Пт, 03.05.2024, 00:15
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Взуття
Взуття
Av@kS Дата: 27.10.2015, 20:02 | Повідомлення # 1
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Виношу в окрему тем, щоб не потонуло під пластами цікавих посилань у іншій темі.

https://reibert.info/threads/bercy-bundes-s-novoj-podoshvoj.409352/

по даній зсилці пропонують ремонт так всіми нами любих берців Бундес. Питання постало, бо поремонтувати якісно берци є проблема. Особливо бундесівських.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Maha Дата: 27.10.2015, 23:44 | Повідомлення # 2
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Клей момент і все в порядку.
 
Jason_dinAlt Дата: 28.10.2015, 00:24 | Повідомлення # 3
Група: Перевірені
Реєстрація: 09.09.2013
Повідомлень: 230
Статус: Offline
Тільки спершу якісно знежирити ацетоном, або високоочищеним бензином "галоша" не забудь.

Лайф: О63-7І2-69-2О
Арсенал: QB78 PCP+VOMZ 4x32, Аникс А101м, Аникс 101;
Не хардбольное: BAM-19+ГП+Nikko stirling gold crown airking 2-7x32. Хронограф ИБХ-741, Насос Hill Mk II, баллон 1л.


Повідомлення відредагував Jason_dinAlt - Ср, 28.10.2015, 00:25
 
Trio Дата: 07.05.2017, 16:36 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
прийшла біда звідки не чекав. мій маман викинула мої всепрохідні і бронебійні туристичні чоботи, які вірою і правдою служили мені протягом всієї моєї хардбольної історії.

треба терміново щось купляти. питання лише що саме. порадьте мені хто в чому бігає.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 07.05.2017, 17:10 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
дивлюся зараз берци українського виробництва
отакі https://pancer.com.ua/uk/berc/bercy-oblegchennye-ncu

та такі

https://trend1.com.ua/p285130681-bertsy-gopak-500.html

ніхто не стикався. зараз наче у ВСУ почали нормальні берци відправляти?


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
oFF Дата: 07.05.2017, 22:45 | Повідомлення # 6
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
https://militarist.ua/catalog....tacs-au
в мене ось такі штіблєти.
мене повністю влаштовують. Пальці захищені, нога зручно сидить, підошва м'яка, не відклеюється і не тріщить, не протікають, ногу не сильно парить і зимою не змерзав, ну і по ціні біьш менш адекватно. З мінусів - обдерся носок в перший же день повзання по гілкам. обдерається і досі. Я на це діло просто забив, бо воно тільки ззовні покоцане, нічого критичного. Якщо помити носок то не сильно ті коцки в очі кидаються. Ну я в них в ресторан і не хожу щоб мене це парило)) Так шо пробуй шукати такіі щоб носок був ще прорезинений поверх шкіри.

Всерівно треба міряти. Перш за все має бути зручно.
 
Av@kS Дата: 08.05.2017, 01:11 | Повідомлення # 7
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Я коли бував у відрядженні в армії, то питав про ці берці. Люди хто служть кажуть таке: хто не може купити щось краще носить такі. Хто в бойових умовах служить, закидає їх подалі не мірявши навіть. Слава про них в армії суперечлива. Для повсякденного носіння в тяжких умовах їх не рекомендують. Краще за те, що було, але гівноваті. Ну це солдати і офіцери таке кажуть.
Їздив у відрядження. мірялися в кого які до речі. Бунедес з яловичої шкіри викликав заздрість у тих хто розбирається у взутті.
Хто може і часто їздить по полігонам взяли хаікс. Або лови,або щось подібне.

Якщо ти не будеш носити берцаки як повсякденне взуття, можеш спробувати Талан. Буквально спробувати свій талан)))


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
oFF Дата: 08.05.2017, 14:44 | Повідомлення # 8
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
берцаки як повсякденне взуття це жесть! стопи як копита потім будуть напевно
 
Maha Дата: 08.05.2017, 21:23 | Повідомлення # 9
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Бундес берци не бери не зручні в носіння, не тримають гомілкостоп(я підвернув ногу в них). Раджу купити трекінгове взуття таке, щоб більш-менш тримав галік та поменше синтетичних вставок. Трекінгове тобі згодиться для харду і в походи підійде. Це демісезонне взеття.
Цитата oFF ()
Так шо пробуй шукати такіі щоб носок був ще прорезинений поверх шкіри.

+, а ще краще,щоб прорезинянна смужка від носка до пятки.
Я ношу Лова, купляв б\у,якість дуже хороша, мінус те, що не легкі, але легші за бундеси. Свої купив за 450грн. Ці схожі на мої, але крутіші і вищі халяви.
https://www.olx.ua/uk....ec7ea06
Мені подобаються деякі соломони.
https://www.olx.ua/uk....8bbb156
Одним словом, не пошкодуй грошей купи нормальні, можна бу, тут від гаманця залежить.
 
Tpacep Дата: 08.05.2017, 22:33 | Повідомлення # 10
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Maha ()
Бундес берци не бери

А ще в них досить часто розслоюються пiдошви. В моïx теж почали :(
 
Trio Дата: 14.05.2017, 17:51 | Повідомлення # 11
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Купив M-Tec Mk6

Сьогодні відіграв без нарікань. Навіть зручніше ніж в моїх попередніх asolo


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 29.05.2017, 11:49 | Повідомлення # 12
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Корисна інфа по темі - https://sam-master.com/o-zdoro....-zapaha
Та й взагалі, на тому сайті багато цікавої інфи по догляду і ремонту взуття.
 
Maha Дата: 27.11.2017, 18:01 | Повідомлення # 13
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
https://youtu.be/qSO8evVcl8I
Купив Талан Воїн2 літній варіант 2017 легкий бу(практично нові, ще не розношені, походу пару раз взувалися) з достовкої обійшлось 1006грн. Перші враження двоякі. Для мене носик всередині широковатий, шнурівка за одну затяжку не затягує всі петлі, треба міняти шнурок(він повинен бути слизький, щоб шморг і всі петлі натягнулися).Підошва на вигляд добротна, перед носка має хороший захист. Галік фіксує так-собі. Мої колишні Лова фіксували комфортніше, нога мобільна вперед-назад, по бокам халява тримає, в Таланах трохи спереді перетискає по бокам не дуже тримає, але + що є бокові супінатори на підошві, вони не дають вивернутись стопі. Розноска міняє відчуття, тому, решту роскажу після розноски.
 
Helvig Дата: 28.11.2017, 16:28 | Повідомлення # 14
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Це армійські бєрці? Ну талани в цій моделі досить непогані. Для харда будуть саме те. Як закінчу контракт, то свої саме в харді буду добивати))

Додано (28.11.2017, 15:28)
---------------------------------------------
В таланах така система, що жодні шнурки, хоч і слизькі не затянуться в один ход. Як що треба плотна шнурівка, тоді підтягую шурівку спочатку на нозі, а потім на голені.

 
Maha Дата: 28.11.2017, 16:33 | Повідомлення # 15
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Та, це армійські 2017, але літній вариант. Я хотів два в одному - хард+трекінг.Для армії може й норм(цей варіант демісезонні більш підходящі),а для трекінгу маю сумніви, треба спробувати. Літні Талани не важкі. Мені не дуже подобається баланс висоти між пяткою і підошвою.Таке враження, що пятка нижче, а треба навпаки. На довгі дистанції може швидко втомлюватися литки. Самому цікаво, обєктивно, якої якості НАШЕ, по заявкам тактичне взуття. Після розноски буде ясно.
 
Helvig Дата: 28.11.2017, 18:05 | Повідомлення # 16
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Якість у нових таланів краща за пісчані. Вагою літні і демісезонки не дуже відрізняються. Для трекінгу вони не покатять. Вони широковаті і нога в них трохи гуляє. Але є одне але...я ношу взуття з супінаторами ортопедичними, тож мені талани зручні і проблем з висотою п*ятки немає. А з рівною стелькою не носив. Ну і шнуровка там...такє(Як швидко зав*язати то зручно і нічого не давить. А як шнуровати плотно по нозі, то треба кожну шнуровку затягувати окремо. Є гарний + Ззаду петля чудово допомагає зачепившись пальцем всовувати ногу в черевик.
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Взуття
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz