Пт, 19.04.2024, 16:24
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Форум » Зльоти » Всеукраїнський зліт Лютіж осінь 2016
Всеукраїнський зліт Лютіж осінь 2016
oFF Дата: 31.10.2016, 15:47 | Повідомлення # 41
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Дякую за поздоровлення))) схоже що на зльоті це було моє єдине влучне попадання))))) + 1 100% фраг гранатою (решта фрагів не підтверджена). Не дуже результативно як на мене, але всерівно гра була цікава.
Чоловік десь 30-32 було. Для такого полігону це якраз нормально було, можна було і пересуватись і в мясо влазити... Особисто я наповзався... і в якийсь момент вже даже мріяв щоб мене вбили, бо сильно втомився. Бачив багато ворогів але чомусь так ні в кого і не попадав. Радіозвязок був дуже тихий і так вийшло що я тримався особнячком і помагав нашим групам з різних сторін наскільки міг.
Вологісь як завжди висока, батарейки посажені, оптика в краплинах, макарон в піску, зажигалка без газу, пітарди сирі, і вологі вічноспадаючі двоє штанів.... Все як завжди.... Лежиш в засаді чекаєш ворога і повз тебе проходять свої штурмовики і присідають поряд що б спитити "як діла?")))
В другій грі сподобалось працювати в групі з ніженцями малою групою, все получалось дуже спрацьовано. Нам (2м снайперам і дрозду) довелось займати вигідні місця і вибивати зі своїх насиджених позицій ворожих снайперів. Як на мене свою задачу виповнили, шкода що штурмовиків не вистачило на вибивання засохших в задуп"ї ворогів. Програли бо не вистачило часу, і з мене штурмовик під кінець гри з макароном такий собі...
 
Av@kS Дата: 31.10.2016, 16:09 | Повідомлення # 42
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
1го дня 33 було. На другий вийшло 16 в 1у гру і чоловік 12-14 в другу. Сильного удару по боєздатності завдали чарівні напої і посиденьки.
Я не скажу що ми в загалі повзали. Було багато стрімких перебіжок між укриттями. Будинки і техногенні укриття не передбачають повзати, бо по сміттю не поповзаєш. Тільки бігом. А стосовно прямо ходячості, то і до дощу багато штурмовиків ходили як в парку на прогулянці часом. Снайпери сидали на 2х поверхах або глибоко в зеленці. тому між будинками і шарилися на розслабоні. Ну я стосовно тих моментів, де я був. Було в загалі не напряжно грати. По мені снайпер не разу не стріляв навіть))) Удача.

Додано (31.10.2016, 15:09)
---------------------------------------------
Мені саме більше сподобалося шукати, знімати розтяжку. Задоволений як слон))) В грі зняв тільки одну. Більше не довелося.

Ми в ночі лазили з Ірландцем. Був Прічер, я, Ірландець, Йож і ще хтось. Як виявилося фрагменти супутника були заміновані. До них з низу кріпилися шнурки. Вибухи були вкопані і прив’язані до коріння чи до чогось сантиметрів 20 під землею. Інженеру потрібно було розміновувати ножицями, щоб не підірватися. Ірландець вночі без мапи познаходив всі вцілілі розтяжки. Нам хотілося шоу і ми їх підривали. А на останній підірвався Ірландець. Йому сказали обережно не тягни. З словами -„Да х..ня, все под контролем,ща, сниму...” бахнув собі майже в обличчя. Гарну подряпину на підборідді отримав Дим. Пощастило, всі без травм. Але це було феєрично. Як в анекдоті про електриків і струм.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
oFF Дата: 31.10.2016, 16:22 | Повідомлення # 43
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Ну звісно ти не повзав! Хто б сумнівався))) А от я і по сміттю і по болоті і по траві і в будинку по піску... і на першому і на другому поверсі, 4, 3, 2, 1 го будинку і в зеленці І набігався також нормально. І за весь день мене тільки раз вбили в 1му будинку бо ті хто був в 2му (а це как бе наша база) прогавили повз себе Миротворця. Та і прогулюватись від будинку до будинку це скоріше раздалбайство а не прокачений скілл.
П.С. Доречі де це ти був де було не напряжно?))) І скільки разів ти був на мертвяку?)))
 
Tpacep Дата: 31.10.2016, 17:21 | Повідомлення # 44
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Як виявилося фрагменти супутника були заміновані.

А супутник за легендою щойно був впав, так? :)
 
oFF Дата: 31.10.2016, 22:37 | Повідомлення # 45
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Маха де відео?? СРОЧНО нада!)))
 
Trio Дата: 01.11.2016, 00:44 | Повідомлення # 46
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
так, було б добре відео подивитися

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 01.11.2016, 02:24 | Повідомлення # 47
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Все є, вчора пів дня лежав з ногою на подушці із компресом на галік та монтував відео - https://youtu.be/EWh2YdQWpTM
 
Форум » Форум » Зльоти » Всеукраїнський зліт Лютіж осінь 2016
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz