Пт, 26.04.2024, 09:31
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Курилка » Майдан. АТО. Війна...
Майдан. АТО. Війна...
Trio Дата: 02.12.2013, 19:42 | Повідомлення # 21
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
http://censor.net.ua/photo_n....eportaj

слухайте, як ми тут живемо? biggrin biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:42 | Повідомлення # 22
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Факельное шествие Свободы в Киеве. Поджог гостиницы Премьер Палас 01.01.14

Главное не награда, а борьба!
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:42 | Повідомлення # 23
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
бачив, бачив.....і дуже сварився і зі свободівцями, і зі своїми друзіями/колегами і навіть з родичами, переконуючи їх, що смолоскипна хода - тактична і стратегічна помилка, яка несе лише шкоду..ну і що свободівці поводяться, як неадеквати..

а ось це цікаво http://www.pravda.com.ua/columns/2012/07/3/6967917/

а ось це - дуже класно http://nibler.ru/cogniti....yt.html


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Ср, 08.01.2014, 03:06
 
Hеlvig Дата: 02.12.2013, 19:43 | Повідомлення # 24
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Так свободівці вже декілька років підряд з вогнем граються маршрутом від універа до мих. площі на ДР Бандери. Вже до того всі звикли. Як би вони я зараз пройшли тим же маршрутом, ніхто б нічого і не зауважив. Але...по перше, їх стало набагато більше, ніж було, по друге, кидання димів під готель- явна провокація, і те, що не змогли їй запобігти, серйозний мінус такій організації, яка претендуе на місце провідної. І по третє, я цим літом працював у таборі разом з деякими тризубівцями.Від більшості з них враження залишились досить хрєнові. В чомусь вони нагадували того хлопця, який до хрипоти в горлі горланив кричалки. Для них є таке визначення- горлопани. І наскільки глибоко я поважаю Бенюка і Ілієнка,( і вважаю, що іхня присутність надає Свободі авторитетності) натільки гидотно мені бачити колонну неорганізованих людей, які намагаються справити враження сили.
Пи.Си. У середньовіччі погроми оппонентів відбувалися здебільше уночі. Звідси єволюційний страх перед факелами А смолоскипна хода використовувалась в кінці 19, на початку 20 століття. Вона справляла враження і брала за душу тім, що учасників було відносно небагато, але вони були дуже організованні і дісципліновані, мало горланили, але чітко карбували крок, і йшли рівними лавами, як на параді. Складалось враження могутньої мовчазної сили і невідворотності. А тут ліше різношерстна юрба, з горящими "головєшками", які гаснуть на ходу... sad Ні організації, ні самоорганізації...



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:43 | Повідомлення # 25
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ну вони стверджують, що то давня традиція. мені особисто на попередні марші пофіг (хоча на одному я колись був і брав участь), але мені не пофіг на цей конкретний, бо він дискредитує всю ідею майдану і не має з цією ідеєю абсолютно нічого спільного. взагалі цей марш виглядає як провокація на руку влади (далеко не перший подібний крок Свободи, який реально шкодить спільній справі і дає козирі владі)

ну а більше їх стало як раз через майдан.

ми звикли говорити про бидло і совок на Сході і Півдні країни і забуваємо, що на Заході не менше бидла і совка, просто кольори прапорів інші...і це нам по голові ще вдарить, якщо вчасно не усвідомимо.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:43 | Повідомлення # 26
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Потребительские цены в 2013 году выросли на 0,5%
Индекс инфляции (Украина)


Главное не награда, а борьба!
 
Hеlvig Дата: 02.12.2013, 19:43 | Повідомлення # 27
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
http://frankensstein.livejournal.com/477925.html


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 02.12.2013, 19:43 | Повідомлення # 28
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Наліпки: «Не їдь за мною, я п’ятий»
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:43 | Повідомлення # 29
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ха, клас biggrin
дуже сподіваюся, що я ще встигну на майдан у лютому=)

п.с.до речі, ці закони ставлять під питання мою участь в команді найближчим часом...бо якщо раптом мене вирішать замести в момент поїздки на треню, приліплять тероризм/екстримізм та ще вас додадуть sad sad
тому я не знаю, чи вийде в лютому мені тренуватися...


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Strannik Дата: 02.12.2013, 19:44 | Повідомлення # 30
Група: Користувачі
Реєстрація: 17.12.2013
Повідомлень: 34
Статус: Offline
А что за законы? Почему прилепят терроризм?
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:44 | Повідомлення # 31
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
вчора верховна зрада "прийняла" "закони" за якими заборонила все.ось неповний список:
"Конституційний лад в Україні повалено.
Відтепер КОЖНУ ЛЮДИНУ, навіть далеку від політики, можна кинути за ґрати.
Свободи слова, преси та зібрань більше не існує.
Підписані Януковичем закони передбачають:

• 2 роки тюрми за “наклеп”, а насправді – за критику влади; 3 роки за статті й листівки, які влада визнає “екстремістськими”
• 10-15 діб тюрми за каску, намет чи гучномовець на мітингу, і 10 років, якщо влада визнає протестну акцію “масовим заворушенням”
• 2-3 роки тюрми за збирання інформації про міліціонерів та суддів
• вилучення прав і автомобіля на 2 роки за рух у колоні більше 5 машин, вилучення прав за будь-яке порушення не лише у водія, а й у власника авто
• закриття незалежних сайтів і конфіскацію їх майна
• заборону діяльності організацій і навіть церкви під приводом “екстремізму”, обов’язок тисяч громадських організацій зареєструватися як “іноземні агенти”
• право держави будь-кому відключити Інтернет
• людину можуть засудити заочно, без вручення повістки й присутності в суд

Окрім того, “беркут”, який бив студентів та журналістів на Майдані,
і тих, хто віддав цей злочинний наказ, звільняють від покарання.

Цей перелік не повний, але й цього достатньо, щоб зрозуміти:
це – війна влади проти кожного громадянина."

а приліплять, бо їм так захочеться.або не захочеться. я звичайно сумніваюся, що ці закони будуть реально діяти.але це можливо.все ж я думаю, що вони не встигнуть подіяти, а тому все буде ок.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Strannik Дата: 02.12.2013, 19:44 | Повідомлення # 32
Група: Користувачі
Реєстрація: 17.12.2013
Повідомлень: 34
Статус: Offline
Аху....ть!! Одним словом..........., что за страна у нас!!!!!!! Надеюсь этой власти после выборов не будет. Никогда.
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:44 | Повідомлення # 33
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Strannik, ха..якщо зараз будемо ах..ть і нічого не робити, виборів не буде...

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:44 | Повідомлення # 34
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Цитата Trio ()
і нічого не робити, виборів не буде

Так что же надо делать??? И КОГО выбирать на этих выборах, если до них дойдёт?!! И почему нельзя подождать до 2015?

Цитата Strannik ()
что за страна у нас!!!!!!! Надеюсь этой власти после выборов не будет. Никогда.

Strannik, это не моё дело, но, имхо, не стоит формировать своё мнение по перепечатке одной однобокой статьи. Вот сайт Верховна Рада України где все эти законы можно изучить.

ЗЫ: У нас на сайте не принято материться. Даже через точки и пи-пи. Вот такой странный хард-сайт :)


Главное не награда, а борьба!
 
Dare-devil Дата: 02.12.2013, 19:44 | Повідомлення # 35
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Вот, например, прочти из статьи это:

Окрім того, “беркут”, який бив студентів та журналістів на Майдані,
і тих, хто віддав цей злочинний наказ, звільняють від покарання.


Потом прочти это:

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров’я громадян під час подій, пов’язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту, що відбуваються в Україні з 21 листопада 2013 року"

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань"


Главное не награда, а борьба!
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:45 | Повідомлення # 36
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Dare-devil ()
Так что же надо делать??? И КОГО выбирать на этих выборах, если до них дойдёт?!! И почему нельзя подождать до 2015?


треба самоорганізовуватися.ставати лідерами на місцях.бойкотувати цю владу і ці закони.протестувати.не за опозицію, а за власні права. до виборів не дійде.бо буде гірше ніж в 2004. а буде виборів...буде формальність.
кого обирати?серед "лідерів" нема кого.але будь-хто з них в разі перемоги буде максимально підконтрольний людям.і от тоді від цього переможця вимагати реформ.довгих, тривалих і глибоких.
але все ще може змінитися.можуть з'явитися нові лідери.ригі владу мирно не віддадуть, тим більше через вибори.в будь-якому разі треба йти на майдан і впливати на прийняття рішень там.

Цитата Dare-devil ()
Потом прочти это:

Сергію, таке враження, що ти живеш в якійсь іншій країні, або просто ти дуже далекий від політичного життя. ці постанови - формальність. так само як формальністю є слова прєзіка про євроінтеграцію. це пусті слова.
вони так само хотіли прийняти закон про масові зібрання, де прописували необхідність подавати заявку на мітинг за 3 дні.наче нічого страшного, правда? от тільки за 3 дні будь-який суд може заборонити будь-який мітинг.
дивись не на слова, на дії. бо за гарними словами ховаються репресивні методи..послухати Путіна і Лукашенка - вони найбільші демократи в світі..а насправді?


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 02.12.2013, 19:45 | Повідомлення # 37
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
В связи со вступлением в силу вышеупомянутых "зеконов" есть предложение данную тему скрыть от посторонних глаз...
 
Hеlvig Дата: 02.12.2013, 19:45 | Повідомлення # 38
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Пока прийдется принять такие меры. Надеюсь, что временные. И нужно будет подумать еще о кое каких моментах. А дабы не находили нас поисковики, переходим на азировку smile бимбо, гвентувка, киска, миска, левольер, пездалит...


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo


Повідомлення відредагував Helvig - Вт, 21.01.2014, 23:56
 
Hеlvig Дата: 02.12.2013, 19:45 | Повідомлення # 39
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
не, левольер нельзя...проверил, гугль определяет правильно sad


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 02.12.2013, 19:45 | Повідомлення # 40
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
підтримую ініціативи..хоча повторюся, за бажання нас легко вичислити...

от зараз, наприклад, (в цю секунду) на громадську говорили, як тітушки використовували страйкбольні горохові вєсєляшкі biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Форум » Форум » Курилка » Майдан. АТО. Війна...
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz