Пт, 26.04.2024, 21:23
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Пістолети
Пістолети
Tpacep Дата: 17.05.2017, 16:20 | Повідомлення # 61
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Тріо, тобі як потенційному "беретісту", думаю, буде цікаво - http://forum.guns.ru/forummessage/96/526186.html
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:20 | Повідомлення # 62
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Схоже там дійсно є хоп ап. Бо резинка хопу і має бути біля казенника. Якщо дійсно так, то це те чого чекав світ хардболлу. але не зрозуміло на скільки він довговічний і ефективний. Сталь, на мою думку, має сильно убивати його.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Пт, 27.06.2014, 09:29
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:20 | Повідомлення # 63
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
купив я все таки цю беретку. швидкість невелика, але стрільба підкупає)))) тепер буду думати над ще одним магазином..можливо продаватиму щось зі свого арсеналу..бо вже маю 4 пістолети і 2 гвинтівки..щось з пістолетів піде "під скорочення"

до речі, є імовірність,що продавець беретти прийде до нас в хард biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Пт, 27.06.2014, 21:07
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:21 | Повідомлення # 64
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Натрпив на декілька б/у пістолетів МР-651 на просторах безкрайого. Чи варто брати МР-651 замість С-31, або в загалі як він для хардболу? Хто може підказати?
Мене цікавить в сенсі кучності і влучної стрільби, бо наприклад в С-31 збирати купу на 15-25 м це Сизіфова праця.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Вт, 06.01.2015, 14:24
 
Tpacep Дата: 17.05.2017, 16:21 | Повідомлення # 65
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Мабуть, приєднаюсь і я до цієї мантри: Av@kS, роби Берету!!! biggrin З таким осн. стволом про пістолети взагалі швидко забудеш.
А якщо по темі - то я б не радив.
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:21 | Повідомлення # 66
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Я собі хочу пістолет, який на 15 м давав би точність в плюс мінус 5-15 см. Просто сімейка крисів С (це) має не закріплений ствол, який гуляє. Також точність на кульках із сталі не досягти як на кулях, що обертаються по нірізам. От я і шукаю в далекій перспективі точний пістолет. МР-651 просто задовольняє вимогам по точності/ціні. Проблемка в тому, що він 8 зарядний. (сталь не розглядаю для нього як набіій)

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Maha Дата: 17.05.2017, 16:21 | Повідомлення # 67
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Натрпив на декілька б/у пістолетів МР-651 на просторах безкрайого. Чи варто брати МР-651 замість С-31, або в загалі як він для хардболу? Хто може підказати?

Дивлюсь на це і задаю собі два питання !
Перше - для чого ще одна вторічка коли, ще не зроблена перспективна первичка(мамба+балон- і вуаля!!!) ?
Друге - берета в такому стані, що НЕ підлягає ні ремонту, ні переробці ?
ВІДПОВІДЬ в студію ! Десь так ти говориш !?

P.S.Гроші,які ти хочеш потратити на пістол,краще доклади до Берети. Зробивши Беретку ти забудеш про пістолет і користуватись ним будеш не часто.
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:21 | Повідомлення # 68
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Maha ()
ВІДПОВІДЬ в студію ! Десь так ти говориш !?

НЕ гоніте коней. я не люблю поспішати і доповідати, коли йде важливий етап і кропітка робота. Я вклав в неї стільки грошей , а головне сил, що не хочу думати, що вона .... ну побачимо))) Точний пістолет потрібен. Харбол для мене не тільки гра, а й навчання воювати, стріляти свого роду (до харду я не вчився особливо стріляти і не думав, що згодиться). Отже, вміти стріляти потрібно не тільки з Беретти чи Дрозда чи Кубіка. А й з пістолета. Крисмани С11-С31 практичні, але не точні. С41 не знаю,звір не зрозумілий з точки зору влучності і практичності.
І ще раз повторю: якою б крутою первичка не була, а вторичка має бути теж крутою і під рукою. По любому є завдання, які вирішує точний постріл з пістолета. Мр-651 має нарізний ствол. Це одна з вагомих причин, чому він мене цікавить. Може поспішаю на ваш погляд, але такий я)))


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Koljan Дата: 17.05.2017, 16:21 | Повідомлення # 69
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
нарызний ствол для шарів - великий мінус. тому то всі на дрозд і ставлять гладкоствол.



 
Maha Дата: 17.05.2017, 16:22 | Повідомлення # 70
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
НЕ гоніте коней. я не люблю поспішати і доповідати, коли йде важливий етап і кропітка робота. Я вклав в неї стільки грошей , а головне сил, що не хочу думати, що вона .... ну побачимо))) Точний пістолет потрібен. Харбол для мене не тільки гра, а й навчання воювати, стріляти свого роду (до харду я не вчився особливо стріляти і не думав, що згодиться).

Погоджуюсь, треба вчитись точно стріляти. Зрозумів, питань більше не маю!
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:22 | Повідомлення # 71
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Перезавантаження теми.
Ще раз поточнюю питання по темі.
МР-651К ледь не єдиний багатозарядий пістолет з нарізним стволом, що має можливість стріляти кулями із свинцю. Ціна доволі терпима (для нового зразка). Кліпи є в продажі і наче не дорого, до 30 грн. Якщо з нового не стріляти шарами, то ствол живе і здравствує якщо не брак.
Питання: якщо обирати вторичку на постійно і на довго, чи є які недоліки в нього?
ІМХО: вторичка потрібна, якимби не був крутий основний ствол.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Чт, 08.01.2015, 13:50
 
Tpacep Дата: 17.05.2017, 16:22 | Повідомлення # 72
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
Питання: якщо обирати вторичку на постійно і на довго, чи є які недоліки в нього?

Малий боезапас, незручність і "несправжність" перезарядки, туговатий спуск.
Якщо брати новим, то головний недолік - країна-виробник...
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:22 | Повідомлення # 73
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
ледь не єдиний багатозарядий пістолет з нарізним стволом

ну ще револьвер є Кросманівський.Хелвіг бігає - йому подобається

а взагалі, досвід показує, що з вторичкою "рішає" не стільки точність, скільки плотність вогню, кількість шарів і зручність зміни магазинів..ну і самі магазини

П.С. ви б краще так активно в темі про тренування відписувалися biggrin


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Чт, 08.01.2015, 15:13
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:22 | Повідомлення # 74
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Trio ()
П.С. ви б краще так активно в темі про тренування відписувалися biggrin


Я до 19 січня в сплячці.

Цитата Tpacep ()
Малий боезапас, незручність і "несправжність" перезарядки, туговатий спуск.
Якщо брати новим, то головний недолік - країна-виробник...

так і підмиває бажання сказати, о так Пастор Трассер.
Але:
1.Боєзапас малий, але можна влучно стріляти. Це до речі гарний стимул. Коли куль мало починаєш інакше дивитися на стрільбу і вчишся стріляти мітко швидше. По собі знаю завдяки своїй МР-512М.
2."несправжність" перезарядки . Тут маю сказати, що справжність і пневматична зброя речі як на мене поки не сумісні і не мають бути такими.
Я пневматику сприймаю як вона є. Якщо захочу навчитись на час запилювати, ПМ, АК,АКМ чи ПК, то знайду чи придбаю ММГ і на ньому навчуся всьому. Або на крайняк є МР-654К, Юнкер. Хоча на мою дуку Юнкер це недорозуміння.
По цьому пункту метафора така: подібний до бойового пневмат і такий же бойовий аналог це як гумова лялька жінка і справжня жінка. Тут думаю ясно.
3.Країна виробник це мінус. Але мій погляд, той ,що конкретно зброю там брати можна. І вчитися нею користуватися, ну далі ясно думаю що і з чим їдять.

А от про незручність і туговатий спуск прошу таки поточнити.

Цитата Trio ()
а взагалі, досвід показує, що з вторичкою "рішає" не стільки точність, скільки плотність вогню, кількість шарів і зручність зміни магазинів..ну і самі магазини

По собі скажу. Палю сам з пістолета в бою, бо не впвнений, що попаду. Думаю це не тільки в мене так. Просто мало хто аналізує цей моментик. Палять багато, коли намагються влучити лавиною куль. Не має автоматизму влучно і блискавично цілитися. Цю річ помітив ще конструктор Грязев, (може хто знає такого). На його думку цей фактор ставвирішальним, бо як зробив потужний, багатозарядний скорострільний АК ідолом ненавчених масових і не дуже війн, армій і т.д.
Також спілкувався на цю тему в плані мисливства. Звичка правильно і точно прикласти зброю і влучно вистрілити тренується роками. При чому не завжди на біг чи ходу , а на місці стоячи і гасячи море куль в мішені. Ну кому море, кому океан , а кому жменьку, діло індивідуальне.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:22 | Повідомлення # 75
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
я пробував грати з 10-зарядним револьвером на кулях. він програє в плотності вогню. Хоча в Хелвіга виходить.
ти порівнюєш непорівнюване - прикладку в мисливстві і пістолети в нас. ти не попадаєш морем куль не тому, що пістолет поганий, а тому що ти не попадаєш. це означає, що шансів попасти однією кулею буде ще менше. до чого я веду. до того, що тренуватися треба, але необов'язково для цього брати пістолет на кулях. я довго мріяв навчитися грати з револьвером. і може ще колись спробую (зараз його ремонтую), але яне покладаю на це великих надій. хоча він точний.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 17.05.2017, 16:23 | Повідомлення # 76
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Av@kS ()
досвід показує, що з вторичкою "рішає" не стільки точність, скільки плотність вогню, кількість шарів і зручність зміни магазинів..ну і самі магазини

- це факт. Тобі ж сказано чорном по білому-ДОСВІД ПОКАЗУЄ ! Якщо говорити про реальність, то до вторичка практично ніколи не доходить в сучасному бою. Поко ти будеш цілитись на один-два точних постріли ,по тобі випустять град куль, які просвистять поряд і тобі хоч-нехоч прейдеться ховатись-пригинатись, а потім знову ставати в позицію і вицілювати, а поко ти ховасяь-пригинався(по любому прийдеться) апонент відійде в безпечно зону або зблизиться з тобою і пустить знову град куль, а з близька вже поцілить. Тому від граду куль краще заховатись, а щоб противник не зблизився відповідати таким самим щільним вогнем. От тобі і вся арихметика. Це не тільки мої слова, але й досвід усіх війн + досвід хардбола.
Av@kS, якщо ти вирішив брати цей ствол і нікого не слухати, то бери ! Ми можемо порадити, заставляти тебе не можемо.
 
Tpacep Дата: 17.05.2017, 16:23 | Повідомлення # 77
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
100 пудов. Форумфайт якийсь - стараєшся відповісти коротко й по суті, а замість "дякую" вивалюються абзаци контраргументів wacko

Авакс, купуй! Свої граблі - вони найцінніші smile

Та й що ми можемо порадити?! Адже в команді 651го нема жодного! Отже, в даному питанні ми некомпетентні, а крім нас тут ніхто більше і не відписується. Щоправда, сам факт відсутності в команді даного озброєння може свідчити про те, що воно того не варте (але й на це ти знайдеш якесь пояснення wink ).

Цитата Av@kS ()
А от про незручність і туговатий спуск прошу таки поточнити.

А що тут поточнювати?! Тобі незрозуміло, що таке "незручність перезарядки" і "тугий спуск"? surprised Чи потрібно привести силу (в кгс) на спусковому гачку та нагадати про розміри кліпа? biggrin

П.С. Да, і чому "пастор"? Відповідь можна у приват.
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:23 | Повідомлення # 78
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Народ. Я вибачаюся, що накалив ситуацію. Я просто хотів тонну критики почути. Я натискав, щоб критику з вас витиснути. Я її отримав. Тепер з спокійною душею займаюся Береттою. Цього Мр-651К якось знайду в живу і помацаю. Про револьвер думку взяв на озброєння. Але загалом вийшло, що краще наших пісто крисів С11-С31 альтернативи для дешево й сердито немає. Я правильно розумію?

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 17.05.2017, 16:23 | Повідомлення # 79
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
з альтернативи "дешево і сердито" мабуть нема (хоча мене самого С-шки задовбали). Ну беретта еліт 2, але це той самий кросман а там вже шукаєш, що тобі особисто треба і більше підходить

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 17.05.2017, 16:23 | Повідомлення # 80
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
факт відсутності в команді даного озброєння може свідчити про те, що воно того не варте

я так думаю, що даний пістолет просто ніхто не купляв.

До речі я ж не відписав, чого цю темку оживив. Як може Маха пам’ятає на перед останньому тренуванні у мене пістолет почав звук при пострілі видавати дивний. Виявилося, що в магазині ,Який я придбав у Трассера під ремонт була сильна пружина піджиму куль. Це та що велика. Вона запихнула другу кульку на крайку ствола. Тобто перша вище пішла а друга на пів діаметра стала на край. На стволі утворилася заусениця з надщербом.
Так суть в тому, що я почав виставляти ствол і остаточно усвідомив, що купа в 15см на 15 м для С-31 супер результат. Ствол при пострілах не має постійного положення і гуляє у втулках. Мене це обурило в гарному сенсі. Я з запалом хотів вирішити це питання, але шлях там довгий і в нікуди.
От вирішив знайти те що не буде з самого початку з стволом бовтанкою. Таким наче є МР-651, МР-654, МР-655 револьвери кросман. Ну і почав рити цю тему з усім завзяттям.

Добавлено (2015.01.08, 23:58)
---------------------------------------------
До речі про Сшки зараз створюю тему. Тому якщо , що го туди.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Зброя » Пістолети
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz