Сб, 27.04.2024, 02:39
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Форум » Хардбол » Стрелковые тренировки
Стрелковые тренировки
Yellow Дата: 04.12.2010, 21:51 | Повідомлення # 1
Група: Резерв
Реєстрація: 06.10.2010
Повідомлень: 224
Статус: Offline
Давненько в одном месте зудит идея о тактическом городке с мишенями. Так чтоб можно было одному тренироваться в стрельбе на различные растояния и с различных положений в движении и после нагрузки.

Например - прополз по пластунски 20 метров, потом рывок на 50м,выстрел стоя, выстрел с колена, лежа, перекат за укрытие, отработка акробатических приемов и стрельбы в движении. Попадание должно определяться на слух (металическая мишень) и стрелять до попадания. Задача - как можно быстрее пройти участок со всеми пораженными мишенями. И главное по результатам можно судить о подготовленности и готовности бойца. Хороший вариант самоподготовки штурмовиков, ну и остальных тоже - просто меньше акробатики - больше стрельбы по дальним мишеням.

А то тренируемся стрелять стоя по банкам в спокойной обстановке, а потом 2 бегущих человека высаживают по магазину друг в друга а результат близится к нулю. У самого так было, стыдно блин sad


Не стыдно сто раз падать, стыдно один раз не подняться.

Повідомлення відредагував Yellow - Сб, 04.12.2010, 21:56
 
Hеlvig Дата: 04.12.2010, 21:55 | Повідомлення # 2
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Пересеченка типа леса идеальна. Флажками обозначаем маршрут, привозим и расставляем мишени, и вперед. На Академке, немного в стороне от нашего полигона( где тренировались крысы) можна такое устроить


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Yellow Дата: 04.12.2010, 21:57 | Повідомлення # 3
Група: Резерв
Реєстрація: 06.10.2010
Повідомлень: 224
Статус: Offline
С чего лучше сделать мишени ?

Не стыдно сто раз падать, стыдно один раз не подняться.
 
Hеlvig Дата: 04.12.2010, 22:06 | Повідомлення # 4
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Металл. круги диаметром 10 и 25 см. Толщина 2-3 мм. В середине круга два отверстия. Через них прикручиваем круг шурупами к деревянной рейке, вейку внизу затачиваем. Мишень втыкается в землю острым концом. У меня такая. Работает отлично. Правда недавно я заменил рейку на треногу. Удобно устанавливать на любой поверхности.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Yellow Дата: 04.12.2010, 22:12 | Повідомлення # 5
Група: Резерв
Реєстрація: 06.10.2010
Повідомлень: 224
Статус: Offline
Изготавливал как ? А то 2-3мм ножницы по металлу не возьмут biggrin А болгарку покупать для этого дороговато выйдет.

Не стыдно сто раз падать, стыдно один раз не подняться.
 
Hеlvig Дата: 04.12.2010, 22:14 | Повідомлення # 6
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Болгарка и наждачный круг. В крайнем случае- ножовка. А вообще можно и крышки от советских кастрюль использовать...да и сами кастрюли :)))


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Vortex Дата: 06.12.2010, 12:24 | Повідомлення # 7
Група: Перевірені
Реєстрація: 31.08.2010
Повідомлень: 418
Статус: Offline
Так что, берёмся за эту идею?
Просто один человек с этим не справится, да и не прикольно будет в одиночку этим заниматься.

Кстати, распилю пополам тот лист нержавки, что я на слёт привозил. Всёравно он слишком большой.

 
Hеlvig Дата: 06.12.2010, 12:31 | Повідомлення # 8
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Тогда с него и круги делать не нужно, сгодится и прямоугольные. Поищу, может у меня найдется еще пара мишеней.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Yellow Дата: 06.12.2010, 19:01 | Повідомлення # 9
Група: Резерв
Реєстрація: 06.10.2010
Повідомлень: 224
Статус: Offline
И прикопать если что по схронам можно добро.

Не стыдно сто раз падать, стыдно один раз не подняться.
 
Tpacep Дата: 06.12.2010, 21:20 | Повідомлення # 10
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
До того, как я начал тренироваться на живых мишенях smile , стрелял в лесу по пластиковых бутылках 0,5-2 л. Как для тренировки штурмовика считаю их идеальными мишенями: многоразовые, нет проблем с изготовлением, звук от попадания хорошо слышно, да и не позарится никто на них. Для снайпинга можно брать 3-5 литровые баклажки (модель головы в натуральный размер). Правда не знаю, насколько далеко их слышно - я дальше 15 м с пистолета не попадал smile

Ещё прошу учесть такую деталь. Пластиковая тара за счёт объемности более правильно моделирует реальные цели и позволяет вести стрельбу с любого направления, в отличии от плоских мишеней, которые должны быть всегда повернуты всей плоскостью к стрелку. А я не думаю, что мы будем стрелять по каждой мишени с фиксированных рубежей, как на соревнованиях.

 
Hеlvig Дата: 06.12.2010, 23:14 | Повідомлення # 11
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Логично. Купить красный или желтый скотч, обклеить 5 ти литрушку, и можно тренироваться.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
motor45 Дата: 06.12.2010, 23:44 | Повідомлення # 12
Група: Перевірені
Реєстрація: 13.08.2010
Повідомлень: 267
Статус: Offline
Звук попадания в пластиковую бутылку из Дискавери слышал на 50м, из Дейзи на 40м(дистанции пристрелки).

Повідомлення відредагував motor45 - Пн, 06.12.2010, 23:45
 
Hеlvig Дата: 07.12.2010, 01:45 | Повідомлення # 13
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Ну и контролер при таких упражнениях должен присутствовать. Он будет наблюдать попадания.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Partyzan Дата: 07.12.2010, 14:28 | Повідомлення # 14
Група: Перевірені
Реєстрація: 17.08.2010
Повідомлень: 236
Статус: Offline
Quote (Tpacep)
До того, как я начал тренироваться на живых мишенях smile , стрелял в лесу по пластиковых бутылках 0,5-2 л. Как для тренировки штурмовика считаю их идеальными мишенями: многоразовые, нет проблем с изготовлением, звук от попадания хорошо слышно, да и не позарится никто на них. Для снайпинга можно брать 3-5 литровые баклажки (модель головы в натуральный размер). Правда не знаю, насколько далеко их слышно - я дальше 15 м с пистолета не попадал smile

Ещё прошу учесть такую деталь. Пластиковая тара за счёт объемности более правильно моделирует реальные цели и позволяет вести стрельбу с любого направления, в отличии от плоских мишеней, которые должны быть всегда повернуты всей плоскостью к стрелку. А я не думаю, что мы будем стрелять по каждой мишени с фиксированных рубежей, как на соревнованиях.


Як на мене може краще по мірі можливостей вчитися стріляти по обєктам, які максимально нагадують людину. Таким чином максимально наблизимо до реальності тренувальний процес. Все таки не пляшки по нам стріляють. На одному з самих результативних тренувань (я, Хельвіг І Вортекс) я змайстрував зі старого комка, кашкета і чотирьох палиць опудало і замаскував його. Під час просування Вортекс зі снайперкою підійшов до нього за метрів 15. З його слів йому здалося, що там сидить якийсь лівий хардер. Все що треба - тільки на барахолці купити на розвіс самі паскудні комки. Все інше робиться у лісі на місці з використанням тих же пляшок.


http://www.partyzan.kiev.ua/ - ПАРТИЗАН - український військово-патріотичний веб-сайт.
 
Tpacep Дата: 07.12.2010, 15:18 | Повідомлення # 15
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
По комкові буде складно відстежувати влучання - ані сліду, ані звуку. Ставити поруч спостерігача - тоді відпадає сенс у маскуванні опудала. А якщо на нього випадково наштовхнуться якісь ліві грибники і подумають, що це труп, то потім ми можемо виявити на полігоні велику купу добрив органічного походження... surprised
 
Partyzan Дата: 07.12.2010, 15:37 | Повідомлення # 16
Група: Перевірені
Реєстрація: 17.08.2010
Повідомлень: 236
Статус: Offline
В той же час звичайна пляшка буде добре помітною, а надто на сонці.
Обидва типи мішеней можна використовувати. Пляшки - для стендової стрільби на влучність і на швидкість, останні - для тренування спостережливості та моделювання бойових ситуацій.


http://www.partyzan.kiev.ua/ - ПАРТИЗАН - український військово-патріотичний веб-сайт.
 
Vortex Дата: 07.12.2010, 15:43 | Повідомлення # 17
Група: Перевірені
Реєстрація: 31.08.2010
Повідомлень: 418
Статус: Offline
Для снайпінгу краще використовувати мішені круглої форми і розмірами голови. Таким чином можна буде тренуватися визначати відстань за дальномірною сіткою і робити поправки. Але це для снайперів. Для штурмовиків це, мабуть, зайве. Гарна ідея і с пляшками і с комком. Може брати, наприклад, три чотири пляшки, ставити їх поряд на якихось шпичаках а зверху накривати комком чи тканиною. Вийде наче хтось лежить. Якщо поставити пляшки на довгі палки, то вийде наче хтось сидить, або, навіть стоїть. І чути буде добре.

Повідомлення відредагував Vortex - Вт, 07.12.2010, 15:44
 
Partyzan Дата: 07.12.2010, 15:53 | Повідомлення # 18
Група: Перевірені
Реєстрація: 17.08.2010
Повідомлень: 236
Статус: Offline
Джентльмени, як на мене, що снайпери, що штурмовики мають освоїти таку річ як стрільба по рухомим цілям. Думаю для цього слід придумати щит у повний зріст з рукоятками. Хтось прикриваючись ним буде йти або бігати, інші будуть поліпшувати навички стрільби.

http://www.partyzan.kiev.ua/ - ПАРТИЗАН - український військово-патріотичний веб-сайт.
 
Yellow Дата: 07.12.2010, 16:40 | Повідомлення # 19
Група: Резерв
Реєстрація: 06.10.2010
Повідомлень: 224
Статус: Offline
Quote (Partyzan)
Джентльмени, як на мене, що снайпери, що штурмовики мають освоїти таку річ як стрільба по рухомим цілям.

Штурмовику важливіше відпрацьовувати стрільбу в русі по нерухомим/малорухомим цілям. А лежачи з шаромета чергами зняти снайпера-камікадзе з 20м не така вже й проблема biggrin Як на мене важче попадати коли біжиш і кулі летять куди завгодно але не в ціль. (Девиз штурмовика - штурмуй, беги, стреляй! )

Можна відпрацьовувати як варіант напад штурмовиків на снайперів. Снайпери будуть намагатися влучити в ціль а штурмовики уникати куль і вибивати снайперів з укріплених засідок.


Не стыдно сто раз падать, стыдно один раз не подняться.

Повідомлення відредагував Yellow - Вт, 07.12.2010, 16:59
 
Tpacep Дата: 07.12.2010, 16:49 | Повідомлення # 20
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Partyzan, тренування спостережливості та моделювання бойових ситуацій краще проводити не з опудалами, а живими оппонентами, хай навіть без стрільби. Ось тільки зимою в лісі дуже не замаскуєшся, а в іншу пору року хто ж буде грати в хованки, якщо можна нормально повоювати?!
 
Форум » Форум » Хардбол » Стрелковые тренировки
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz