Нд, 19.05.2024, 15:10
Мобільна версія | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення | Правила форуму | Пошук по темам та учасникам форуму | Пошук по сайту ]
Форум » Форум » Курилка » Майдан. АТО. Війна...
Майдан. АТО. Війна...
Koljan Дата: 16.07.2014, 11:55 | Повідомлення # 101
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
За останньою інформацією три українські бригади вже потрапили в оточення бойовиків і війська рф. зараз там дуже гаряче, великі втрати. через оточення немає підвозу харчів і води. озброєння вже теж не вистачає. кароч жопа.



 
Trio Дата: 16.07.2014, 12:10 | Повідомлення # 102
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
звідки інфа?просто я бачив щось таке в новинах (але на далеко не впливових сайтах) і в Арестовича, якому я не сильно вірю. Тимчук нічого про це не пише. підозрюю, що ситуація дійсно важка, але наскільки-
от і цікаво звідки інформація в тебе.


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Ср, 16.07.2014, 13:28
 
Hеlvig Дата: 16.07.2014, 16:17 | Повідомлення # 103
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
це все правда, ця інфа відома вже декілька днів. https://www.youtube.com/watch?v=gA-mjxRCVNA&feature=youtu.be
І те, що наш МЗС не робить ніяких рухів- то це не означає, що війни немає. Хлопці, це війна. Тепер вона переходить у відкриту фазу. У Києві все спокійно, все гаразд, народ пиячить по ресторанах і ходить по роботах.Але наши гинуті і калічуться вже сотнями!!! Як колись казали, шила у мішку не заховаєш, тому питання офіцйного визнання війни з росією- питання декількох днів. далі , будемо відверті, на передовій стоять регулярні війська, які приймуть на себе перший удар, чи багато з них залишаться в строю? Тому, як у любій війні основний тягар будуть нести моб. резервісти. Так що, готуймо камуфляжи та амуніцію.



"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 16.07.2014, 16:57 | Повідомлення # 104
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
я не сумнівався. що це правда і чув цю інфу давно.я регулярно моніторю всі можливі ЗМІ. Просто я намагаюся зрозуміти, що відбувається. Аваков тільки що заперечив факт оточення наших груп під Ізварино.

в будь-якому випадку, ми маємо визначити, що МИ будемо робити в разі зіткнення. Зрозуміло. що кожен вирішуватиме для себе сам. але питання таке, яке я вже не раз озвучував раніше: 1)чи не безпечніше нам бути разом, зберігаючи подібність групи 2)чи йти в офіційні військові структури.

в будь-якому разі, навіть партизанити веселіше разом з друзями-хорошими знайомими. ніж наодинці. тож про мінімальну координацію варто домовится


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)


Повідомлення відредагував Trio - Ср, 16.07.2014, 17:12
 
Trio Дата: 16.07.2014, 17:12 | Повідомлення # 105
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
"Сьогодні бомбимо сепарастів так, як треба. Чекаємо на круглі цифри втрат противника у вечірньому звіті від Міністерства оборони. Серед наших втрати незначні. Не вірте панікерам, які голосять про заниження офіційних втрат серед наших військовослужбовців. Число загиблих українських силовиків відповідає офіційній інформації. Можливо дещо занижується число поранених, але в деяких випадках це робиться не свідомо, а через високу динаміку цієї цифри, адже наших бійців евакуюють в тил з найменшими ушкодженнями для вчасного надання медичної допомоги."

автор цитати - мій знайомий.

це безвідносно до інфи вище. це просто показує. що треба фільтрувати певну долю панікерства, яке завжди природньо існує


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 16.07.2014, 17:13 | Повідомлення # 106
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Скажу за себе. Мені важко приймати рішення в силу того, що я мушу в першу чергу подбати про свою родину. Мої перші дії- забрати їх подалі від Київа( особливо враховуючи, що поруч жуляни). А далі...треба шукати якесь легальне мілітарне угруповування, на манер "донбасу", думаю, таких буде багато.


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 16.07.2014, 17:18 | Повідомлення # 107
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
ось іще одна думка:
"Bogdan Butkevych
Інформація для всіх.
ВИ ЗАТРАХАЛИ РОЗВОДИТИ ПАНІКУ!
Я не буду зараз сипати цифрами, назвами тощо. Скажу ось що, бо маю чітку інформацію з перевірених джерел:
1) Українські військові нікуди й ніде не відступають. Так, ведуть дуже важкі, кровопролитні бої в районах Маринівка-Савур-Могила, Ізварино, Краснодона, Луганська. Так, є втрати. Однак ніякого котла, оточення, "всьо пропало", "завтра російські танки будуть в Дніпропетровську" й близько нема. "Сєпари" активізувалися, бо російські радники чітко пояснили дебілам, що ще пару днів наступу наших військових під Луганськом - і їх фронт рухне. Тож, вони кидають зараз в бій все, що є. Але перевага й матеріальна, й людська, й моральна - на нашому боці.
2) Російські офіційні війська кордон НЕ ПЕРЕТИНАЛИ. Так, постійно баражують поруч, так постійно ведуться бандитські обстріли наших наступаючих частин, так, фактично, намагаються зробити без оголошення "безполітну зону" біля кордону. Так, постійно йдуть спроби перекинути колони з Росії. Однак наша авіація досить успішно працює по ним ще з вечора минулого дня.
3) У переважної більшості панічних відомостей ростуть ноги з рашкінських агітвкидань, які мають на меті посіяти паніку та недовіру не стільки у лавах самих ЗСУ (хлопцям вже давно пох, що там гавкають кацапи), скільки якраз в тилу - серед їх родин, хомячків, журналістів. Які мають запустити потужну антивоєнну хвилю і збити наступ наши військ. наприклад, деза про відступ українських військ під Луганськом, про знищення 4 бригад й сотні загиблих. Тому - ЗАСПОКОЙТЕСЯ І ПЕРЕСТАНЬТЕ НАКРУЧУВАТИ СЕБЕ І ВСІХ ОТОЧУЮЧИХ! Ніхто не обіцяв, що буде легко. Це - війна. Якщо ми будемо реагувати так на кожне вкидання та невдачу - нам ніколи її не виграти. Найбільше, що зараз треба - витримка та терпіння.
4) Всім, хто не може сидіти на місці - прямо зараз йдіть і допомагайте волонтерам. Юрий Бирюков, Roman Sinicyn, Roman Donik, George Tuka, Miroslav Gai завжди будуть раді кожній копійчині чи ніштяку, які ви можете пожертвувати наших героям на Сході.
НЕ ВСЕРЕМОСЬ!
‪#‎АТО‬ ‪#‎війна‬ ‪#‎Схід‬ ‪#‎Донбас‬ ‪#‎армія‬ ‪#‎допомога‬ ‪#‎волонтери‬ ‪#‎фронт‬"


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 16.07.2014, 17:19 | Повідомлення # 108
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Тріо, не переймайся. За статистикою, яка прослідковується у багатьох військових конфліктах, свої втрати зазвичай занижуються десь втричи(в середньому)


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Trio Дата: 16.07.2014, 18:20 | Повідомлення # 109
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
я просто намагаюся розібратися..все одно втрати не приховати..історики все потім розкопають..

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Koljan Дата: 17.07.2014, 10:57 | Повідомлення # 110
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
Я черпаю інфу від своїх товаришів які в зоні ато. те що кажуть в наших змі(про російські я взагалі мовчу), часто не відповідає дійсності. зараз на сході в багатьох частинах наших реально немає води і їжі. ті що так сказати в оточення потрапили три бригади, так інфа перевірина. щоправда ви розумієте що оточення дуже умовне. це скоріше оточення не мегапотужними силами ворога, а власними наказами вищого керівництва. Адже хлопці дійсно вмирають, дійсно нема води і їжі, дійсно нема допомоги. ворог атакує фактично з двох напрямків, тому за повне оточення не можна вважати ситуацію. але я вже казав що це оточення скоріше тупими наказами. Їм дали наказ стояти, при цьому не надали забезпечення. відповідно командири не можуть зробити крок вліво крок вправо, бо є наказ. від цього й реальні втрати серед наших військових. так вони і стоять там без забезпечення і їх обстрілюють і коцають з двох боків. в мене там багато знайомих, всі як один кажуть що в них повна жопа. багато вбитих та поранених. я радше віритиму їм ніж офіційним заявам, які нічого не коштують.



 
Trio Дата: 17.07.2014, 11:08 | Повідомлення # 111
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
та то зрозуміло...

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Hеlvig Дата: 17.07.2014, 13:04 | Повідомлення # 112
Група: Резерв
Реєстрація: 11.08.2010
Повідомлень: 2004
Статус: Offline
Саме так, одне діло не сіяти паніку, і передавати "причесані" данні, а іньше- загнати хлопців в "коридор" під фактичне знищення, і не давати їм звідти війти...А ще дивує позиція нашої верхівки по градах, які зафіксовані в Гукові. Їй Богу, таке враження, що штати роблять нам більше користі, ніж власна верховна влада. Де реакція на обстріли з тер. росії???!!!


"В правосєка два раба,
потомушо жизнь борьба" © Mykola Voskalo
 
Koljan Дата: 17.07.2014, 14:09 | Повідомлення # 113
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
ну от. один наш су-25 відкрито збив російський винищувач. про це офіційно заявив речник рнбо. ще один підбито з зенітки.



 
Trio Дата: 17.07.2014, 15:35 | Повідомлення # 114
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
добре, що хоч пілоти вижили. той су, якого збили розбився, а той, що підбитий зеніткою успішно сів. наскільки я чув

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Trio Дата: 17.07.2014, 19:53 | Повідомлення # 115
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/17/7032188/

збили малазійський боїнг....водночас, Стрєлков написав онлайн, що вони в тому районі збили АН-26..
переплутали. тепер чекаємо величезного міжнародного скандалу..

а людей шкода. дуже


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Koljan Дата: 17.07.2014, 20:36 | Повідомлення # 116
Група: Резерв
Реєстрація: 16.02.2012
Повідомлень: 1364
Статус: Offline
якщо подыъ бужуть загострюватися, то здійсняться найстрашніші пророцтва провидців. 3-я світова зараз цілком можлива як ніколи. хоч конфлікт і регіональний, але думаю незабаром про нас забудуть взагалі, коли почнеться справжня жопа. рашка зовсім чокнулася. сша незбираються відступати і хочуть защемити рашку. якщо санкціями почнуть їх давити до останнього, то пригадаєте мої слова - вони погрожуватимуть всьому світу ядерною зброєю і комусь таки терпець урветься.



 
Trio Дата: 18.07.2014, 00:14 | Повідомлення # 117
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
Коляне, цей конфлікт ніколи і не був регіональним... просто європейські страуси думали, що "пронесе"...от їх зараз і пронесе..

"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Maha Дата: 19.07.2014, 01:02 | Повідомлення # 118
Група: Команда
Реєстрація: 01.07.2013
Повідомлень: 1215
Статус: Offline
Душевний док.фільм про АТО. https://www.youtube.com/watch?v=dIsRdgjP-f8
 
Trio Дата: 30.07.2014, 11:47 | Повідомлення # 119
Група: Адміністратори
Реєстрація: 28.04.2012
Повідомлень: 3150
Статус: Offline
пише мій знайомий з АТО:

"Підтверджую, що істерика з заниженням реальних втрат - надумана і є елементом інформаційної війни проти України. Так вже сталося, що через мене проходить велика кількість загиблих і поранених. І мої дані жодного дня не перебільшили офіційні."


"Тот, кто не помнит своего прошлого,осуждён на то, чтобы пережить его вновь." Джордж Сантаяма

"Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет..."(с)
 
Tpacep Дата: 05.08.2014, 23:29 | Повідомлення # 120
Група: Адміністратори
Реєстрація: 19.10.2010
Повідомлень: 3749
Статус: Offline
Цитата Trio ()
"Підтверджую, що істерика з заниженням реальних втрат - надумана і є елементом інформаційної війни проти України. Так вже сталося, що через мене проходить велика кількість загиблих і поранених. І мої дані жодного дня не перебільшили офіційні."




Випадково наштовхнувся на сайт http://informnapalm.org/ - видався більш-менш об'єктивним.
 
Форум » Форум » Курилка » Майдан. АТО. Війна...
Пошук:

©2010-2024 Київська хардбольна команда "ZAGRAD"Безкоштовний хостинг uCoz