Київська хардбольна команда "ZAGRAD"

Форум » Спорядження » Штурмові щити

Штурмові щити
Tpacep
07.11.2012, 01:14
#41
Прозорі пластикові щити, щиточки на пістолетах, Дрозди з "тактичним парканом"...
Товариші, ви мене вибачте, але чим далі котиться хардбол від імітації реальних БД до подібного чітерства, тим більше мені подобається страйк... sad
Phantom
07.11.2012, 02:10
#42
А в страйке нету этого что ли? biggrin

Добавлено (2012.11.07, 00:10)
---------------------------------------------
Трасер дал задуматься.
Действительно Колян, хочет сильно стрелять, точно попадать и еще щеточек будет прикрывать, думаю это слишком.Идея норм, я оценю ее против других команд, но против нас я не оценю.
Тенденция щитов в харде не такая популярная, один щит только увидел на слете и все.

Tpacep
07.11.2012, 02:29
#43
Цитата Phantom
А в страйке нету этого что ли?

Думаю, нет. Те ребята повёрнуты на моделировании, поэтому от реальных прототипов далеко не отходят (пример).
Тут дело даже не в том, что есть, а чего нет в страйке. Главное - что есть в реале? Напомню, что мы - хардболисты - рвём тельняху, что круче нас только яйца, а реальнее - только настоящий бой, но при этом у нас "прозорі пластикові щити, щиточки на пістолетах, Дрозди з "тактичним парканом"...

Цитата Phantom
Идея норм, я оценю ее против других команд, но против нас я не оценю.

А какой-нить правдолюб типа меня идею не оценит даже против др. команд

Цитата Phantom
Тенденция щитов в харде не такая популярная, один щит только увидел на слете и все.

А я вот на паре примеров тенденцию проследил. Скатываеся в попсу, товарищи. Скоро будем как толкиенисты...
Будь в Правилах слётов чёткие требования к щитам (размер, вес, конструкция), хрен бы допустили на слёте ментовский прозрачный щит ХК "Долг! И хрен бы вас с Девилом так быстро выбили бы с нейтрального дома! А потом двое штурмовиков противника хрен бы устроили спринтерский забег в наш тыл, прикрываясь своей пластмаской!
Phantom
07.11.2012, 03:07
#44
Да, с щитами не красиво получается, тут только стучатся к правилам что бы регламентировали, или заранее обговаривать на играх.

Добавлено (2012.11.07, 01:07)
---------------------------------------------
Колян ,наверное думает : "от с...ки angry , щит не дадут сделать." Шучу-шуткую biggrin !

Trio
07.11.2012, 03:27
#45
Quote (Tpacep)
А какой-нить правдолюб типа меня идею не оценит даже против др. команд

+1
Koljan
07.11.2012, 11:14
#46
Гигигиги. Шановне паньство, вирішив зробити щиток невеликий на руку. І щоб потім такі як ви правдолюби не квакали зроблю його наблеженим до реального, тобто від 6 до 9 кілограмів. Адже маленькі щитки, які можна знайти в продажу у різних магазинах з подібною амуніцією десь так і важать. До речі, знайшов я навіть спеціальну куленепробивну тканину, яку застосовують специ прикриваючись нею, яка закриває корпус з головою, а важить до 10 кг, а не 30!!! А вот наприклад щит, який по габаритам буде більше мого, але вага до 10 кг з прожектором http://www.argoasecurity.com.ua/product_detail.aspx?productID=350
Тому не треба казати, що справжній щит має важити 15, 20, 30 кг biggrin

Добавлено (2012.11.07, 09:14)
---------------------------------------------
Страйкболісти проти щитів через те, що вони в основному моделюють армійські операції, в яких щити майже не використовуються. Та й сценаріїв у них мало з щитами. А вот в нас при штурмах будівель щити незамінні! В іншому випадку втрати штурмуючих будуть катастрофічні.

Hеlvig
07.11.2012, 11:27
#47
Щит на оружие- штука неудобная и в процесе эволюции идея отомрет сама. так что не стоит даже разговаривать об этом. Ведь если представить себе настоящий пуленепробиваемый щиток на ПП или пистолете- то вес будет такой, что стрелять с рук будет совсем не эффективно. Значит в харде это будет еще более неправдоподобно, чем гранаты с горохом. А штурм.щит я Коляну подгоню в воскр., вернее основу для него. Материал- эмалированное железо. Размер 50х50 см. Вес- легкий, правда тяжелее пластика.
Koljan
07.11.2012, 11:36
#48
О, це було б чудово. Якраз така пластина згодилася б.
Hеlvig
07.11.2012, 12:01
#49
Ну це не пластина, це задня кришка від електроплити. Крадратної форми. Кути заокруглені, по центру є квадратний отвір- амбразура.
Tpacep
07.11.2012, 14:06
#50
ИМХО, норм. щит для харда - полуростовой, весом ок. 5 кг. С окошком/амбразурой или без - не важно. С одной стороны, щитер будет не полностью закрыт от поражения, а с другой - такой вес не каждый захочет таскать.

П.С. Всё, против щита больше квакать не буду smile Поступайте, как знаете. А я пойду делать гранаты. Щит от них не спасает wink
Koljan
07.11.2012, 14:10
#51
Спасає щит від гранати, якщо його втигнути зняти і покласти на гранату і стати, або сісти на нього зверху. biggrin
Hеlvig
07.11.2012, 14:48
#52
Сісти зверху? Теж мені , барон Мюнхгаузен)))
Koljan
07.11.2012, 15:29
#53
Пробачте за флуд, але не втримався. Хелвіг, прикинь як би людину, яка б сиділа на справжньому щиті а під ним граната рванула підкинуло! Він би напевно будинок перелетів і ммм.... штурманув противника з тилу biggrin
maks
07.11.2012, 18:06
#54
Щит уже готов
Koljan
07.11.2012, 18:14
#55
Ти вже зробив щит, Макс?
maks
07.11.2012, 18:42
#56
yes
Koljan
07.11.2012, 18:50
#57
круто. великий щит? бо я собі зробив майже маленький. щоправда трохи пізніше доведеться доробити за допомогою металу який Хелвіг принесе.
Trio
07.11.2012, 19:40
#58
Макс, мені цікаво нащо тобі щит?з чим штурмуватимеш?в тебе ж наче гвинтівки..
Koljan
07.11.2012, 22:10
#59
Зробив прототип собі щитка. На руці лежить чудово. маневреності майже незаважає. Навіть по драбині з ним легко лізти. а прикриває більшу частину торса. Побачимо як себе він проявить у бою. розміри десь 45 на 48!
Хелвіг, тільки не забудь взяти ту сталюку від плитки.
TeuTon
07.11.2012, 22:19
#60
Quote
а прикриває більшу частину торса

Будуть стріляти по ногам, готуйся evil