Пт, 26.04.2024, 19:18
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Форум » Хардбол » Viber в обговорені хардбольних тем
Viber в обговорені хардбольних тем
Tpacep Дата: 19.11.2019, 16:52 | Повідомлення # 41
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Maha ()
Цікаво, чи можна ствлрити моб додаток zagrad.

Та можна все створити, питання лише в доцільності і ціні.

Цитата Helvig ()
І які думки щодо оптимізації?

Виключно своїм складом ми вже давно не збираємося. Доводиться кооперуватись з іншими командами. Для цього у вайбері є чат "Совместные Трени КХР". Пропоную всім нам відписуватись там при плануванні зборів. При цьому відписуватись на форумі або у ком. чаті - не обов'язково, за бажанням. Так, це не оживить сайт, зате не стане проблеми "коли один відписується про тренування на форумі, інший у вайбері, а потім тренування нема".

Постігрові звіти викладати на форумі і у ФБ.
Фото - у ФБ, інсті.
Відео - на ютюб.
 
Helvig Дата: 19.11.2019, 18:05 | Повідомлення # 42
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Думаю, що колоритні, вартісні фото треба і сюди закидати.
 
Tpacep Дата: 19.11.2019, 23:09 | Повідомлення # 43
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Ніяк не дійдуть руки оновити фотоальбом на сайті.

Цитата Trio ()
Так, Трасер, я добре розумію, чому ти видалився з групи вайберу

Подумав, що варто й іншим пояснити цей свій крок, щоб його трактували правильно і не тримали на мене можливих образ (типу, "видалився - знач, не хоче спілкуватись, мудило!").
Скажу відразу, що видалився не через срач (на той момент, до речі, вентилятор ще не набрав обертів), хоча й маю до нього непряме відношення і несу за це свою частку відповідальності.
Пояснення дуже просте. Не хочу (та й не дуже вмію) розпорошуватись між кількома ресурсами. Форум - так форум. Вайбер - так вайбер. Стадіон - так стадіон.
Річ в тім, що той чат - це велика спокуса забити на форум. Звичайно, можна дублювати свої повідомлення і тут, і там, але з часом розумієш, що там їх прочитають швидше і гарантовано. І поступово все менше і менше сам пишеш тут...
Але якщо ви будете знати, що на старому доброму zagrad.at.ua ще залишився принаймні "останній з могікан", може й самі будете інколи заходити сюди на пагаваріть ;)
 
Maha Дата: 19.11.2019, 23:26 | Повідомлення # 44
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Робочий перевірений (2роки)варіант обговорення дати, час, місце ігор на вайбері. Рахую хай так і надалі буде, це зручно і всім швидко доступно.
На сайті і на всіх форумах потрібно робити оголошення про майбутню подію, потім можна звіт, це орієнтовано на новаків.
Що до оптимізації.Технічне питання до адміна.Чи можна на сайті створит ВЕЛИКУ кнопкк-розділ, наприклад, "новакові"(кидала пл ссилцв в розділ для новаків і контактування) яка б постіно була б перед очима на лицеві сторінці і не зникала при гортані сайтом.
Можливо таку кнопку зробити на всіх наших форумах.
 
Helvig Дата: 20.11.2019, 01:32 | Повідомлення # 45
Група: Резерв
Реєстрація: 28.08.2017
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Щодо вайбера. У мене особиста неприязнь до любого рода груп в месенджерах через те, що вони пам*ять нищать на ура! Одного разу я вліз в групу з продажу пневматики. Я через два дні забив телефон по самі вуха. Після того досить обережно ставлюсь до груп у вайбері принаймі. З двох своїх армійських після закінчення контракту видалився безжально. там стільки фоточок недоречних і пр.дурниці, пам*ять знову ж таки забивається. В заградівській побув, подивився, трохи почистив телефон після того і вирішив, що все ж таки я краще якось через форум буду контакт тримати, бо андроїду так краще))

Повідомлення відредагував Helvig - Ср, 20.11.2019, 01:33
 
Trio Дата: 20.11.2019, 06:10 | Повідомлення # 46
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Виключно своїм складом ми вже давно не збираємося. Доводиться кооперуватись з іншими командами. Для цього у вайбері є чат "Совместные Трени КХР". Пропоную всім нам відписуватись там при плануванні зборів. При цьому відписуватись на форумі або у ком. чаті - не обов'язково, за бажанням. Так, це не оживить сайт, зате не стане проблеми "коли один відписується про тренування на форумі, інший у вайбері, а потім тренування нема".

Постігрові звіти викладати на форумі і у ФБ.
Фото - у ФБ, інсті.
Відео - на ютюб.


давайте поки так, а там, якщо щось - оптимізуємо.

в такому випадку тему в розділі Тренування мають перетворитися на звіти з тренувань.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 20.11.2019, 14:54 | Повідомлення # 47
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Trio ()
мають перетворитися на звіти з тренувань.

В першу чергу на оголошення, а потім на звіт і це все орієнтовано на потенційних новаків, бо ми і так в темі(активна частина).

Додано (20.11.2019, 13:58)
---------------------------------------------
Цитата Trio ()
давайте поки так, а там, якщо щось - оптимізуємо.

Підтримую я за.

Додано (20.11.2019, 14:39)
---------------------------------------------
Я так і не розібрався з вхф на фб, його створили чи ні?
 
Trio Дата: 20.11.2019, 21:56 | Повідомлення # 48
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Maha ()
Я так і не розібрався з вхф на фб, його створили чи ні


створили: https://www.facebook.com/groups/1380174768823642/
https://www.facebook.com/Всеукра....ZX3P_Wl


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Форум » Форум » Хардбол » Viber в обговорені хардбольних тем
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz