власне я не чув нічого крім невнятного гудіння, наче якась іншопланетна мова, звучав твій голос)

Лайф: О63-7І2-69-2О
Арсенал: QB78 PCP+VOMZ 4x32, Аникс А101м, Аникс 101;
Не хардбольное: BAM-19+ГП+Nikko stirling gold crown airking 2-7x32. Хронограф ИБХ-741, Насос Hill Mk II, баллон 1л.
 
oFF Дата: 14.10.2015, 19:46 | Повідомлення # 10
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Можна я ще скажу.
Буде чути чи не буде чути, це питання спірне, бо Влада з Ніжину який в мазі бігає чути добре, але в тій масці є мінуси: 1.Ціна (заміна скла) 2.Прикладка до зброї 3.Резина яка прилягає до щоки (чи буде вона пробиватись) 4.Плексіглас на лінзі це не полікарботат (треба тестити). Такі речі як запотівання лінзи і запотівання шкіри біля рта не буду писати бо не знаю, в того ж Влада з Ніжину все запотіває (причому дико). Ну і плюс так чи інакше її треба буде допилювати до готового вигляду (обшивати і зміцнювати слабкі місця).
Особисто я б її не брав. Це пройдений етап. Є Ратан який кліпає відра на голову, для штурмовика в самий раз (і мороки ніякої, якщо руки криві як в мене). А для снайпера треба самому робити під себе але за тим же принципом.
Я б радив Спейсу запастись терпінням, матеріалами, інструментом, і скористатись досвідом інших майстрів, всетаки скліпати маску/шолом самостійно. Так чи інакше дорожче ніж в Ратана не вийде.
П.С. Мюллеру не радив би бути таким голослівним. Ти її в очі не бачив і не чюв як хтось в ній говорить.
 
Maha Дата: 14.10.2015, 21:25 | Повідомлення # 11
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата oFF ()
Це пройдений етап.

+
В харді вже зявились кращі технології-це маски із сітки. ПЕРЕВІРЕНО ! Раджу маски із сітки,наприклад по такому типу http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=4&t=5014
Лінзу можно поставити велику.
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » МАГ или пейнтбольная маска?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz