Пт, 26.04.2024, 12:34
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Сітчасті/перфоровані маски
Сітчасті/перфоровані маски
Av@kS Дата: 07.01.2014, 02:06 | Повідомлення # 21
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
В 2х словах ідеал такий: сітка має бути квадратна (прямокутна). Очко кроком не більше 50% діаметру калібру в ідеалі. Сітку однозначно потрібно брати міцну так, щоб по можливості уникнути багатошаровості. Щодо росіян і експериментів з листами, то так. 100% тру, мені як конструктору це ясно, просто ви вели мову саме про сітки. З приводу листової перфи, то можу спробувати виготовити(відсоток успіху малий). Мені потрібен контур намордника. Чіткі його розміри, бо якщо робити перфу, то контур буде робитися в одному проході (щоб не різати руцями і не псувати перфу). З приводу контуру пишіть в лс, я поясню, що потрібно.
Думаю товщини 0,5 мм вистачить, якщо робити з листа. Якщо термообробити рівнимим руками, то може й 0,3 мм витримає 7,5Дж при 4,5мм в притул.


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.

Повідомлення відредагував Av@kS - Вт, 08.04.2014, 01:32
 
Tpacep Дата: 07.01.2014, 02:06 | Повідомлення # 22
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
З перфою теж не все так однозначно. Велику роль також грають діаметр отворів і відстань між ними.
А та перфа, що ми її юзаємо (решето для зернодробарок), виготовлена з хрінової якості сталюки, якій термообробка нічого не додасть (окрім можливих термічних деформацій).

Цитата Av@kS ()
З приводу листової перфи, то можу спробувати виготовити(відсоток успіху малий). Мені потрібен контур намордника. Чіткі його розміри, бо якщо робити перфу, то контур буде робитися в одному проході (щоб не різати руцями і не псувати перфу).

Ти можеш виготовити лише контур намордника, чи відковати його також (тобто, плоску заготовку вигнути під середньостатистичну пику)?
 
Av@kS Дата: 07.01.2014, 02:06 | Повідомлення # 23
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
можливо під обличчя гнути не потрібно буде. Потрібно зробити розкрій і відстріляти його. Потім спробувати по місцю вставити в маску. При вставці в маску і фіксації заготовка має набрати більш менш подібну обличчю форму. Або ж якщо гнути, потрібен відтиск. Можливо гіпс або цемент, але робити такі форми для 1-3 штук не має сенсу. Тут потрібні експерименти.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Strelok1306 Дата: 07.01.2014, 02:07 | Повідомлення # 24
Група: Користувачі
Реєстрація: 12.04.2014
Повідомлень: 5
Статус: Offline
вот нашел ссылочку-что скажете?
http://ru.aliexpress.com/item....13.html
взять такую попробовать и доработать)
А еще читал только что копался что с некоторые делают маски так-с глины лепят форму лица, потомона засыхает,смазывают каким томаслом ее и наносят АБС. и получается ударостойкая маска.а на глаза можно прочную сетку и закрепить ее внтри пластиной на болтах-проблема запотевания решена.


Повідомлення відредагував Strelok1306 - Пн, 14.04.2014, 00:23
 
Trio Дата: 07.01.2014, 02:07 | Повідомлення # 25
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Strelok1306, це фігня.по-перше сітка - це капець незручно. в сонячний день роздивитися, що ж там всередині будинку і так нелегко, а ти ще хочеш через сітку дивитися. це, в принципі, відповідає на обидва пункти питання. можу лише додати, що керамічна маска це стрьомно..

думаю тобі, як і всім іншим, для початку було б непогано обзавестися звичайною пейнтбольною доробленою маскою. і не вигадувати велосипед. бо для того, аби його вигадати, треба хоча б подивитися, які взагалі можуть бути баги у масок і в чому незручності.а для цього треба опинитися в різних погодних умовах.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
telya Дата: 07.01.2014, 02:07 | Повідомлення # 26
Група: Користувачі
Реєстрація: 26.08.2013
Повідомлень: 17
Статус: Offline
http://militarist.ua/catalog....e-maski а це понти?? для харда не підійде ??
 
Cеma Дата: 07.01.2014, 02:07 | Повідомлення # 27
Група: Резерв
Реєстрація: 22.03.2014
Повідомлень: 161
Статус: Offline
Цитата telya ()
http://militarist.ua/catalog....e-maski а це понти?? для харда не підійде ??

Усилять надо намордники вторым слоем + балистичиская маска . Завтра у Махи посмотришь .
 
telya Дата: 07.01.2014, 02:08 | Повідомлення # 28
Група: Користувачі
Реєстрація: 26.08.2013
Повідомлень: 17
Статус: Offline
я видел маску Махи
 
Bender Дата: 07.01.2014, 02:08 | Повідомлення # 29
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Цитата telya ()
я видел маску Махи

. .то ты старую маску видел. Завтра у меня увидишь первый этап эволюции намордника.


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Silentium Дата: 07.01.2014, 02:08 | Повідомлення # 30
Група: Резерв
Реєстрація: 19.02.2012
Повідомлень: 166
Статус: Offline
Привіт, друзі.. А як вам такий варіант маски для захисту обличчя? http://airsoft.ua/showthread.php?t=19272&page=3
Пі.Сі. Повертаюсь до України і буду формувати команду у себе в місті. З такою маскою + тактичними окулярами бігають у Білорусі


Тот, кого привели к цели, не имеет права считать, что он достиг ее.
 
Trio Дата: 07.01.2014, 02:08 | Повідомлення # 31
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
так а куда саме в Україну повертаєшся?може в КИїв, тотдо нас повернешся?)))

про маски зараз думаємо.а те, що ти скинув..там не зрозуміло, що це.страйкерська маска?


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Silentium Дата: 07.01.2014, 02:08 | Повідомлення # 32
Група: Резерв
Реєстрація: 19.02.2012
Повідомлень: 166
Статус: Offline
Цитата Trio ()
так а куда саме в Україну повертаєшся?може в КИїв, тотдо нас повернешся?)))

про маски зараз думаємо.а те, що ти скинув..там не зрозуміло, що це.страйкерська маска?


Трио, як би до Києву повертався то обов'язково тільки до вас))) А так то в своє рідне місто Гайсни, що на Вінничині.
Там в першому посиланні видно що проводили тести і з пневматичною зброєю.
В Мінську я зустрічався з представником місцевої хардбольної команди.. Мене здивувало коли він сказав що використовують такі маски при грі, але запевнив, що це безпечно.. От я і задумався.. Це і справді дуже зручно було б.. Купити собі тактичні окуляри з двома лінзами, а на низ маску-сітку, трохи АПнуту. Я так розумію що круглі сталеві кулі не взагалі не пробивають цю маску.. Є тільки проблема з свинцевими, оскільки від них можуть летіти осколки, але, думаю, це якось можна виправити.


Тот, кого привели к цели, не имеет права считать, что он достиг ее.
 
Trio Дата: 07.01.2014, 02:09 | Повідомлення # 33
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
у нас так вже кілька людей в команді бігає і ми з Трасером збираємося

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Silentium Дата: 07.01.2014, 02:09 | Повідомлення # 34
Група: Резерв
Реєстрація: 19.02.2012
Повідомлень: 166
Статус: Offline
І як бігати з маскою? ЩО доробляли? Є недоліки?

Тот, кого привели к цели, не имеет права считать, что он достиг ее.
 
Bender Дата: 07.01.2014, 02:09 | Повідомлення # 35
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Я склепав в два слоя намордніки і між ними додатково вставив ще один слой сітки. Дихалку радує дуже. Прикладуватись зручно майже до любих прицілів.
На відміну від ППМ-88 є можливість спілкуватись в бою не космічним голосом))


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
Silentium Дата: 07.01.2014, 02:10 | Повідомлення # 36
Група: Резерв
Реєстрація: 19.02.2012
Повідомлень: 166
Статус: Offline
Цитата _B_e_n_d_e_r_ ()
Я склепав в два слоя намордніки і між ними додатково вставив ще один слой сітки. Дихалку радує дуже. Прикладуватись зручно майже до любих прицілів.
На відміну від ППМ-88 є можливість спілкуватись в бою не космічним голосом))


Я згадав як Рудік в МАГі бігав і в конденсатом з маски плювався)) Постійно капало з нього)
Ну, от якщо взяти ППМ він буде десь коштуватиме 400 грн
А маска і окуляри скільки вийде?


Тот, кого привели к цели, не имеет права считать, что он достиг ее.

Повідомлення відредагував Silentium - Пн, 21.07.2014, 11:08
 
Bender Дата: 07.01.2014, 02:10 | Повідомлення # 37
Група: Команда
Реєстрація: 18.11.2012
Повідомлень: 641
Статус: Offline
Цитата Silentium ()
А маска і окуляри скільки вийде?

Ну дивись:
-маска 114 грн http://airsoft.ua/classifieds.php?do=viewitem&itemid=142474 якщо посилити її сіткою то можна обійтись одною маскою. я склепував дві бо в мене була якраз зайва smile
-окуляри не обовязково мають бути ESS. Трасер з Трио он собі на основі будівельних ваяють. Я собі маску Фантом за 200 гр знайшов. подивлявся ось на таку http://airsoft.ua/classifieds.php?do=viewitem&itemid=140200 але не обіцяю що вона буде все тримати. Мало інформації про неї.
Думаю що при бажанні можливо вкластися в ті ж 400 грн або й меньше. а дихати буде в рази краще.


Думающий атеист, живущий по совести, сам не понимает, насколько он близок к Богу. Потому что творит добро, не ожидая награды. В отличие от верующих лицемеров.
 
oFF Дата: 15.10.2014, 13:49 | Повідомлення # 38
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
Натрпаив на таку весч:
https://www.youtube.com/watch?v....P5sGZ0)
як варіант:

2й варіант як на мене навіть кращий, не треба різати нічого... окуляри надів і АГОНЬ!
тільки шию захистити і сіткою зміцнити
 
Av@kS Дата: 15.10.2014, 16:11 | Повідомлення # 39
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
По першій зсилці кури форум. Про це писали. 2й варіант з сім’їмасок як у Тріо. Конструктивчик цікавий. Дякую за ідею. Подумаю над нею. може собі таке захочу.

Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
oFF Дата: 15.10.2014, 16:41 | Повідомлення # 40
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
в другому варінті можна розгорнути лицову частину яка переходить на вуха, це один шматок.
точнвше згорнути... думаю треба буде шукати якусь чюгунну голову (гіпсова мабуть покрошиться) поверх якої гнути сітку, бо пальцями трохи складно...
от тільки де знайти голову в натуральний розмір?
хіба якогось леніна знайти на барахолках
 
Форум » Форум » Технічне забезпечення » Спорядження » Сітчасті/перфоровані маски
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz