Нд, 19.05.2024, 13:44
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Курилка » УВАГА! Можливість взяти участь в археологічній експедиції
УВАГА! Можливість взяти участь в археологічній експедиції
Trio Дата: 03.07.2013, 16:25 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
можливо це когось зацікавить.можливо зацікавить чиїхось знайомих.

вийшло так, що мене попросили для однієї дівчинки (яка "мріє стати археологом") пошукати місце в археологічній експедиції. я зв"язався зі своїми викладачами і місце ми знайшли, але дівчинка відмовилася..от і роби людям добрі справи.

але археологів треба виручати, тож мене попросили попитати серед знайомих, хто може взяти участь. археологи, як ви розумієте, народ бідний тому участь на умовах волонтерства.
справа ось в чому, в Києві на борщагівці збираются будувати якийсь будинок в місці, де є археологічні пам"ятки. місцину треба рятувати для науки і тому туди зараз археологи терміново споруджають експедицію. триватиме десь два тижні, в основному до обіда ну і після трохи (тобто час, коли багато хто працює).

їм треба 2-4 людини. археологи люди дуже компанійські, тобто гарно проведений час гарантовано, гарантовано також можливість побачити як проходить справжня археологічна експедиція, можливість навчитися чомусь новому. починати вони планують в п"ятницю (5 липня), але можна долучитися пізніше

я розумію, що можливо умови не привабливі.це пропозиція для тих хто має час і натхнення побачити щось нове.
з огляду на те, що дехто займається копкою, скажу: там це неприйнятно. тому, якщо хтось зголоситься, повинні будете бути порядними (просто цінність археологічної знахідки не вимірюється грішми, вона так само не вимірюєтся самою знахідкою, важливо бачити оточення цієї знахідки - де вона лежала, як саме, що лежало навколо, а для науковців це важлива інфа) biggrin бо інакше це вже вдарить по мені.
ось така от пропозиція..


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Ср, 03.07.2013, 16:33
 
Koljan Дата: 03.07.2013, 18:55 | Повідомлення # 2
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
о, гарна ідея. Вони копатимуть до обіда, а я з братвою після. так сказати - до обіда час науки, після - мародерства)))
звісно жартую.
насправді мені було б дуже цікаво покопати з ними во благо археології, проте робота не дає стільки часу та ще й до обіду!




 
Форум » Форум » Курилка » УВАГА! Можливість взяти участь в археологічній експедиції
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz