Київська хардбольна команда "ZAGRAD"

Форум » Зброя » Коліматорні приціли

Коліматорні приціли
Tpacep
16.03.2017, 19:05
#21
Якраз я i не заморочуюсь, та й прицiл в мене без цих наворотiв. До речi, i без марки зеленого кольору - для неï теж немає застосування. Замiсть того краще мати бiльше рiвнiв яскравостi.
Hеlvig
17.03.2017, 16:07
#22
На моєму було 11 рівнів)) Як забув накрутити, то іноді навскидку і точку не зразу ловиш. Як на мене, було-б зручно три рівні. Бо якось раза два було, що до кінця не викрутив регулятора, приціл не вимкнувся, і батарея тю-тю.
Av@kS
17.03.2017, 22:09
#23
Закритий коліматор для наших потреб не завжди підійде із-за маски. У відкритого каліка вхідний огляд скла і марки кращий без перечно. Хоча кожному своє.
Tpacep
17.03.2017, 23:42
#24
Авакс, вiд маски залежить тiльки висота встановлення прицiлу. Якщо марку буде видно у вiдкритому колiматорi, то в закритому - теж (лише контур рамки буде трохи помiтнiший). Зате коли посеред гри на свiтлодiод вiдкритого КП потрапить вода/снiг i марка зникне чи розпливеться, швидко його не почистиш (дiод утоплений в корпусi). Вважай, що залишився без зброï. Як така перспектива? ;)

Хелвiг, пiсля кiлькох викинутих батарейок, починаєш вже iнстинктивно контролювати положення регулятора :)
Hеlvig
19.03.2017, 00:21
#25
Яб сказав, що після двох приїздів на тренування з неробочим прицілом, так воно і стало)
Av@kS
19.03.2017, 00:28
#26
Цитата Tpacep ()
Авакс, вiд маски залежить тiльки висота встановлення прицiлу. Якщо марку буде видно у вiдкритому колiматорi, то в закритому - теж (лише контур рамки буде трохи помiтнiший). Зате коли посеред гри на свiтлодiод вiдкритого КП потрапить вода/снiг i марка зникне чи розпливеться, швидко його не почистиш


Там питання ще в щоках маски. Якщо вони дозволяють прикластися гарно, то калік може сидіти доволі низько.
Стосовно потрапляння води на діод, це питання із розряду бабка на двоє сказала.

В мене відкритий на Дрозд планується, закритий на Беретті стоїть. Дрозд без прикладу і там закритий калік ніяк не піде. Не зручно. Закритому приклад і упор потрібен. Відкритий можна без упору скидати і стріляти.

Хелвіг правий. Закритому каліку рушниця, бо там упор гарний. За відкритими кліками Дрозди. пістолети і все що без упора (прикладу) або де приклад слабенький. Типу Ті-Рекс і т.д.
Tpacep
19.03.2017, 01:10
#27
Цитата Av@kS ()
Хелвіг правий. Закритому каліку рушниця, бо там упор гарний. За відкритими кліками Дрозди.

Хелвiг якраз прямо протилежне писав :) I обгрунтовував не упором, а iншою причиною. До речi, у нього iз закритим КП на Дроздi без прикладу вже є немалий досвiд, хай подiлиться, чи дiйсно закритому так необхiдний приклад.
Hеlvig
19.03.2017, 23:00
#28
В мене дрозд практично весь час був без приклада, на ремені -одноточці. Коли треба було, натяг ременя відігравав стабілізуючу функцію, та і віддача там мінімальна, це не узік)) Дрозд був у кобурі. Як повзаєш або лазиш по якімсь гімнам, то дрозду достається порядком.В цих умовах закритий кал.пр. більш надійний. У відкритого лінзу можна збити навіть при банальному витягування дрозда з кобури, або зачепитися, як що він бовтається на ремені. А приклад взагалі ролі не грає в виборі прицілу, як і його відсутність. Більш того, без прикладу можна підняти дрозда на любу висоту, компенсуючи жорстки щоки маски(це як приклад) і цілитися як завгодно. У дрозда є одна засада, там маленька(коротка) планка для кріплення прицілу, тож приціл кріпиться десь на дві третини довжини планки. Повторюсь, як що рушниця ще схаває відкритий коліматор ( що і доводив свого часу ДартДевіл) то дрозду треба закритий, більш екстремальні умови використання вимагають.
Trio
20.03.2017, 02:21
#29
Helvig, не в тему, але тема кобури для дрозда дуууууууже цікавить. Де брав? фото збереглися?
Maha
20.03.2017, 10:59
#30
Як на мене закритий калік практичніший, бо часто мій дрозд валяється разом зі мною, і коли багно чи сніг потрапляє на лінзу, я просто пальцем протер і гайда далі(на одном з відео є момент)...А якщо дрозд, як вторічку, то не бачу проблем з відкритим каліком, зараз ЛордВольф печатає на 3д принтері надійний захист на відкритий калік, такий захист є в Хана, Ірландця, всі Вовки мають виглядає надійно і антуражно. Цілитись краще і швидше з відкритого каліка, особисто перевіряв.

Повідомлення відредагував Maha - Пн, 20.03.2017, 11:00
Hеlvig
20.03.2017, 20:28
#31
Маха, Основний дрозд чи вторичка, закритий надійніше саме з тих причин, що ти навів. Тріо, я кобуру собі шив сам. Фото пошукаю, але поки що не знаходив.
Tpacep
20.03.2017, 20:44
#32
Додам, що захист ЛордВольфа позбавляє вiдкритий КП головноï переваги (тонкоï рамки) i огляд стає подiбним закритому.
Av@kS
26.03.2017, 22:10
#33
Цитата Tpacep ()
Хелвiг якраз прямо протилежне писав :) I обгрунтовував не упором, а iншою причиною. До речi, у нього iз закритим КП на Дроздi без прикладу вже є немалий досвiд, хай подiлиться, чи дiйсно закритому так необхiдний приклад.


Так, я переплутав. Читав,а потім писав пост. Резюме таке: що кому подобається. Кожному своє. У мене закритий пішов не гвинтівці, а відкритий подобається на Дрозді. На Дрозд сподіваюся поставити і затестити.

Повідомлення відредагував Av@kS - Нд, 26.03.2017, 22:10
Tpacep
27.03.2017, 00:36
#34
Цитата Av@kS ()
Кожному своє.

Або своï. Граблi ;)
До речi, якщо подивитись, якi прицiли стоять на озброєннi найсильнiших армiй свiту, то вiдкритих КП ми не побачимо. "Савпадєнiє?!"
Av@kS
27.03.2017, 01:28
#35
Цитата Tpacep ()
До речi, якщо подивитись, якi прицiли стоять на озброєннi найсильнiших армiй свiту, то вiдкритих КП ми не побачимо. "Савпадєнiє?!"


Відкриті використовують на кулеметах в арміях світу. Нам привозили такі. Там коліматор по вазі, що 1,5-2 Дрозда бункерного.
В пресі пишуть дуже мало правди про це все. Відкриті використовують і ще як. Але на стаціонарному озброєнні. На особистому закриті ставлять, бо там великі навантаження багато ударів під різними кутами. Таке не один відкритий калік не переживе.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пн, 27.03.2017, 01:28
Tpacep
27.03.2017, 08:36
#36
Цитата Av@kS ()
На особистому закриті ставлять, бо там великі навантаження багато ударів під різними кутами. Таке не один відкритий калік не переживе.

От i я про те! У нас теж схожi умови.
oFF
30.10.2019, 17:29
#37
Є питання!
Калік де краще ставити? Ближче до ока чи ближче до мушки?
Tpacep
30.10.2019, 17:31
#38
До ока. Чим далі від ока, тим помітніший стає силует.
Maha
30.10.2019, 17:43
#39
Я свій ставив подалі від ока, на наші відстані, краще далі, бо чим ближче до ока, тим перекриває обзор з боків (там де може бути потенційний опонент). А чим ближче до ока то ти краще бачиш мішень і поправки, але гірше бачиш свої фланги. Ще залежить від твого амплуа, якщо ти любиш максманити, то став ближче або посередині, а якщо лізеш в гущу, то на край (швидко вскидати зі сторони в сторону і не завжди прицільно).