Ср, 08.05.2024, 05:48
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Форум » Хардбол » Публикация в газете
Публикация в газете
Как Вы относитесь к публикации в СМИ первой статьи о киевском хардболе?
1. Позитивно [ 15 ] [100.00%]
2. Негативно [ 0 ] [0.00%]
3. Иначе (указать в теме) [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 15
Tpacep Дата: 20.02.2012, 23:25 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Тема из "Курилки" перенесена в более профильный раздел.
 
yarik Дата: 20.02.2012, 23:25 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Предлагаю возможность опубликовать материал посвященный Киевским хардболистам в бесплатной рекламной - информационной газете "Путеводитель моего района" г.Киев, в ноябрьском номере.
http://vkontakte.ru/putivnik
http://putivnik.blogspot.com/
_____________________________
P.S. Сам хардболист, кэп ХК СВОБОДЫ г. Калининград
http://vkontakte.ru/hksvoboda


Повідомлення відредагував yarik - Пт, 30.09.2011, 15:24
 
Koljan Дата: 20.02.2012, 23:25 | Повідомлення # 3
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
я журналист. могу сделать материал про хардбол в целом и про вас в частности. работаю в военной газете в киеве.

Добавлено (2012.02.18, 21:28)
---------------------------------------------
причем материал вийдет даже на страницах моей газеты. если клуб заинтересован в етом то говорите!




 
Tpacep Дата: 20.02.2012, 23:25 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Заманчиво... rolleyes За всю команду не скажу, но я за! Киевский хардбол ещё не заявлял о себе в СМИ. Пора этим заняться. И военная газета - наиболее подходящий плаццдарм для этого. Кстати, как называется газета?

Готов помочь с подготовкой материала. Но сначала тебе, Koljan, надо обстреляться, для лучшего понимания предмета.
 
maks Дата: 20.02.2012, 23:25 | Повідомлення # 5
Група: Резерв
Реєстрація: 15.11.2011
Повідомлень: 311
Статус: Offline
А еще бы попасть в какой то молодежный глянцевый журнал biggrin
Да, интересно что за газета? Koljan скинь ссылку ну или хотя бы название скажи!
 
Koljan Дата: 20.02.2012, 23:25 | Повідомлення # 6
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Це щоденна газета "Народна армія". Центральний друкований орган Міністерства оборони України. ссилка http://na.mil.gov.ua/
Розповсюджується по військових частинах та підрозділах МОУ і ЗСУ, а також в на Кабінет міністрів, Верховну Раду і т.д. Я кілька місяців назад робив публікацію про пейнтбол)))
Думаю що матеріал вийде цікавим. Фото я зроблю сам, або ваші якісь знімки використаю і залюбки прийму участь у ваших іграх.
В майбутньому матеріал можна буде доопрацювати і подати скажімо в газету "День". В мене там є друзі.




 
Tpacep Дата: 20.02.2012, 23:26 | Повідомлення # 7
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Чудово! Найбличим часом пориюсь у своїх фотоальбомах та виберу кілька кадрів. Всі, кому небайдуже майбутнє українського/київського хардболу, приєднуйтесь! Бажані наші фотки в повній спорязі. Дуже бажано, щоб це було не просто позування на камеру, а відображення ігрового чи тренувального процесу. Думаю, зі зльотів теж згодяться, там є з чого вибрати.
 
Koljan Дата: 20.02.2012, 23:26 | Повідомлення # 8
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Вот і суперово))) Хотілося б сходити до вас на тренування. В розділі "новачки" я вже просився на боївку(там і написав, що в мене є пневм. гвинтівка з оптичним прицілом). Щоправда бажано щоб був прибор для вимірювання швидкості. Хоча там швидкість ітак не перевищить 180м/с.
Одразу ж скажу, що на наступних вихідних прийти не зможу, бо їду у відрядження. А ось через два тижні будь-ласка. Можу впринципі й будні дні(хоча ви наче у вихідні тренуєтеся).




 
Altitude Дата: 20.02.2012, 23:26 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Реєстрація: 06.11.2011
Повідомлень: 12
Статус: Offline
Quote (Koljan)
також в на Кабінет міністрів, Верховну Раду

жесть, как по мне не нужно это
 
Haydamak Дата: 20.02.2012, 23:26 | Повідомлення # 10
Група: Перевірені
Реєстрація: 09.05.2011
Повідомлень: 171
Статус: Offline
Altitude,
Шановний та вже трохи знайомий интерактивно. Хочу зауважити, що подібні рішення мають приймати наші вельмешановні, досвідчені учасники команди. Голосування думаю тут буде не зовсім доречним, як на "хард.ін.уа"
Quote (Tpacep)
Думаю, зі зльотів теж згодяться, там є з чого вибрати.

У мене досить велика кількість фото українських хардерів. На останьому зльоті у Миколаєві був присутній професійний журналіст, який висвітлював зліт у місцевому інтернетвиданні, він зробив дуже гарні фото безпосередньо під час сценарію на полігоні (без позування). Також в мене є декілька альбомів з наших бойовок. Доречі я реанімував картку з фото закриття минулого сезону, але ми там без масок, є з академки в повному спорядженні.

Кажіть куди надсилати фото ? Спочатку Tpacep, а потім нехай він вирішує які саме використовувати.

Дякую.


... кругом хвилі як ті гори ні землі ні неба
серце мліє а Козакам того тілько й треба ...
Т.Г. Шевченко
 
Tpacep Дата: 20.02.2012, 23:26 | Повідомлення # 11
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Гайдамак озвучив думку, яка крутилась в мене весь вечір Не виключено, що частина київської хардспільноти не просто не поділяє ентузіазму стосовно публікації про нас у ЗМІ, а й взагалі негативно ставиться до цього. Не хочеться приймати таке рішення одноособно, тому відкриваю відповідне голосування, а дана тема переноситься в більш тематичний розділ. До волевиявлення запрошуються всі бажаючі, бо розвиток харду в Київському регіоні має цікавити не тільки особовий склад команди "Заград". Голосування продовжиться 10 днів. Своє рішення бажано прокоменувати в темі.

Особисто я "за" публікацю. Чому - відписався вище. До сказаного додам, що не бачу шкоди від того, що в такий спосіб ми відрекомендуємося силовим органам у оф. виданні МО. І навпаки: чим довше ми будемо знаходитись в тіні, тим більше ми будемо їх цікавити (в нехорошому розумінні цього слова). До того ж "свій" журналіст подасть інформацію у правильному світлі. Ще одна така нагода може випасти не скоро.
 
motor45 Дата: 21.02.2012, 00:06 | Повідомлення # 12
Група: Перевірені
Реєстрація: 13.08.2010
Повідомлень: 267
Статус: Offline
Проголосовал за.
 
Vortex Дата: 21.02.2012, 00:12 | Повідомлення # 13
Група: Перевірені
Реєстрація: 31.08.2010
Повідомлень: 418
Статус: Offline
Публикация в газете - хорошая идея, поддерживаю. Если публикация будет показывать хардбол как он есть, что это военно-спортивная командная игра, которая позволяет весьма содержательно проводить свободное время на природе с пользой для тела и души. Думаю нужность такой публикации очевидна.
 
Hеlvig Дата: 21.02.2012, 00:52 | Повідомлення # 14
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Можливість цікава, але до цього треба підійти дуже виважено. Думаю, для початку треба щоб :
а) автор статті сам трохи побігав з нами для кращого розуміння суті
б) стаття з*явилася у газеті не зараз, а під час активної фази хардбольного сезону
с) підготувати текст досить ретельно, наприклад акцентувати, що тренуємося виключно на пристосованих для цього полігонах, юридично самі несемо відповідальність за можливі наслідки( власгі травми) Це те, чим збирався зайнятися Гайдамака, і деякі іньши моменти, що вимагають розумного висвітлення.



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
maks Дата: 21.02.2012, 08:59 | Повідомлення # 15
Група: Резерв
Реєстрація: 15.11.2011
Повідомлень: 311
Статус: Offline
Как по мне то это "не наше болото". Нет, оно конечно хорошо бы попасть в прессу, но только туда где нам место. Как я выше писал, это какой то журнал там с экстремальными видами спорта, или что то подобное, а газета "Народна армія" ИМХО это немного не та степь.
 
Koljan Дата: 21.02.2012, 11:17 | Повідомлення # 16
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Якщо ви думаєте що я аматор - ви помиляєтеся. я ніколи не допускаю помилок, наприклад, що граєте в необладнаних місцях, без відповідного інструктажу, спорядження і т.д. Тим паче я хочу написати про хардбол, бо це справді цікаво і сам залюбки прийму в ньому участь, а можливо навіть вступлю у ваші ряди. А стосовно того, що хардбол не формат "Народної армії", то запевняю що це саме те чого потрібно. Тим паче, я вже писав зверху, що в майбутньому можна буде опублікувати матеріал в інших виданнях. До речі, якщо цікаво, то можна матеріал опублікувати в журналі "Камуфляж". Тому скептизм декотрих з учасників мені доволі незрозумілий. Ви ж не таємна секта)))))))



 
Hеlvig Дата: 21.02.2012, 21:34 | Повідомлення # 17
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Справа не в тому, що хтось скептично відноситься до публікації, а в тому, щоб всім від неї було максимум користі. А головна користь може бути у тому, що прочитавши статтю багато хто зрозуміє, що є така штука , як хардбол, і що це цікаво і не страшно. А вже з якого видання вони це дізнаються, то справа другорядна.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Tpacep Дата: 21.02.2012, 22:07 | Повідомлення # 18
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Хм, проголосувало троє, а в темі відписалось більше... Поправив опитування, а саме 3й варіант відповіді.
 
Hеlvig Дата: 22.02.2012, 01:24 | Повідомлення # 19
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Так тут і голосувалки не треба, і так зрозуміло, що треба пускати публікацію в масси, але не тут і не зараз. Випускати статтю требв в самий сезон, або перед його початком. Тоді буде більше толку. Ну, і з автором бажанно познайомитись, і, думаю, йому самому було б цікаво спробувати, що це за штука- хардбол, тоді і стаття вийде смачніша.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Dare-devil Дата: 22.02.2012, 17:27 | Повідомлення # 20
Група: Перевірені
Реєстрація: 20.07.2010
Повідомлень: 783
Статус: Offline
Я за... Рассказать о игре, уделив особое внимание ТБ и экипировке. Важно чётко подать мысль, что хардбол становится травмоопасен только тогда, когда боец не соблюдает ТБ. И никаких окровавленных рук и рож, а то выйдет такая же лажа как с видео в Одессе...

Главное не награда, а борьба!
 
Форум » Форум » Хардбол » Публикация в газете
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz