Пт, 17.05.2024, 07:07
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Курилка » Майдан. АТО. Війна...
Майдан. АТО. Війна...
Tpacep Дата: 10.03.2015, 17:33 | Повідомлення # 201
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
А може не хотіли помічати?
Чи лише одного мене дивувало - якщо згідно Конституції на території України забороняєтся розміщення іноземних військових баз, то що тут робить флот ерефії?
Замість того, щоб раз і назавжди твердою рукою навести територіальний лад, держава 20 років загравала з кримською автономією і стригла з орків бабло, здаючи в аренду Севастополь.
 
Trio Дата: 10.03.2015, 17:53 | Повідомлення # 202
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Tpacep ()
А може не хотіли помічати?


саме так. і це призвело до трагедії української державності і купи особистих трагедії в і поза Кримом.

Цитата Tpacep ()
Чи лише одного мене дивувало - якщо згідно Конституції на території України забороняєтся розміщення іноземних військових баз, то що тут робить флот ерефії?

не лише тебе одного. мене не дивувало, але непокоїло. я був впевнений, що москалі флот мирно не виведуть і в 2017 буде війна. це було видно на кожному кроці. але про то воліли не думати. ні влада, ні (!) суспільство. На мітингу під ВР проти Харківських угод було всього лише не більше 20 000 осіб в 2010 році... Україна програла Крим не в лютому минулого року, влада і СУСПІЛЬСТВО програвали боротьбу за мізки протягом 23 років. Тоді як Росія робила все, аби ці мізки запудрити.
Цитата Tpacep ()
стригла з орків бабло, здаючи в аренду Севастополь.


все набагато гірше :D рівень "лошарості" вищий аніж ти припускаєш. Чи ти дійсно думаєш, що Україна отримувала гроші за оренду баз в Севастополі? о, ні. чого-чого, а грошей як раз не було. більше того, в якомусь з 2000х років (не пам'ятаю, наче 2009) ЧФ РФ був найбільшим боржником Пенсійного фонду України :)

а гроші за оренду....спочатку за оренду "типу" списували борги за газ..ну а потім...потім треба було б хоча б дізнатися кільки об'єктів знаходиться в оренді. Україна цього не знала, а російська сторона не допускала представників України для інвентаризації.

Добавлено (10.03.2015, 16:53)
---------------------------------------------
це я ще не кажу про те, що сума грошей, які нібито "списувалися" з боргу України в десятки разів менша за реальні ціни оренди військових баз таких розмірів. списували, якщо не помиляюся 100 млн доларів, тоді як реальна ціна оренди мала б бути 3-4 мільярди в рік...і це ще скромна ціна.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 13.03.2015, 14:00 | Повідомлення # 203
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Цитата Trio ()
тоді як реальна ціна оренди мала б бути 3-4 мільярди в рік...і це ще скромна ціна.

Експерти наводили приклади, де штати платять по 4 млрд. доларів за оренду портів з гіршим бухтами ніж Севастополь.

Добавлено (13.03.2015, 13:00)
---------------------------------------------
Цікава стаття для роздумів.Не стосується верхньої теми.
http://www.day.kiev.ua/ru/article/tema-dnya-podrobnosti/pismo-s-fronta

 
Trio Дата: 13.03.2015, 14:44 | Повідомлення # 204
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Цитата Maha ()
Експерти наводили приклади, де штати платять по 4 млрд. доларів за оренду портів з гіршим бухтами ніж Севастополь.


і набагато меншими площами. бо насправді орендували землю не лише в Севасі. купа прибережних земель по всьому Криму, сотні гектарів було зайнято.
ми з вітчимом колись гуляли по горах (одноденний похід), так наткнулися на дорогу на горі, яку з двох боків оточувала колючка. дорога закінчувалася розширенням немаленької площі, де колючкою була оточена пуста земля з маленькою кабінкою озброєної жінки-охоронця і рос. прапором.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
oFF Дата: 14.03.2015, 14:43 | Повідомлення # 205
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
я думаю що такі бєси так просто з того світу не йдуть... так шо нічого хорошего не слід чекати, ніяких гааг, смертей чи відставок, навіть якщо цей чорт здох то по ящику ще рік а то і більше будуть показувати говорящу голову яка буде далі гнути свою лінію про скрєпи
 
Tpacep Дата: 24.03.2015, 14:26 | Повідомлення # 206
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Не зовсім по темі, але написано добре - Как Россия была наказана за агрессию. Урок №1 (крымский)
 
Maha Дата: 17.04.2015, 21:44 | Повідомлення # 207
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Про батальон "Донбас".
https://www.youtube.com/watch?v=bR3lRCltZfU
 
oFF Дата: 17.04.2015, 23:03 | Повідомлення # 208
Група: Команда
Реєстрація: 17.08.2014
Повідомлень: 695
Статус: Offline
АХ...ЕННО цих коршунів атработалі))

Добавлено (17.04.2015, 23:03)
---------------------------------------------
але за такі діла треба ноги в другу сторону вигибати, бо всерівно не зрозуміють по доброму

 
Trio Дата: 08.05.2015, 22:56 | Повідомлення # 209
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Андрій Клименко, головний редактор BlackSeaNews, голова організації "Майжан закордонних справ", один з авторів "Стратегії повернення Криму". Кримський журналіст, дуже цікава людина. Ось що пише в фб:
"Не хочется сеять панику. Но и молчать в таких случаях нельзя. Только что мне написали люди в очень немаленьких погонах и должностях, которых я знаю очень давно и которым абсолютно верю. Они бы не написали мне, журналисту и главному редактору, просто так. Суть такова: "...Ходит устойчивая информация, что на 04-00 9 мая назначено время "Ч" начала боевых бедствий в районе Донецка. Информация из Гранитного (Волновахский район) - там сепары стянули кучу техники ... Хотелось бы, чтобы это оказалось дезой". Не расслабляемся, друзья..."


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 11.05.2015, 22:00 | Повідомлення # 210
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Док. фільм про Іловайськ очима "Азова".
https://www.youtube.com/watch?v=9VSjOiR7j3E
 
Koljan Дата: 18.05.2015, 16:51 | Повідомлення # 211
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
повернувся Вадим. Нині увечері йдемо у Воблу. Якщо хто хоче то приходьте. стосовно години поки не знаю. десь в районі 7 год.



 
Trio Дата: 18.05.2015, 17:21 | Повідомлення # 212
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
сьогодні роковини депортації кримських татар. піду на Майдан, там пам'ятні заходи. якщо після того ще сидітимете, заїду

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 19.05.2015, 11:33 | Повідомлення # 213
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
буду недалечко, малого в басейн повезу, але, заїхати не зможу, бо потім ще дружину зустрічати з роботи...отож


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 19.05.2015, 12:24 | Повідомлення # 214
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Helvig, так то вчора було :D

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 19.05.2015, 13:01 | Повідомлення # 215
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
тааак...здається, я став зовсім плохим... :( всього дуже багато і все дуже рєзко, голова варити відмовляється начисто.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 20.05.2015, 16:43 | Повідомлення # 216
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Олег Пономарь (відомий блогер і аналітик, його пронози в основному збуваються) в фб:

"Я прочитал коммент и он меня удивил и расстроил.
Такого типа - "С Яценюком "Витрина" невозможна. И про "Военный Тигр" никто кроме вас не пишет".\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Ну и про "Анаконду" год назад никто не писал, а сейчас ты уже и не аналитег, если ее не упоминаешь)
Но дело даже не в этом. Дело в том, что люди не могут попытаться заглянуть на 5-10-40 лет вперед. Это геополитика, это история. У них есть свои объективные законы, у них есть свой ход. Его нельзя остановить или изменить. Потому что это интересы и пропорции, которые ищут свое решение и свои новые ниши. Экономические, торговые, военные, природных и человеческих ресурсов. Это триллионы триллионов долларов, это процессы на десятилетия, тектонические.
Неужели не очевидно, что Россия в нынешнем ее состоянии изжила себя? Неужели не понятно, что она не имеет ресурсов в будущем удерживать свои сателлиты? И Украину в том числе?
Неужели не очевидно, что она не развивается, не модернизируется? Ни экономика, ни политическая система, ни идеология.
Неужели не очевидно, что в мире никого не устраивает такого вида непредсказуемое образование?
Неужели не очевидно, что внутри России национальные образования не будут хотеть существовать в той системе взаимосвязей с Москвой, в какой они существуют сейчас?
Неужели из всего этого не очевидно, что крах или переформатирование этой недо-Империи только лишь дело времени?
Неужели не очевидно, что США нужна Украина на данном историческом этапе, а Украине нужны США?
Неужели США принимали бы "Акт о поддержке свободы в Украине", выделяли бы сотни миллионов долларов на нашу Армию и миллиарды долларов финпомощи (3 в этом году), присылали инструкторов, проводили масштабные учения ( ждем сентябрь!!), если бы не собирались реализовывать проект "Военный тигр"? И это только первый год после изгнания российского наместника. Попробуйте спрогнозировать, что будет во 2ой и 3ий годы. Или они оставят этот проект и все вложенные ранее деньги?
Неужели не очевидно, что США не нужно в будущем постоянно пинать Старую и жирную Европу, когда есть молодая, энергичная и амбициозная Новая Европа?
Неужели не очевидно, что в течение 15-20 лет США создадут новый молодой ЕС и новое молодое НАТО из стран бывшего Варшавского Договора и бывшего СССР?
Это же всё на поверхности. Просто мыслите не годом-два, а далее.
Исходя из всего этого- не может один человек остановить ход истории или изменить его. Это песчинка в пустыне. И Премьер Украины будет делать то, куда ведет история или будет другой Премьер.
Мыслите масштабнее, Не зацикливайтесь на персонах, сроках, маленьких проблемах.
Всё будет так, как должно быть.
То есть- Хорошо)"

П.С. Проект "Вітрина" - термін вигаданий Пономарем. Суть така: Україна зараз військовий союзник США. А саме тому треба всім навколо показати, що військовий союз з США є дуже вигідним, в Україні буде реалізовано "вітрину" за прикладом Японії. Тобто її "змусять" стати розвиненою в економічному і політичному плані державою. Як свого часу це зробили з Японією, Ізраілем..
П.С.С. "Воєнний тигр" - суть теорії в тому, що для стримування Росії США створюватимуть геополітичну смугу Грузія-Україна-Прибалтика. Оскільки Україна має нехілу довжину спільного з Росією кордону, їй в цьому проекті виділено особливу роль. А тому потрібен проект "воєнний тигр" для військової підтримки.

то все лише теорії і припущення. і варіантів розвитку подій купа. це один з вірогідних. але він геть не передбачає "скласти руки і чекати", а зовсім навпаки


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Ср, 20.05.2015, 16:51
 
Trio Дата: 30.05.2015, 19:59 | Повідомлення # 217
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
https://www.youtube.com/watch?v=jLG2_htSTm8&feature=youtu.be

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Av@kS Дата: 24.06.2015, 20:02 | Повідомлення # 218
Група: Команда
Реєстрація: 02.04.2014
Повідомлень: 1045
Статус: Offline
Ось по зсилці стаття : http://glavnoe.ua/news/n231518

Може хтось пояснить, як той кадрбудучи в 2010 депутатом міськ ради став в 2015 зам голови самі знаєте чого? Через яку ж..у призначають керівників таких відповідальних структур?


Жив, був, був, жив, не притягався, не служив.
 
Trio Дата: 26.06.2015, 01:12 | Повідомлення # 219
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ніхто поки нічого не пояснить. я намагався отримати про нього інфу від своїх знайомих сеастопольських політичних діячів, вони мовчать.

аналітики поки радять не поспішати з висновками, бо цей кадр вже рік в АТО і досить успішно...про Грицака (попередній керівник центру АТ і зам голови СБУ) відгуки дууууже погані. я взагалі про нього жодного позитивного відгуку не чув.

Добавлено (26.06.2015, 01:12)
---------------------------------------------
отримав відповідь про Малікова від людини, яка в Севастополі була досить активним громадським діячем, а потім політиком. Зараз ця людина один з чиновників в Києві (кажу це аби було зрозуміло ступінь заангажованості). Каже, що інформація Кіпіані - брехня, що Маліков в той час був "з нашими". Особливо причин брехати мені в цієї людини бути не повинно. але хто зна.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Koljan Дата: 06.07.2015, 23:37 | Повідомлення # 220
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
От я й добрався до нашого сайту. Що хочу сказати. за 6 місяців багато чого змінилося. затягів все більше( тривоги блалалалала, документи блалалала, і т.д.) а толку все менше. Проте приємно відмітити тенденцію серед місцевого населення. Більшість тепер не бажає ніякої рашки. Хоча асоціальний елемент все ж зберігається, проте зомбі тепер із прапорами принаймні нашими. Завтра чергове лайно про мінські домовленості. Не хочеться врікти... адже після них зазвичай починається попа. Проте хлопці вірять, готові і оптимістичні. Дякую трасеру за окуляри і футболку. поки вони ще навіть не надіслані, але вже після завтра будуть в мене))) Слава Україні! (написав у розділі командному, бо не хочеться щоб якесь лайно ото усе читало). Якщо треба, то перенесіть у відповідну тему.
П.С.
мені щастить як потопельнику - то на найхолодніший період, а тепер на найспекотніший. Але зараз якось позитивніше ніж взимку. Більше стрілянини, сісьок, і ... почуття наче ти шпрот у власному томаті)))




 
Форум » Форум » Курилка » Майдан. АТО. Війна...
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz