Київська хардбольна команда "ZAGRAD"
Тему закрито

Форум » Зльоти » Зліт "Весна 2015"

Зліт "Весна 2015"
Maha
11.05.2015, 18:18
#121
Ага, от зараз доїм шашлик і почну...
oFF
12.05.2015, 17:27
#122
МАЮ ПРОХАННЯ ДО МЮЛЛЕРА! (не знав де написати)
Не подумайте що я такий чорт і вирішив доколупатись, але я вирішив про це написати.
Мюллер, нічого проти твоїх шевронів немаю, але відший будьласка їх, тому, що:
1. Не тільки я, але і інші бійці з команди казали тобі, що вони трохи тебе палять. І палити ти будеш вже не просто себе на биківні, а на зльоті можливо і інших гравців.
2. Ти не належиш до жодного з тих формуваннь, і це як мінімум трохи дивно виглядає, а на мою думку це ще й недоречно. Уяви собі наприклад, що я наклею собі шеврон "кіборг" чи причіплю собі орден героя України, чи шеврон СБУ....
3. Ти їдеш з нами як частина команди, а не як гість. І ти будеш таким самим обличчям нашої команди як і інші гравці команди.
Якщо такі думки виникли в мене, то можуть виникнути і в інших граців, гравців інших команд, і вже там на зльоті можуть виникати в людей питання, на які ти не даш чіткої відповіді, окрім "мені так захотілось"
Я цього не писав раніше, тому що це все було всередині нашої команди і це мене не сильно хвилювало. Якщо команда зі мною згідна чи незгідна, то пишіть))))
Дома чи поза грою хоч серп і молот золотий собі приший, то твоє діло, але на ігру БУДЬЛАСКА відший)
Trio
12.05.2015, 18:43
#123
питання Офа більше про естетику аніж про порушення якихось правил. я б не був настільки категоричним. у нас в статуті, між іншим, нічого з цього приводу не сказано, тож формально забороняти ми, мабуть, нічого не можемо.
тут знову протирічча - як з дисципліною і обязаловкою - чи ми мілітарне об'єднання чи "клуб по інтересах". ми не мілітарне об'єднання, що формально дає нам право не притримуватися тих досить жорстких правил і порядку, який діє в арміях.
шеврони Мюллера не є шевронами родів військ, наскільки я розумію. це стилізований тризуб з певною подібністю до малого герба України (але не герб, бо сам герб має чіткі ознаки) та елемент герба Галицько-Волинського князівства, а тепер міста Львів.
чи місце їм на формі військового? ні. але ми не військові. тож заборонити Мюллєру носити ці шеврони ми не можемо.
інша справа, що вони дійсно дуже яскраві, що може мати демаскуючий ефект.
коротше, як я казав, все зводиться до естетики. висловлю свою думку. чи я б вдягнув собі на форму ці шеврони?або (за аналогією) наприклад герб Севастополя? ні. не тому, що я не люблю Севастополь, а тому, що я вважаю це зайвим на командній формі. зрештою, ми не плем'я тумба-юмба.
чи я "переживу" якщо Мюллер лишить ці шеврони на формі? так, переживу.бо, зрештою, це його справа. інша річ, що його приймають за військового на вулиці з цими шевронами (ну так, люди не шарять). а якщо так, то це ще одна причина шеврони зняти і не ходити по вулиці в камуфлі. ми з вами не заслужили честі, аби нас сприймали за військових.
Av@kS
12.05.2015, 20:14
#124
Цитата oFF ()
МАЮ ПРОХАННЯ ДО МЮЛЛЕРА! (не знав де написати)
Не подумайте що я такий чорт і вирішив доколупатись, але я вирішив про це написати.
Мюллер, нічого проти твоїх шевронів немаю, але відший будьласка їх, тому, що:
1. Не тільки я, але і інші бійці з команди казали тобі, що вони трохи тебе палять. І палити ти будеш вже не просто себе на биківні, а на зльоті можливо і інших гравців.
2. Ти не належиш до жодного з тих формуваннь, і це як мінімум трохи дивно виглядає, а на мою думку це ще й недоречно. Уяви собі наприклад, що я наклею собі шеврон "кіборг" чи причіплю собі орден героя України, чи шеврон СБУ....
3. Ти їдеш з нами як частина команди, а не як гість. І ти будеш таким самим обличчям нашої команди як і інші гравці команди.
Якщо такі думки виникли в мене, то можуть виникнути і в інших граців, гравців інших команд, і вже там на зльоті можуть виникати в людей питання, на які ти не даш чіткої відповіді, окрім "мені так захотілось"
Я цього не писав раніше, тому що це все було всередині нашої команди і це мене не сильно хвилювало. Якщо команда зі мною згідна чи незгідна, то пишіть))))
Дома чи поза грою хоч серп і молот золотий собі приший, то твоє діло, але на ігру БУДЬЛАСКА відший)


+1

питання в тому, що за шеврони маєш відповідати. в команді пофіг. В декількох словах, відший, бо можуть домахатися. Народ там різний буде і когось може зачепити наприклад. Офф правильно все розписав. Або подумай, як правильно обоснувати,його тому, кому він може не сподобатися.
Також на південному сході, деякі люди це можуть сприйняти , так якби ти свастику рейху нашив. І вони будуть праві, бо для них воно теж саме. Це ми так трохи шаримо.
oFF
12.05.2015, 20:16
#125
Обгрунтовано. Ще раз хочу звернути увагу, що я не наполягаю, лише прошу.
Мюллер
12.05.2015, 20:55
#126
ок)
Trio
12.05.2015, 23:18
#127
Цитата Av@kS ()
Також на південному сході, деякі люди це можуть сприйняти , так якби ти свастику рейху нашив. І вони будуть праві, бо для них воно теж саме.


ось за це взагалі треба найменше переживати. бо нема там свастики. там герб України і міста Львова. точніше малюнки схожі на них. тому нічого там "не так" не сприймуть. а навіть якби сприйняли, це було б останньою і найменшою причиною знімати ці шеврони.
oFF
12.05.2015, 23:39
#128
Це не герб львова, це шеврон "дивізії галичина", або сс"галичина". герб львова - лев в брамі.
П.С. треба буде якось Мюллера роздягти хочаб по пояс, може в нього там на всю спину свастон набитий, а на пузі старик Аді))))
Trio
13.05.2015, 00:31
#129
Цитата oFF ()
Це не герб львова, це шеврон "дивізії галичина", або сс"галичина". герб львова - лев в брамі.


тепер загугли Галицько-Волинське князівство :)
Мюллер
13.05.2015, 08:13
#130
офф, може я з Індії?)))в них свастика дозволена :D :D :D
або 14/88 в мене там)))

Повідомлення відредагував Мюллер - Ср, 13.05.2015, 08:15
oFF
13.05.2015, 08:27
#131
загуглив))) і ти загули))) і порівняй
герб князівства відрізняється від шеврону. Зверни увагу що в мюлера саме шеврон, відповідної форми з трьома коронами, а не герб князівства. Але проблема не в тому що зображене на шевроні, а в його наявності як такого. Я б це написав навіть якби це був будь-який інший шеврон.

Добавлено (13.05.2015, 08:27)
---------------------------------------------

Цитата Мюллер ()
офф, може я з Індії

як добре що ми зараз в індії
та будь хоч з марсу))) я ж тобі не забороняю нічого, я виразив свою думку на рахунок шевронів, а ти собі рішай.
Мюллер
13.05.2015, 08:29
#132
та все зріжу) я поважаю твою з тріо думку, тому варто на зліт до неї прислухатись)
oFF
13.05.2015, 08:48
#133
Я ще вчора зрозумів що ти згоден, і не зрізати а відшити. Тільки на зліт? Получаться що наведені мною аргументи діють тільки під час зльоту? Я так розумію, що ти це сприймаєш що я до тебе докулупався і ти це робиш щоб я відчіпився?
AltTab
13.05.2015, 09:52
#134
Отаке в мене безглузде питання скільки приблизно кульок брати для пулэмьйота? То більше мабуть питання до Махи він орієнтується ))) І ще питання до товариства в кого є можливість на зліт мені позичити маску і рукавички?Буду дуже вдячний booze
Trio
13.05.2015, 11:05
#135
Цитата oFF ()
загуглив))) і ти загули))) і порівняй


коли перший раз гуглив воно мені і видало лева з трьома коронами. а зараз показує того ж лева тільки без корон..різниця лише в коронах. тоді так, ти правий.
стосовно форми. герб і шефрон - суть одного явища. герби зображаються на щитах - це геральдична норма. якщо не на щиті - тоді це не герб. наш тризуб також на щиті.
Av@kS
13.05.2015, 12:43
#136
Короч не розводьте кутєрьму. Була виражена думка, що шеврон Мюллера сприймуть неадекватно і була виказана рекомендація як цьому запобігти. От і все. Хай хоч в Мюллера і свастика і 14/88 на спині - поооофіггггг. Хоч скінхед він. Якщо ще доведе чому і навіщо , то в загалі респект. Ну це я гіпотетично.

І в загалі чисто,як мужик, якщо щось шиєш на одяг маєш або стосуватися цього,або обгрунтувати будь де і будь кому, навіщо воно на тобі. Це не в стилі понятій, але воно по життю так і є. Одяг виражає людину. Її так сказати хто вона і що. Особливо форма.

Я наприклад не шию собі прапор конфедерації. Хоча в США це символ байкерського руху і в деяких місцях символ свободи духу. Я даний прапор хоч і вважаю станом своєї душі, але усвідомлюю, що зараз це каг бе прапор Недоноссіїї.

Добавлено (13.05.2015, 12:43)
---------------------------------------------

Цитата AltTab ()
Отаке в мене безглузде питання скільки приблизно кульок брати для пулэмьйота? То більше мабуть питання до Махи він орієнтується ))) І ще питання до товариства в кого є можливість на зліт мені позичити маску і рукавички?Буду дуже вдячний


Бери 0,5 - 1,0 кілошара - не прогадаєш. Там десь комусь позичити, там десь випаде.
В тебе Дрозд по моєму магазинний, має вистачити. Це ж не бункер куди 300 шарів одразу вкатуєш.

Бери по любому запасні батарейки. Інфа 100%.
Trio
13.05.2015, 12:48
#137
Цитата Av@kS ()
В тебе Дрозд по моєму магазинний, має вистачити

в нього бункер

Добавлено (13.05.2015, 12:48)
---------------------------------------------
AltTab, бач, оце те, що називається брак досвіду. проявляється навіть в такому. якби ти ходив на тренування, ти б знав приблизний розхід шарів. багато бери. 2 дні грати. головне аби повітря тобі вистачило..а то доведеться ротом надувати як презервативи.

Maha
13.05.2015, 14:33
#138
Що берем з їжі ? Я так розумію в суботу вечеря буде загальна.
Trio
13.05.2015, 15:15
#139
я візьму сало, хліб, якісь овочі. може ще якого тушкаря чи шпротів чи сардин + каші. якщо кожен щось отак візьме, то нам всього вистачить
AltTab
13.05.2015, 16:17
#140
Цитата Av@kS ()
Бери 0,5 - 1,0 кілошара - не прогадаєш. Там десь комусь позичити, там десь випаде.
- дякую за пораду але я думаю що то буде забагато.
Цитата Trio ()
якби ти ходив на тренування, ти б знав приблизний розхід шарів.
-як одне стосується іншого мені не зрозуміло.Я знаю приблизний росхід шарів на моєму дрозді з одної колби.
Пробачте я не коректно сфомулював питання.
Питання було не по розходу шарів у дрозда,а по досвіду проведення регіоналок - по причині того що наче тільки у нас з Махою колби по 0,8л і як я розумію будуть проблеми з дозаправкою от і питаю чи є сенс перти кіло шарів а відстрелити з них тільки 1000-1500 шт.