Пн, 06.05.2024, 16:36
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Зльоти » Зліт "Весна 2015"
Зліт "Весна 2015"
Trio Дата: 13.05.2015, 16:30 | Повідомлення # 141
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата AltTab ()
як одне стосується іншого мені не зрозуміло


ти б знав скільки боєприпасу витрачаєш на бій.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
AltTab Дата: 13.05.2015, 16:46 | Повідомлення # 142
Група: Перевірені
Реєстрація: 22.05.2014
Повідомлень: 66
Статус: Offline
ААА ти от до чого,ну то поняття суб'єктивне.То в залежності як шмаляти.Якщо косити як газонокосарка то можна і за 5 хвилин бункера вистріляти.Яж уточнив про що я питав)) Прочитавши тему від організаторів я зрозумів що будуть резервні джерела підзаправки але зважаючи на кількість охочих на них можна не сподіватись.От і питаю чи витрачати зайві гроші на кульки,та й тягнути лишню вагу не хочеться.

Добавлено (13.05.2015, 16:46)
---------------------------------------------
В мене актуальне питання більше не кількість кульок а маска і рукавиці))Народ відгукніться хто зможе допомогти))Пліііз)))З мене booze

Повідомлення відредагував AltTab - Ср, 13.05.2015, 16:43
 
Trio Дата: 13.05.2015, 16:50 | Повідомлення # 143
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
у мене прокаток нема.рукавиці свої я віддав Мюллеру. Маски і рукавиці Аске я також роздав на зберігання іншим людям. до речі, в кого рукавиці Аске?

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Мюллер Дата: 13.05.2015, 18:39 | Повідомлення # 144
Група: Резерв
Реєстрація: 14.03.2015
Повідомлень: 261
Статус: Offline
я можу віддати рукавиці Тріо...мені ж не критично...плюс якщо тобі підійде маска Тараса(вона в нього крута) то можна попробувати, щоб він позичив, я сумніваюсь, що він буде проти. Головне, щоб вона на тебе налізла)

Офф, твої рекомендації застосовані можуть бути до зльоту з поваги до тебе і Тріо) Я в Азовців бачив, що носять емблему Галичини (синя демаскує і тд) і не комплексують...але найреальнішій варіант з того всього, що мені просто буде лінь то все знову нашивати)


Повідомлення відредагував Мюллер - Ср, 13.05.2015, 18:43
 
Trio Дата: 13.05.2015, 19:17 | Повідомлення # 145
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Мюллер ()
Я в Азовців бачив, що носять


при всій повазі до азовців. 1. ти не азовець. і не військовий. і взагалі, я сумніваюся, що зброю в руках тримав. вони може і одягають, але вони і воюють.
2. (найголовніше) ти шеврон азовців бачив?


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Мюллер Дата: 13.05.2015, 19:22 | Повідомлення # 146
Група: Резерв
Реєстрація: 14.03.2015
Повідомлень: 261
Статус: Offline
я маю на увазі, що дехто з них крім свого основного шеврону носить галичину) це до аргументів, що демаскує і тд....

я і не претендую на звання військового)

я думаю цю тему можна закривати) а то про неї уже 2 сторінки)

p.s. може оцим покористуватись, щоб взнати чи наш автобус ще ходе? хтось щось знаэ? https://mobile.yandex.ru/apps/transport/android/


Повідомлення відредагував Мюллер - Ср, 13.05.2015, 19:25
 
AltTab Дата: 13.05.2015, 20:36 | Повідомлення # 147
Група: Перевірені
Реєстрація: 22.05.2014
Повідомлень: 66
Статус: Offline
Якщо Тарас буде не проти позичити маску то я готовий під'їхати куди скажете і поміряти. Дякую!!!!
 
oFF Дата: 13.05.2015, 20:41 | Повідомлення # 148
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Цитата Мюллер ()
Я в Азовців бачив, що носять емблему Галичини (синя демаскує і тд) і не комплексують...

По-перше, не порівню себе з військовослужбовцями. Азовці воїни, і ризикуючи здоровям і життям можуть собі щозахочуть нашивати.... Хоч в костюмах елтона джона там воювати.
По-друге дистанції на яких ідуть перестрілки, такі, що ніякий шеврон там нікого не буде демаскувати.

Цитата Мюллер ()
ле найреальнішій варіант з того всього, що мені просто буде лінь то все знову нашивати)

З таким відношенням до того що я розписав можеш не відшивати... Бачу шо ти все що тобі кажуть вертиш на одному місці, і відшивати зібрався з під палки. Не відшивай.
 
Мюллер Дата: 13.05.2015, 21:08 | Повідомлення # 149
Група: Резерв
Реєстрація: 14.03.2015
Повідомлень: 261
Статус: Offline
взагалі не розумію, з чого там розводити проблему) я написав, що поважаю твою думку, що за критичне відношення? кожен бачить, те що хоче бачити) вважаєш, що верчу, то вважай) твоє право і ніхто тобі не заборонить так думати)

Альтаб набрав Тараса, він непроти, тримай його номер 063 266 2008 . Але тобі обовязково треба поміряти) радив би пошвидше підїхати і приміряти, якщо не підійде шукати далі.
 
AltTab Дата: 13.05.2015, 21:11 | Повідомлення # 150
Група: Перевірені
Реєстрація: 22.05.2014
Повідомлень: 66
Статус: Offline
Дякую!! Наберу вранці Тараса і домовлюсь про зустріч.
 
Av@kS Дата: 13.05.2015, 21:28 | Повідомлення # 151
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
В мене прокатний комплект маска+шолом. Якщо не підійде Траса, то набирай мене. Телефон в пп кину.

Добавлено (13.05.2015, 21:28)
---------------------------------------------
І ще. 1 кіло шар це 1 тисяча шарів, а не кілограм. Приставка кіло це 10^3 ступені. Я тобі радив брати 500-1000 шарів. але коль в тебе бункер і колба 0,8 л, то бери стільки скільки можна з колби настріляти+маленький вершок.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 13.05.2015, 21:34 | Повідомлення # 152
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Мюллер, oFF, припиніть цю безглузду суперечку. все ж вирішили вже

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Мюллер Дата: 13.05.2015, 21:39 | Повідомлення # 153
Група: Резерв
Реєстрація: 14.03.2015
Повідомлень: 261
Статус: Offline
:v
 
AltTab Дата: 13.05.2015, 21:49 | Повідомлення # 154
Група: Перевірені
Реєстрація: 22.05.2014
Повідомлень: 66
Статус: Offline
Дякую. Якщо не підійде маска Тараса то звернуся до тебе.
 
Tpacep Дата: 13.05.2015, 21:53 | Повідомлення # 155
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
1. Рукавиці Аске в мене. І нагадую, що кілька сторінок назад я вже писав, що можу дати прокатні маску і рукавиці. Але ви так інтенсивно генеруєте нові повідомлення, що %) Але про то нижче...

2. Офф, Тріо! З висоти мого мікродосвіду мені вперто здається, що ви затронули не ті речі, які потрібно зачіпати перед виїздом на зліт. Якісь тактичні зарисовки, командирська вертикаль, різноманітні несподівані сюрпрайзи для супротивників, схема організації зв'язку - ось що має цікавити вас передусім, а не "шо там нашито на Мюллері" (до речі, на мій погляд, нічого провокативного там нема; а щодо маскування - то в урбані воно відходить на другий план, в хащах і так буде норм, а ви всі ще будете промарковані кольоровим скотчем). Не забувайте, що обличчя команди - це не лише костюмчики-шеврончики, а також взаємовиручка і доброзичливісь як між собою, так і з гравцями ін. команд. Або хоча б демонстрація такової...

П.С. Пам'ятаю, колись ми обговорювали проект командного прапору, і частина команди була рішуче настроєна проти того, що ми зараз маємо. Невдовзі ті люди відкололись у вигляді команди "Фенікс". Не через прапор. Прапор - це була лише одна маленька частка в комі проблем, що наростав. Але на той момент нам вистачило розуму припинити дратувати опонентів і закрити тему з прапором до кращих часів. Не доводьте, щоб достроково закрилась і ця тема ;)
 
Bender Дата: 13.05.2015, 22:08 | Повідомлення # 156
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Сьогодні почав зносити речі в сторону рюкзака і виявилось що в мене зовсім нема гранат, а лише розтяжки 10 штук.
Тріо нам одесити так і не відповіли стосовно гренок на місці?


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Trio Дата: 13.05.2015, 23:11 | Повідомлення # 157
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
Якісь тактичні зарисовки, командирська вертикаль, різноманітні несподівані сюрпрайзи для супротивників, схема організації зв'язку - ось що має цікавити вас передусім,


а нас цікавить. от тільки поки що жодних зарисовок і ходів в голову не приходить. між іншим, Трасер, так само як і перед будь-яким зльотом. ти хоч колись пам'ятаєш існування зарисовок перед грою? зараз зарисовка полягає лише в тому, що треба буде встановлювати контроль над дахами під прикриттям кулеметників і знайти спосіб там триматися і ще перезаряджати магазини. от і вся зарисовка. зі зв'язком також вирішено - зв'язок є у всіх. а Мюллєра навіть трохи встигли повчити ним користуватися на минулих тренуваннях. інша справа, що можливо доведеться переходити на окремий канал, як ми робили в Дніпрі. бо досвід Фастова показав, що спільний канал це убер-мега-срач. про це треба буде подумати.
командирська вертикаль? а це важливо? командування команди на зліт не їде. ми ж - рядові бійці. :)

Цитата Tpacep ()
мені вперто здається, що ви затронули не ті речі

можливо, але ця суперечка має передісторію. тут, що називається "Офа прорвало". але сподіваюся, що конфлікт вичерпано
Цитата Tpacep ()
Не забувайте, що обличчя команди - це не лише костюмчики-шеврончики, а також взаємовиручка і доброзичливісь як між собою, так і з гравцями ін. команд.

згоден. але думаю, що доброзичливість не постраждала. все вирішено. з обома на цю тему спілкувався.

Добавлено (13.05.2015, 22:23)
---------------------------------------------
стосовно командирської вертикалі, раніше її призначав Трасер. думаю, що традицію керівництва команди призначати вертикаль можна зберегти. в сенсі вертикаль "делекації", а в бою вертикаль сама вибудується в залежності від наявних ідей і ситуацій

і взагалі, я намагався не бути стороною конфлікту, а Трасер мене приписав до однієї зі сторін :( ...більша частина моїх повідомлень полягала в тому, що мені дійсно було цікаво, що то за шеврон. бо я думав, що то герб князівства... :D

Bender, нє, не відповіли. але в мене є 8 гранат. і зовсім нема розтяжек. можемо з тобою махнутися боєзапасом))

про гранати я писав навіть київському виробнику Гуляй Поле. мовчить.

а ще в мене є 8 петард та фітіль...можна наробити гранат

а взагалі, смішно :D три "бандерівці", двоє з яких зі Львова, почали сперечатися за галицький шеврон...... :D :D


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Ср, 13.05.2015, 23:11
 
Maha Дата: 13.05.2015, 23:11 | Повідомлення # 158
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Trio ()
2. Офф, Тріо! З висоти мого мікродосвіду мені вперто здається, що ви затронули не ті речі, які потрібно зачіпати перед виїздом на зліт. Якісь тактичні зарисовки, командирська вертикаль, різноманітні несподівані сюрпрайзи для супротивників, схема організації зв'язку - ось що має цікавити вас передусім, а не "шо там нашито на Мюллері" (до речі, на мій погляд, нічого провокативного там нема; а щодо маскування - то в урбані воно відходить на другий план, в хащах і так буде норм, а ви всі ще будете промарковані кольоровим скотчем). Не забувайте, що обличчя команди - це не лише костюмчики-шеврончики, а також взаємовиручка і доброзичливісь як між собою, так і з гравцями ін. команд. Або хоча б демонстрація такової...

Це будем обговорювати в потязі,що встигнем.

Не забудьте зарядити рації.
Паспорта.

У кого квитки туди і назад ?
 
Trio Дата: 13.05.2015, 23:15 | Повідомлення # 159
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
в мене квитки туди.в Офа назад

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 13.05.2015, 23:18 | Повідомлення # 160
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Цитата oFF ()
Це не герб львова, це шеврон "дивізії галичина", або сс"галичина". герб львова - лев в брамі.
як я їздив на перший зліт в Одесу, то на мені була німецька молєскінка з нашитим шевроном "галичини". Тільки я в ній не грав, а ходив:)



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Форум » Форум » Зльоти » Зліт "Весна 2015"
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz