Чт, 02.05.2024, 06:29
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Зльоти » Зліт весна травень 2021
Зліт весна травень 2021
Maha Дата: 10.04.2021, 08:00 | Повідомлення # 1
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Планується весняний зліт 15-16травня в м.Дніпро. Хто хоче, може і планує поїхати, то ставте +. Орієнтовно гра на 4-5год, посідєлки біля кострика, ночівля в палатках і кошти на організація зльоту, думаю до 150-200грн.

Додано (10.04.2021, 08:00)
---------------------------------------------
Я+
 
Trio Дата: 11.04.2021, 00:07 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
попередньо +

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 17.05.2021, 17:17 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
З'їздили, повернулись, всі живі-здорові. Від нас було 5 (Маха, Блек, Хімік, Юра і я), а всього на першу гру вийшло 22 гравців.



Перша гра полягала у пошуку і утриманні контрольних точок. До старту учасники не знали ні кількість точок, ні їх місцезнаходження, ні толком що потрібно робити. Початкові інструкції були в конверті командира, який відкривався після початку гри. Подальші ввідні були в іншому конверті, який треба було знайти і доставити командиру. Тож не дивно, що перша гра вийшла досить сумбурною (навіть не знаю, хто переміг smile ). Також додавали складності густо заросла пересічена місцевість і спекотна погода.
Після відпочинку під вечір зіграли ще пару динамічніших ігор в штурм-оборону точки. Тут вже все було більш лінійно і зрозуміло. Від піротехніки тремтіла земля (і це не фігура мови surprised ). Обидва рази оборона втримала точку за відведений час. Щоправда, по балансу обороні було простіше.
На наступний день ще трохи пограли по цьому сценарію. Подробиць не знаю, бо через спеку я вже обламався грати і почав збиратися у дорогу.
Ітого накемперив я небагато (4 фраги + 1 свого sad ), але й на респі був лише один раз.
Всім дякую, окрема подяка - дніпрянам за організацію і смачну іжу!
Приєднання: 1195687.jpg (618.0 Kb)
 
Форум » Форум » Зльоти » Зліт весна травень 2021
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz